Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Skoki Pakiet
201 Marcin Pikuła 1988 Skoki tak A
202 Marta Piotrowska 1994 Komorniki nie A
203 Radosław Piotrowski 1987 Przysiersk 1987 nie B
204 SŁAWOMIR PISAREK 1981 Wągrowiec nie A
205 Renata Plewińska 1969 Poznań nie B
206 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo nie B
207 Marcin Prokopowicz 1979 Jastrowie 3:33 TEAM nie A
208 Marek Pruss 1998 Skoki tak A
209 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec WYBITE JEDYNKI nie A
210 Maciej Przewożniak 1974 Kiełczewo nie A
211 Robert Przybylski 1978 Poznań Wybiegać Marzenia team nie B
212 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie A
213 Paweł Przywarczak 1987 Budzyń Budzyń nie A
214 Beata Płażalska 1980 Skoki tak A
215 Bartosz Rasz 1975 Poznań Deloitte Adventure Team nie A
216 Marcin Ratajczyk 1976 Swarzędz GT40 Team Swarzędz nie B
217 Andrea Reich 1972 Berlin Leather Dealer nie A
218 Izabella Remisz 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie B
219 Paweł Rezulak 1988 Orchowo Witkowo Biega nie A
220 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno nie A
221 Jarosław Rogaliński 1979 Skoki tak B
222 Maciej Rojek 1991 Poznań nie A
223 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie A
224 Sylwia Rózga 1992 Poznań nie A
225 Elżbieta Rudomina 1983 Poznań nie A
226 Tomasz Rybak 1984 Wągrowiec nie B
227 Rafał Rybarski 1970 Murowana Goślina nie B
228 Marcin Rysz 1980 Golańcz Team Run Golancz nie A
229 Paweł Sarna 1983 Skórzewo nie A
230 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 Poznań PACEMAKER 2:00 nie A
231 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA nie A
232 Daniel Sierszchuła 1994 Rogoźno nie B
233 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki Hart Skoki tak B
234 Justyna Skibińska 1978 Chodzież PCH_RUN nie A
235 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie A
236 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
237 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
238 Eryk Skweres 1989 Słupca Pasjonaci Słupca nie A
239 Łukasz Smarsz 1993 Oborniki nie A
240 Łukasz Stachowiak 1988 Piła nie B
241 Mateusz Stachowski 1975 Poznań Biegnę bo chcę. nie A
242 Stanisław Stasiński 1944 Poznań KB MANIAC Poznań nie A
243 Michalina Stolarczyk 1993 Wągrowiec nie A
244 Grzegorz Straburzyński 1977 Poznań nie A
245 Artur Stróżyk 1983 Bartodzieje nie A
246 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz nie A
247 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież UKS Delfinek Chodzież nie A
248 Jędrzej Strzódka 1985 Poznań ADAC nie A
249 Joanna Suchecka-Bembnista 1973 Janowiec Wlkp. Kobiety w biegu nie A
250 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec nie A
251 Leszek Śwital 1974 Margonin Lodołamacze Margonin nie A
252 Michał Szafran 2001 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
253 Agnieszka Szagun 1990 Poznań nie A
254 Radosław SZAGUN 1989 Poznań nie A
255 Michał Szczurek 1985 Wągrowiec nie A
256 Kasia Szkoda 1991 Grodzisk Wielkopolski nie A
257 Mariusz Szmania 1983 Margonin WATAHA nie A
258 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA nie A
259 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Nowak Run tak A
260 Piotr Szofer 1989 Plewiska nie A
261 Marcin Szostak 1988 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie A
262 Dominika Szpakowska 1983 Poznań Hangar nie A
263 Mirosław Szulc 1951 Luboń Luboński Klub Biegacza nie A
264 Monika Szulczewska 1982 Hull nie B
265 Michał Szumann 1988 Wapno WJS Rosomak nie B
266 Przemysław Szymaniak 1997 Poznań TreningSportowy.pl nie B
267 Łukasz Szymański 1987 Września nie A
268 Aleksander Szymański 1972 Lubon Oleksy Biega nie A
269 Mikołaj Słomiński 1982 Oborniki nie B
270 Mykyta Tarakankov 1979 Poznań BC Sparta-Dnipro nie B
271 Sławomir Targoński 1980 Skoki tak A
272 Małgorzata Tarnowska 1984 Swarzędz nie B
273 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno nie A
274 Łukasz Trząsalski 1990 Poznań nie A
275 Grzegorz Tuński 1983 Wągrowiec Wataha Łączy Nas Bieganie nie B
276 Mateusz Tyll 1999 Skoki PACEMAKER 1:30 tak A
277 Patrycja Wachowska 1986 Grójec Mały TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie B
278 Marcin Wagner 1971 Stołężyn WJS Rosomak nie A
279 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_ RUN nie A
280 Paweł Walentowski 1976 Strzyżewo Drużyna Szpiku nie A
281 Maciej Walentowski 1982 Poznań Razem Po Koronę nie A
282 Marcin Walkowiak 1995 Bolechówko Czerwonak Biega nie B
283 katarzyna warczak 1980 bydgoszcz TEAMOCHAL nie A
284 Piotr Warczak 1976 Bydgoszcz TEAMOCHAL nie A
285 Mirek Warzybok 1982 Wągrowiec CRM Medservis nie A
286 Sławomir Wasiak 1990 Poznań nie B
287 Błażej Widziński 1981 Wągrowiec nie B
288 Grażyna Wincenty-Cicha 1963 Poznan nie A
289 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie A
290 Łukasz Wiśniewski 1980 Zielona Góra Team Draczyński nie A
291 Maciej Witkowski 1977 Poznań nie A
292 Łukasz Wituła 1988 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
293 Dawid Woga 1991 Poznań KB DęBIEC nie A
294 Mariusz Wojtkowiak 1970 Mieścisko Mexyk Runn Team nie B
295 Kamilla Wojtkowiak 1973 Mieścisko WWW. KAMILASUKNIE.PL nie B
296 Patrycja Woźna 1994 Piła nie A
297 Ewa Woźna 1975 Dębówko Nowe nie A
298 Maciej Wruk 1992 Skoki tak B
299 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec nie A
300 Artur Zalewski 1986 Poznań nie A