Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Skokisortuj rosnąco Pakiet
201 Bartosz Fimiński 1979 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
202 Kacper Kistowski 1993 Paczkowo MERX team Wągrowiec nie A
203 Grzegorz Straburzyński 1977 Poznań nie A
204 Mariusz Pawłowski 1979 Gołańcz nie A
205 Izabella Remisz 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie B
206 Piotr Kubiak 1982 Jahstrowie Precon Polska nie A
207 Tomasz Grajkowski 1968 Gniezno nie A
208 Marcin Szostak 1988 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie A
209 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip -topol nie A
210 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz nie A
211 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń WATAHA nie B
212 Marta Piotrowska 1994 Komorniki nie A
213 Maciej Witkowski 1977 Poznań nie A
214 Paweł Walentowski 1976 Strzyżewo Drużyna Szpiku nie A
215 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec nie A
216 Paweł Gruszczyński 1980 Gruszczyn Gruchy dają czadu ! nie B
217 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie A
218 Tomasz Rybak 1984 Wągrowiec nie B
219 Michał Szafran 2001 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
220 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko nie A
221 Marcin Grzemski 1989 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie A
222 Marcin Ratajczyk 1976 Swarzędz GT40 Team Swarzędz nie B
223 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne nie A
224 Maciej Łucyk 1983 Poklatki Maratończyk Poznań / www.maratonczykpomiarczasu.pl nie A
225 Ewelina Kasprzak 1981 Gruszczyn nie A
226 Przemysław Szymaniak 1997 Poznań TreningSportowy.pl nie B
227 Aleksander Szymański 1972 Lubon Oleksy Biega nie A
228 Katarzyna Gumienna 1988 Poznań Razem Po Koronę nie A
229 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec nie A
230 Tomasz Kuklis 1986 Poznań literakiapp.com nie A
231 Daniel Jóźwiak 1980 Poznań PACEMAKER 2:00 nie A
232 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo nie B
233 Magdalena Patro 1999 Łekno nie A
234 Wioletta Galina 1974 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie A
235 Krzysztof Drozd 1983 Klęczany Ruchu Dla Zdrowia Rzeszów nie A
236 Żaneta Obara 1976 Nekla UKS Szybki Lopes Nekla nie A
237 Łukasz Stachowiak 1988 Piła nie B
238 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN nie A
239 Piotr Warczak 1976 Bydgoszcz TEAMOCHAL nie A
240 Paweł Muszyński 1978 Zalasewo Zalasewo Zaiwania nie A
241 Leszek Śwital 1974 Margonin Lodołamacze Margonin nie A
242 Klaudia Grabia 1992 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
243 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak nie B
244 Maciej Chojnacki 1986 chodzież nie A
245 Krzysztof Nawrot 1973 Bytyń nie A
246 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie A
247 Michał Isański 1988 LUBOŃ Luboński Klub Biegacza nie B
248 Agata Abram 1991 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
249 Dawid Woga 1991 Poznań KB DęBIEC nie A
250 Paweł Przywarczak 1987 Budzyń Budzyń nie A
251 Ewa Woźna 1975 Dębówko Nowe nie A
252 Tomasz Jeska 1977 Łukowo Dirty Sparrows nie A
253 Jakub Krasowski 1980 Warszawa Atak Kreta nie B
254 Jerzy Białas 1963 Rogoźno nie A
255 Maciej Walentowski 1982 Poznań Razem Po Koronę nie A
256 Łukasz Kępiński 1986 Siekierki Wielkie nie A
257 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega nie A
258 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec WYBITE JEDYNKI nie A
259 JACEK LIPCZYŃSKI 1978 Koziegłowy nie B
260 Mikołaj Bączkowski 1999 Wągrowiec nie A
261 Elżbieta Rudomina 1983 Poznań nie A
262 Tomasz Piasecki 1988 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
263 Marcelina Kidoń 1986 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie B
264 Malwina Miś 1994 Tarnowo Podgorne nie A
265 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak Czerwonak Biega nie A
266 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole nie A
267 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie A
268 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno nie A
269 Małgorzata Tarnowska 1984 Swarzędz nie B
270 Krzysztof Borowski 1988 Wapno 1988 nie A
271 Bartek Baczyński 1995 Wapno WJS Rosomak nie B
272 Maciej Jórdeczka 1975 Poznań nie A
273 Kazimierz Bresiński 1964 Wągrowiec nie A
274 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina nie A
275 Radosław Andrzejewski 1992 Mieścisko nie A
276 Rafał Kasprzyk 1974 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ nie A
277 Sylwia Rózga 1992 Poznań nie A
278 Patrycja Woźna 1994 Piła nie A
279 Edzia Kluj 1990 Wągrowiec 1990 nie A
280 Grzegorz Tuński 1983 Wągrowiec Wataha Łączy Nas Bieganie nie B
281 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team nie A
282 Bartosz Nowicki 1989 wągrowiec nie A
283 Marek Michalski 1974 Margonin Elbrus Team nie A
284 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie A
285 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie B
286 Katarzyna Kołaczkowska 1975 Potasze nie A
287 MAGDALENA Furmanek 1980 Środa Wlkp. SZNEKA RUNNERS TEAM nie A
288 Paulina Brychcy-Nowak 1982 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
289 Piotr Szofer 1989 Plewiska nie A
290 Mykyta Tarakankov 1979 Poznań BC Sparta-Dnipro nie B
291 Danusia Błaszczyk 1985 Poznań nie A
292 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec nie A
293 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie A
294 Wiesław Chojniak 1973 Poznań Parkrun Poznań nie A
295 Ingolf Hauck 1962 Berlin Leather Dealer nie A
296 Hubert Kaczkowski 1987 Promnice nie B
297 Sławomir Wasiak 1990 Poznań nie B
298 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina nie A
299 Małgorzata Bresińska 1968 Wągrowiec nie A
300 Zbigniew Marcińczak 1963 Krzepice Zajączki Biegną nie A