Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Skoki Pakiet
201 Artur Zalewski 1986 Poznań nie A
202 Damian Ignaczak 1986 Wągrowiec www.kamilasuknie.pl nie A
203 Lukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol nie A
204 Łukasz Kępiński 1986 Siekierki Wielkie nie A
205 Tomasz Kuklis 1986 Poznań literakiapp.com nie A
206 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie B
207 Ania Cicha 1986 Chodzież PCH RUN nie A
208 Damian Jerzak 1986 Skoki Hart Skoki tak A
209 Paweł Ławniczak 1986 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
210 Marcelina Kidoń 1986 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie B
211 Patrycja Wachowska 1986 Grójec Mały TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie B
212 Marta Gogolewska 1986 Wągrowiec MERX team Wągrowiec nie A
213 Maciej Chojnacki 1986 chodzież nie A
214 Maurycy Kłysz 1986 Przyprostynia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
215 Mirosław Musielak 1986 WĄGROWIEC nie A
216 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Nowak Run tak A
217 Hubert Kaczkowski 1987 Promnice nie B
218 Radosław Piotrowski 1987 Przysiersk 1987 nie B
219 Krzysztof Domagała 1987 Wrzesnia nie A
220 Łukasz Szymański 1987 Września nie A
221 Katarzyna Golis 1987 Gorzów Wielkopolski Turbo Gazele nie B
222 Paweł Kidoń 1987 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
223 Karol Mądrzak 1987 Zbąszyń nie A
224 Krystian Mądrzak 1987 Zbąszyń nie A
225 Paweł Piechowiak 1987 Wągrowiec nie A
226 Paweł Przywarczak 1987 Budzyń Budzyń nie A
227 Krzysztof Borowski 1988 Wapno 1988 nie A
228 Michał Szumann 1988 Wapno WJS Rosomak nie B
229 Michał Isański 1988 LUBOŃ Luboński Klub Biegacza nie B
230 Paweł Rezulak 1988 Orchowo Witkowo Biega nie A
231 Przemysław Cifer 1988 Wągrowiec nie B
232 Marcin Szostak 1988 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie A
233 Sebastian Mielcarek 1988 Skoki Hart Skoki tak B
234 Łukasz Wituła 1988 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
235 Marcin Pikuła 1988 Skoki tak A
236 Katarzyna Gumienna 1988 Poznań Razem Po Koronę nie A
237 Tomasz Piasecki 1988 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
238 Łukasz Stachowiak 1988 Piła nie B
239 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run tak A
240 Bartosz Nowicki 1989 wągrowiec nie A
241 Marcin Grzemski 1989 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie A
242 Krzysztof Grabowski 1989 Poznań PACEMAKER 2:10 nie A
243 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec nie A
244 Łukasz Paszkiewicz 1989 Oborniki nie A
245 Radosław SZAGUN 1989 Poznań nie A
246 Piotr Szofer 1989 Plewiska nie A
247 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz nie A
248 Lukasz Krzyzanowski 1989 Gniezno nie B
249 Paweł Buń 1989 Gorzów Wielkopolski nie B
250 Michał Nowak 1989 Poznań nie A
251 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie A
252 Eryk Skweres 1989 Słupca Pasjonaci Słupca nie A
253 Agnieszka Szagun 1990 Poznań nie A
254 Łukasz Trząsalski 1990 Poznań nie A
255 Marcin Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie B
256 Edzia Kluj 1990 Wągrowiec 1990 nie A
257 Robert Mazur 1990 Mieścisko nie A
258 Joanna Mączyńska 1990 Poznań nie A
259 Damian Krotecki 1990 Ludomy BIEGOŻERCY nie A
260 Sławomir Wasiak 1990 Poznań nie B
261 Izabella Remisz 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie B
262 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec nie A
263 Sławek Konieczny 1991 Poznań Kusociński Biega nie B
264 Agata Abram 1991 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
265 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 Poznań PACEMAKER 2:00 nie A
266 Maciej Rojek 1991 Poznań nie A
267 Kasia Szkoda 1991 Grodzisk Wielkopolski nie A
268 Dawid Woga 1991 Poznań KB DęBIEC nie A
269 Maciej Wruk 1992 Skoki tak B
270 Sylwia Rózga 1992 Poznań nie A
271 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki Hart Skoki tak B
272 Radosław Andrzejewski 1992 Mieścisko nie A
273 Krzysztof Mantaj 1992 Szczecin wkurw_team nie A
274 Marek Haremza 1992 Gorzow Wlkp nie A
275 Ewa Olczak 1992 Poznań nie A
276 Anna Łaskarzewska 1992 Skoki Beiersdorf sport team tak A
277 Mateusz Nowik 1992 Skoki Hart Skoki tak A
278 Marcin Bartosiak 1992 Poznań nie A
279 Klaudia Grabia 1992 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
280 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo 1993 nie A
281 Paulina Chyćko 1993 Poznań Maratończyk Poznań nie A
282 Michalina Stolarczyk 1993 Wągrowiec nie A
283 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY nie A
284 Piotr Olczak 1993 Poznań 1993 nie A
285 Kacper Kistowski 1993 Paczkowo MERX team Wągrowiec nie A
286 Łukasz Smarsz 1993 Oborniki nie A
287 Malwina Miś 1994 Tarnowo Podgorne nie A
288 Monika Lehmann 1994 Skoki tak A
289 Patrycja Woźna 1994 Piła nie A
290 Marta Piotrowska 1994 Komorniki nie A
291 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec nie A
292 KAROLINA KASPERCZAK 1994 SZAMOCIN ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
293 Piotr Pasternak 1994 Margonin nie B
294 Jan Bączkowski 1994 Gołańcz nie B
295 Łukasz Bartol 1994 Skoki tak A
296 Marcin Kozłowski 1994 Wągrowiec nie A
297 Daniel Sierszchuła 1994 Rogoźno nie B
298 Marcin Walkowiak 1995 Bolechówko Czerwonak Biega nie B
299 Filip Kujawa 1995 Skoki Hart Skoki tak A
300 Kamil Małuszek 1995 Skoki tak A