Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Skoki Pakiet
201 Michał Karbowy 1975 Trzcianka ZASAPANI - HYDRO Trzcianka nie B
202 Michał Kaczmarek 1984 Piła Onionrunners nie A
203 Michał Nowak 1989 Poznań nie A
204 Michał Szczurek 1985 Wągrowiec nie A
205 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 Poznań PACEMAKER 2:00 nie A
206 Michał Zieliński 1974 Koziegłowy nie A
207 Michał Szafran 2001 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
208 Michał Isański 1988 LUBOŃ Luboński Klub Biegacza nie B
209 Michał Szumann 1988 Wapno WJS Rosomak nie B
210 Mieszko Mazurek 1997 Poznań PACEMAKER 2:10 nie A
211 Mikołaj Słomiński 1982 Oborniki nie B
212 Mikołaj Bączkowski 1999 Wągrowiec nie A
213 Mirek Warzybok 1982 Wągrowiec CRM Medservis nie A
214 Mirosław Szulc 1951 Luboń Luboński Klub Biegacza nie A
215 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA nie A
216 Mirosław Musielak 1986 WĄGROWIEC nie A
217 Mirosława Krygier 1965 Drewno KS SOKÓL Gąsawa nie A
218 Monika Szulczewska 1982 Hull nie B
219 Monika Lehmann 1994 Skoki tak A
220 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA nie A
221 Monika Brzozowska 1984 Czerwonka Czerwonak Biega nie A
222 Mykyta Tarakankov 1979 Poznań BC Sparta-Dnipro nie B
223 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec nie A
224 Patrycja Wachowska 1986 Grójec Mały TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie B
225 Patrycja Woźna 1994 Piła nie A
226 Paulina Chyćko 1993 Poznań Maratończyk Poznań nie A
227 Paulina Brychcy-Nowak 1982 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
228 Paweł Piechowiak 1987 Wągrowiec nie A
229 Paweł Rezulak 1988 Orchowo Witkowo Biega nie A
230 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
231 Paweł Sarna 1983 Skórzewo nie A
232 Paweł Kidoń 1987 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
233 Paweł Buń 1989 Gorzów Wielkopolski nie B
234 Paweł Walentowski 1976 Strzyżewo Drużyna Szpiku nie A
235 Paweł Gruszczyński 1980 Gruszczyn Gruchy dają czadu ! nie B
236 Paweł Muszyński 1978 Zalasewo Zalasewo Zaiwania nie A
237 Paweł Przywarczak 1987 Budzyń Budzyń nie A
238 Paweł Ławniczak 1986 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
239 Piotr Hnat 1976 Wagrowiec nie A
240 Piotr Olczak 1993 Poznań 1993 nie A
241 Piotr Pasternak 1994 Margonin nie B
242 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno nie A
243 Piotr Górnik 1978 Tulce TERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMI nie B
244 Piotr Zieliński 1978 Oborniki wielkopolskie Biegajnia Poznań nie B
245 Piotr Kubiak 1982 Jahstrowie Precon Polska nie A
246 Piotr Warczak 1976 Bydgoszcz TEAMOCHAL nie A
247 Piotr Szofer 1989 Plewiska nie A
248 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie A
249 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie A
250 Przemysław Cifer 1988 Wągrowiec nie B
251 Przemysław Łasiński 1984 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
252 Przemysław Szymaniak 1997 Poznań TreningSportowy.pl nie B
253 Radosław SZAGUN 1989 Poznań nie A
254 Radosław Piotrowski 1987 Przysiersk 1987 nie B
255 Radosław Andrzejewski 1992 Mieścisko nie A
256 Rafał Kutkowski 1982 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
257 Rafał Rybarski 1970 Murowana Goślina nie B
258 Rafał Kasprzyk 1974 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ nie A
259 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina nie A
260 Renata Plewińska 1969 Poznań nie B
261 Robert Galicki 1972 Poznań Maratończyk Poznań/KrisTrans Małyszka nie A
262 Robert Przybylski 1978 Poznań Wybiegać Marzenia team nie B
263 Robert Kaźmierczak 1982 Wągrowiec nie A
264 Robert Mazur 1990 Mieścisko nie A
265 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo nie A
266 Sebastian Mielcarek 1988 Skoki Hart Skoki tak B
267 Sebastian Grabicki 1974 Wągrowiec nie A
268 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo 1993 nie A
269 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec nie A
270 Stanisław Stasiński 1944 Poznań KB MANIAC Poznań nie A
271 Sylwia Rózga 1992 Poznań nie A
272 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak Czerwonak Biega nie A
273 Sławek Konieczny 1991 Poznań Kusociński Biega nie B
274 SŁAWOMIR PISAREK 1981 Wągrowiec nie A
275 Sławomir Wasiak 1990 Poznań nie B
276 Sławomir Targoński 1980 Skoki tak A
277 Tomasz Łukaszewski 1959 Poznań 1959 nie A
278 TOMASZ ZEŃCZAK 1981 POZNAŃ nie A
279 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_ RUN nie A
280 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec nie A
281 Tomasz Furmaniuk 1984 Poznań SPEED FREAKS nie B
282 Tomasz Grajkowski 1968 Gniezno nie A
283 Tomasz Rybak 1984 Wągrowiec nie B
284 Tomasz Kuklis 1986 Poznań literakiapp.com nie A
285 Tomasz Jeska 1977 Łukowo Dirty Sparrows nie A
286 Tomasz Piasecki 1988 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
287 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie B
288 Tomasz Dowczynski 1971 Budzyn nie A
289 Tymoteusz Fleiszar 1974 Gruszczyn Atimex-Wojtowicz TRI TEAM nie A
290 Violetta Mróz 1976 Drewno KKS Sokół Gąsawa nie A
291 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie A
292 Wiesław Chojniak 1973 Poznań Parkrun Poznań nie A
293 Wioletta Galina 1974 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie A
294 Wojciech Nowak 1980 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
295 Włodzimierz Naumczyk 1969 Wągrowiec Huragan Parkowo nie A
296 Żaneta Obara 1976 Nekla UKS Szybki Lopes Nekla nie A
297 Zbigniew Kosinski 1975 Poznan Żabka team nie A
298 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno nie A
299 Zbigniew Marcińczak 1963 Krzepice Zajączki Biegną nie A
300 Zdzisław Gorzeliński 1975 Pleszew BBL Pleszew nie A