Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Skoki Pakiet
1 Agata Abram 1991 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
2 Agnieszka Mantaj 1979 Wągrowiec Nowak Run nie A
3 AGNIESZKA DĘBSKA-ZEŃCZAK 1984 POZNAŃ nie A
4 Agnieszka Gałowska 1979 WĄGROWIEC A.G. MULTISCHOOL nie A
5 Agnieszka Ciesielska 1968 Tulce 1968 nie B
6 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn WATAHA nie A
7 Agnieszka Chrzanowska 1979 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie A
8 Agnieszka Szagun 1990 Poznań nie A
9 Aldona Gruchała-Furmaniuk 1981 Poznań SPEED FREAKS nie B
10 Aleksander Szymański 1972 Lubon Oleksy Biega nie A
11 Aleksandra Jańczak 1997 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
12 Aleksandra Strzępka 1983 Chodzież UKS Delfinek Chodzież nie A
13 Andrea Reich 1972 Berlin Leather Dealer nie A
14 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko nie A
15 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole nie A
16 Ania Cicha 1986 Chodzież PCH RUN nie A
17 Anna Niespodziana 1982 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie A
18 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM nie A
19 Anna Łaskarzewska 1992 Skoki Beiersdorf sport team tak A
20 Anna Kozielczyk 1983 Skoki 1983 tak A
21 Anna Cerańska-Bednarek 1967 Poznań Maratończyk Poznań nie A
22 Antoni Koch 1961 Śrem nie A
23 Ariel Imiołek 1981 Poznań PACEMAKER 1:40 nie A
24 Arkadiusz Kolendo 1979 Ryczywół ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie A
25 Arkadiusz Ciesielski 1975 Piła nie A
26 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE nie A
27 Artur Zalewski 1986 Poznań nie A
28 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie A
29 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN nie A
30 Artur Stróżyk 1983 Bartodzieje nie A
31 Bartek Baczyński 1995 Wapno WJS Rosomak nie B
32 Bartosz Lasek 1977 Szczecin RAZ Szczecin nie A
33 Bartosz Chwiałkowski 1982 Poznań Chwiałkowski Team nie B
34 Bartosz Andrzejewski 1985 Murowana Goślina Nowak Run nie A
35 Bartosz Fimiński 1979 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
36 Bartosz Nowicki 1989 wągrowiec nie A
37 Bartosz Rasz 1975 Poznań Deloitte Adventure Team nie A
38 Bartosz Zaremba 1984 Poznań nie B
39 Bartłomiej Maciejewski 1982 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA nie A
40 Bartłomiej Jabłoński 2001 Wągrowiec ALMAT nie A
41 Beata Deckert 1983 Kowanówko 1983 nie B
42 Beata Płażalska 1980 Skoki tak A
43 Błażej Widziński 1981 Wągrowiec nie B
44 Damian Krotecki 1990 Ludomy BIEGOŻERCY nie A
45 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega nie A
46 Damian Ignaczak 1986 Wągrowiec www.kamilasuknie.pl nie A
47 Damian Jerzak 1986 Skoki Hart Skoki tak A
48 Daniel Jóźwiak 1980 Poznań PACEMAKER 2:00 nie A
49 Daniel Sierszchuła 1994 Rogoźno nie B
50 Danusia Błaszczyk 1985 Poznań nie A
51 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie A
52 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz nie A
53 Danuta Mazur 1969 Skoki Beiersdorf Sport Team tak A
54 Dariusz Nikiel 1980 Wągrowiec Dirty Sparrows nie A
55 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec nie A
56 Dawid Woga 1991 Poznań KB DęBIEC nie A
57 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki Hart Skoki tak B
58 Dominika Szpakowska 1983 Poznań Hangar nie A
59 Edzia Kluj 1990 Wągrowiec 1990 nie A
60 Elżbieta Rudomina 1983 Poznań nie A
61 Eryk Skweres 1989 Słupca Pasjonaci Słupca nie A
62 Ewa Olczak 1992 Poznań nie A
63 ewa kuklewska 1953 witobel nie A
64 Ewa Leszczyńska 1982 Czapury nie B
65 Ewa Woźna 1975 Dębówko Nowe nie A
66 Ewelina Kasprzak 1981 Gruszczyn nie A
67 Filip Kujawa 1995 Skoki Hart Skoki tak A
68 Grażyna Wincenty-Cicha 1963 Poznan nie A
69 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA nie A
70 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie A
71 GRZEGORZ NOWAK 1979 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
72 Grzegorz Straburzyński 1977 Poznań nie A
73 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie A
74 Grzegorz Tuński 1983 Wągrowiec Wataha Łączy Nas Bieganie nie B
75 Halina Cwajna 1971 Stołężyn WJS Rosomak nie A
76 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina nie A
77 Henryk Chwiałkowski 1956 Poznań Chwiałkowski Team nie B
78 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno nie A
79 Hubert Kaczkowski 1987 Promnice nie B
80 Hubert Czarnecki 1982 Skoki tak A
81 Ingolf Hauck 1962 Berlin Leather Dealer nie A
82 Iza Moskal 1973 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie B
83 Izabela Danielewicz 1969 Poznań nie B
84 Izabella Remisz 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie B
85 Jacek Konieczny 1977 BIAŁOŚLIWIE ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
86 Jacek Elminowski 1976 Wągrowiec nie A
87 Jacek Cichy 1963 Poznan tak A
88 JACEK LIPCZYŃSKI 1978 Koziegłowy nie B
89 JACEK ANDRZEJEWSKI 1966 KOŚCIAN 1966 nie A
90 Jacek Drzewiecki 1970 Puszczykowo nie A
91 Jakub Krasowski 1980 Warszawa Atak Kreta nie B
92 Jan Bączkowski 1994 Gołańcz nie B
93 Jan Hordych 1997 Szamocin PACEMAKER 1:40 nie A
94 Jan Migdał 1959 Zbąszynek TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
95 Jaroslaw Boch 1980 Hull Polacy biegają w uk nie B
96 Jarosław Rogaliński 1979 Skoki tak B
97 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie A
98 Jędrzej Strzódka 1985 Poznań ADAC nie A
99 Jerzy Białas 1963 Rogoźno nie A
100 Joanna Mączyńska 1990 Poznań nie A