Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Skokisortuj malejąco Pakiet
101 AGNIESZKA DĘBSKA-ZEŃCZAK 1984 POZNAŃ nie A
102 Monika Szulczewska 1982 Hull nie B
103 Antoni Koch 1961 Śrem nie A
104 Joanna Suchecka-Bembnista 1973 Janowiec Wlkp. Kobiety w biegu nie A
105 Przemysław Łasiński 1984 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
106 Radosław SZAGUN 1989 Poznań nie A
107 Michał Szczurek 1985 Wągrowiec nie A
108 Mirosława Krygier 1965 Drewno KS SOKÓL Gąsawa nie A
109 Błażej Widziński 1981 Wągrowiec nie B
110 Małgorzata Kosiór 1985 Rąbczyn Zabiegami PTTK nie A
111 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno nie A
112 Radosław Piotrowski 1987 Przysiersk 1987 nie B
113 Damian Krotecki 1990 Ludomy BIEGOŻERCY nie A
114 Maurycy Kłysz 1986 Przyprostynia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
115 Paweł Piechowiak 1987 Wągrowiec nie A
116 Renata Plewińska 1969 Poznań nie B
117 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie A
118 Rafał Kutkowski 1982 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
119 Beata Deckert 1983 Kowanówko 1983 nie B
120 Paweł Rezulak 1988 Orchowo Witkowo Biega nie A
121 KAROLINA KASPERCZAK 1994 SZAMOCIN ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
122 Tomasz Łukaszewski 1959 Poznań 1959 nie A
123 Mirek Warzybok 1982 Wągrowiec CRM Medservis nie A
124 Mariusz Szmania 1983 Margonin WATAHA nie A
125 Jacek Konieczny 1977 BIAŁOŚLIWIE ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
126 Robert Przybylski 1978 Poznań Wybiegać Marzenia team nie B
127 Marcin Rysz 1980 Golańcz Team Run Golancz nie A
128 Agnieszka Gałowska 1979 WĄGROWIEC A.G. MULTISCHOOL nie A
129 TOMASZ ZEŃCZAK 1981 POZNAŃ nie A
130 Jan Bączkowski 1994 Gołańcz nie B
131 Klaudiusz Kozłowski 1971 GNIEZNO Altom Gniezno nie A
132 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE nie A
133 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec nie A
134 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo nie A
135 Robert Kaźmierczak 1982 Wągrowiec nie A
136 Violetta Mróz 1976 Drewno KKS Sokół Gąsawa nie A
137 Agnieszka Ciesielska 1968 Tulce 1968 nie B
138 Mirosław Szulc 1951 Luboń Luboński Klub Biegacza nie A
139 Arkadiusz Kolendo 1979 Ryczywół ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie A
140 Ewa Olczak 1992 Poznań nie A
141 Patrycja Wachowska 1986 Grójec Mały TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie B
142 Bartosz Lasek 1977 Szczecin RAZ Szczecin nie A
143 SŁAWOMIR PISAREK 1981 Wągrowiec nie A
144 Iza Moskal 1973 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie B
145 Łukasz Wiśniewski 1980 Zielona Góra Team Draczyński nie A
146 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
147 Krzysztof Mantaj 1992 Szczecin wkurw_team nie A
148 Rafał Rybarski 1970 Murowana Goślina nie B
149 Łukasz Trząsalski 1990 Poznań nie A
150 Marek Haremza 1992 Gorzow Wlkp nie A
151 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie A
152 Leszek Chmielewski 1982 Poznań FABRYKA FORMY nie A
153 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 Poznań PACEMAKER 2:00 nie A
154 Maciej Kornyło 1978 Chobienice TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
155 Aldona Gruchała-Furmaniuk 1981 Poznań SPEED FREAKS nie B
156 Maciej Rojek 1991 Poznań nie A
157 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
158 Sebastian Grabicki 1974 Wągrowiec nie A
159 Sławek Konieczny 1991 Poznań Kusociński Biega nie B
160 Paweł Sarna 1983 Skórzewo nie A
161 Łukasz Nowak 1982 Kcynia #BIEGACZE nie A
162 GRZEGORZ NOWAK 1979 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
163 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn WATAHA nie A
164 Piotr Olczak 1993 Poznań 1993 nie A
165 Michał Zieliński 1974 Koziegłowy nie A
166 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA nie A
167 Izabela Danielewicz 1969 Poznań nie B
168 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY nie A
169 Kasia Szkoda 1991 Grodzisk Wielkopolski nie A
170 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA nie A
171 Marcin Prokopowicz 1979 Jastrowie 3:33 TEAM nie A
172 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno nie A
173 Krzysztof Krzywiecki 1980 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
174 Piotr Pasternak 1994 Margonin nie B
175 Jędrzej Strzódka 1985 Poznań ADAC nie A
176 Łukasz Paszkiewicz 1989 Oborniki nie A
177 Grażyna Wincenty-Cicha 1963 Poznan nie A
178 Robert Mazur 1990 Mieścisko nie A
179 Marek Dembiński 1974 Poznań PACEMAKER 1:50 nie A
180 Mieszko Mazurek 1997 Poznań PACEMAKER 2:10 nie A
181 Tomasz Furmaniuk 1984 Poznań SPEED FREAKS nie B
182 Dominika Szpakowska 1983 Poznań Hangar nie A
183 Kamil Maćkowski 1983 Wełna nie A
184 Justyna Skibińska 1978 Chodzież PCH_RUN nie A
185 Karolina Nychowska-Szczerepa 1981 Leśna nie B
186 ewa kuklewska 1953 witobel nie A
187 Paweł Kidoń 1987 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
188 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_ RUN nie A
189 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec nie A
190 Anna Niespodziana 1982 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie A
191 maciej majewski 1966 poznań nie A
192 Ariel Imiołek 1981 Poznań PACEMAKER 1:40 nie A
193 Ewa Leszczyńska 1982 Czapury nie B
194 Marcin Zdrojewski 1973 Wągrowiec nie A
195 Krzysztof Kaliszan 1995 Zalasewo 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej nie A
196 Monika Brzozowska 1984 Czerwonka Czerwonak Biega nie A
197 Piotr Górnik 1978 Tulce TERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMI nie B
198 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie A
199 Marcin Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie B
200 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie A