Tropem Wilczym Poznań - biegi dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners
2 Antoni Żuchlewski 2012 Buk
3 Zuzanna ZAREMBA 2007 BOREK WLKP UKS Jedynka Gostyń
4 Tadeusz Zapisek 2009 Swarzędz
5 Stanisław Zapisek 2008 Swarzędz
6 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
7 Kinga Wojcieszak 2012 Poznań
8 Kacper Wojcieszak 2014 Poznań
9 Mikolaj Wieczorek 2012 Poznań
10 Julia Wasielewska 2012 Luboń Drużyna Szpiku
11 Kacper Tomczyk 2008 Czapury
12 Mikołaj Terlecki 2011 Poznań
13 Jagoda Terlecka 2013 Poznań
14 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły
15 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły
16 Magdalena Słabolepsza 2009 Poznań
17 Alicja Szymyślik 2013 Leszno
18 Michalina Szymendera 2009 Pięczkowo
19 Witold Szymendera 2012 Pięczkowo
20 Filip Szymaniak 2012 Poznań
21 Filip Sztukowski 2011 Poznań
22 Franek Szepel 2007 Luboń
23 Maks Suchowski 2010 Oborniki
24 Franciszek Stolarek 2015 Poznań
25 Kacper Stanek 2008 Luboń Szkoła Podstawowa nr 21 w Poznaniu
26 Jakub Stachowski 2012 Poznań
27 Bruno Sołtys 2009 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo
28 Antonina Sołtys 2011 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo
29 Amelia Skrzypska 2009 Trzcianka Iskierki Runowo
30 Aleks Skowroński 2012 Poznań Przedszkole nr 113 Mali Sportowcy
31 Maksymilian Sierzputowski 2011 Poznań
32 Norbert Serafin 2007 Kostrzyn Akademia Urbasia
33 Szymon Sabiłło 2006 KROSNO UKS ORLIK MOSINA
34 Marysia Sabiłło 2009 KROSNO
35 Emilka Sabiłło 2012 KROSNO
36 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska Synchro Poznań
37 Antoni Roth 2007 Poznań Night Runners / SP17
38 Antonina Rosenhof 2010 Rokietnica
39 Mateusz Ratajczak 2012 Swarzędz
40 Mikołaj Przybyła 2009 Poznań
41 Zuzanna Przybyła 2012 Poznań
42 Anna Przedwojska 2010 Roźnowo
43 Maria Prager 2011 Poznań MRP
44 Leonid Prager 2009 Poznań Szkoła Rycerska MRP
45 Dawid Prager 2007 Poznań Szkoła Rycerska MRP
46 Alex Pietrzak 2007 Poznań
47 Julia Pieczara 2006 Poznań
48 Antonina Pieczara 2008 Poznań
49 Patryk Piechocki 2011 Poznań
50 Alan Piechocki 2012 Pniewy Piechocki Team
51 Milan Piechocki 2014 Pniewy Piechocki Team
52 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
53 Jan Panas 2012 Poznan
54 Iga Owczarczak 2012 Luboń
55 Mateusz Nowak 2012 Poznan Euro Bike Kaczmarek Electric Team
56 Jakub Niżewski 2007 Czapury SP 20 Poznań
57 Leon Napierała 2008 Poznań
58 Rozalia Napierała 2010 Poznań POSM nr 2
59 Franciszek Mułkowski 2010 Opalenica
60 Antonina Morawska 2011 Zalasewo
61 Nadia Molak 2009 Poznań
62 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko
63 Zuzanna Marcinkowska 2008 Poznań szkoła podstawowa 57
64 Julia Marcinkowska 2010 Poznań szkoła podstawowa 57 Poznań
65 Jędrzej Marciniak 2010 orzechowo
66 Joachim marciniak 2007 orzechowo
67 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań
68 Marcel Majewski 2011 Poznań
69 Igor Maćkowiak 2011 Poznań
70 Antonina Lorenz 2010 Kiekrz Kibolski KS
71 Tomasz Lehmann 2012 Poznań
72 Victoria Lehmann 2011 Poznań
73 Natalia Latanowicz 2012 Poznań
74 Bartosz Latanowicz 2013 Poznań
75 Paweł Lasak 2007 Poznań SP 20
76 Franek Kwiatek 2012 Poznań
77 Mateusz Kwasiżur 2008 POZNAN MUAY RUNNING TEAM
78 Ignacy Kurkiewicz 2010 Plewiska
79 Sebastian Kuczyński 2010 Poznań Drużyna Szpiku
80 Marta Kucharczyk 2013 Poznań Przedszkole Kubusia Puchatka
81 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica
82 Tomek Kranc 2008 Poznań
83 Alicja Kozłowska 2014 KOZIEGŁOWY
84 Szymon Kozierski 2010 Poznań
85 Filip Kozierski 2012 Poznań
86 Wojtek Kowalczyk 2012 Poznań
87 Maciej Kowalczyk 2014 Poznań
88 Maciej Kordylewski 2009 MOSINA
89 Mateusz Kordylewski 2009 MOSINA
90 Filip Kolański 2012 Poznań Przedszkole Wesoła Gromada
91 Emilia Kocełak 2007 POZNAŃ
92 Izabela Kocełak 2009 POZNAŃ
93 Aleksandra Kocełak 2013 POZNAŃ
94 Julia Klepacka 2011 Zawonia
95 Oskar Kiełbasiński 2010 Poznań
96 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89 POZNAŃ
97 Agata Kaźmierczak 2006 Poznań Sp 66
98 Wiktoria Kajca 2010 Luboń juvenia puszczykowo
99 Kacper Kadlec 2007 Poznań KOKA SPORT
100 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań
101 Wiktoria Kabat 2006 Poznań SP 35 Poznań
102 Bianka Jóźwiak 2013 Lusówko
103 Wiktor Hojny 2011 Poznań
104 Szymon Hojny 2006 Poznań
105 Gabriela Hoffman 2013 Poznań Ptkwo
106 Kacper Henc 2006 Poznań
107 Jakub Gunia 2007 Murowana Goślina
108 Miłosz Gunia 2006 Murowana Goślina
109 AMELIA GRZESIK 2011 MOSINA
110 Wojciech Grupa 2009 Poznań SP nr 85
111 Anna Grupa 2013 Mielno Przedszkole nr 26
112 Ola Greberska 2009 Szczytniki Struś Kardio
113 Zofia Greberska 2007 Szczytniki Struś Kardio
114 Szymon Grądziel 2009 Węgierki Węgierki
115 Mateusz Grądziel 2011 Węgierki Węgierki
116 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ
117 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A kuku
118 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają
119 Jakub Engler 2013 Poznań
120 Dawid Dymek 2006 STĘSZEW
121 Weronika Dukarska 2006 Poznań
122 Magdalena Drzymała 2009 Oborniki
123 Marek Drzymała 2013 Oborniki
124 Antoni Chmielewski 2009 Luboń
125 Iga Błoch 2011 POZNAN MUAY Runnig Team
126 Igor Brodowski 2007 Poznań
127 Filip Brodowski 2010 Poznań
128 Julia Borowiec 2009 Daszewice
129 Filip Borawski 2009 Luboń Sp2 Luboń
130 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
131 Julia Bieleń 2013 Poznań MUAY RUNNING TEAM
132 Łucja Bieleń 2016 Poznań MUAY RUNNING TEAM
133 MICHAŁ BARTNICZAK 2007 JARCIN SP NR 2 JAROCIN
134 Aleksandra Bączkiewicz 2011 Poznań
135 Antonina Bączkiewicz 2015 Poznań
136 Wojciech Appelt 2006 Potasze
137 Zofia Andrzejak 2008 Borówiec
138 Karolina Anders 2013 Mrowino
139 Zofia Anders 2016 Mrowino
140 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Olimpia Poznań