Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Skoki Pakiet
1 Stanisław Stasiński 1944 Poznań KB MANIAC Poznań nie A
2 Mirosław Szulc 1951 Luboń Luboński Klub Biegacza nie A
3 ewa kuklewska 1953 witobel nie A
4 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno nie A
5 Marek Zendlewicz 1956 Skoki tak A
6 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo nie A
7 Henryk Chwiałkowski 1956 Poznań Chwiałkowski Team nie B
8 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie A
9 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne nie A
10 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina nie A
11 Jan Migdał 1959 Zbąszynek TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
12 Tomasz Łukaszewski 1959 Poznań 1959 nie A
13 Antoni Koch 1961 Śrem nie A
14 Ingolf Hauck 1962 Berlin Leather Dealer nie A
15 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole nie A
16 Zbigniew Marcińczak 1963 Krzepice Zajączki Biegną nie A
17 Jerzy Białas 1963 Rogoźno nie A
18 Grażyna Wincenty-Cicha 1963 Poznan nie A
19 Jacek Cichy 1963 Poznan tak A
20 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak nie B
21 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE nie A
22 Kazimierz Bresiński 1964 Wągrowiec nie A
23 Mirosława Krygier 1965 Drewno KS SOKÓL Gąsawa nie A
24 maciej majewski 1966 poznań nie A
25 JACEK ANDRZEJEWSKI 1966 KOŚCIAN 1966 nie A
26 Anna Cerańska-Bednarek 1967 Poznań Maratończyk Poznań nie A
27 Tomasz Grajkowski 1968 Gniezno nie A
28 Małgorzata Bresińska 1968 Wągrowiec nie A
29 Agnieszka Ciesielska 1968 Tulce 1968 nie B
30 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko nie A
31 Izabela Danielewicz 1969 Poznań nie B
32 Danuta Mazur 1969 Skoki Beiersdorf Sport Team tak A
33 Renata Plewińska 1969 Poznań nie B
34 Włodzimierz Naumczyk 1969 Wągrowiec Huragan Parkowo nie A
35 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie A
36 Jacek Drzewiecki 1970 Puszczykowo nie A
37 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie A
38 Rafał Rybarski 1970 Murowana Goślina nie B
39 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie A
40 Mariusz Wojtkowiak 1970 Mieścisko Mexyk Runn Team nie B
41 Krzysztof Koniec 1970 Więcbork WKKW WIĘCBORK nie A
42 Krzysztof Małyszka 1971 Poznań Maratończyk Poznań nie A
43 Tomasz Dowczynski 1971 Budzyn nie A
44 Klaudiusz Kozłowski 1971 GNIEZNO Altom Gniezno nie A
45 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
46 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań tak A
47 Marcin Wagner 1971 Stołężyn WJS Rosomak nie A
48 Halina Cwajna 1971 Stołężyn WJS Rosomak nie A
49 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko nie A
50 Robert Galicki 1972 Poznań Maratończyk Poznań/KrisTrans Małyszka nie A
51 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
52 Andrea Reich 1972 Berlin Leather Dealer nie A
53 Aleksander Szymański 1972 Lubon Oleksy Biega nie A
54 Wiesław Chojniak 1973 Poznań Parkrun Poznań nie A
55 Iza Moskal 1973 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie B
56 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA nie A
57 Kamilla Wojtkowiak 1973 Mieścisko WWW. KAMILASUKNIE.PL nie B
58 Marcin Zdrojewski 1973 Wągrowiec nie A
59 Joanna Suchecka-Bembnista 1973 Janowiec Wlkp. Kobiety w biegu nie A
60 Krzysztof Nawrot 1973 Bytyń nie A
61 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak Czerwonak Biega nie A
62 Rafał Kasprzyk 1974 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ nie A
63 Sebastian Grabicki 1974 Wągrowiec nie A
64 Marek Michalski 1974 Margonin Elbrus Team nie A
65 Maciej Przewożniak 1974 Kiełczewo nie A
66 Tymoteusz Fleiszar 1974 Gruszczyn Atimex-Wojtowicz TRI TEAM nie A
67 Marek Dembiński 1974 Poznań PACEMAKER 1:50 nie A
68 Leszek Śwital 1974 Margonin Lodołamacze Margonin nie A
69 Tomasz Walczak 1974 Chodzież PCH_ RUN nie A
70 Wioletta Galina 1974 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie A
71 Michał Zieliński 1974 Koziegłowy nie A
72 Maciej Jórdeczka 1975 Poznań nie A
73 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo nie B
74 Arkadiusz Ciesielski 1975 Piła nie A
75 Ewa Woźna 1975 Dębówko Nowe nie A
76 Bartosz Rasz 1975 Poznań Deloitte Adventure Team nie A
77 Katarzyna Kołaczkowska 1975 Potasze nie A
78 Mateusz Stachowski 1975 Poznań Biegnę bo chcę. nie A
79 Zbigniew Kosinski 1975 Poznan Żabka team nie A
80 Michał Karbowy 1975 Trzcianka ZASAPANI - HYDRO Trzcianka nie B
81 Zdzisław Gorzeliński 1975 Pleszew BBL Pleszew nie A
82 Żaneta Obara 1976 Nekla UKS Szybki Lopes Nekla nie A
83 Jacek Elminowski 1976 Wągrowiec nie A
84 Paweł Walentowski 1976 Strzyżewo Drużyna Szpiku nie A
85 Piotr Warczak 1976 Bydgoszcz TEAMOCHAL nie A
86 Marcin Ratajczyk 1976 Swarzędz GT40 Team Swarzędz nie B
87 Piotr Hnat 1976 Wagrowiec nie A
88 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina nie A
89 Violetta Mróz 1976 Drewno KKS Sokół Gąsawa nie A
90 Maciej Witkowski 1977 Poznań nie A
91 Maciej Pachowicz 1977 Długa Goślina nie A
92 Bartosz Lasek 1977 Szczecin RAZ Szczecin nie A
93 Grzegorz Straburzyński 1977 Poznań nie A
94 Jacek Konieczny 1977 BIAŁOŚLIWIE ZABIEGANY SZAMOCIN nie A
95 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
96 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN nie A
97 Tomasz Jeska 1977 Łukowo Dirty Sparrows nie A
98 Grzegorz Nowaczyk 1977 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ / PCH_RUN nie A
99 Maciej Kornyło 1978 Chobienice TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
100 JACEK LIPCZYŃSKI 1978 Koziegłowy nie B