Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Skoki Pakiet
201 Jarosław Rogaliński 1979 Skoki tak B
202 Marek Zendlewicz 1956 Skoki tak A
203 Joanna Hlożek 1979 Skoki Hart Skoki tak B
204 Marcin Pikuła 1988 Skoki tak A
205 Mateusz Tyll 1999 Skoki PACEMAKER 1:30 tak A
206 Beata Płażalska 1980 Skoki tak A
207 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run tak A
208 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Nowak Run tak A
209 Danuta Mazur 1969 Skoki Beiersdorf Sport Team tak A
210 Kamil Małuszek 1995 Skoki tak A
211 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki Hart Skoki tak B
212 Anna Łaskarzewska 1992 Skoki Beiersdorf sport team tak A
213 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Nowak Run tak A
214 Anna Kozielczyk 1983 Skoki 1983 tak A
215 Damian Jerzak 1986 Skoki Hart Skoki tak A
216 Sławomir Targoński 1980 Skoki tak A
217 Paweł Sarna 1983 Skórzewo nie A
218 Antoni Koch 1961 Śrem nie A
219 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie B
220 MAGDALENA Furmanek 1980 Środa Wlkp. SZNEKA RUNNERS TEAM nie A
221 Marcin Wagner 1971 Stołężyn WJS Rosomak nie A
222 Halina Cwajna 1971 Stołężyn WJS Rosomak nie A
223 GRZEGORZ NOWAK 1979 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
224 Paweł Walentowski 1976 Strzyżewo Drużyna Szpiku nie A
225 Paulina Brychcy-Nowak 1982 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
226 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE nie A
227 Marcin Ratajczyk 1976 Swarzędz GT40 Team Swarzędz nie B
228 Małgorzata Tarnowska 1984 Swarzędz nie B
229 Wojciech Nowak 1980 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
230 KAROLINA KASPERCZAK 1994 SZAMOCIN ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
231 Paweł Kidoń 1987 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
232 Jan Hordych 1997 Szamocin PACEMAKER 1:40 nie A
233 Marcelina Kidoń 1986 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie B
234 Bartosz Lasek 1977 Szczecin RAZ Szczecin nie A
235 Krzysztof Mantaj 1992 Szczecin wkurw_team nie A
236 Agnieszka Chrzanowska 1979 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie A
237 Marcin Szostak 1988 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie A
238 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań tak A
239 Eryk Skweres 1989 Słupca Pasjonaci Słupca nie A
240 Malwina Miś 1994 Tarnowo Podgorne nie A
241 Michał Karbowy 1975 Trzcianka ZASAPANI - HYDRO Trzcianka nie B
242 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno nie A
243 Agnieszka Ciesielska 1968 Tulce 1968 nie B
244 Piotr Górnik 1978 Tulce TERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMI nie B
245 Marcin Kozłowski 1994 Wągrowiec nie A
246 Piotr Hnat 1976 Wagrowiec nie A
247 Marta Gogolewska 1986 Wągrowiec MERX team Wągrowiec nie A
248 Michalina Stolarczyk 1993 Wągrowiec nie A
249 Przemysław Cifer 1988 Wągrowiec nie B
250 Agnieszka Mantaj 1979 Wągrowiec Nowak Run nie A
251 Przemysław Łasiński 1984 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
252 Błażej Widziński 1981 Wągrowiec nie B
253 Paweł Piechowiak 1987 Wągrowiec nie A
254 Michał Szczurek 1985 Wągrowiec nie A
255 Rafał Kutkowski 1982 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
256 Mirek Warzybok 1982 Wągrowiec CRM Medservis nie A
257 Agnieszka Gałowska 1979 WĄGROWIEC A.G. MULTISCHOOL nie A
258 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec nie A
259 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo nie A
260 SŁAWOMIR PISAREK 1981 Wągrowiec nie A
261 Robert Kaźmierczak 1982 Wągrowiec nie A
262 Sebastian Grabicki 1974 Wągrowiec nie A
263 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA nie A
264 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec nie A
265 Marcin Zdrojewski 1973 Wągrowiec nie A
266 Jacek Elminowski 1976 Wągrowiec nie A
267 Włodzimierz Naumczyk 1969 Wągrowiec Huragan Parkowo nie A
268 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec nie A
269 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie A
270 Tomasz Rybak 1984 Wągrowiec nie B
271 Michał Szafran 2001 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
272 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec nie A
273 Agata Abram 1991 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
274 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec WYBITE JEDYNKI nie A
275 Mikołaj Bączkowski 1999 Wągrowiec nie A
276 Tomasz Piasecki 1988 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
277 Kazimierz Bresiński 1964 Wągrowiec nie A
278 Edzia Kluj 1990 Wągrowiec 1990 nie A
279 Grzegorz Tuński 1983 Wągrowiec Wataha Łączy Nas Bieganie nie B
280 Bartosz Nowicki 1989 wągrowiec nie A
281 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie A
282 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec nie A
283 Małgorzata Bresińska 1968 Wągrowiec nie A
284 Damian Ignaczak 1986 Wągrowiec www.kamilasuknie.pl nie A
285 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec Dirty Sparrows nie A
286 Mirosław Musielak 1986 WĄGROWIEC nie A
287 Bartłomiej Jabłoński 2001 Wągrowiec ALMAT nie A
288 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak nie B
289 Krzysztof Borowski 1988 Wapno 1988 nie A
290 Bartek Baczyński 1995 Wapno WJS Rosomak nie B
291 Michał Szumann 1988 Wapno WJS Rosomak nie B
292 Jakub Krasowski 1980 Warszawa Atak Kreta nie B
293 Kamil Maćkowski 1983 Wełna nie A
294 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork WKKW WIĘCBORK nie A
295 ewa kuklewska 1953 witobel nie A
296 Marcin Grzemski 1989 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie A
297 Krzysztof Domagała 1987 Wrzesnia nie A
298 Łukasz Szymański 1987 Września nie A
299 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo 1993 nie A
300 Krzysztof Kaliszan 1995 Zalasewo 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej nie A