Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Skoki Pakiet
101 KAROLINA KASPERCZAK 1994 SZAMOCIN ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
102 Ewelina Kasprzak 1981 Gruszczyn nie A
103 Rafał Kasprzyk 1974 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ nie A
104 Robert Kaźmierczak 1982 Wągrowiec nie A
105 Łukasz Kępiński 1986 Siekierki Wielkie nie A
106 Paweł Kidoń 1987 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
107 Marcelina Kidoń 1986 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie B
108 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno nie A
109 Kacper Kistowski 1993 Paczkowo MERX team Wągrowiec nie A
110 Joanna Klausa-Wartacz 1981 Poznań KB DęBIEC nie B
111 Edzia Kluj 1990 Wągrowiec 1990 nie A
112 Antoni Koch 1961 Śrem nie A
113 Arkadiusz Kolendo 1979 Ryczywół ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie A
114 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork WKKW WIĘCBORK nie A
115 Jacek Konieczny 1977 BIAŁOŚLIWIE ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
116 Sławek Konieczny 1991 Poznań Kusociński Biega nie B
117 Karol Konieczny 1984 Poznań EzL nie A
118 Maciej Kornyło 1978 Chobienice TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
119 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak Czerwonak Biega nie A
120 Zbigniew Kosinski 1975 Poznan Żabka team nie A
121 Małgorzata Kosiór 1985 Rąbczyn Zabiegami PTTK nie A
122 Marcin Kosiór 1983 Rąbczyn Zabiegani PTTK Wągrowiec nie A
123 Anna Kozielczyk 1983 Skoki 1983 tak A
124 Marcin Kozłowski 1994 Wągrowiec nie A
125 Klaudiusz Kozłowski 1971 GNIEZNO Altom Gniezno nie A
126 Katarzyna Kołaczkowska 1975 Potasze nie A
127 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY nie A
128 Jakub Krasowski 1980 Warszawa Atak Kreta nie B
129 Damian Krotecki 1990 Ludomy BIEGOŻERCY nie A
130 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń WATAHA nie B
131 Mirosława Krygier 1965 Drewno KS SOKÓL Gąsawa nie A
132 Krzysztof Krzywiecki 1980 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
133 Lukasz Krzyzanowski 1989 Gniezno nie B
134 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie A
135 Piotr Kubiak 1982 Jahstrowie Precon Polska nie A
136 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie A
137 Filip Kujawa 1995 Skoki Hart Skoki tak A
138 Krzysztof Kujawa 1984 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team nie A
139 ewa kuklewska 1953 witobel nie A
140 Tomasz Kuklis 1986 Poznań literakiapp.com nie A
141 Rafał Kutkowski 1982 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
142 Tomasz Kwiatkowski 1986 Środa Wielkopolska Polonia Środa nie B
143 Maurycy Kłysz 1986 Przyprostynia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
144 Bartosz Lasek 1977 Szczecin RAZ Szczecin nie A
145 Monika Lehmann 1994 Skoki tak A
146 Ewa Leszczyńska 1982 Czapury nie B
147 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina nie A
148 JACEK LIPCZYŃSKI 1978 Koziegłowy nie B
149 Bartłomiej Maciejewski 1982 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie A
150 Kamil Maćkowski 1983 Wełna nie A
151 Joanna Mączyńska 1990 Poznań nie A
152 Karol Mądrzak 1987 Zbąszyń nie A
153 Krystian Mądrzak 1987 Zbąszyń nie A
154 Marcin Majchrzak 1979 Grzybowo Klub Pływacki Koziegłowy tak A
155 maciej majewski 1966 poznań nie A
156 Agnieszka Mantaj 1979 Wągrowiec Nowak Run nie A
157 Krzysztof Mantaj 1992 Szczecin wkurw_team nie A
158 Zbigniew Marcińczak 1963 Krzepice Zajączki Biegną nie A
159 Krzysztof Marciniak 1981 Krzewina nie A
160 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Grażynki OCR nie A
161 Robert Mazur 1990 Mieścisko nie A
162 Danuta Mazur 1969 Skoki Beiersdorf Sport Team tak A
163 Mieszko Mazurek 1997 Poznań PACEMAKER 2:10 nie A
164 Kamil Małuszek 1995 Skoki tak A
165 Krzysztof Małyszka 1971 Poznań Maratończyk Poznań nie A
166 Marek Michalski 1974 Margonin Elbrus Team nie A
167 Sebastian Mielcarek 1988 Skoki Hart Skoki tak B
168 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież PACEMAKER 1:50 nie A
169 Jan Migdał 1959 Zbąszynek TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
170 Malwina Miś 1994 Tarnowo Podgorne nie A
171 Iza Moskal 1973 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie B
172 Violetta Mróz 1976 Drewno KKS Sokół Gąsawa nie A
173 Mirosław Musielak 1986 WĄGROWIEC nie A
174 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie A
175 Paweł Muszyński 1978 Zalasewo Zalasewo Zaiwania nie A
176 Włodzimierz Naumczyk 1969 Wągrowiec Huragan Parkowo nie A
177 Krzysztof Nawrot 1973 Bytyń nie A
178 Anna Niespodziana 1982 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie A
179 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec Dirty Sparrows nie A
180 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie A
181 Wojciech Nowak 1980 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
182 Michał Nowak 1989 Poznań nie A
183 GRZEGORZ NOWAK 1979 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
184 Łukasz Nowak 1982 Kcynia #BIEGACZE nie A
185 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run tak A
186 Bartosz Nowicki 1989 wągrowiec nie A
187 Mateusz Nowik 1992 Skoki Hart Skoki tak A
188 Karolina Nychowska-Szczerepa 1981 Leśna nie B
189 Żaneta Obara 1976 Nekla UKS Szybki Lopes Nekla nie A
190 Ewa Olczak 1992 Poznań nie A
191 Piotr Olczak 1993 Poznań 1993 nie A
192 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie A
193 Maciej Pachowicz 1977 Długa Goślina nie A
194 Piotr Pasternak 1994 Margonin nie B
195 Łukasz Paszkiewicz 1989 Oborniki nie A
196 Magdalena Patro 1999 Łekno nie A
197 Mariusz Pawłowski 1979 Gołańcz nie A
198 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko nie A
199 Tomasz Piasecki 1988 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
200 Paweł Piechowiak 1987 Wągrowiec nie A