Lista startowa - III Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Miasto Klub sportowy
1 Tomasz ŁYTKA Poznań
2 Milena Łukaszewska Gołańcz
3 Piotr Łukaszewicz Robakowo MUKS Wieża Kórnicka
4 Damian Łech Budzyń NyrolruN
5 JOLANTA ŁAWECKA GNIEZNO KURYŁO team
6 Katarzyna Łatyszew Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina
7 Przemysław Łasiński Wągrowiec
8 Michał Łakomy Czerwonak
9 Dorota Zubel Wągrowiec Polinova
10 Dorota Zowczak Poznan Rawa Team
11 Maciej Zowczak Poznań
12 Magda Zmudzinska Wagrowiec
13 Dawid Ziętkiewicz Koziegłowy
14 Piotr Zieliński Oborniki Wielkopolskie Biegania Poznań
15 Marek Zendlewicz Skoki
16 Tomasz Zeńczak Poznań KB MANIAC Poznań
17 Jolanta Żeglarska Wągrowiec
18 Artur Zalewski Poznań
19 Łukasz Zając Wągrowiec
20 Ewa Woźna Dębówko Nowe
21 Bartosz Wolny Poznań Zadyszka.org
22 Marcin Wolkiewicz Orchowo
23 Kamilla Wojtkowiak Mieścisko www.kamilasuknie.pl
24 Mariusz Wojtkowiak Mieścisko www.kamilasuknie.pl
25 Marcin Wojtaszek Wągrowiec Muchy na zębach
26 Marek Wojewoda Skoki Hart Skoki
27 Radosław Wochal Czeszewo
28 Joanna Witkowska Miękowo Czerwonak Biega
29 Mateusz Witczak Murowana Goślina
30 Artur Winkel Poznań
31 Grażyna Wincenty-Cicha Poznań
32 Kamil Wieczorek Chodzież
33 Marzena Werner Bogucin
34 Remigiusz Werner Bogucin
35 Agnieszka Weber Koziegłowy
36 Maciej Wąsiewicz Stęszewko
37 Sławomir Wasiak Poznań
38 Waldemar Warguła Rakownia Kibolski KS
39 Bartosz Walkowiak Miękowo MB MOTORS TEAM
40 Marcin Walkowiak Bolechówko Czerwonak Biega
41 Artur Wala Garby Garbarzyńcy Team
42 Marcin Wagner Stołężyn
43 Patrycja Wachowska Grójec Mały TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
44 Alina Wachowska Poznań Smok Trójgłowy
45 Jean Paul van Dijk Kamionki
46 Leszek Urbański Plewiska
47 Paulina Urbańska Plewiska
48 Maciej Tyran Bolechówko MSICS Pozań
49 Mateusz Tyll Skoki Nowak Run ZS1 Wągrowiec
50 Grzegorz Tuński Wągrowiec Wataha - łączy nas bieganie
51 Krzysztof Tubacki Gniezno
52 Stanisław Tomczyk Puszczykowo
53 Łukasz Tobys Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
54 Bartosz Tabat Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina
55 Maria Słapek Wapno
56 Paweł Szymański Leszno
57 Michał Mikołaj Szumann Wapno WJS Rosomak
58 Dominika Szpakowska Poznań Hangar
59 Piotr Szofer Plewiska
60 Krzysztof Sznajder Skoki Hart Skoki
61 Monika Szmania Margonin WATAHA
62 Sławomir Szkudlarek Przyprostynia Tkkf Łabędź Zbąszyń
63 Michał Szczurek Wągrowiec LZS Wiatrowo
64 Monika Szczepankiewicz Wagrowiec Uks sportowiec Oborniki
65 Krzysztof Szczepankiewicz Rakownia
66 Elżbieta Szalska Wągrowiec Muchy na zębach
67 Krzysztof Swornowski Poznań Naramowice Biegają
68 Dawid Sworek Poznań Eurokos Poznań
69 Joanna Świder-Królikiewicz Pniewy
70 Oktawiusz Sudoł Wągrowiec
71 Joanna Suchecka-Bembnista Janowiec Wlkp.
72 Zbigniew Strzelecki Wągrowiec Wągrowiec
73 Artur Stróżyk Bartodzieje Biegający Wagrowiec
74 Grzegorz Straburzyński Poznań
75 Karolina Staszyńska Tulce TERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMI
76 Jakub Staszewski Wagrowiec
77 Konrad Staszewski Sosnowiec PACEMAKER 2:10
78 Bartłomiej Stanisławczyk Wągrowiec
79 Ewa Sobkowiak Poznań 100 Marathon Club Poland
80 Anna Sobczak Poznań
81 Witold Sobczak Poznań KB Szamotuły
82 PAWEŁ SNIEGOCKI Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega
83 Joanna Smogór Wągrowiec Gogol MTB Wągrowiec
84 Malgorzata Smigielska Poznań Ciastki pz.
85 Wiesław Ślęzak Wągrowiec Polinova
86 Marta Ślęzak Wągrowiec Wągrowiec
87 Danuta Skibińska-Kot Murowana Goślina
88 Konrad Sioma Krzyszkowo Rokietnica Biega
89 Daniel Sierszchuła Rogoźno
90 Dominik Sierszchuła Skoki
91 Grzegorz Siedlecki Margonin WATAHA
92 Weronika Siedlecka Margonin WATAHA
93 Bartek Seidler Skoki Hart Skoki
94 Marek Schwarz Swarzędz Pro366
95 MICHAŁ SCHLEGEL POZNAŃ PACEMAKER 2:00 / NowaPasja.pl
96 Jacek Rzeszut Poznań Jak Po Sznurku
97 Tomasz Rybak Wągrowiec
98 Jan Rudzki Koziegłowy Czerwonak Biega
99 Sylwia Roszyk Koziegłowy parkrun Poznań /Albione
100 Przemek Roszyk Koziegłowy Parkrun Poznań