Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Skoki Pakiet
201 GRZEGORZ NOWAK 1979 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
202 Maurycy Kłysz 1986 Przyprostynia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
203 Agnieszka Chrzanowska 1979 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie A
204 Marcin Szostak 1988 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie A
205 Żaneta Obara 1976 Nekla UKS Szybki Lopes Nekla nie A
206 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo nie A
207 Violetta Mróz 1976 Drewno KKS Sokół Gąsawa nie A
208 Marcin Kosiór 1983 Rąbczyn Zabiegani PTTK Wągrowiec nie A
209 Beata Deckert 1983 Kowanówko 1983 nie B
210 Anna Kozielczyk 1983 Skoki 1983 tak A
211 Bartosz Rasz 1975 Poznań Deloitte Adventure Team nie A
212 Krzysztof Borowski 1988 Wapno 1988 nie A
213 Jakub Krasowski 1980 Warszawa Atak Kreta nie B
214 Ariel Imiołek 1981 Poznań PACEMAKER 1:40 nie A
215 Jan Hordych 1997 Szamocin PACEMAKER 1:40 nie A
216 Marek Dembiński 1974 Poznań PACEMAKER 1:50 nie A
217 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież PACEMAKER 1:50 nie A
218 Mateusz Tyll 1999 Skoki PACEMAKER 1:30 tak A
219 Krzysztof Grabowski 1989 Poznań PACEMAKER 2:10 nie A
220 Mieszko Mazurek 1997 Poznań PACEMAKER 2:10 nie A
221 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 Poznań PACEMAKER 2:00 nie A
222 Daniel Jóźwiak 1980 Poznań PACEMAKER 2:00 nie A
223 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY nie A
224 Damian Krotecki 1990 Ludomy BIEGOŻERCY nie A
225 MAGDALENA Furmanek 1980 Środa Wlkp. SZNEKA RUNNERS TEAM nie A
226 Kacper Kistowski 1993 Paczkowo MERX team Wągrowiec nie A
227 Marta Gogolewska 1986 Wągrowiec MERX team Wągrowiec nie A
228 Zbigniew Marcińczak 1963 Krzepice Zajączki Biegną nie A
229 Anna Łaskarzewska 1992 Skoki Beiersdorf sport team tak A
230 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież UKS Delfinek Chodzież nie A
231 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec WYBITE JEDYNKI nie A
232 Ania Cicha 1986 Chodzież PCH RUN nie A
233 Eryk Skweres 1989 Słupca Pasjonaci Słupca nie A
234 Iza Moskal 1973 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie B
235 Piotr Olczak 1993 Poznań 1993 nie A
236 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo 1993 nie A
237 Zdzisław Gorzeliński 1975 Pleszew BBL Pleszew nie A
238 Radosław Piotrowski 1987 Przysiersk 1987 nie B
239 Agnieszka Ciesielska 1968 Tulce 1968 nie B
240 Edzia Kluj 1990 Wągrowiec 1990 nie A
241 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
242 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
243 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
244 Łukasz Wiśniewski 1980 Zielona Góra Team Draczyński nie A
245 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team nie A
246 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz nie A
247 Marcin Rysz 1980 Golańcz Team Run Golancz nie A
248 Agnieszka Mantaj 1979 Wągrowiec Nowak Run nie A
249 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run tak A
250 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Nowak Run tak A
251 Bartosz Andrzejewski 1985 Murowana Goślina Nowak Run nie A
252 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Nowak Run tak A
253 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie A
254 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN nie A
255 Grzegorz Tuński 1983 Wągrowiec Wataha Łączy Nas Bieganie nie B
256 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie A
257 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie A
258 Dominika Szpakowska 1983 Poznań Hangar nie A
259 Piotr Górnik 1978 Tulce TERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMI nie B
260 Karol Konieczny 1984 Poznań EzL nie A
261 Sławek Konieczny 1991 Poznań Kusociński Biega nie B
262 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_ RUN nie A
263 Włodzimierz Naumczyk 1969 Wągrowiec Huragan Parkowo nie A
264 Mateusz Stachowski 1975 Poznań Biegnę bo chcę. nie A
265 Mariusz Wojtkowiak 1970 Mieścisko Mexyk Runn Team nie B
266 Piotr Kubiak 1982 Jahstrowie Precon Polska nie A
267 Lukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol nie A
268 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip -topol nie A
269 Krzysztof Kaliszan 1995 Zalasewo 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej nie A
270 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Grażynki OCR nie A
271 Bartosz Chwiałkowski 1982 Poznań Chwiałkowski Team nie B
272 Henryk Chwiałkowski 1956 Poznań Chwiałkowski Team nie B
273 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE nie A
274 Łukasz Nowak 1982 Kcynia #BIEGACZE nie A
275 Tomasz Łukaszewski 1959 Poznań 1959 nie A
276 Michał Karbowy 1975 Trzcianka ZASAPANI - HYDRO Trzcianka nie B
277 Przemysław Szymaniak 1997 Poznań TreningSportowy.pl nie B
278 Maciej Łucyk 1983 Poklatki Maratończyk Poznań / www.maratonczykpomiarczasu.pl nie A
279 Aldona Gruchała-Furmaniuk 1981 Poznań SPEED FREAKS nie B
280 Tomasz Furmaniuk 1984 Poznań SPEED FREAKS nie B
281 Leszek Śwital 1974 Margonin Lodołamacze Margonin nie A
282 Joanna Suchecka-Bembnista 1973 Janowiec Wlkp. Kobiety w biegu nie A
283 Zbigniew Kosinski 1975 Poznan Żabka team nie A
284 KAROLINA KASPERCZAK 1994 SZAMOCIN ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
285 Marcelina Kidoń 1986 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie B
286 Wojciech Nowak 1980 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
287 Jacek Konieczny 1977 BIAŁOŚLIWIE ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
288 Paweł Kidoń 1987 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
289 Paweł Przywarczak 1987 Budzyń Budzyń nie A
290 Rafał Kasprzyk 1974 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ nie A
291 Katarzyna Golis 1987 Gorzów Wielkopolski Turbo Gazele nie B
292 Mirek Warzybok 1982 Wągrowiec CRM Medservis nie A
293 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork WKKW WIĘCBORK nie A
294 Tomasz Kuklis 1986 Poznań literakiapp.com nie A
295 Kamilla Wojtkowiak 1973 Mieścisko WWW. KAMILASUKNIE.PL nie B
296 Paweł Gruszczyński 1980 Gruszczyn Gruchy dają czadu ! nie B
297 Michał Kaczmarek 1984 Piła Onionrunners nie A
298 Agnieszka Gałowska 1979 WĄGROWIEC A.G. MULTISCHOOL nie A
299 Krzysztof Drozd 1983 Klęczany Ruchu Dla Zdrowia Rzeszów nie A
300 Maciej Walentowski 1982 Poznań Razem Po Koronę nie A