Lista startowa - III Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwisko Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Filip Niwczyk Rawicz
2 Monika Kolber Gniezno
3 Natalia Kluj Wągrowiec
4 Łukasz Paszkiewicz Wągrowiec
5 Maciej Rojek Poznań
6 Magda Zmudzinska Wagrowiec
7 Krzysztof Szczepankiewicz Rakownia
8 Ewa Gackowska-Pawlak Poznań
9 Paweł Kasprowicz Poznań
10 Kamil Maćkowski Wełna
11 Henryk Chwiałkowski Poznań
12 Michał Morawski Żnin
13 Milena Łukaszewska Gołańcz
14 Bartosz Dziamski Murowana Goślina
15 Stsiapan Pushyla Wągrowiec
16 Grażyna Wincenty-Cicha Poznań
17 Marlena Drajerczak Poznań
18 Edyta Kluj Wągrowiec
19 Tomek Grajkowski Gniezno
20 Marcin Pikuła Skoki
21 Krzysztof Mantaj Szczecin
22 Marek Piechowiak Poznań
23 Arleta Czerwińska Czerwonak
24 Tomasz Rybak Wągrowiec
25 Adam Dzik Poznań
26 Paweł Przywarczak Budzyń
27 Jarosław Gąsecki Skoki
28 Wenessa Piwońska Wągrowiec
29 Jacek Cichy Poznań
30 Mateusz Karasiewicz Murowana Goślina
31 Ewelina Kasprzak Gruszczyn
32 Przemysław Belka Skoki
33 Jolanta Żeglarska Wągrowiec
34 Stanisław Tomczyk Puszczykowo
35 Daniel Sierszchuła Rogoźno
36 Marek Zendlewicz Skoki
37 Renata Kryger Wągrowiec
38 Maciej Piszczek Poznań
39 Jarosław Chruścicki Murowana Goślina
40 Jarosław Rogaliński Skoki
41 Damian Gruszczyński Skórzewo
42 Grzegorz Straburzyński Poznań
43 Rajmund Ratajczak Poznań
44 Daria Mielcarek Skoki
45 Łukasz Luhm Kcynia
46 Jacek Pradzynski Sławica
47 Mariusz Nowaczewski Wągrowiec
48 Otylia Mańka Swarzędz
49 SZYMON KUKUŁA Oborniki
50 Maria Słapek Wapno
51 Artur Winkel Poznań
52 Sylwia Michalak Poznań
53 Mateusz Milecki Inowroclaw
54 Oktawiusz Sudoł Wągrowiec
55 Sebastian Mielcarek Skoki
56 Łukasz Polimirski Wągrowiec
57 Jacek Elminowski Wągrowiec
58 Marcin Wolkiewicz Orchowo
59 Radosław Wochal Czeszewo
60 Mirosław Jańczak Wągrowiec
61 Jakub Staszewski Wagrowiec
62 Mirosław Baranowski Katowice
63 Patryk Burzyński Poznań
64 Anna Martyńska Wągrowiec
65 Krzysztof Kulczyński Poznań
66 Dominik Sierszchuła Skoki
67 Michał Egler Poznań
68 Bogusław Kasprzak Poznań
69 Joanna Suchecka-Bembnista Janowiec Wlkp.
70 Agnieszka Dębska-Zeńczak Poznań
71 Paweł Szymański Leszno
72 Jacek Drzewiecki Puszczykowo
73 Artur Zalewski Poznań
74 Tomasz Muszyński Wagrowiec
75 Kamil Wieczorek Chodzież
76 Paulina Urbańska Plewiska
77 Przemysław Łasiński Wągrowiec
78 Bartosz Reis Wągrowiec
79 Łukasz Zając Wągrowiec
80 Artur Pachocki Wiry
81 Ewa Krygier Poznań
82 Artur Kubasik Wągrowiec
83 Adrianna Mściwujewska Białystok
84 Danuta Skibińska-Kot Murowana Goślina
85 JAROSŁAW DZIURKA Skoki
86 Paweł Kidoń Szamocin
87 Sławomir Gruszczyński Gniezno
88 Jean Paul van Dijk Kamionki
89 Leszek Urbański Plewiska
90 Krystian Antkowiak Dachowa
91 Agnieszka Ciesielska Poznań
92 Marcin Wagner Stołężyn
93 Hubert Bukowski Karłowice
94 Grzegorz Przybysz Popowo Kościelne
95 Agnieszka Brudło Rakoniewice
96 Adam Kabaciński Czeszewo
97 Marcelina Machnik Szamocin
98 Jola Hojan Kiekrz
99 Marcin Lehwark Koziegłowy
100 Ewa Woźna Dębówko Nowe