Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Skoki Pakietsortuj malejąco
201 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec WYBITE JEDYNKI nie A
202 Mikołaj Bączkowski 1999 Wągrowiec nie A
203 Anna Łaskarzewska 1992 Skoki Beiersdorf sport team tak A
204 Elżbieta Rudomina 1983 Poznań nie A
205 Tomasz Piasecki 1988 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
206 Malwina Miś 1994 Tarnowo Podgorne nie A
207 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak Czerwonak Biega nie A
208 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole nie A
209 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie A
210 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno nie A
211 Krzysztof Borowski 1988 Wapno 1988 nie A
212 Maciej Jórdeczka 1975 Poznań nie A
213 Kazimierz Bresiński 1964 Wągrowiec nie A
214 Marcin Majchrzak 1979 Grzybowo Klub Pływacki Koziegłowy tak A
215 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina nie A
216 Radosław Andrzejewski 1992 Mieścisko nie A
217 Rafał Kasprzyk 1974 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ nie A
218 Sylwia Rózga 1992 Poznań nie A
219 Patrycja Woźna 1994 Piła nie A
220 Edzia Kluj 1990 Wągrowiec 1990 nie A
221 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team nie A
222 Bartosz Nowicki 1989 wągrowiec nie A
223 Marek Michalski 1974 Margonin Elbrus Team nie A
224 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie A
225 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Nowak Run tak A
226 Katarzyna Kołaczkowska 1975 Potasze nie A
227 MAGDALENA Furmanek 1980 Środa Wlkp. SZNEKA RUNNERS TEAM nie A
228 Paulina Brychcy-Nowak 1982 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
229 Piotr Szofer 1989 Plewiska nie A
230 Danusia Błaszczyk 1985 Poznań nie A
231 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec nie A
232 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie A
233 Wiesław Chojniak 1973 Poznań Parkrun Poznań nie A
234 Ingolf Hauck 1962 Berlin Leather Dealer nie A
235 Anna Kozielczyk 1983 Skoki 1983 tak A
236 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina nie A
237 Małgorzata Bresińska 1968 Wągrowiec nie A
238 Zbigniew Marcińczak 1963 Krzepice Zajączki Biegną nie A
239 Damian Ignaczak 1986 Wągrowiec www.kamilasuknie.pl nie A
240 Tomasz Dowczynski 1971 Budzyn nie A
241 Damian Jerzak 1986 Skoki Hart Skoki tak A
242 Sławomir Targoński 1980 Skoki tak A
243 Halina Cwajna 1971 Stołężyn WJS Rosomak nie A
244 Ania Cicha 1986 Chodzież PCH RUN nie A
245 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec Dirty Sparrows nie A
246 Mirosław Musielak 1986 WĄGROWIEC nie A
247 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie A
248 Paweł Ławniczak 1986 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
249 JACEK ANDRZEJEWSKI 1966 KOŚCIAN 1966 nie A
250 Bartłomiej Jabłoński 2001 Wągrowiec ALMAT nie A
251 Sebastian Mielcarek 1988 Skoki Hart Skoki tak B
252 Michał Karbowy 1975 Trzcianka ZASAPANI - HYDRO Trzcianka nie B
253 Marcin Walkowiak 1995 Bolechówko Czerwonak Biega nie B
254 Maciej Wruk 1992 Skoki tak B
255 Jaroslaw Boch 1980 Hull Polacy biegają w uk nie B
256 Mariusz Wojtkowiak 1970 Mieścisko Mexyk Runn Team nie B
257 Bartosz Zaremba 1984 Poznań nie B
258 Mikołaj Słomiński 1982 Oborniki nie B
259 Przemysław Cifer 1988 Wągrowiec nie B
260 Katarzyna Golis 1987 Gorzów Wielkopolski Turbo Gazele nie B
261 Monika Szulczewska 1982 Hull nie B
262 Kamilla Wojtkowiak 1973 Mieścisko WWW. KAMILASUKNIE.PL nie B
263 Błażej Widziński 1981 Wągrowiec nie B
264 Radosław Piotrowski 1987 Przysiersk 1987 nie B
265 Beata Deckert 1983 Kowanówko 1983 nie B
266 Renata Plewińska 1969 Poznań nie B
267 Jan Bączkowski 1994 Gołańcz nie B
268 Robert Przybylski 1978 Poznań Wybiegać Marzenia team nie B
269 Agnieszka Ciesielska 1968 Tulce 1968 nie B
270 Patrycja Wachowska 1986 Grójec Mały TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie B
271 Rafał Rybarski 1970 Murowana Goślina nie B
272 Iza Moskal 1973 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie B
273 Sławek Konieczny 1991 Poznań Kusociński Biega nie B
274 Aldona Gruchała-Furmaniuk 1981 Poznań SPEED FREAKS nie B
275 Izabela Danielewicz 1969 Poznań nie B
276 Jarosław Rogaliński 1979 Skoki tak B
277 Piotr Pasternak 1994 Margonin nie B
278 Joanna Hlożek 1979 Skoki Hart Skoki tak B
279 Karolina Nychowska-Szczerepa 1981 Leśna nie B
280 Tomasz Furmaniuk 1984 Poznań SPEED FREAKS nie B
281 Ewa Leszczyńska 1982 Czapury nie B
282 Piotr Górnik 1978 Tulce TERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMI nie B
283 Bartosz Chwiałkowski 1982 Poznań Chwiałkowski Team nie B
284 Marcin Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie B
285 Piotr Zieliński 1978 Oborniki wielkopolskie Biegajnia Poznań nie B
286 Paweł Buń 1989 Gorzów Wielkopolski nie B
287 Joanna Klausa-Wartacz 1981 Poznań KB DęBIEC nie B
288 Lukasz Krzyzanowski 1989 Gniezno nie B
289 Henryk Chwiałkowski 1956 Poznań Chwiałkowski Team nie B
290 Izabella Remisz 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie B
291 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń WATAHA nie B
292 Paweł Gruszczyński 1980 Gruszczyn Gruchy dają czadu ! nie B
293 Tomasz Rybak 1984 Wągrowiec nie B
294 Marcin Ratajczyk 1976 Swarzędz GT40 Team Swarzędz nie B
295 Przemysław Szymaniak 1997 Poznań TreningSportowy.pl nie B
296 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo nie B
297 Łukasz Stachowiak 1988 Piła nie B
298 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki Hart Skoki tak B
299 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak nie B
300 Michał Isański 1988 LUBOŃ Luboński Klub Biegacza nie B