Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Skoki Pakiet
1 Artur Stróżyk 1983 Bartodzieje nie A
2 Ingolf Hauck 1962 Berlin Leather Dealer nie A
3 Andrea Reich 1972 Berlin Leather Dealer nie A
4 Jacek Konieczny 1977 BIAŁOŚLIWIE ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
5 Marcin Walkowiak 1995 Bolechówko Czerwonak Biega nie B
6 Paweł Przywarczak 1987 Budzyń Budzyń nie A
7 Tomasz Dowczynski 1971 Budzyn nie A
8 Marcin Kruświcki 1983 Budzyń WATAHA nie B
9 katarzyna warczak 1980 bydgoszcz TEAMOCHAL nie A
10 Piotr Warczak 1976 Bydgoszcz TEAMOCHAL nie A
11 Krzysztof Nawrot 1973 Bytyń nie A
12 Maciej Kornyło 1978 Chobienice TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
13 Maciej Chojnacki 1986 chodzież nie A
14 Ania Cicha 1986 Chodzież PCH RUN nie A
15 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież UKS Delfinek Chodzież nie A
16 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież PACEMAKER 1:50 nie A
17 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie A
18 Justyna Skibińska 1978 Chodzież PCH_RUN nie A
19 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_ RUN nie A
20 Ewa Leszczyńska 1982 Czapury nie B
21 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak Czerwonak Biega nie A
22 Monika Brzozowska 1984 Czerwonka Czerwonak Biega nie A
23 Ewa Woźna 1975 Dębówko Nowe nie A
24 Wioletta Galina 1974 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie A
25 Mirosława Krygier 1965 Drewno KS SOKÓL Gąsawa nie A
26 Violetta Mróz 1976 Drewno KKS Sokół Gąsawa nie A
27 Maciej Pachowicz 1977 Długa Goślina nie A
28 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno nie A
29 Klaudiusz Kozłowski 1971 GNIEZNO Altom Gniezno nie A
30 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie A
31 Lukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol nie A
32 Lukasz Krzyzanowski 1989 Gniezno nie B
33 Tomasz Grajkowski 1968 Gniezno nie A
34 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip -topol nie A
35 Marcin Rysz 1980 Golańcz Team Run Golancz nie A
36 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole nie A
37 Katarzyna Golis 1987 Gorzów Wielkopolski Turbo Gazele nie B
38 Paweł Buń 1989 Gorzów Wielkopolski nie B
39 Marek Haremza 1992 Gorzow Wlkp nie A
40 Jan Bączkowski 1994 Gołańcz nie B
41 Mariusz Pawłowski 1979 Gołańcz nie A
42 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz nie A
43 Kasia Szkoda 1991 Grodzisk Wielkopolski nie A
44 Patrycja Wachowska 1986 Grójec Mały TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie B
45 Tymoteusz Fleiszar 1974 Gruszczyn Atimex-Wojtowicz TRI TEAM nie A
46 Paweł Gruszczyński 1980 Gruszczyn Gruchy dają czadu ! nie B
47 Ewelina Kasprzak 1981 Gruszczyn nie A
48 Marcin Majchrzak 1979 Grzybowo Klub Pływacki Koziegłowy tak A
49 Jaroslaw Boch 1980 Hull Polacy biegają w uk nie B
50 Monika Szulczewska 1982 Hull nie B
51 Piotr Kubiak 1982 Jahstrowie Precon Polska nie A
52 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne nie A
53 Joanna Suchecka-Bembnista 1973 Janowiec Wlkp. Kobiety w biegu nie A
54 Marcin Prokopowicz 1979 Jastrowie 3:33 TEAM nie A
55 Rafał Kasprzyk 1974 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ nie A
56 Łukasz Nowak 1982 Kcynia #BIEGACZE nie A
57 Maciej Przewożniak 1974 Kiełczewo nie A
58 Krzysztof Drozd 1983 Klęczany Ruchu Dla Zdrowia Rzeszów nie A
59 Marta Piotrowska 1994 Komorniki nie A
60 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn WATAHA nie A
61 JACEK ANDRZEJEWSKI 1966 KOŚCIAN 1966 nie A
62 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
63 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
64 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
65 Beata Deckert 1983 Kowanówko 1983 nie B
66 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko nie A
67 JACEK LIPCZYŃSKI 1978 Koziegłowy nie B
68 Michał Zieliński 1974 Koziegłowy nie A
69 Zbigniew Marcińczak 1963 Krzepice Zajączki Biegną nie A
70 Krzysztof Marciniak 1981 Krzewina nie A
71 Karolina Nychowska-Szczerepa 1981 Leśna nie B
72 Michał Isański 1988 LUBOŃ Luboński Klub Biegacza nie B
73 Mirosław Szulc 1951 Luboń Luboński Klub Biegacza nie A
74 Aleksander Szymański 1972 Lubon Oleksy Biega nie A
75 Damian Krotecki 1990 Ludomy BIEGOŻERCY nie A
76 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY nie A
77 Marek Michalski 1974 Margonin Elbrus Team nie A
78 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA nie A
79 Mariusz Szmania 1983 Margonin WATAHA nie A
80 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA nie A
81 Piotr Pasternak 1994 Margonin nie B
82 Leszek Śwital 1974 Margonin Lodołamacze Margonin nie A
83 Radosław Andrzejewski 1992 Mieścisko nie A
84 Mariusz Wojtkowiak 1970 Mieścisko Mexyk Runn Team nie B
85 Kamilla Wojtkowiak 1973 Mieścisko WWW. KAMILASUKNIE.PL nie B
86 Robert Mazur 1990 Mieścisko nie A
87 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie A
88 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina nie A
89 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina nie A
90 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie A
91 Rafał Rybarski 1970 Murowana Goślina nie B
92 Marcin Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie B
93 Bartosz Andrzejewski 1985 Murowana Goślina Nowak Run nie A
94 Izabella Remisz 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie B
95 Krzysztof Krzywiecki 1980 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
96 Bartosz Fimiński 1979 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
97 Żaneta Obara 1976 Nekla UKS Szybki Lopes Nekla nie A
98 Mikołaj Słomiński 1982 Oborniki nie B
99 Łukasz Paszkiewicz 1989 Oborniki nie A
100 Łukasz Smarsz 1993 Oborniki nie A