Lista startowa - 28. Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
1 Małgorzata Adamczyk 1973 Oborniki KĘSY TEAM nie
2 Bartosz Aleksandrowicz 1987 Września Altom Gniezno nie
3 Jacek Andrzejewski 1966 Kościan nie
4 Jarosław Andrzejewski 1964 Swarzędz KP5M nie
5 magdalena augustyniak 1984 kiekrz nie
6 Anna Banaszczyk 1977 Szamotuły biegam bo lubię nie
7 Katarzyna Barełkowska 1972 Poznań Night Runners nie
8 Paweł Bartczak 1982 Kruszwica Drużyna Szpiku nie
9 Ireneusz Bartkowiak 1973 Poznań nie
10 Jakub Bednarczyk 1972 Poznań BV nie
11 Przemysław Belka 1980 Skoki nie
12 Bartek Bender 1987 Kiszkowo nie
13 ROBERT BIEDA 1964 Czastary GKS CZASTARY nie
14 Rafał Bober 1981 Warszawa nie
15 Lidia Bochan 1979 Piła nie
16 Izabela Bohdziewicz 1990 Białogard nie
17 Monika Bor 1975 Wierzyce Kobiety Biegają / Pobiedziska Running Team nie
18 Daniel Bosy 1989 Kościan LKS SANA Kościan nie
19 Ewelina Braun 1976 Kiełczewo Kościan Team nie
20 Paulina Brzeska 1974 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
21 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń nie
22 jarosław bulczyński 1978 pobiedziska tak
23 Agnieszka Burant 1983 Poznań nie
24 Łukasz Burzyński 1987 Bogucin BGC Runners nie
25 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip-Topol nie
26 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol nie
27 Małgorzata Bzdręga 1989 Poznań nie
28 Adrian Błaszczyk 1977 Zalasewo nie
29 Albert Błoch 1988 Stęszew nie
30 Damian Chełmikowski 1991 kiszkowo nie
31 Michał Chmielewski 1982 szczytniki Metzink running nie
32 Wiesław Chojniak 1973 Poznań nie
33 Longina Cholewińska 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie
34 DAWID CHUMSKI 1993 Kościan nie
35 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux-Gniezno nie
36 KRZYSZTOF CIECHANOWICZ 1984 POZNAŃ PINGWINY nie
37 Arkadiusz Cieślak 1987 Śrem Team PIF nie
38 Sebastian Cieślak 1988 Śrem Night Runners nie
39 Dawid Cieślak 1985 Komorniki KGB Grzmot Komorniki nie
40 Agnieszka Cieślik 1978 Przeźmierowo nie
41 Jarosław Copija 1967 Poznań TKKF MPK Poznań nie
42 Remigiusz Cypel 1983 Buk Bukowski Klub Biegacza nie
43 Robert Czuba 1968 Puszczykowo Orange Polska nie
44 PAWEŁ CZUCHRA 1963 OSTRÓW WIELKOPOLSKI nie
45 Paweł Dąbrowski 1975 Poznań nie
46 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Czerwonak Biega nie
47 Agnieszka Dębska-Zeńczak 1984 Poznań nie
48 Jan Delmanowski 1987 Poznań gRUNwal team Poznań nie
49 Jakub Dembiński 1996 Jarocin nie
50 Tomasz Diering 1987 Skórzewo Rowery Małgośka nie
51 Stefan Dobak 1946 Szamotuły nie
52 Robert Dobrowolski 1974 Tarnowo Podgórne nie
53 Edyta Domazer-Rosa 1984 Swarzędz nie
54 Adam Donaj 1974 Kościan amator - niezrzeszony nie
55 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Promien Opalenica nie
56 Jerzy Dudziak 1963 Kościan Kościan Team nie
57 Grzegorz Dutkiewicz 1964 Poznań nie
58 Adam Dworaczyk 1977 Luboń nie
59 Paweł Dybizbański 1970 Skórzewo Zmęczeni już przed biegiem nie
60 Joanna Dzięczkowska-Niklewicz 1981 Mrowino Rokietnica Biega nie
61 Marcin Długosz 1985 Września Night Runners Września tak
62 Radosław Eksztedt 1990 Poznań nie
63 Katarzyna Ekwińska 1969 Luboń nie
64 Jacek Elminowski 1976 Wągrowiec nie
65 Tomasz Ewert 1978 Przedecz NO NAME TEAM nie
66 Katarzyna Falińska 1981 Murowana Goślina nie
67 LESZEK FIGZAŁ 1967 WRZOSOWA nie
68 ŁUKASZ FRAŃSKI 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
69 Anna Furtacz 1972 Piła nie
70 Marek Furtacz 1948 Piła nie
71 Paweł Gajzlerowicz 1978 Pobiedziska tak
72 Arkadiusz Galasiński 1982 Luboń nie
73 Artur Gawrych 1982 Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
74 Bartosz Gilwatowski 1976 Biskupice Pobiedziska Running Team tak
75 Robert Gmaj 1969 Pobiedziska tak
76 Dawid Gocałek 1987 Pobiedziska tak
77 Robert Górny 1983 Pobiedziska tak
78 Robert Gorwa 1978 piaski nie
79 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska tak
80 Paweł Grabowicz 1973 Siekierki Wielkie nie
81 Michał Grabowski 1986 Swarzędz nie
82 Anna Graczyk 1983 Kalisz nie
83 Mariusz Graczyk 1973 Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać nie
84 Tomek Grajkowski 1968 Gniezno nie
85 Andrzej Gromadziński 1973 Gniezno KPP Gniezno nie
86 Dawid Gruchała 1977 Siedleczko nie
87 Jarosław Gruszecki 1962 Biskupice PRESTO-TRAVEL tak
88 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Honey Stinger Runners nie
89 Beata Grząślewicz 1963 Kościan Kościan Team nie
90 Marcin Grzelak 1979 Gniezno Szczypiorniak Gniezno nie
91 Dariusz Grześko 1982 Kościan nie
92 Miłosz Grzybowski 1973 Chludowo nie
93 Mikołaj Głuchy 1994 Poznań nie
94 Michał Hadam 1977 Luboń KB MANIAC Poznań nie
95 Marcin Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie
96 Weronika Hedzielska 1998 Golęczewo nie
97 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM nie
98 Tomasz Hertmanowski 1970 Kościan Kościan Team nie
99 Rafał Hofmański 1988 Kotlin nie
100 Tomasz Hojny 1979 Poznań nie