Lista startowa - XXIX Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy
1 Małgorzata Adamczyk Oborniki KĘSY TEAM nie
2 Michał Alichniewicz Piła 4Run Team Piła nie
3 Jarosław Andrzejewski Swarzędz KP5M nie
4 JACEK ANDRZEJEWSKI KOŚCIAN Kościan Team nie
5 Waldemar Antkowiak Kiszkowo nie
6 Agnieszka Bachorz Kościan Kościan Team nie
7 Katarzyna Barełkowska Poznań Night Runners nie
8 Paweł Bartczak Kruszwica # DRUŻYNA SZPIKU nie
9 Marek Bartoszak Poznań nie
10 Artur Bednarek Pobiedziska Oriento Expresso Team tak
11 ireneusz bednarz poznań nie
12 ROBERT BIEDA Czastary GKS CZASTARY nie
13 Sonia Borowczyk Zalasewo - nie
14 Marcin Borowicz POZNAŃ QUAY POZNAŃ nie
15 MARCIN BOROWICZ POZNAN MAGDALENADIA nie
16 Piotr Borucki Gruszczyn nie
17 Ewelina Braun Kiełczewo Kościan Team nie
18 Violetta Brungs Somerset West Atlantic Athletic Club nie
19 Pawel Budzicz Krzyszkowo nie
20 Pawel Budzicz Krzyszkowo nie
21 Sandra Budziszewska Wschowa Endorfina Wschowa nie
22 Tomasz Buśko Swarzędz nie
23 Joanna Bychowiec Gniezno nie
24 Łukasz Bychowiec Gniezno nie
25 MATEUSZ BŁAŻEJ swarzędz nie
26 Izabela Chalcińska Ostrów Wielkopolski nie
27 Mateusz Chmiel Biskupice Utani Gran Hur tak
28 Tomasz Chmielewski Kalisz TRAWA TEAM nie
29 Krzysztof Chodziak Oborniki Zhp oborniki nie
30 Maciej Chojnacki Biskupice Pobiedziska Running Team tak
31 Wiesław Chojniak Poznań nie
32 Marcin Cholewiński Poznań KB MANIAC Poznań nie
33 Jarosław Chudy Pobiedziska KS Osiedle Rzeczne Pobiedziska tak
34 Sylwester Cichowlas Poznań Jeżyce Biegają nie
35 Basia Cieślicka Poznań nie
36 Kamil Czaja Szczecin nie
37 Rafał Czarnecki Złotów nie
38 Robert Czuba Puszczykowo Orange Polska nie
39 Paweł Dąbrowski Poznań Night Runners nie
40 Dawid Dąbrowski Murowana Goślina Czerwonak Biega nie
41 Agnieszka Dębska-Zeńczak Poznań nie
42 Dobiesława Dembecka Poznań Mamy-Biegamy nie
43 Magdalena Demel-Wieczorek Luboń For Run Team nie
44 Stefan Dobak Szamotuły KB Szamotuły nie
45 Adam Donaj Kościan nie
46 Marek Dorosz Tulce KB MANIAC Poznań nie
47 Wioletta Drabek Lednogóra nie
48 Marcin Drapała Kościan Kościan Team nie
49 Roman Drgas Prochy PKO BANK POLSKI nie
50 Błażej Drobnik Opalenica Promien Opalenica nie
51 Szymon Dryjański Kalisz nie
52 Jakub Drzymała Gostyń nie
53 Jerzy Dudziak Kościan Kościan Team nie
54 Joanna Dzięczkowska-Niklewicz Mrowino Rokietnica Biega nie
55 Marcin Dzierla Żerków FLORENTYNA nie
56 Dawid Dzierżawczyk Śrem 1989 nie
57 Adam Dziurla Poznań nie
58 Agnieszka Eszner Poznań nie
59 Agnieszka Ewertowska Gruszczyn nie
60 Aneta Frąckowiak Poznań Mamy-Biegamy nie
61 Łukasz Frański Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
62 Jacek Frąszczak Poznań WICHROWA STOPA nie
63 Paulina Gawęcka Luboń PZU Sport Team nie
64 Jarosław Giel Nowy Tomyśl nie
65 Robert Giers Nowy Lubosz Kościan Team nie
66 Tomasz Giełda Buk Bukowski Klub Biegacza/ Bukowski Klub Morsa nie
67 Patryk Glapa Wschowa KS Oczko Osowa Sień nie
68 Michał Gmerek Pobiedziska tak
69 Robert Górny Pobiedziska tak
70 Jakub Gorzelańczyk Golęczewo Tour de run nie
71 Małgorzata Gostomska Czempiń Rebellion Of Free Runners nie
72 Edward Gołębiewski Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska tak
73 Adrian Graczyk Czarnków #teambiegiwlkp nie
74 Anna Graczyk Kalisz nie
75 Marek Grajkowski Gniezno nie
76 Tomek Grajkowski Gniezno nie
77 Krzysztof Graniczny Daszewice nie
78 Andrzej Gromadziński Gniezno KPP Gniezno nie
79 Dawid Gruchała Siedleczko nie
80 Sławomir Gruszczyński Gniezno nie
81 Jarosław Gruszecki BISKUPICE tak
82 Robert Grypczyński Swarzędz Honey Stinger Runners nie
83 Jakub Grzempowski Czapury nie
84 Aleksander Guzik Poznań nie
85 Mikołaj Głuchy Poznań nie
86 Marta Hała Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega nie
87 Renata Hałas Szczecin Szybciej nie mogę nie
88 Rafał Hennig Gowarzewo Rydwany Ognia nie
89 Tomasz Hertmanowski Kościan TEAM KOŚCIAN nie
90 Leszek Hęś Gniezno Velux Gniezno nie
91 Tomasz Hojny Poznań Wataha - łączy nas bieganie nie
92 Damian Ignaczak Wągrowiec www.kamilasuknie.pl nie
93 Marta Iwanowska Pobiedziska Pobiedziska Running Team tak
94 Katarzyna Izydorska Luboń For Run Team nie
95 Patryk Jakubowski OPALENICA nie
96 PIOTR JAKUBOWSKI poznań 19 stycznia nie
97 Łukasz Janowski Pobiedziska tak
98 Tomasz Marcin Jaroni Poznań handex poznań nie
99 Wojciech Jasik Gniezno nie
100 Emilia Jasinowska Międzychód nie