Lista startowa - XXIX Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
1 Małgorzata Adamczyk 1973 Oborniki KĘSY TEAM nie
2 Waldemar Antkowiak 1988 Kiszkowo nie
3 Paweł Bartczak 1982 Kruszwica # DRUŻYNA SZPIKU nie
4 ireneusz bednarz 1975 poznań nie
5 ROBERT BIEDA 1964 Czastary GKS CZASTARY nie
6 Marcin Borowicz 1975 POZNAŃ QUAY POZNAŃ nie
7 Piotr Borucki 1978 Gruszczyn nie
8 Ewelina Braun 1976 Kiełczewo Kościan Team nie
9 Pawel Budzicz 1982 Krzyszkowo nie
10 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa Endorfina Wschowa nie
11 Tomasz Buśko 1980 Swarzędz nie
12 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno nie
13 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno nie
14 Izabela Chalcińska 1975 Ostrów Wielkopolski nie
15 Jarosław Chudy 1979 Pobiedziska KS Osiedle Rzeczne Pobiedziska tak
16 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają nie
17 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Czerwonak Biega nie
18 Dobiesława Dembecka 1982 Poznań Mamy-Biegamy nie
19 Magdalena Demel-Wieczorek 1979 Luboń For Run Team nie
20 Adam Donaj 1974 Kościan nie
21 Marek Dorosz 1968 Tulce KB MANIAC Poznań nie
22 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Promien Opalenica nie
23 Szymon Dryjański 1990 Kalisz nie
24 Jerzy Dudziak 1963 Kościan Kościan Team nie
25 Joanna Dzięczkowska-Niklewicz 1981 Mrowino Rokietnica Biega nie
26 Aneta Frąckowiak 1982 Poznań Mamy-Biegamy nie
27 Robert Górny 1983 Pobiedziska tak
28 Małgorzata Gostomska 1980 Czempiń Rebellion Of Free Runners nie
29 Marek Grajkowski 1965 Gniezno nie
30 Tomek Grajkowski 1968 Gniezno nie
31 Krzysztof Graniczny 1980 Daszewice nie
32 Sławomir Gruszczyński 1982 Gniezno nie
33 Jarosław Gruszecki 1962 BISKUPICE tak
34 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Honey Stinger Runners nie
35 Aleksander Guzik 1992 Poznań nie
36 Tomasz Hertmanowski 1970 Kościan TEAM KOŚCIAN nie
37 Katarzyna Izydorska 1982 Luboń For Run Team nie
38 Wojciech Jasik 1993 Gniezno nie
39 Damian Jasiński 1991 Pobiedziska tak
40 Tomasz Jasiński 1977 Pleszew HERNIK TEAM nie
41 Mateusz Jaśniewicz 1987 Swarzędz nie
42 Izabelka Jedynak 1976 Tulce KB MANIAC Poznań nie
43 Robert Jerzyński 1969 Pobiedziska tak
44 Edyta Józefowicz 1974 Kościan Kościan Team nie
45 Sonia Jóźwiak 1991 Poznań FizjoterapeutaSportowy.pl nie
46 Piotr Jóźwiak 1969 Pobiedziska tak
47 Tomasz Kaczmarek 1978 Września nie
48 Mirosław Kaczmarek 1970 Kościan Kościan Team nie
49 Marcin Kaczmarek 1982 Kościan Kościan Team nie
50 Marcin Kaczor 1975 święciechowa nie
51 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko nie
52 Eliza Kamyszek 1980 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
53 MACIEJ KARASZEWSKI 1975 WIRY KARACHO TEAM nie
54 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska tak
55 Mariusz Kieslich 1962 Poznań Brylant Kórnik nie
56 Dawid Klemke 1983 Zbaszyn Stol-art nie
57 Mieczysław Klupś 1959 Suchy Las nie
58 Maciej Knast 1971 Jerzykowo tak
59 Antoni Koch 1961 Śrem nie
60 Stefan Komorowski 1950 Lusówko nie
61 Darek Kosiorek 1967 Poznań amator - niezrzeszony nie
62 Robert Kosmecki 1966 Poznań Night Runners nie
63 Jan Kozaczuk 1961 Wiórek nie
64 Szymon Kozłowski 1988 Kłecko nie
65 Mirosław Kozłowski 1962 Dąbrowa X nie
66 Joanna Kołodziejska 1997 Wartkowice brak klubu nie
67 Paweł Krawczyk 1978 Pobiedziska KS Osiedle Rzeczne Pobiedziska tak
68 Owidiusz Krymarys 1980 Kalisz nie
69 Anna Kubica 1983 Poznań nie
70 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
71 Michal Kucharski 1981 Luboń Piotr i Paweł Marka Formy nie
72 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Jaja Juncewo tak
73 Robert Kujawski 1992 Pobiedziska tak
74 Czesław Kuliński 1938 Poznań nie
75 Paweł Kusiciel 1989 Pobiedziska tak
76 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań nie
77 Łukasz Lipka 1981 Pobiedziska Kibole w biegu tak
78 Dorota Lutomska 1982 Oborniki nie
79 Maciej Maciejewski 1978 Imielno Pobiedziska Running Team nie
80 Jacek Majchrzak 1980 Kościan Kościan Team nie
81 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners nie
82 Krzysztof Malak 1989 Żydowo nie
83 ALICJA MALEWICZ-PEŁCZYŃSKA 1972 KIEKRZ Rokietnica Biega nie
84 Przemek Malicki 1975 Biskupice tak
85 Marcin Malinowski 1978 Komorniki Piotr i Paweł Marka Formy nie
86 Przemysław Mańkowski 1983 Kociałkowa Górka KOCIAŁKOWA GÓRKA tak
87 Czesław Masiarek 1961 Jelenia Góra nie
88 Marcin Matuszczak 1979 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team tak
89 Aleksandra Matysiak 1995 Grodzisk Wlkp nie
90 Przemyslaw Małecki 1990 Pobiedziska FTI Racing Team tak
91 Bartosz Mendel 1973 Rokietnica Rokietnica Biega nie
92 Łukasz Mendyka 1986 Środa Wielkopolska KB Aktywni Środa Wielkopolska nie
93 Andrzej Michalak 1975 Poznań PKO BANK POLSKI nie
94 Mateusz Michalski 1989 Pobiedziska tak
95 Karol Mielnik 1988 Pobiedziska tak
96 Cezary Mikuć 1984 Poznań nie
97 Paweł Mroczkiewicz 1976 Wrocław Vege Runners nie
98 Andrzej Muller 1958 Puszczykowo nie
99 Zbigniew Naparty 1966 Oborniki KĘSY TEAM nie
100 Mikołaj Neyman 1990 Pobiedziska tak