Tropem Wilczym Poznań - biegi dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Miłosz Gunia 2006 Murowana Goślina
2 Wojciech Appelt 2006 Potasze
3 Julia Pieczara 2006 Poznań
4 Agata Kaźmierczak 2006 Poznań Sp 66
5 Wiktoria Kabat 2006 Poznań SP 35 Poznań
6 Szymon Hojny 2006 Poznań
7 Weronika Dukarska 2006 Poznań
8 Dawid Dymek 2006 STĘSZEW
9 Szymon Sabiłło 2006 KROSNO UKS ORLIK MOSINA
10 Kacper Henc 2006 Poznań
11 Antoni Roth 2007 Poznań Night Runners / SP17
12 Joachim marciniak 2007 orzechowo
13 Jakub Niżewski 2007 Czapury SP 20 Poznań
14 Paweł Lasak 2007 Poznań SP 20
15 Dawid Prager 2007 Poznań Szkoła Rycerska MRP
16 Franek Szepel 2007 Luboń
17 Igor Brodowski 2007 Poznań
18 Kacper Kadlec 2007 Poznań KOKA SPORT
19 Zuzanna ZAREMBA 2007 BOREK WLKP UKS Jedynka Gostyń
20 Norbert Serafin 2007 Kostrzyn Akademia Urbasia
21 Jakub Gunia 2007 Murowana Goślina
22 Emilia Kocełak 2007 POZNAŃ
23 Zofia Greberska 2007 Szczytniki Struś Kardio
24 Alex Pietrzak 2007 Poznań
25 MICHAŁ BARTNICZAK 2007 JARCIN SP NR 2 JAROCIN
26 Zuzanna Marcinkowska 2008 Poznań szkoła podstawowa 57
27 Kacper Stanek 2008 Luboń Szkoła Podstawowa nr 21 w Poznaniu
28 Stanisław Zapisek 2008 Swarzędz
29 Leon Napierała 2008 Poznań
30 Mateusz Kwasiżur 2008 POZNAN MUAY RUNNING TEAM
31 Zofia Andrzejak 2008 Borówiec
32 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Olimpia Poznań
33 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners
34 Tomek Kranc 2008 Poznań
35 Antonina Pieczara 2008 Poznań
36 Kacper Tomczyk 2008 Czapury
37 Bruno Sołtys 2009 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo
38 Magdalena Drzymała 2009 Oborniki
39 Szymon Grądziel 2009 Węgierki Węgierki
40 Filip Borawski 2009 Luboń Sp2 Luboń
41 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89 POZNAŃ
42 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska Synchro Poznań
43 Maciej Kordylewski 2009 MOSINA
44 Amelia Skrzypska 2009 Trzcianka Iskierki Runowo
45 Marysia Sabiłło 2009 KROSNO
46 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
47 Leonid Prager 2009 Poznań Szkoła Rycerska MRP
48 Mateusz Kordylewski 2009 MOSINA
49 Nadia Molak 2009 Poznań
50 Mikołaj Przybyła 2009 Poznań
51 Julia Borowiec 2009 Daszewice
52 Michalina Szymendera 2009 Pięczkowo
53 Antoni Chmielewski 2009 Luboń
54 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań
55 Magdalena Słabolepsza 2009 Poznań
56 Wojciech Grupa 2009 Poznań SP nr 85
57 Tadeusz Zapisek 2009 Swarzędz
58 Ola Greberska 2009 Szczytniki Struś Kardio
59 Izabela Kocełak 2009 POZNAŃ
60 Julia Marcinkowska 2010 Poznań szkoła podstawowa 57 Poznań
61 Maks Suchowski 2010 Oborniki
62 Oskar Kiełbasiński 2010 Poznań
63 Wiktoria Kajca 2010 Luboń juvenia puszczykowo
64 Szymon Kozierski 2010 Poznań
65 Anna Przedwojska 2010 Roźnowo
66 Rozalia Napierała 2010 Poznań POSM nr 2
67 Antonina Rosenhof 2010 Rokietnica
68 Jędrzej Marciniak 2010 orzechowo
69 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
70 Franciszek Mułkowski 2010 Opalenica
71 Filip Brodowski 2010 Poznań
72 Sebastian Kuczyński 2010 Poznań Drużyna Szpiku
73 Antonina Lorenz 2010 Kiekrz Kibolski KS
74 Ignacy Kurkiewicz 2010 Plewiska
75 Antonina Morawska 2011 Zalasewo
76 Aleksandra Bączkiewicz 2011 Poznań
77 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają
78 Antonina Sołtys 2011 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo
79 AMELIA GRZESIK 2011 MOSINA
80 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
81 Marcel Majewski 2011 Poznań
82 Patryk Piechocki 2011 Poznań
83 Mikołaj Terlecki 2011 Poznań
84 Maria Prager 2011 Poznań MRP
85 Victoria Lehmann 2011 Poznań
86 Iga Błoch 2011 POZNAN MUAY Runnig Team
87 Wiktor Hojny 2011 Poznań
88 Maksymilian Sierzputowski 2011 Poznań
89 Mateusz Grądziel 2011 Węgierki Węgierki
90 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły
91 Julia Klepacka 2011 Zawonia
92 Filip Sztukowski 2011 Poznań
93 Igor Maćkowiak 2011 Poznań
94 Antoni Żuchlewski 2012 Buk
95 Kinga Wojcieszak 2012 Poznań
96 Iga Owczarczak 2012 Luboń
97 Mateusz Nowak 2012 Poznan Euro Bike Kaczmarek Electric Team
98 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ
99 Jan Panas 2012 Poznan
100 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań