Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Skoki Pakiet
1 Małgorzata Tarnowska 1984 Swarzędz nie B
2 Rafał Rybarski 1970 Murowana Goślina nie B
3 Lukasz Krzyzanowski 1989 Gniezno nie B
4 Agnieszka Szagun 1990 Poznań nie A
5 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne nie A
6 Beata Płażalska 1980 Skoki tak A
7 Elżbieta Rudomina 1983 Poznań nie A
8 Marek Haremza 1992 Gorzow Wlkp nie A
9 Arkadiusz Ciesielski 1975 Piła nie A
10 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno nie A
11 Marcin Kozłowski 1994 Wągrowiec nie A
12 Krystian Mądrzak 1987 Zbąszyń nie A
13 Michał Nowak 1989 Poznań nie A
14 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole nie A
15 Hubert Czarnecki 1982 Skoki tak A
16 Łukasz Trząsalski 1990 Poznań nie A
17 Malwina Miś 1994 Tarnowo Podgorne nie A
18 Hubert Kaczkowski 1987 Promnice nie B
19 Tomasz Rybak 1984 Wągrowiec nie B
20 Piotr Pasternak 1994 Margonin nie B
21 Monika Szulczewska 1982 Hull nie B
22 Robert Mazur 1990 Mieścisko nie A
23 Radosław SZAGUN 1989 Poznań nie A
24 Piotr Rodzewicz 1979 Łekno nie A
25 Łukasz Paszkiewicz 1989 Oborniki nie A
26 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec nie A
27 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne nie A
28 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec nie A
29 AGNIESZKA DĘBSKA-ZEŃCZAK 1984 POZNAŃ nie A
30 Piotr Szofer 1989 Plewiska nie A
31 Grażyna Wincenty-Cicha 1963 Poznan nie A
32 Łukasz Bartol 1994 Skoki tak A
33 Antoni Koch 1961 Śrem nie A
34 Danusia Błaszczyk 1985 Poznań nie A
35 Jan Bączkowski 1994 Gołańcz nie B
36 Krzysztof Nawrot 1973 Bytyń nie A
37 Jacek Elminowski 1976 Wągrowiec nie A
38 Artur Zalewski 1986 Poznań nie A
39 TOMASZ ZEŃCZAK 1981 POZNAŃ nie A
40 Jacek Cichy 1963 Poznan tak A
41 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec nie A
42 Artur Stróżyk 1983 Bartodzieje nie A
43 Marcin Pikuła 1988 Skoki tak A
44 Maciej Chojnacki 1986 chodzież nie A
45 Bartosz Zaremba 1984 Poznań nie B
46 Mikołaj Słomiński 1982 Oborniki nie B
47 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina nie A
48 Grzegorz Straburzyński 1977 Poznań nie A
49 Michalina Stolarczyk 1993 Wągrowiec nie A
50 Sylwia Rózga 1992 Poznań nie A
51 Tomasz Grajkowski 1968 Gniezno nie A
52 Maciej Pachowicz 1977 Długa Goślina nie A
53 Kazimierz Bresiński 1964 Wągrowiec nie A
54 Jacek Drzewiecki 1970 Puszczykowo nie A
55 Radosław Andrzejewski 1992 Mieścisko nie A
56 Mariusz Pawłowski 1979 Gołańcz nie A
57 Sebastian Grabicki 1974 Wągrowiec nie A
58 Marcin Bartosiak 1992 Poznań nie A
59 Maciej Rojek 1991 Poznań nie A
60 Piotr Hnat 1976 Wagrowiec nie A
61 Maciej Jórdeczka 1975 Poznań nie A
62 Paweł Sarna 1983 Skórzewo nie A
63 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo nie B
64 Błażej Widziński 1981 Wągrowiec nie B
65 Sławomir Wasiak 1990 Poznań nie B
66 Karolina Nychowska-Szczerepa 1981 Leśna nie B
67 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec nie A
68 Michał Szczurek 1985 Wągrowiec nie A
69 Sławomir Targoński 1980 Skoki tak A
70 Magdalena Patro 1999 Łekno nie A
71 Kamil Maćkowski 1983 Wełna nie A
72 Monika Lehmann 1994 Skoki tak A
73 Małgorzata Bresińska 1968 Wągrowiec nie A
74 Tomasz Dowczynski 1971 Budzyn nie A
75 Ewelina Kasprzak 1981 Gruszczyn nie A
76 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno nie A
77 Małgorzata Łuczkowiak 1989 Wągrowiec nie A
78 Paweł Piechowiak 1987 Wągrowiec nie A
79 Rafał Licznerski 1976 Murowana Goślina nie A
80 ewa kuklewska 1953 witobel nie A
81 Maciej Wruk 1992 Skoki tak B
82 JACEK LIPCZYŃSKI 1978 Koziegłowy nie B
83 Paweł Buń 1989 Gorzów Wielkopolski nie B
84 Łukasz Smarsz 1993 Oborniki nie A
85 Robert Kaźmierczak 1982 Wągrowiec nie A
86 Ewa Woźna 1975 Dębówko Nowe nie A
87 Krzysztof Marciniak 1981 Krzewina nie A
88 Ewa Olczak 1992 Poznań nie A
89 Łukasz Kępiński 1986 Siekierki Wielkie nie A
90 SŁAWOMIR PISAREK 1981 Wągrowiec nie A
91 Mikołaj Bączkowski 1999 Wągrowiec nie A
92 Maciej Przewożniak 1974 Kiełczewo nie A
93 Jerzy Białas 1963 Rogoźno nie A
94 Izabela Danielewicz 1969 Poznań nie B
95 Przemysław Cifer 1988 Wągrowiec nie B
96 Jarosław Rogaliński 1979 Skoki tak B
97 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec nie A
98 Michał Zieliński 1974 Koziegłowy nie A
99 Patrycja Woźna 1994 Piła nie A
100 Kasia Szkoda 1991 Grodzisk Wielkopolski nie A