Tropem Wilczym Poznań - biegi dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Agata Kaźmierczak 2006 Poznań Sp 66
2 Alan Piechocki 2012 Pniewy Piechocki Team
3 Aleks Skowroński 2012 Poznań Przedszkole nr 113 Mali Sportowcy
4 Aleksandra Kocełak 2013 POZNAŃ
5 Aleksandra Bączkiewicz 2011 Poznań
6 Alex Pietrzak 2007 Poznań
7 Alicja Szymyślik 2013 Leszno
8 Alicja Kozłowska 2014 KOZIEGŁOWY
9 AMELIA GRZESIK 2011 MOSINA
10 Amelia Skrzypska 2009 Trzcianka Iskierki Runowo
11 Anna Przedwojska 2010 Roźnowo
12 Anna Grupa 2013 Mielno Przedszkole nr 26
13 Antoni Chmielewski 2009 Luboń
14 Antoni Roth 2007 Poznań Night Runners / SP17
15 Antoni Żuchlewski 2012 Buk
16 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły
17 Antonina Sołtys 2011 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo
18 Antonina Lorenz 2010 Kiekrz Kibolski KS
19 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko
20 Antonina Rosenhof 2010 Rokietnica
21 Antonina Bączkiewicz 2015 Poznań
22 Antonina Morawska 2011 Zalasewo
23 Antonina Pieczara 2008 Poznań
24 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89 POZNAŃ
25 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ
26 Bartosz Latanowicz 2013 Poznań
27 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Olimpia Poznań
28 Bianka Jóźwiak 2013 Lusówko
29 Bruno Sołtys 2009 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo
30 Dawid Prager 2007 Poznań Szkoła Rycerska MRP
31 Dawid Dymek 2006 STĘSZEW
32 Emilia Kocełak 2007 POZNAŃ
33 Emilka Sabiłło 2012 KROSNO
34 Filip Kozierski 2012 Poznań
35 Filip Szymaniak 2012 Poznań
36 Filip Kolański 2012 Poznań Przedszkole Wesoła Gromada
37 Filip Borawski 2009 Luboń Sp2 Luboń
38 Filip Sztukowski 2011 Poznań
39 Filip Brodowski 2010 Poznań
40 Franciszek Mułkowski 2010 Opalenica
41 Franciszek Stolarek 2015 Poznań
42 Franek Szepel 2007 Luboń
43 Franek Kwiatek 2012 Poznań
44 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
45 Gabriela Hoffman 2013 Poznań Ptkwo
46 Iga Owczarczak 2012 Luboń
47 Iga Błoch 2011 POZNAN MUAY Runnig Team
48 Ignacy Kurkiewicz 2010 Plewiska
49 Igor Brodowski 2007 Poznań
50 Igor Maćkowiak 2011 Poznań
51 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
52 Izabela Kocełak 2009 POZNAŃ
53 Jagoda Terlecka 2013 Poznań
54 Jakub Niżewski 2007 Czapury SP 20 Poznań
55 Jakub Gunia 2007 Murowana Goślina
56 Jakub Stachowski 2012 Poznań
57 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań
58 Jakub Engler 2013 Poznań
59 Jan Panas 2012 Poznan
60 Jędrzej Marciniak 2010 orzechowo
61 Joachim marciniak 2007 orzechowo
62 Julia Borowiec 2009 Daszewice
63 Julia Klepacka 2011 Zawonia
64 Julia Bieleń 2013 Poznań MUAY RUNNING TEAM
65 Julia Wasielewska 2012 Luboń Drużyna Szpiku
66 Julia Marcinkowska 2010 Poznań szkoła podstawowa 57 Poznań
67 Julia Pieczara 2006 Poznań
68 Kacper Henc 2006 Poznań
69 Kacper Kadlec 2007 Poznań KOKA SPORT
70 Kacper Wojcieszak 2014 Poznań
71 Kacper Stanek 2008 Luboń Szkoła Podstawowa nr 21 w Poznaniu
72 Kacper Tomczyk 2008 Czapury
73 Karolina Anders 2013 Mrowino
74 Kinga Wojcieszak 2012 Poznań
75 Leon Napierała 2008 Poznań
76 Leonid Prager 2009 Poznań Szkoła Rycerska MRP
77 Maciej Kowalczyk 2014 Poznań
78 Maciej Kordylewski 2009 MOSINA
79 Magdalena Słabolepsza 2009 Poznań
80 Magdalena Drzymała 2009 Oborniki
81 Maks Suchowski 2010 Oborniki
82 Maksymilian Sierzputowski 2011 Poznań
83 Marcel Majewski 2011 Poznań
84 Marek Drzymała 2013 Oborniki
85 Maria Prager 2011 Poznań MRP
86 Marta Kucharczyk 2013 Poznań Przedszkole Kubusia Puchatka
87 Marysia Sabiłło 2009 KROSNO
88 Mateusz Nowak 2012 Poznan Euro Bike Kaczmarek Electric Team
89 Mateusz Grądziel 2011 Węgierki Węgierki
90 Mateusz Ratajczak 2012 Swarzędz
91 Mateusz Kwasiżur 2008 POZNAN MUAY RUNNING TEAM
92 Mateusz Kordylewski 2009 MOSINA
93 Michalina Szymendera 2009 Pięczkowo
94 MICHAŁ BARTNICZAK 2007 JARCIN SP NR 2 JAROCIN
95 Mikolaj Wieczorek 2012 Poznań
96 Mikołaj Przybyła 2009 Poznań
97 Mikołaj Terlecki 2011 Poznań
98 Milan Piechocki 2014 Pniewy Piechocki Team
99 Miłosz Gunia 2006 Murowana Goślina
100 Nadia Molak 2009 Poznań