Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Skoki Pakietsortuj malejąco
1 Jacek Konieczny 1977 BIAŁOŚLIWIE ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
2 Marcin Rysz 1980 Golańcz Team Run Golancz nie A
3 Agnieszka Gałowska 1979 WĄGROWIEC A.G. MULTISCHOOL nie A
4 TOMASZ ZEŃCZAK 1981 POZNAŃ nie A
5 Klaudiusz Kozłowski 1971 GNIEZNO Altom Gniezno nie A
6 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE nie A
7 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec nie A
8 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo nie A
9 SŁAWOMIR PISAREK 1981 Wągrowiec nie A
10 Robert Kaźmierczak 1982 Wągrowiec nie A
11 Violetta Mróz 1976 Drewno KKS Sokół Gąsawa nie A
12 Mirosław Szulc 1951 Luboń Luboński Klub Biegacza nie A
13 Arkadiusz Kolendo 1979 Ryczywół ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie A
14 Ewa Olczak 1992 Poznań nie A
15 Bartosz Lasek 1977 Szczecin RAZ Szczecin nie A
16 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 Poznań PACEMAKER 2:00 nie A
17 Łukasz Wiśniewski 1980 Zielona Góra Team Draczyński nie A
18 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
19 Krzysztof Mantaj 1992 Szczecin wkurw_team nie A
20 Łukasz Trząsalski 1990 Poznań nie A
21 Marek Haremza 1992 Gorzow Wlkp nie A
22 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie A
23 Leszek Chmielewski 1982 Poznań FABRYKA FORMY nie A
24 Maciej Kornyło 1978 Chobienice TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
25 Maciej Rojek 1991 Poznań nie A
26 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
27 Sebastian Grabicki 1974 Wągrowiec nie A
28 Paweł Sarna 1983 Skórzewo nie A
29 Łukasz Nowak 1982 Kcynia #BIEGACZE nie A
30 GRZEGORZ NOWAK 1979 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
31 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn WATAHA nie A
32 Piotr Olczak 1993 Poznań 1993 nie A
33 Michał Zieliński 1974 Koziegłowy nie A
34 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA nie A
35 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY nie A
36 Kasia Szkoda 1991 Grodzisk Wielkopolski nie A
37 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA nie A
38 Marek Zendlewicz 1956 Skoki tak A
39 Marek Dembiński 1974 Poznań PACEMAKER 1:50 nie A
40 Marcin Prokopowicz 1979 Jastrowie 3:33 TEAM nie A
41 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno nie A
42 Krzysztof Krzywiecki 1980 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
43 Jędrzej Strzódka 1985 Poznań ADAC nie A
44 Łukasz Paszkiewicz 1989 Oborniki nie A
45 Grażyna Wincenty-Cicha 1963 Poznan nie A
46 Robert Mazur 1990 Mieścisko nie A
47 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec nie A
48 Mieszko Mazurek 1997 Poznań PACEMAKER 2:10 nie A
49 Dominika Szpakowska 1983 Poznań Hangar nie A
50 Kamil Maćkowski 1983 Wełna nie A
51 Justyna Skibińska 1978 Chodzież PCH_RUN nie A
52 ewa kuklewska 1953 witobel nie A
53 Paweł Kidoń 1987 Szamocin ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
54 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_ RUN nie A
55 Anna Niespodziana 1982 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie A
56 maciej majewski 1966 poznań nie A
57 Ariel Imiołek 1981 Poznań PACEMAKER 1:40 nie A
58 Marcin Zdrojewski 1973 Wągrowiec nie A
59 Krzysztof Kaliszan 1995 Zalasewo 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej nie A
60 Monika Brzozowska 1984 Czerwonka Czerwonak Biega nie A
61 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie A
62 Jan Hordych 1997 Szamocin PACEMAKER 1:40 nie A
63 Marcin Pikuła 1988 Skoki tak A
64 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie A
65 Artur Zalewski 1986 Poznań nie A
66 Stanisław Stasiński 1944 Poznań KB MANIAC Poznań nie A
67 Jacek Elminowski 1976 Wągrowiec nie A
68 Jacek Cichy 1963 Poznan tak A
69 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork WKKW WIĘCBORK nie A
70 Łukasz Smarsz 1993 Oborniki nie A
71 Krzysztof Grabowski 1989 Poznań PACEMAKER 2:10 nie A
72 Agnieszka Chrzanowska 1979 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie A
73 Lukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol nie A
74 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Grażynki OCR nie A
75 Eryk Skweres 1989 Słupca Pasjonaci Słupca nie A
76 Marcin Wagner 1971 Stołężyn WJS Rosomak nie A
77 Włodzimierz Naumczyk 1969 Wągrowiec Huragan Parkowo nie A
78 Karol Konieczny 1984 Poznań EzL nie A
79 Beata Płażalska 1980 Skoki tak A
80 Mateusz Tyll 1999 Skoki PACEMAKER 1:30 tak A
81 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie A
82 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań tak A
83 Krystian Mądrzak 1987 Zbąszyń nie A
84 Bartosz Andrzejewski 1985 Murowana Goślina Nowak Run nie A
85 Mariusz Pawłowski 1979 Gołańcz nie A
86 Piotr Kubiak 1982 Jahstrowie Precon Polska nie A
87 Tomasz Grajkowski 1968 Gniezno nie A
88 Tymoteusz Fleiszar 1974 Gruszczyn Atimex-Wojtowicz TRI TEAM nie A
89 Marcin Kosiór 1983 Rąbczyn Zabiegani PTTK Wągrowiec nie A
90 Bartosz Fimiński 1979 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
91 Kacper Kistowski 1993 Paczkowo MERX team Wągrowiec nie A
92 Grzegorz Straburzyński 1977 Poznań nie A
93 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run tak A
94 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec nie A
95 Marcin Szostak 1988 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie A
96 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip -topol nie A
97 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz nie A
98 Marta Piotrowska 1994 Komorniki nie A
99 Maciej Witkowski 1977 Poznań nie A
100 Paweł Walentowski 1976 Strzyżewo Drużyna Szpiku nie A