Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Skokisortuj malejąco Pakiet
1 Łukasz Wiśniewski 1980 Zielona Góra Team Draczyński nie A
2 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
3 Krzysztof Mantaj 1992 Szczecin wkurw_team nie A
4 Rafał Rybarski 1970 Murowana Goślina nie B
5 Łukasz Trząsalski 1990 Poznań nie A
6 Marek Haremza 1992 Gorzow Wlkp nie A
7 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie A
8 Leszek Chmielewski 1982 Poznań FABRYKA FORMY nie A
9 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 Poznań PACEMAKER 2:00 nie A
10 Iza Moskal 1973 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie B
11 Aldona Gruchała-Furmaniuk 1981 Poznań SPEED FREAKS nie B
12 Maciej Rojek 1991 Poznań nie A
13 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
14 Sebastian Grabicki 1974 Wągrowiec nie A
15 Sławek Konieczny 1991 Poznań Kusociński Biega nie B
16 Paweł Sarna 1983 Skórzewo nie A
17 Łukasz Nowak 1982 Kcynia #BIEGACZE nie A
18 GRZEGORZ NOWAK 1979 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
19 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn WATAHA nie A
20 Maciej Kornyło 1978 Chobienice TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
21 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA nie A
22 Izabela Danielewicz 1969 Poznań nie B
23 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY nie A
24 Kasia Szkoda 1991 Grodzisk Wielkopolski nie A
25 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA nie A
26 Piotr Olczak 1993 Poznań 1993 nie A
27 Michał Zieliński 1974 Koziegłowy nie A
28 Marcin Prokopowicz 1979 Jastrowie 3:33 TEAM nie A
29 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno nie A
30 Krzysztof Krzywiecki 1980 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
31 Piotr Pasternak 1994 Margonin nie B
32 Jędrzej Strzódka 1985 Poznań ADAC nie A
33 Łukasz Paszkiewicz 1989 Oborniki nie A
34 Grażyna Wincenty-Cicha 1963 Poznan nie A
35 Robert Mazur 1990 Mieścisko nie A
36 Marek Dembiński 1974 Poznań PACEMAKER 1:50 nie A
37 Mieszko Mazurek 1997 Poznań PACEMAKER 2:10 nie A
38 Tomasz Furmaniuk 1984 Poznań SPEED FREAKS nie B
39 Dominika Szpakowska 1983 Poznań Hangar nie A
40 Kamil Maćkowski 1983 Wełna nie A
41 Justyna Skibińska 1978 Chodzież PCH_RUN nie A
42 Karolina Nychowska-Szczerepa 1981 Leśna nie B
43 ewa kuklewska 1953 witobel nie A
44 Paweł Kidoń 1987 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
45 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_ RUN nie A
46 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec nie A
47 Ariel Imiołek 1981 Poznań PACEMAKER 1:40 nie A
48 Ewa Leszczyńska 1982 Czapury nie B
49 Marcin Zdrojewski 1973 Wągrowiec nie A
50 Krzysztof Kaliszan 1995 Zalasewo 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej nie A
51 Monika Brzozowska 1984 Czerwonka Czerwonak Biega nie A
52 Piotr Górnik 1978 Tulce TERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMI nie B
53 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie A
54 Anna Niespodziana 1982 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie A
55 maciej majewski 1966 poznań nie A
56 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie A
57 Artur Zalewski 1986 Poznań nie A
58 Bartosz Chwiałkowski 1982 Poznań Chwiałkowski Team nie B
59 Stanisław Stasiński 1944 Poznań KB MANIAC Poznań nie A
60 Jacek Elminowski 1976 Wągrowiec nie A
61 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork WKKW WIĘCBORK nie A
62 Jan Hordych 1997 Szamocin PACEMAKER 1:40 nie A
63 Marcin Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie B
64 Krzysztof Grabowski 1989 Poznań PACEMAKER 2:10 nie A
65 Paweł Buń 1989 Gorzów Wielkopolski nie B
66 Agnieszka Chrzanowska 1979 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie A
67 Lukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol nie A
68 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Grażynki OCR nie A
69 Piotr Zieliński 1978 Oborniki wielkopolskie Biegajnia Poznań nie B
70 Eryk Skweres 1989 Słupca Pasjonaci Słupca nie A
71 Marcin Wagner 1971 Stołężyn WJS Rosomak nie A
72 Włodzimierz Naumczyk 1969 Wągrowiec Huragan Parkowo nie A
73 Łukasz Smarsz 1993 Oborniki nie A
74 Joanna Klausa-Wartacz 1981 Poznań KB DęBIEC nie B
75 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie A
76 Krystian Mądrzak 1987 Zbąszyń nie A
77 Lukasz Krzyzanowski 1989 Gniezno nie B
78 Bartosz Andrzejewski 1985 Murowana Goślina Nowak Run nie A
79 Karol Konieczny 1984 Poznań EzL nie A
80 Piotr Kubiak 1982 Jahstrowie Precon Polska nie A
81 Tomasz Grajkowski 1968 Gniezno nie A
82 Tymoteusz Fleiszar 1974 Gruszczyn Atimex-Wojtowicz TRI TEAM nie A
83 Henryk Chwiałkowski 1956 Poznań Chwiałkowski Team nie B
84 Marcin Kosiór 1983 Rąbczyn Zabiegani PTTK Wągrowiec nie A
85 Bartosz Fimiński 1979 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
86 Kacper Kistowski 1993 Paczkowo MERX team Wągrowiec nie A
87 Grzegorz Straburzyński 1977 Poznań nie A
88 Mariusz Pawłowski 1979 Gołańcz nie A
89 Izabella Remisz 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie B
90 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec nie A
91 Paweł Gruszczyński 1980 Gruszczyn Gruchy dają czadu ! nie B
92 Marcin Szostak 1988 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie A
93 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip -topol nie A
94 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz nie A
95 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń WATAHA nie B
96 Marta Piotrowska 1994 Komorniki nie A
97 Maciej Witkowski 1977 Poznań nie A
98 Paweł Walentowski 1976 Strzyżewo Drużyna Szpiku nie A
99 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie A
100 Tomasz Rybak 1984 Wągrowiec nie B