Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Skokisortuj rosnąco Pakiet
1 Jacek Cichy 1963 Poznan tak A
2 Marcin Pikuła 1988 Skoki tak A
3 Mateusz Tyll 1999 Skoki PACEMAKER 1:30 tak A
4 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań tak A
5 Beata Płażalska 1980 Skoki tak A
6 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run tak A
7 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Nowak Run tak A
8 Danuta Mazur 1969 Skoki Beiersdorf Sport Team tak A
9 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki Hart Skoki tak B
10 Kamil Małuszek 1995 Skoki tak A
11 Anna Łaskarzewska 1992 Skoki Beiersdorf sport team tak A
12 Marcin Majchrzak 1979 Grzybowo Klub Pływacki Koziegłowy tak A
13 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Nowak Run tak A
14 Anna Kozielczyk 1983 Skoki 1983 tak A
15 Damian Jerzak 1986 Skoki Hart Skoki tak A
16 Sławomir Targoński 1980 Skoki tak A
17 Sebastian Mielcarek 1988 Skoki Hart Skoki tak B
18 Filip Kujawa 1995 Skoki Hart Skoki tak A
19 Mateusz Nowik 1992 Skoki Hart Skoki tak A
20 Maciej Wruk 1992 Skoki tak B
21 Hubert Czarnecki 1982 Skoki tak A
22 Łukasz Bartol 1994 Skoki tak A
23 Monika Lehmann 1994 Skoki tak A
24 Marek Pruss 1998 Skoki tak A
25 Jarosław Rogaliński 1979 Skoki tak B
26 Marek Zendlewicz 1956 Skoki tak A
27 Joanna Hlożek 1979 Skoki Hart Skoki tak B
28 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie A
29 Artur Zalewski 1986 Poznań nie A
30 Bartosz Chwiałkowski 1982 Poznań Chwiałkowski Team nie B
31 Stanisław Stasiński 1944 Poznań KB MANIAC Poznań nie A
32 Jacek Elminowski 1976 Wągrowiec nie A
33 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork WKKW WIĘCBORK nie A
34 Jan Hordych 1997 Szamocin PACEMAKER 1:40 nie A
35 Marcin Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie B
36 Paweł Buń 1989 Gorzów Wielkopolski nie B
37 Agnieszka Chrzanowska 1979 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie A
38 Lukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol nie A
39 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Grażynki OCR nie A
40 Piotr Zieliński 1978 Oborniki wielkopolskie Biegajnia Poznań nie B
41 Eryk Skweres 1989 Słupca Pasjonaci Słupca nie A
42 Marcin Wagner 1971 Stołężyn WJS Rosomak nie A
43 Włodzimierz Naumczyk 1969 Wągrowiec Huragan Parkowo nie A
44 Łukasz Smarsz 1993 Oborniki nie A
45 Krzysztof Grabowski 1989 Poznań PACEMAKER 2:10 nie A
46 Joanna Klausa-Wartacz 1981 Poznań KB DęBIEC nie B
47 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie A
48 Krystian Mądrzak 1987 Zbąszyń nie A
49 Lukasz Krzyzanowski 1989 Gniezno nie B
50 Bartosz Andrzejewski 1985 Murowana Goślina Nowak Run nie A
51 Karol Konieczny 1984 Poznań EzL nie A
52 Tomasz Grajkowski 1968 Gniezno nie A
53 Tymoteusz Fleiszar 1974 Gruszczyn Atimex-Wojtowicz TRI TEAM nie A
54 Henryk Chwiałkowski 1956 Poznań Chwiałkowski Team nie B
55 Marcin Kosiór 1983 Rąbczyn Zabiegani PTTK Wągrowiec nie A
56 Bartosz Fimiński 1979 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
57 Kacper Kistowski 1993 Paczkowo MERX team Wągrowiec nie A
58 Grzegorz Straburzyński 1977 Poznań nie A
59 Mariusz Pawłowski 1979 Gołańcz nie A
60 Izabella Remisz 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie B
61 Piotr Kubiak 1982 Jahstrowie Precon Polska nie A
62 Paweł Gruszczyński 1980 Gruszczyn Gruchy dają czadu ! nie B
63 Marcin Szostak 1988 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie A
64 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip -topol nie A
65 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz nie A
66 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń WATAHA nie B
67 Marta Piotrowska 1994 Komorniki nie A
68 Maciej Witkowski 1977 Poznań nie A
69 Paweł Walentowski 1976 Strzyżewo Drużyna Szpiku nie A
70 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec nie A
71 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie A
72 Tomasz Rybak 1984 Wągrowiec nie B
73 Michał Szafran 2001 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
74 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko nie A
75 Marcin Grzemski 1989 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie A
76 Marcin Ratajczyk 1976 Swarzędz GT40 Team Swarzędz nie B
77 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne nie A
78 Maciej Łucyk 1983 Poklatki Maratończyk Poznań / www.maratonczykpomiarczasu.pl nie A
79 Magdalena Patro 1999 Łekno nie A
80 Ewelina Kasprzak 1981 Gruszczyn nie A
81 Przemysław Szymaniak 1997 Poznań TreningSportowy.pl nie B
82 Aleksander Szymański 1972 Lubon Oleksy Biega nie A
83 Katarzyna Gumienna 1988 Poznań Razem Po Koronę nie A
84 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec nie A
85 Tomasz Kuklis 1986 Poznań literakiapp.com nie A
86 Daniel Jóźwiak 1980 Poznań PACEMAKER 2:00 nie A
87 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo nie B
88 Wioletta Galina 1974 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie A
89 Krzysztof Drozd 1983 Klęczany Ruchu Dla Zdrowia Rzeszów nie A
90 Żaneta Obara 1976 Nekla UKS Szybki Lopes Nekla nie A
91 Łukasz Stachowiak 1988 Piła nie B
92 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN nie A
93 Piotr Warczak 1976 Bydgoszcz TEAMOCHAL nie A
94 Paweł Muszyński 1978 Zalasewo Zalasewo Zaiwania nie A
95 Leszek Śwital 1974 Margonin Lodołamacze Margonin nie A
96 Klaudia Grabia 1992 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
97 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak nie B
98 Maciej Chojnacki 1986 chodzież nie A
99 Krzysztof Nawrot 1973 Bytyń nie A
100 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie A