Tropem Wilczym Poznań

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Patryk Adamczak 1987 Śrem Ksa fitness zone Bieg 10,8 km
2 Dawid Adamczyk 1991 Poznań Bieg 5,4 km
3 Katarzyna Andrzejak 1975 Poznań Bieg 5,4 km
4 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki Bieg 5,4 km
5 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu Bieg 5,4 km
6 Joanna Andrzejczak 1983 Luboń Armia Krajowa Bieg 10,8 km
7 Zuzanna Andrzejewska 1991 Poznań PO MEDALE ALBO WCALE Bieg 5,4 km
8 Jakub Andrzejewski 1996 Skoki Bieg 5,4 km
9 Tomasz Andrzejewski 1980 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM Bieg 10,8 km
10 Michał Appelt 2002 Potasze Bieg 1963m
11 Łukasz Araszkiewicz 1983 Poznań Kolegium Sędziów WZPN Bieg 10,8 km
12 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 Bieg 1963m
13 Jacek Awtuch 1974 Plewiska Bieg 1963m
14 Karolina Awtuch 1976 Plewiska Bieg 1963m
15 Wojciech Bąbelek 1966 Nowy Tomyśl Bieg 5,4 km
16 Łukasz Bączkiewicz 1985 Poznań Bieg 5,4 km
17 Ewelina Bagińska 1989 Górzyca Bieg 10,8 km
18 Natalia Bajer 1997 Poznań Bieg 5,4 km
19 Marcin Bajerski 2004 Poznań Bieg 1963m
20 Piotr Bajerski 1971 Poznań Bieg 1963m
21 Karolina Bąk 1994 461 Poznań Bieg 1963m
22 Piotr Bąkowski 1987 Poznań Bieg 10,8 km
23 Piotr Banaszczyk 1974 Kaźmierz Bieg 10,8 km
24 Beata Baraniak 1973 Daszewice Bieg 5,4 km
25 Marta Baranowska 1992 Plewiska Bieg 5,4 km
26 Dawid Baranowski 1983 Zalasewo Kung fu małpy - od chlania do biegania Bieg 10,8 km
27 bartosz bardiński 1969 poznan Bieg 10,8 km
28 Gian Andrea Baretton 1995 poznan Bieg 5,4 km
29 Angelika Bartkowiak 1996 Poznań Nam Strzelać Nie Kazano Bieg 10,8 km
30 Rafał Bartkowiak 1992 Daszewice 1992 Bieg 10,8 km
31 Marzena Bałazińska 1993 Szamotuły Bieg 1963m
32 Anna Bednarska 1986 Poznań Bieg 10,8 km
33 Agnieszka Berent 1991 Zielona Góra Berfit Bieg 5,4 km
34 Kamil Bełdzikowski 1992 Swarzędz Polonez team Swarzędz Bieg 10,8 km
35 Monika Biała 1975 Poznań Bieg 10,8 km
36 Andrzej Bibik 1988 uzarzewo Bieg 5,4 km
37 Kinga Biedrzycka 1989 Poznań Pani Bieg 5,4 km
38 Karolina Bielawska 1985 Poznań Kukiz'15 Poznań Bieg 5,4 km
39 Radosław Bielewicz 1991 Kamionki Bieg 5,4 km
40 Mariusz Bobiński 1977 Suchy Las Bieg 5,4 km
41 Łukasz Boch 1985 Kamiennik Bieg 10,8 km
42 Violetta Bocian 1985 Poznań Bieg 1963m
43 Tomasz Bojkowski 1979 Poznań Bieg 10,8 km
44 Tomasz Bonek 1985 Otorowo Bieg 5,4 km
45 Bartosz Bonia 1978 Skórzewo Bieg 10,8 km
46 Szymon Borawski-Reks 1979 Poznań Bieg 5,4 km
47 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań można na rowerze? Bieg 10,8 km
48 Kinga Borowiec 1982 Daszewice Bieg 10,8 km
49 Małgorzata Bożek 1985 Poznań Bieg 10,8 km
50 Eligiusz Brański 1972 Czerniejewo Bieg 5,4 km
51 Agata Brodacz 1988 Kórnik Dendrorunners Bieg 5,4 km
52 Łukasz Brodowski 1979 Poznań Bieg 10,8 km
53 Damian Brygier 1990 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza Bieg 10,8 km
54 Adam Bubeła 1975 Poznń Bieg 5,4 km
55 Beata Budkiewicz 1980 Poznań Bieg 5,4 km
56 Dawid Bukowski 1996 Krosin Bieg 10,8 km
57 Katarzyna Burdajewicz 1971 Dolsk Bieg 5,4 km
58 Ewelina Burnicka 1991 Poznan Bieg 5,4 km
59 Paulina Buryan 1993 Poznań Gumisiaki Bieg 1963m
60 katarzyna burzynska 1992 poznań Bieg 10,8 km
61 Tomasz Buśko 1980 Swarzędz Swarzędz Bieg 10,8 km
62 Piotr Buszta 1989 Poznań Bieg 10,8 km
63 Iwona Błaszczyk 1990 Poznań Bieg 5,4 km
64 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań 1978 Bieg 5,4 km
65 Joanna Celuch 1996 Poznań Bieg 10,8 km
66 Paweł Cerkaski 1985 Łubowo Bieg 5,4 km
67 Paula Chmielarz 1991 Poznań Bieg 10,8 km
68 Karolina Chmielewska 1975 Luboń Bieg 5,4 km
69 adrian chudy 1973 Poznan Bieg 5,4 km
70 Małgorzata Chyrowska 1974 Kiekrz Kibolski KS Bieg 10,8 km
71 Piotr CIECHAN 1978 DALKI 33. BLTr Powidz Bieg 10,8 km
72 piotr cieczka 1980 poznan krzesiny team Bieg 10,8 km
73 rafał ciemniak 1964 Poznań Bieg 1963m
74 Natalia Ciesielska 2000 Jarocin Bieg 5,4 km
75 Sebastian Ciesielski 1979 Poznań Kibole w biegu / Pakieciarze Team Bieg 10,8 km
76 Jarosław Ciesielski 1968 Poznań Bieg 5,4 km
77 Andrzej Cieślak 1956 Poznań Ścieżki Biegowe Olimpia Poznań Bieg 5,4 km
78 Andrzej Cieślik 1985 Golancz TEAM RUN GOŁAŃCZ Bieg 10,8 km
79 Jarosław Cieszkiewicz 1972 Poznań Bieg 10,8 km
80 Marcin Ciszewski 1990 Poznań Bieg 5,4 km
81 Łukasz Czaczyk 1988 Stare Bojanowo Bieg 10,8 km
82 Anna Czarnkowska 1986 Mieczewo Bieg 10,8 km
83 Łukasz Czarnkowski 1982 Mieczewo Bieg 10,8 km
84 Leszek Czeliński 1964 Koronowo Bieg 10,8 km
85 Robert Czmok 1977 Swarzędz Bieg 5,4 km
86 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań Bieg 10,8 km
87 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy Bieg 10,8 km
88 Łukasz Dąbrowny 1994 Zielona Góra Biegające Dziki Bieg 10,8 km
89 Bartosz Dąbrowska 1983 Wałcz Bieg 10,8 km
90 Bartosz Dahlke 1984 Poznan Team BaRT Dee Bieg 10,8 km
91 Tadeusz Damski 1959 Poznań Bieg 5,4 km
92 Filip Daszewski 1998 Dębno FireEagles Bieg 10,8 km
93 Lech Daszewski 1963 Dębno FireEagles Bieg 10,8 km
94 Agnieszka Dawidowska 1979 Plewiska Bieg 5,4 km
95 Roksana Dałek 1988 Murowana Goślina Bieg 10,8 km
96 Jarosław Dejnek 1982 Poznań Bieg 5,4 km
97 Krzysztof Dembiński 1968 Niepruszewo AMW Poznań Bieg 10,8 km
98 Włodzimierz DEMBSKI 1973 Śródka MJDOP Bieg 10,8 km
99 Szymon Dembski 1983 Poznań Bieg 10,8 km
100 Michał Dodot 1984 Poznań Poznań Bieg 5,4 km