"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Luboń

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Olga Barecka 1984 Luboń bieg 5km
2 Dariusz Barecki 1983 Luboń bieg 5km
3 Bartosz Bieleń 1980 Luboń Lucky LUZers bieg 5km
4 Danusia Biernat 1978 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 1963m
5 Rafał Biernat 1976 Krosinko AF MOSINA TEAM bieg 5km
6 Tomasz Cyfert 1971 Luboń --- bieg 1963m
7 Piotr Dulat 1967 KOMORNIKI KGB Grzmot Komorniki bieg 5km
8 Paulina Dziurleja 1985 Luboń bieg 5km
9 Barbara Filipowicz 1978 Poznań bieg 5km
10 Paulina Gawęcka 1975 Luboń PZU Sport Team bieg 5km
11 Michał Gil 1997 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 1963m
12 Bolesław Górski 1978 Sulęcinek przedszkole A kuku bieg 1963m
13 Michał Grochal 1988 Przeźmierowo bieg 5km
14 Anna Hajkowicz - Klimaszewska 1978 Luboń SP 1 Luboń bieg 1963m
15 Agnieszka Hulak 1984 Luboń bieg 5km
16 Marta Jackowska 1980 Luboń bieg 1963m
17 Jakub Jackowski 1980 Luboń bieg 5km
18 Joanna Jankowska 1973 Żabno aktywnie.fit bieg 1963m
19 Oliwer Jankowski 2003 Żabno MKS Juvenia Puszczykowo bieg 1963m
20 Małgorzata Kaczmarek 1984 Luboń Lucky LUZers bieg 1963m
21 Łukasz Kaczmarek 1973 Poznań bieg 5km
22 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 5km
23 Joanna Klak 1983 Poznań bieg 1963m
24 Michał Kotecki 1986 Poznań Kibole w biegu bieg 5km
25 Łukasz Kołcz 1981 Luboń bieg 1963m
26 Joanna Kulińska 1987 Puszczykowo Landryna Team bieg 1963m
27 Agnieszka Lester-Szymańska 1981 Poznań Huragan Szklarka Poznań bieg 1963m
28 Andrzej Lewandowski 1974 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 5km
29 Damian Libera 1981 Poznań Lucky LUZers bieg 5km
30 Kacper Maliszewski 1998 Kalisz 5 LO KALISZ bieg 1963m
31 anita marcinkowska 1983 luboń Parkrun Poznań bieg 5km
32 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km
33 Tomek Miazek 1987 Luboń Galopujące ślimaki bieg 5km
34 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 5km
35 Rafał Miesiąc 1992 Borzysław Pogotowie Fryzjerskie bieg 5km
36 Krzysztof Moellenbrock 1967 Wiry KGB Grzmot Komorniki bieg 5km
37 Anna Moellenbrock 1992 Wiry KGB Grzmot Komorniki bieg 5km
38 a Nogły 1975 Mosina Drużyna za pisiąt groszy bieg 5km
39 Maciej Nowak 1974 Poznań gRUNwald team bieg 5km
40 Daniel Nowakowski 2001 Opatówek 5 LO KALISZ bieg 1963m
41 Klaudia Ochowiak 1991 Krerowo Pogotowie Fryzjerskie bieg 5km
42 Kamil Ochowiak 1994 Krerowo Pogotowie Fryzjerskie bieg 5km
43 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 1963m
44 Anna Owczarzak 1993 Luboń bieg 1963m
45 Artur Pachocki 1970 Wiry bieg 5km
46 Katarzyna Pawlak 1980 Luboń Mamy - Biegamy bieg 5km
47 stanisław petryszyn 1965 Poznań Sportowy świat płytek u kryspina bieg 5km
48 Jacek Piasecki 1984 Luboń bieg 5km
49 Wojciech Pietruszyński 1995 Luboń Lucky LUZers bieg 5km
50 Robert Pilaczyński 1974 Luboń bieg 5km
51 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 5km
52 MAGDALENA PRZEWOŹNIAK 1976 Luboń Kobiety Biegają bieg 1963m
53 Alicja Rachuta 1990 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 1963m
54 Arek Rogowicz 1996 Luboń bieg 5km
55 monika ruta 1971 lubon bieg 1963m
56 Filip Sabor 1998 Kalisz bieg 1963m
57 Jarosław Sajnaj 1979 Luboń Lucky LUZers bieg 5km
58 Justyna Schmidt 1975 Poznań KB DęBIEC bieg 5km
59 Paweł Schulz 1989 Luboń SPP Team bieg 5km
60 Mikołaj Semba 1996 Bytkowo bieg 1963m
61 Aleksandra Sieradzan 2000 Kalisz bieg 1963m
62 Ilona Sikora 1985 Luboń bieg 5km
63 Paulina Skoczylas 1994 Poznań 1994 bieg 5km
64 Bartosz Stachowiak 1982 Luboń bieg 1963m
65 Agnieszka Stachowiak 1985 Luboń Maratończyk Poznań / Parkrun Dąbrówka bieg 5km
66 Marta Stróżyna 1990 Swarzędz bieg 5km
67 Agnieszka Szudobaj 1989 Swarzędz bieg 5km
68 Anita Szymańska 1998 Luboń Anita Biega z Oleksym bieg 5km
69 Aleksander Szymański 1972 Luboń Oleksy Biega bieg 5km
70 Łukasz Szymański 1980 Poznań Huragan Szklarka Poznań bieg 1963m
71 Damian Szymański 2002 Plewiska Dynamo Biega z Oleksym bieg 5km
72 Weronika Szłapka 1987 Mosina Landryna Team bieg 1963m
73 Adrian Taratajcio 1979 Luboń bieg 5km
74 Jagoda Thielmann 1994 Luboń bieg 1963m
75 KAROL WACHOWIAK 1984 Pniewy Kibole w Biegu Sekcja Kaźmierz bieg 5km
76 Piotr Waligóra 1976 Luboń Lucky LUZers bieg 5km
77 Tomasz Wasiak 1971 Poznań Tata Kuby i Patryka bieg 5km
78 Arkadiusz Wiśniewski 1987 Tuchola bieg 1963m
79 Maciej Witkowiak 1978 Luboń bieg 5km
80 Adam Woźniak 1980 Kalisz bieg 1963m
81 Tomasz Woźniak 1957 Poznań bieg 5km
82 Marcin Woźniak 1987 Krosno bieg 5km
83 Marek Włoszyński 1972 Luboń 1972 bieg 5km
84 Hanna Zaborowska 1989 Luboń bieg 1963m
85 Anna Zakrzewska 1989 Poznań bieg 1963m
86 Miłosz Ziołański 1996 Kalisz bieg 1963m
87 Michał Żymirski 1986 Poznań bieg 1963m
88 Alicja Łabędzka-Bugaj 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 5km