Tropem Wilczym Poznań - biegi dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Olimpia Poznań
2 Zofia Andrzejak 2008 Borówiec
3 Wojciech Appelt 2006 Potasze
4 Aleksandra Bączkiewicz 2011 Poznań
5 Antonina Bączkiewicz 2015 Poznań
6 MICHAŁ BARTNICZAK 2007 JARCIN SP NR 2 JAROCIN
7 Julia Bieleń 2013 Poznań MUAY RUNNING TEAM
8 Łucja Bieleń 2016 Poznań MUAY RUNNING TEAM
9 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
10 Julia Borowiec 2009 Daszewice
11 Filip Brodowski 2010 Poznań
12 Iga Błoch 2011 POZNAN MUAY Runnig Team
13 Magdalena Drzymała 2009 Oborniki
14 Marek Drzymała 2013 Oborniki
15 Dawid Dymek 2006 STĘSZEW
16 Jakub Engler 2013 Poznań
17 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają
18 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A kuku
19 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ
20 Szymon Grądziel 2009 Węgierki Węgierki
21 Mateusz Grądziel 2011 Węgierki Węgierki
22 Ola Greberska 2009 Szczytniki Struś Kardio
23 Zofia Greberska 2007 Szczytniki Struś Kardio
24 Wojciech Grupa 2009 Poznań SP nr 85
25 Anna Grupa 2013 Mielno Przedszkole nr 26
26 AMELIA GRZESIK 2011 MOSINA
27 Kacper Henc 2006 Poznań
28 Gabriela Hoffman 2013 Poznań Ptkwo
29 Wiktor Hojny 2011 Poznań
30 Szymon Hojny 2006 Poznań
31 Bianka Jóźwiak 2013 Lusówko
32 Wiktoria Kabat 2006 Poznań SP 35 Poznań
33 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań
34 Kacper Kadlec 2007 Poznań KOKA SPORT
35 Wiktoria Kajca 2010 Luboń juvenia puszczykowo
36 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89 POZNAŃ
37 Agata Kaźmierczak 2006 Poznań Sp 66
38 Oskar Kiełbasiński 2010 Poznań
39 Julia Klepacka 2011 Zawonia
40 Filip Kolański 2012 Poznań Przedszkole Wesoła Gromada
41 Wojtek Kowalczyk 2012 Poznań
42 Maciej Kowalczyk 2014 Poznań
43 Szymon Kozierski 2010 Poznań
44 Filip Kozierski 2012 Poznań
45 Alicja Kozłowska 2014 KOZIEGŁOWY
46 Tomek Kranc 2008 Poznań
47 Sebastian Kuczyński 2010 Poznań Drużyna Szpiku
48 Ignacy Kurkiewicz 2010 Plewiska
49 Mateusz Kwasiżur 2008 POZNAN MUAY RUNNING TEAM
50 Paweł Lasak 2007 Poznań SP 20
51 Natalia Latanowicz 2012 Poznań
52 Bartosz Latanowicz 2013 Poznań
53 Tomasz Lehmann 2012 Poznań
54 Antonina Lorenz 2010 Kiekrz Kibolski KS
55 Igor Maćkowiak 2011 Poznań
56 Marcel Majewski 2011 Poznań
57 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań
58 Zuzanna Marcinkowska 2008 Poznań szkoła podstawowa 57
59 Julia Marcinkowska 2010 Poznań szkoła podstawowa 57 Poznań
60 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko
61 Nadia Molak 2009 Poznań
62 Antonina Morawska 2011 Zalasewo
63 Franciszek Mułkowski 2010 Opalenica
64 Leon Napierała 2008 Poznań
65 Rozalia Napierała 2010 Poznań POSM nr 2
66 Iga Owczarczak 2012 Luboń
67 Jan Panas 2012 Poznan
68 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
69 Patryk Piechocki 2011 Poznań
70 Julia Pieczara 2006 Poznań
71 Antonina Pieczara 2008 Poznań
72 Alex Pietrzak 2007 Poznań
73 Anna Przedwojska 2010 Roźnowo
74 Mikołaj Przybyła 2009 Poznań
75 Zuzanna Przybyła 2012 Poznań
76 Mateusz Ratajczak 2012 Swarzędz
77 Antonina Rosenhof 2010 Rokietnica
78 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska Synchro Poznań
79 Szymon Sabiłło 2006 KROSNO UKS ORLIK MOSINA
80 Marysia Sabiłło 2009 KROSNO
81 Emilka Sabiłło 2012 KROSNO
82 Norbert Serafin 2007 Kostrzyn Akademia Urbasia
83 Maksymilian Sierzputowski 2011 Poznań
84 Aleks Skowroński 2012 Poznań Przedszkole nr 113 Mali Sportowcy
85 Amelia Skrzypska 2009 Trzcianka Iskierki Runowo
86 Bruno Sołtys 2009 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo
87 Antonina Sołtys 2011 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo
88 Jakub Stachowski 2012 Poznań
89 Kacper Stanek 2008 Luboń Szkoła Podstawowa nr 21 w Poznaniu
90 Franciszek Stolarek 2015 Poznań
91 Maks Suchowski 2010 Oborniki
92 Franek Szepel 2007 Luboń
93 Filip Sztukowski 2011 Poznań
94 Michalina Szymendera 2009 Pięczkowo
95 Witold Szymendera 2012 Pięczkowo
96 Alicja Szymyślik 2013 Leszno
97 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły
98 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły
99 Jagoda Terlecka 2013 Poznań
100 Mikołaj Terlecki 2011 Poznań
101 Kacper Tomczyk 2008 Czapury
102 Julia Wasielewska 2012 Luboń Drużyna Szpiku
103 Mikolaj Wieczorek 2012 Poznań
104 Kinga Wojcieszak 2012 Poznań
105 Kacper Wojcieszak 2014 Poznań
106 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
107 Tadeusz Zapisek 2009 Swarzędz
108 Stanisław Zapisek 2008 Swarzędz
109 Zuzanna ZAREMBA 2007 BOREK WLKP UKS Jedynka Gostyń
110 Antoni Żuchlewski 2012 Buk
111 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners