Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Skokisortuj malejąco Pakiet
201 Paweł Przywarczak 1987 Budzyń Budzyń nie A
202 Klaudia Grabia 1992 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
203 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak nie B
204 Maciej Chojnacki 1986 chodzież nie A
205 Krzysztof Nawrot 1973 Bytyń nie A
206 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie A
207 Michał Isański 1988 LUBOŃ Luboński Klub Biegacza nie B
208 Łukasz Kępiński 1986 Siekierki Wielkie nie A
209 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega nie A
210 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec WYBITE JEDYNKI nie A
211 JACEK LIPCZYŃSKI 1978 Koziegłowy nie B
212 Mikołaj Bączkowski 1999 Wągrowiec nie A
213 Ewa Woźna 1975 Dębówko Nowe nie A
214 Tomasz Jeska 1977 Łukowo Dirty Sparrows nie A
215 Jakub Krasowski 1980 Warszawa Atak Kreta nie B
216 Jerzy Białas 1963 Rogoźno nie A
217 Maciej Walentowski 1982 Poznań Razem Po Koronę nie A
218 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole nie A
219 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie A
220 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno nie A
221 Małgorzata Tarnowska 1984 Swarzędz nie B
222 Elżbieta Rudomina 1983 Poznań nie A
223 Tomasz Piasecki 1988 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
224 Marcelina Kidoń 1986 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie B
225 Malwina Miś 1994 Tarnowo Podgorne nie A
226 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak Czerwonak Biega nie A
227 Radosław Andrzejewski 1992 Mieścisko nie A
228 Rafał Kasprzyk 1974 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ nie A
229 Sylwia Rózga 1992 Poznań nie A
230 Krzysztof Borowski 1988 Wapno 1988 nie A
231 Bartek Baczyński 1995 Wapno WJS Rosomak nie B
232 Maciej Jórdeczka 1975 Poznań nie A
233 Kazimierz Bresiński 1964 Wągrowiec nie A
234 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina nie A
235 Marek Michalski 1974 Margonin Elbrus Team nie A
236 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie A
237 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie B
238 Katarzyna Kołaczkowska 1975 Potasze nie A
239 Patrycja Woźna 1994 Piła nie A
240 Edzia Kluj 1990 Wągrowiec 1990 nie A
241 Grzegorz Tuński 1983 Wągrowiec Wataha Łączy Nas Bieganie nie B
242 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team nie A
243 Bartosz Nowicki 1989 wągrowiec nie A
244 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec nie A
245 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie A
246 Wiesław Chojniak 1973 Poznań Parkrun Poznań nie A
247 Ingolf Hauck 1962 Berlin Leather Dealer nie A
248 Hubert Kaczkowski 1987 Promnice nie B
249 MAGDALENA Furmanek 1980 Środa Wlkp. SZNEKA RUNNERS TEAM nie A
250 Paulina Brychcy-Nowak 1982 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
251 Piotr Szofer 1989 Plewiska nie A
252 Mykyta Tarakankov 1979 Poznań BC Sparta-Dnipro nie B
253 Danusia Błaszczyk 1985 Poznań nie A
254 Tomasz Dowczynski 1971 Budzyn nie A
255 Sławomir Wasiak 1990 Poznań nie B
256 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina nie A
257 Małgorzata Bresińska 1968 Wągrowiec nie A
258 Zbigniew Marcińczak 1963 Krzepice Zajączki Biegną nie A
259 Damian Ignaczak 1986 Wągrowiec www.kamilasuknie.pl nie A
260 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie A
261 Paweł Ławniczak 1986 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
262 JACEK ANDRZEJEWSKI 1966 KOŚCIAN 1966 nie A
263 Michał Szumann 1988 Wapno WJS Rosomak nie B
264 Bartłomiej Jabłoński 2001 Wągrowiec ALMAT nie A
265 Halina Cwajna 1971 Stołężyn WJS Rosomak nie A
266 Ania Cicha 1986 Chodzież PCH RUN nie A
267 Daniel Sierszchuła 1994 Rogoźno nie B
268 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec Dirty Sparrows nie A
269 Mirosław Musielak 1986 WĄGROWIEC nie A
270 Wojciech Nowak 1980 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
271 Artur Stróżyk 1983 Bartodzieje nie A
272 Andrea Reich 1972 Berlin Leather Dealer nie A
273 Anna Cerańska-Bednarek 1967 Poznań Maratończyk Poznań nie A
274 Aleksandra Jańczak 1997 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
275 Michał Karbowy 1975 Trzcianka ZASAPANI - HYDRO Trzcianka nie B
276 Robert Galicki 1972 Poznań Maratończyk Poznań/KrisTrans Małyszka nie A
277 Paulina Chyćko 1993 Poznań Maratończyk Poznań nie A
278 katarzyna warczak 1980 bydgoszcz TEAMOCHAL nie A
279 Michał Kaczmarek 1984 Piła Onionrunners nie A
280 Jan Migdał 1959 Zbąszynek TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
281 Marcin Walkowiak 1995 Bolechówko Czerwonak Biega nie B
282 Maciej Przewożniak 1974 Kiełczewo nie A
283 Krzysztof Marciniak 1981 Krzewina nie A
284 Zbigniew Kosinski 1975 Poznan Żabka team nie A
285 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież UKS Delfinek Chodzież nie A
286 Hubert Czarnecki 1982 Skoki tak A
287 Łukasz Bartol 1994 Skoki tak A
288 Monika Lehmann 1994 Skoki tak A
289 Marek Pruss 1998 Skoki tak A
290 Marek Zendlewicz 1956 Skoki tak A
291 Jarosław Rogaliński 1979 Skoki tak B
292 Joanna Hlożek 1979 Skoki Hart Skoki tak B
293 Marcin Pikuła 1988 Skoki tak A
294 Jacek Cichy 1963 Poznan tak A
295 Beata Płażalska 1980 Skoki tak A
296 Mateusz Tyll 1999 Skoki PACEMAKER 1:30 tak A
297 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań tak A
298 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run tak A
299 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Nowak Run tak A
300 Danuta Mazur 1969 Skoki Beiersdorf Sport Team tak A