Tropem Wilczym Gniezno - rywalizacja dorosłych

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Marcin Andrzejczak 1976 Osiniec Bieg 10km
2 Maciej Antas 2004 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
3 Marek Antoniak 1980 Cielimowo Bieg 10km
4 Agnieszka Antoszak 1984 GNIEZNO Bieg 5km
5 Izabela Bąkowska 2001 Gniezno GTT Diament Gniezno Bieg 5km
6 Ewa Balcerzak 2004 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
7 Barbara Balcerzak 2004 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
8 Marcin Balcerzak 2002 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego Bieg 10km
9 Artur Banach 1975 Poznan singiel Bieg 10km
10 Maciej Banaszczyk 2004 powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
11 Małgorzata Baran 1981 Trzemeszno BOLT Trzemeszno Bieg 5km
12 Magdalena Bartkiewicz 1981 Gniezno NW 5km
13 Joanna Basińska 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno Bieg 5km
14 Maciej Bechert 1969 Gniezno Bieg 5km
15 Marcin Bereźnicki 1986 Gniezno Królewskie Morsy Gniezno Bieg 10km
16 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 1963m
17 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 1963m
18 Łukasz Bobrowski 1981 Gniezno Słynni Kenijczycy Bieg 10km
19 Tomasz Bogdanowicz 1988 Gniezno Bieg 5km
20 Sławomir Bondalski 2004 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
21 Łukasz Borecki 1985 Gniezno Bieg 5km
22 Tomasz BORODYCZ 1973 Witkowo Bieg 10km
23 Jacek Bosacki 1989 Gniezno No Excuses Team Bieg 10km
24 Anna Bracław-Ogórkiewicz 1976 Kłecko bieg 1963m
25 Monika Bubacz 1983 Gniezno Bieg 5km
26 Maciej Budzynski 1983 Cielimowo Bieg 10km
27 Przemysław Budzyński 1985 Gniezno Bieg 10km
28 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol Bieg 5km
29 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip-Topol Bieg 10km
30 Sebastian Chojak 1971 GNIEZNO Bieg 10km
31 Wiesław Chojniak 1973 Poznań Bieg 10km
32 Kamil Chruściel 1988 Jankowo Dolne Smart Fizjo Bieg 10km
33 Jarosław Cierniak 1978 Powidz Drużyna Szpiku Bieg 10km
34 Tomasz Ciesielski 1968 Gniezno KB Zawał Bieg 10km
35 Daniel Curul 1979 Gniezno RENAULT SANOK Team Gniezno Bieg 10km
36 Grzegorz Czasak 1971 Witkowo Witkowo Biega Bieg 5km
37 Renata Czasak 1973 Witkowo Bieg 5km
38 Kamil Degórski 1989 Rogowo Bieg 10km
39 Dawid Drożdżyński 2004 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
40 Piotr Dychtanowicz 2004 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
41 EMILIA DZIADOSZEK 1980 CILIMOWO Bieg 10km
42 Dawid Dzikowski 2002 Mieleszyn bieg 1963m
43 Maciej Długosz 1979 Gniezno nieścigańci rulez Bieg 10km
44 Arkadiusz Długosz 1988 Gniezno nieścigańci rulez Bieg 10km
45 Tomasz Fajfer 1974 Gniezno Night Runners Gniezno Bieg 10km
46 Magdalena Far 1987 Poznań Bieg 10km
47 Bartłomiej Frydrych 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL Bieg 10km
48 Łukasz Galus 1982 Trzemeszno Bieg 5km
49 Tomasz Gąsiorowski 2004 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
50 Maria Górna 1962 Osiniec Bieg 5km
51 Halina Górna 1983 Gniezno Bieg 5km
52 Krzysztof Gorny 1956 Gniezno Bieg 10km
53 Przemysław Goździewski 1982 Gniezno Bieg 5km
54 Tomek Grajkowwski 1968 Gniezno Bieg 10km
55 Lidia Gronowska 1972 Gniezno Nessi Team Bieg 10km
56 Beata Gruszka 1968 Gniezno Bieg 5km
57 Tomasz Grzęda 1978 Szydłowiec / Gniezno LENIWCE TEAM / 3 SLTr Bieg 5km
58 Anna Hęś 1978 Trzemeszno Drużuna Szpiku Bieg 5km
59 Elżbieta Ignaszak 1971 Gniezno NW 5km
60 Piotr Ignaszak 1971 Gniezno Bieg 5km
61 Mirosław Jakubowski 2004 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
62 Robert Jarociński 2004 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
63 Hilary Jasińki 1961 Witkowo Bieg 5km
64 Mariusz Kaczmarek 1976 WITKOWO Witkowo Biega Bieg 10km
65 Weronika Kandulska 1980 Opalenica bieg 1963m
66 Michał Kandulski 1977 Nowy Tomyśl bieg 1963m
67 Radosław Kasznia 1986 Gniezno # DRUŻYNA SZPIKU Bieg 5km
68 Mikołaj Kaźmierczak 1995 Leszno Bieg 10km
69 Anna Kałużna 2004 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
70 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5km
71 Karol Kolber 1992 Gniezno Prymus Healthy Team Bieg 5km
72 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5km
73 Marcin Konieczka 1977 Czerniejewo Czerniejewo Biega Bieg 10km
74 Angelina Konieczna 1985 Gniezno Słynni Kenijczycy Bieg 10km
75 Maciej Kostecki 2002 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego Bieg 10km
76 Agnieszka Kotecka 1980 Gniezno Bieg 5km
77 Rafał Kotoński 1988 Trzemeszno bieg 1963m
78 Mateusz Kowalczyk 1992 Gniezno Bieg 10km
79 Daria Kowalska 1989 Lulkowo Smart Fizjo Bieg 5km
80 Adrian Kowalski 1990 Gniezno Altom Gniezno Bieg 10km
81 Dawid Kowalski 1987 Gniezno Smart Fizjo Bieg 10km
82 Błażej Kozłowski 1990 Gniezno Bieg 5km
83 Sławomir Kozłowski 1986 Poznań FC Gniezno Bieg 10km
84 Katarzyna Kraska 1979 Warszawa Bieg 5km
85 Tomasz Krygier 1978 Czerniejewo Czerniejewo Biega Bieg 5km
86 Michał Krygier 1980 Czerniejewo Czerniejewo Biega Bieg 10km
87 Ewa Krzemińska 1984 Mnichowo Bieg 5km
88 Magda Kubiak 1980 Trzemeszno Bieg 5km
89 Oliwier Kubiak 2001 Trzemeszno Bieg 5km
90 dariusz kuczewski 1973 gniezno Bieg 5km
91 BEATA KURYŁO 1972 PYSZCZYN Night Runners Gniezno Bieg 5km
92 Magdalena Lebiotkowska 1992 Gniezno NW 5km
93 Włodzimierz Lebiotkowski 1967 Gniezno Altom Gniezno Bieg 10km
94 Marcin Lebiotkowski 1996 Gniezno Bieg 10km
95 Małgorzata Lech 1970 Kłecko NW 5km
96 Kacper Liberkowski 1987 Warszawa Bieg 10km
97 Kacper Lipiński 1991 Trzemeszno Trzemeszeńscy Patrioci Bieg 5km
98 Justyna Lisiak 1982 Niechanowo ZAWSZE W BIEGU Bieg 5km
99 Katarzyna Lisiecka 1977 Gniezno NW 5km
100 Lidia Magoń 1972 Gniezno VELUX Bieg 5km
101 Sławomir Majchrzak 2002 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego Bieg 10km
102 Robert Marciniak 1986 Witkowo Bieg 10km
103 Krzysztof Marcyjaniak 1977 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW Bieg 5km
104 Wojciech Matysek 1975 Kamionki Bieg 10km
105 Mikołaj Matysek 2001 Kamionki Bieg 5km
106 Sławomir Mecler 1981 Mielżyn Bieg 5km
107 Angelika Michalczak 1988 Gniezno Bieg 5km
108 Przemysław Mikołajczyk 1975 Gniezno Słynni Kenijczycy Bieg 10km
109 Jakub Minta 1991 Gniezno Bieg 10km
110 Dariusz Morzyński 1990 Powidz Nicolaus Powidz / 33 BLTr Bieg 5km
111 Mateusz Mróz 2003 Komorów bieg 1963m
112 Sebastian Mróz 1976 Komorów Bieg 10km
113 Michał Nawrot 1983 Gniezno DzikiNaCyklu Bieg 10km
114 Piotr Nowaczewski 1975 Trzemeszno Bieg 10km
115 Tomasz Nowaczyk 19901990 Gniezno 17 WBZ / Gniezno Biega Bieg 10km
116 Tomasz Nowak 1980 Witkowo Witkowo Biega Bieg 5km
117 Ryszard Nowakowski 1972 Gniezno Bieg 5km
118 Maria Nowicka 1973 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5km
119 Krystian Nowicki 1979 Gniezno Bieg 10km
120 Bernadeta Ochocka 1973 Kłecko Bieg 5km
121 Dariusz Ochocki 1969 Gniezno Bieg 5km
122 Krzysztof Ochocki 1969 Kłecko Bieg 5km
123 Przemysław Orchowski 1984 Gniezno Altom Gniezno Bieg 10km
124 Maciej Orchowski 1982 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 10km
125 Michał Ostach 1981 Gniezno Bieg 5km
126 Rafał Pacanowski 1976 Gniezno Bieg 5km
127 Sebastian Pacanowski 1978 Trzemeszno Walka Gniezno Bieg 5km
128 Jakub Paprota 2004 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
129 Małgorzata Pawlak 1974 Gniezno Bieg 10km
130 Krzysztof Pawlak 1974 Gniezno Bieg 10km
131 Sławomir Pietrzak 1975 Gniezno Bieg 5km
132 Dawid Pietrzak 2004 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
133 Agnieszka Pietrzak 1976 Gniezno VELUX Bieg 5km
134 Beata Plucińska 1970 Łubowo Bieg 5km
135 Hubert Pokrop 1985 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
136 Joanna Polus 1992 Gniezno Bieg 5km
137 Krzysztof Popławski 1980 Swarzędz Bieg 5km
138 Michał Poradowski 2004 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
139 Krzysztof Prabucki 2002 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego Bieg 10km
140 Joanna Przybylska 1977 Trzemeszno Bieg 5km
141 Sylwia Przybylska 1977 Gniezno Nessi Team Bieg 5km
142 Angelika Płachcińska 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5km
143 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań Bieg 10km
144 Marek Ratajewski 1969 Gniezno Bieg 5km
145 Kamila Rejniak 1996 Gniezno Bieg 10km
146 Marek Remus 2002 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego Bieg 5km
147 Marek Remus 1987 witkowo Bieg 5km
148 Marcin Rokosik 1979 Gniezno Bieg 5km
149 Paweł Roszyk 2004 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
150 Mateusz Rychwalski 1989 Gniezno Bieg 5km
151 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno Bieg 5km
152 Mateusz Sekulski 2001 Gniezno Bieg 10km
153 Marcin Siara 1982 Witkowo Witkowo Biega Bieg 10km
154 Monika Siwka 1988 Gniezno Kolorowa Drużyna Nessi Bieg 5km
155 Jacek SKODKOWSKI 1973 Poznań SPWL Poznań Bieg 5km
156 Dawid Smolik 1988 Witkowo Bieg 10km
157 Barbara Sobczyk 1995 Dobra Husaria Race Ream Bieg 5km
158 Krzysztof Socha 1980 Trzemeszno Bieg 10km
159 Jakub Socha 2003 Trzemeszno Mieszko Gniezno bieg 1963m
160 Magdalena Sosnowska 1978 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5km
161 Mateusz Staniszewski 1987 Gniezno Bieg 10km
162 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5km
163 Marek Staszak 19931993 Trzuskołoń Bieg 10km
164 Paweł Staszczak 1992 Kiszkowo Bieg 10km
165 Joanna Stawowa 1980 Żydowo Bieg 10km
166 Bartosz Stęczniak 1996 Trzemeszno BOLT Trzemeszno Bieg 10km
167 Roman Stęczniak 1967 Trzemeszno BOLT Trzemeszno Bieg 10km
168 Michał Stypa 1985 Gniezno Rodzinka Bieg 10km
169 Monika Suchorska 1984 Gniezno M&A&H Bieg 5km
170 Hubert Suchorski 1984 Gniezno M&A&H Bieg 10km
171 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec Bieg 10km
172 Michal Swiatek 1979 Trzemeszno Maniak Team Trzemeszno Bieg 10km
173 Mateusz Świercz 2004 Kłecko bieg 1963m
174 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno Bieg 5km
175 Paweł Szewczyk 1974 Kłecko No Excuses Team Bieg 10km
176 Michał Szmańda 1982 Witkowo Bieg 5km
177 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega Bieg 10km
178 Tomasz SZTUBE 2004 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
179 Aleksandra Szturomska 1998 Gniezno Bieg 10km
180 Michał Szykowny 1981 Gniezno Night Runners Gniezno Bieg 10km
181 Jakub Szymczak 2002 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego Bieg 5km
182 Marek Tanaś 1970 Osiniec Bieg 10km
183 Anna Tanaś 1979 Osiniec Bieg 10km
184 Krzysztof Tomczak 1984 Nowe Miasto nad Wartą Bieg 5km
185 Bartosz Trąpczyński 1994 Gniezno Bieg 5km
186 Łukasz Urbańczyk 1987 Września Bieg 10km
187 Przemysław Urbaniak 1977 Mogilno Bieg 10km
188 Piotr Wachowski 1970 Koronowo Bieg 10km
189 Paweł Walaszczyk 20022002 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego Bieg 5km
190 Emilia Weiskopf 1963 Kłecko NW 5km
191 Elżbieta Wenska 2004 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
192 Justyna Werner 1977 Wierzyce Biegamy dla Medali bieg 1963m
193 Piotr Werner 1974 Wierzyce Biegamy dla Medali Bieg 5km
194 Szymon Wesołowski 1988 Gniezno xRunners Bieg 10km
195 Lech Wieliński 1966 Gniezno Bieg 5km
196 Alina Wierzelewska 1992 Gniezno Drużyna Szpiku Bieg 10km
197 Anna Wilk 1974 Warszawa NW 5km
198 Piotr Wiśniewski 1979 Czerniejewo Czerniejewo Biega Bieg 5km
199 Jacek Wojas 1976 Witkowo Bieg 10km
200 Bartosz Wojciechowski 1989 Gniezno bieg 1963m
201 Mateusz Wojnicz 1991 Września Bieg 10km
202 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie Altom Gniezno Bieg 5km
203 Grzegorz Woźniak 1985 Gniezno Bieg 5km
204 Sebastian Włodarczyk 1985 Gniezno Night Runners Gniezno Bieg 10km
205 Robert Zacharko 1976 Janowiec Wlkp # DRUŻYNA SZPIKU Bieg 10km
206 Joanna Zacharko 1976 Janowiec Wlkp Biegający Janowiec NW 5km
207 Marcelina Zarębska 1984 Dębnica Bieg 5km
208 Jakub Zaremba 1998 Gniezno Bieg 10km
209 Radosław Zbierski 1970 Gniezno Bieg 10km
210 Arkadiusz Zobel 1984 Gniezno bieg 1963m
211 Mateusz Zobel 2004 Powidz 33 Baza Lotnictwa Transportowego bieg 1963m
212 Leszek Łukasik 1981 Gniezno Leader School Leszek Łukasik Bieg 5km