Lista startowa - bieg dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 IGOR KAŹMIERSKI KAŹMIERSKI 2009 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
2 MATEUSZ ADAMCZAK 2006 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
3 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Olimpia Poznań
4 Lena Barecka 2010 Luboń
5 Aleksandra Batura 2012 Poznań
6 Hanna Batura 2013 Poznań
7 Zuzanna Batura 2015 Poznań
8 Kinga Bobecka 2008 Poznań SP 1 Poznań
9 KAMIL BOŻEK 2008 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
10 MATEUSZ BOŻEK 2010 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
11 NATALIA BUDZIŃSKA 2005 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
12 Zuzanna CIEMNY 2005 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
13 Agnieszka Cyfert 2006 Luboń ---
14 Joanna Cyfert 2006 Luboń ---
15 JAKUB CZEKALSKI 2006 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
16 ALEKSANDER CZUCHROWSKI 2011 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
17 DOMINIK DOKURNO 2006 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
18 PATRYK DOKURNO 2006 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
19 FILIP DONDAJEWSKI 2006 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
20 MIKOŁAJ DORUCH 2010 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
21 Małgorzata Gawęcka 2008 Luboń Szkoła Podstawowa nr 2 w Luboniu
22 Jan Gawęcki 2004 Luboń Szkoła Podstawowa nr 3 w Luboniu
23 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku
24 STANISŁAW GRYCIUK 2006 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
25 Joanna Hawrusik 2006 Luboń
26 Henryk Hofa 2013 Luboń
27 KAZIMIERZ HOFA 2009 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
28 Maksymilian Jackowski 2009 Luboń
29 Miłosz Jackowski 2011 Luboń
30 OLIWIA JAŁOSZYŃSKA 2008 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
31 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku
32 BARTEK KAŁUŻNY 2008 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
33 Paweł Klimaszewski 2010 Luboń SP 1 Luboń
34 Paulina Kołcz 2006 Luboń
35 Adrian Kołcz 2008 Luboń
36 MARCEL KRUPA 2008 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
37 CYPRIAN KRZESZOWSKI 2008 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
38 Mikołaj Lewandowski 2007 Luboń
39 Małgorzata Lipińska 2012 Luboń
40 Magdalena Lipińska 2015 Luboń
41 Marcel Lipiński 2010 Luboń
42 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
43 Liliana Matylla 2011 Luboń
44 Michał Matylla 2016 Luboń
45 NINA MISIACZYŃSKA 2004 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
46 FILIP MROZEK 2011 Luboń szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
47 Michał Piasecki 2013 Luboń
48 MARCIN PIASECKI 2009 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
49 OLIWIA PIĄTEK 2007 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
50 MARCIN PTAK 2008 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
51 BARTEK PUCHACZ 2008 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
52 Marysia Sajnaj 2010 Luboń Lucky LUZers
53 MARTYNA SCHLEGEL 2009 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
54 SZYMON SCHLEGEL 2011 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
55 MIKOŁAJ SIERSZEŃSKI 2009 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
56 MARCEL STENGERT 2009 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
57 DARIA ŚWIGOŃ 2009 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
58 JULIA SZRANIEC 2007 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
59 Jakub Szymański 2013 Poznań Huragan Szklarka Poznań
60 Jakub Taratajcio 2006 Luboń
61 FILIP TERZYK 2008 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
62 JULIA TONDER 2009 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
63 FRANEK TŁOK 2009 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
64 NADIA WALERIAŃCZYK 2010 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
65 Gracjan Wierkiewicz 2012 Poznań
66 Gerard Wierkiewicz 2010 Poznań
67 Kamil Witkowiak 2008 Luboń szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
68 Alicja Witkowiak 2005 Luboń
69 TOBIASZ WITKOWSKI 2008 LUBOŃ szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
70 Izabela Witucka 2012 Poznań Geparda Poznań
71 Ewka Wojciechowska 2016 Luboń
72 SONIA WOJCIECHOWSKA 2006 Luboń szkoła podstawowa nr 4 w Luboniu
73 JULIA WOJCIECHOWSKA 2009 PLEWISKA SZKOŁA PODSTAWOWA 4
74 Wojciech Woźniak 2016 Krosno
75 Alicja Zaborowska 2015 Luboń
76 FRANEK ZAWODNY 2009 LUBOŃ SZKOŁA PODSTAWOWA N R 4 W LUBONIU