Tropem Wilczym Poznań - biegi dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko
2 Zuzanna ZAREMBA 2007 BOREK WLKP UKS Jedynka Gostyń
3 Zofia Andrzejak 2008 Borówiec
4 Antoni Żuchlewski 2012 Buk
5 Jakub Niżewski 2007 Czapury SP 20 Poznań
6 Kacper Tomczyk 2008 Czapury
7 Julia Borowiec 2009 Daszewice
8 MICHAŁ BARTNICZAK 2007 JARCIN SP NR 2 JAROCIN
9 Antonina Lorenz 2010 Kiekrz Kibolski KS
10 Norbert Serafin 2007 Kostrzyn Akademia Urbasia
11 Alicja Kozłowska 2014 KOZIEGŁOWY
12 Szymon Sabiłło 2006 KROSNO UKS ORLIK MOSINA
13 Marysia Sabiłło 2009 KROSNO
14 Emilka Sabiłło 2012 KROSNO
15 Alicja Szymyślik 2013 Leszno
16 Antoni Chmielewski 2009 Luboń
17 Franek Szepel 2007 Luboń
18 Bruno Sołtys 2009 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo
19 Antonina Sołtys 2011 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo
20 Iga Owczarczak 2012 Luboń
21 Kacper Stanek 2008 Luboń Szkoła Podstawowa nr 21 w Poznaniu
22 Julia Wasielewska 2012 Luboń Drużyna Szpiku
23 Filip Borawski 2009 Luboń Sp2 Luboń
24 Wiktoria Kajca 2010 Luboń juvenia puszczykowo
25 Bianka Jóźwiak 2013 Lusówko
26 Anna Grupa 2013 Mielno Przedszkole nr 26
27 AMELIA GRZESIK 2011 MOSINA
28 Maciej Kordylewski 2009 MOSINA
29 Mateusz Kordylewski 2009 MOSINA
30 Karolina Anders 2013 Mrowino
31 Zofia Anders 2016 Mrowino
32 Jakub Gunia 2007 Murowana Goślina
33 Miłosz Gunia 2006 Murowana Goślina
34 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
35 Magdalena Drzymała 2009 Oborniki
36 Marek Drzymała 2013 Oborniki
37 Maks Suchowski 2010 Oborniki
38 Franciszek Mułkowski 2010 Opalenica
39 Jędrzej Marciniak 2010 orzechowo
40 Joachim marciniak 2007 orzechowo
41 Michalina Szymendera 2009 Pięczkowo
42 Witold Szymendera 2012 Pięczkowo
43 Ignacy Kurkiewicz 2010 Plewiska
44 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska Synchro Poznań
45 Alan Piechocki 2012 Pniewy Piechocki Team
46 Milan Piechocki 2014 Pniewy Piechocki Team
47 Wojciech Appelt 2006 Potasze
48 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają
49 Patryk Piechocki 2011 Poznań
50 Mateusz Nowak 2012 Poznan Euro Bike Kaczmarek Electric Team
51 Szymon Kozierski 2010 Poznań
52 Wiktoria Kabat 2006 Poznań SP 35 Poznań
53 Wojtek Kowalczyk 2012 Poznań
54 Mikołaj Przybyła 2009 Poznań
55 Wiktor Hojny 2011 Poznań
56 Emilia Kocełak 2007 POZNAŃ
57 Filip Kozierski 2012 Poznań
58 Maciej Kowalczyk 2014 Poznań
59 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Olimpia Poznań
60 Zuzanna Przybyła 2012 Poznań
61 Filip Szymaniak 2012 Poznań
62 Szymon Hojny 2006 Poznań
63 Izabela Kocełak 2009 POZNAŃ
64 Kacper Henc 2006 Poznań
65 Alex Pietrzak 2007 Poznań
66 Sebastian Kuczyński 2010 Poznań Drużyna Szpiku
67 Wojciech Grupa 2009 Poznań SP nr 85
68 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań
69 Aleksandra Kocełak 2013 POZNAŃ
70 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ
71 Julia Bieleń 2013 Poznań MUAY RUNNING TEAM
72 Łucja Bieleń 2016 Poznań MUAY RUNNING TEAM
73 Jakub Stachowski 2012 Poznań
74 Marcel Majewski 2011 Poznań
75 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
76 Marta Kucharczyk 2013 Poznań Przedszkole Kubusia Puchatka
77 Jan Panas 2012 Poznan
78 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
79 Kinga Wojcieszak 2012 Poznań
80 Weronika Dukarska 2006 Poznań
81 Magdalena Słabolepsza 2009 Poznań
82 Kacper Kadlec 2007 Poznań KOKA SPORT
83 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań
84 Oskar Kiełbasiński 2010 Poznań
85 Kacper Wojcieszak 2014 Poznań
86 Maria Prager 2011 Poznań MRP
87 Aleks Skowroński 2012 Poznań Przedszkole nr 113 Mali Sportowcy
88 Antoni Roth 2007 Poznań Night Runners / SP17
89 Maksymilian Sierzputowski 2011 Poznań
90 Tomek Kranc 2008 Poznań
91 Tomasz Lehmann 2012 Poznań
92 Leonid Prager 2009 Poznań Szkoła Rycerska MRP
93 Franek Kwiatek 2012 Poznań
94 Paweł Lasak 2007 Poznań SP 20
95 Filip Kolański 2012 Poznań Przedszkole Wesoła Gromada
96 Igor Brodowski 2007 Poznań
97 Igor Maćkowiak 2011 Poznań
98 Dawid Prager 2007 Poznań Szkoła Rycerska MRP
99 Zuzanna Marcinkowska 2008 Poznań szkoła podstawowa 57
100 Mateusz Kwasiżur 2008 POZNAN MUAY RUNNING TEAM
101 Filip Sztukowski 2011 Poznań
102 Filip Brodowski 2010 Poznań
103 Mikolaj Wieczorek 2012 Poznań
104 Julia Marcinkowska 2010 Poznań szkoła podstawowa 57 Poznań
105 Iga Błoch 2011 POZNAN MUAY Runnig Team
106 Aleksandra Bączkiewicz 2011 Poznań
107 Leon Napierała 2008 Poznań
108 Jakub Engler 2013 Poznań
109 Franciszek Stolarek 2015 Poznań
110 Antonina Bączkiewicz 2015 Poznań
111 Rozalia Napierała 2010 Poznań POSM nr 2
112 Gabriela Hoffman 2013 Poznań Ptkwo
113 Mikołaj Terlecki 2011 Poznań
114 Victoria Lehmann 2011 Poznań
115 Nadia Molak 2009 Poznań
116 Jagoda Terlecka 2013 Poznań
117 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89 POZNAŃ
118 Julia Pieczara 2006 Poznań
119 Natalia Latanowicz 2012 Poznań
120 Agata Kaźmierczak 2006 Poznań Sp 66
121 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners
122 Antonina Pieczara 2008 Poznań
123 Bartosz Latanowicz 2013 Poznań
124 Antonina Rosenhof 2010 Rokietnica
125 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica
126 Anna Przedwojska 2010 Roźnowo
127 Dawid Dymek 2006 STĘSZEW
128 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A kuku
129 Mateusz Ratajczak 2012 Swarzędz
130 Tadeusz Zapisek 2009 Swarzędz
131 Stanisław Zapisek 2008 Swarzędz
132 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły
133 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły
134 Ola Greberska 2009 Szczytniki Struś Kardio
135 Zofia Greberska 2007 Szczytniki Struś Kardio
136 Amelia Skrzypska 2009 Trzcianka Iskierki Runowo
137 Szymon Grądziel 2009 Węgierki Węgierki
138 Mateusz Grądziel 2011 Węgierki Węgierki
139 Antonina Morawska 2011 Zalasewo
140 Julia Klepacka 2011 Zawonia