Lista startowa - IV Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Skoki Pakiet
1 Agata Abram 1991 Wągrowiec Biegający Wagrowiec nie A
2 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec nie A
3 Radosław Andrzejewski 1992 Mieścisko nie A
4 JACEK ANDRZEJEWSKI 1966 KOŚCIAN 1966 nie A
5 Bartosz Andrzejewski 1985 Murowana Goślina Nowak Run nie A
6 Mikołaj Bączkowski 1999 Wągrowiec nie A
7 Jan Bączkowski 1994 Gołańcz nie B
8 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak nie B
9 Bartek Baczyński 1995 Wapno WJS Rosomak nie B
10 Łukasz Bartol 1994 Skoki tak A
11 Marcin Bartosiak 1992 Poznań nie A
12 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA nie A
13 Jerzy Białas 1963 Rogoźno nie A
14 Jaroslaw Boch 1980 Hull Polacy biegają w uk nie B
15 Agnieszka Borkowska 1983 Kopaszyn WATAHA nie A
16 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo 1993 nie A
17 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Nowak Run tak A
18 Krzysztof Borowski 1988 Wapno 1988 nie A
19 Krystian Borucki 1984 Gniezno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie A
20 Małgorzata Bresińska 1968 Wągrowiec nie A
21 Kazimierz Bresiński 1964 Wągrowiec nie A
22 Paulina Brychcy-Nowak 1982 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
23 Monika Brzozowska 1984 Czerwonka Czerwonak Biega nie A
24 Paweł Buń 1989 Gorzów Wielkopolski nie B
25 Lukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip -topol nie A
26 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip -topol nie A
27 Danusia Błaszczyk 1985 Poznań nie A
28 Anna Cerańska-Bednarek 1967 Poznań Maratończyk Poznań nie A
29 Leszek Chmielewski 1982 Poznań FABRYKA FORMY nie A
30 Maciej Chojnacki 1986 chodzież nie A
31 Wiesław Chojniak 1973 Poznań Parkrun Poznań nie A
32 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina Nowak Run nie A
33 Agnieszka Chrzanowska 1979 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie A
34 Bartosz Chwiałkowski 1982 Poznań Chwiałkowski Team nie B
35 Henryk Chwiałkowski 1956 Poznań Chwiałkowski Team nie B
36 Paulina Chyćko 1993 Poznań Maratończyk Poznań nie A
37 Ania Cicha 1986 Chodzież PCH RUN nie A
38 Jacek Cichy 1963 Poznan tak A
39 Hanna Ciesielska 1983 Murowana Goślina nie A
40 Agnieszka Ciesielska 1968 Tulce 1968 nie B
41 Arkadiusz Ciesielski 1975 Piła nie A
42 Przemysław Cifer 1988 Wągrowiec nie B
43 Halina Cwajna 1971 Stołężyn WJS Rosomak nie A
44 Hubert Czarnecki 1982 Skoki tak A
45 Izabela Danielewicz 1969 Poznań nie B
46 AGNIESZKA DĘBSKA-ZEŃCZAK 1984 POZNAŃ nie A
47 Beata Deckert 1983 Kowanówko 1983 nie B
48 Andrzej Dembina 1962 Gorzkie pole nie A
49 Marek Dembiński 1974 Poznań PACEMAKER 1:50 nie A
50 Krzysztof Domagała 1987 Wrzesnia nie A
51 Tomasz Dowczynski 1971 Budzyn nie A
52 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo nie A
53 Krzysztof Drozd 1983 Klęczany Ruchu Dla Zdrowia Rzeszów nie A
54 Jacek Drzewiecki 1970 Puszczykowo nie A
55 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań tak A
56 Jacek Elminowski 1976 Wągrowiec nie A
57 Bartosz Fimiński 1979 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
58 Tymoteusz Fleiszar 1974 Gruszczyn Atimex-Wojtowicz TRI TEAM nie A
59 MAGDALENA Furmanek 1980 Środa Wlkp. SZNEKA RUNNERS TEAM nie A
60 Tomasz Furmaniuk 1984 Poznań SPEED FREAKS nie B
61 Robert Galicki 1972 Poznań Maratończyk Poznań/KrisTrans Małyszka nie A
62 Wioletta Galina 1974 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew nie A
63 Agnieszka Gałowska 1979 WĄGROWIEC A.G. MULTISCHOOL nie A
64 Marta Gogolewska 1986 Wągrowiec MERX team Wągrowiec nie A
65 Katarzyna Golis 1987 Gorzów Wielkopolski Turbo Gazele nie B
66 Piotr Górnik 1978 Tulce TERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMI nie B
67 Krzysztof Górny 1956 Jankowo Dolne nie A
68 Zdzisław Gorzeliński 1975 Pleszew BBL Pleszew nie A
69 Klaudia Grabia 1992 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
70 Sebastian Grabicki 1974 Wągrowiec nie A
71 Krzysztof Grabowski 1989 Poznań PACEMAKER 2:10 nie A
72 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega nie A
73 Tomasz Grajkowski 1968 Gniezno nie A
74 Aldona Gruchała-Furmaniuk 1981 Poznań SPEED FREAKS nie B
75 Paweł Gruszczyński 1980 Gruszczyn Gruchy dają czadu ! nie B
76 Marcin Grzemski 1989 Wronki Wroniecki Klub Biegacza nie A
77 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE nie A
78 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec nie A
79 Katarzyna Gumienna 1988 Poznań Razem Po Koronę nie A
80 Marcin Handl 1990 Murowana Goślina Wolny Wybieg nie B
81 Marek Haremza 1992 Gorzow Wlkp nie A
82 Ingolf Hauck 1962 Berlin Leather Dealer nie A
83 Joanna Hlożek 1979 Skoki Hart Skoki tak B
84 Piotr Hnat 1976 Wagrowiec nie A
85 Jan Hordych 1997 Szamocin PACEMAKER 1:40 nie A
86 Damian Ignaczak 1986 Wągrowiec www.kamilasuknie.pl nie A
87 Ariel Imiołek 1981 Poznań PACEMAKER 1:40 nie A
88 Michał Isański 1988 LUBOŃ Luboński Klub Biegacza nie B
89 Bartłomiej Jabłoński 2001 Wągrowiec ALMAT nie A
90 Aleksandra Jańczak 1997 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ nie A
91 Damian Jerzak 1986 Skoki Hart Skoki tak A
92 Tomasz Jeska 1977 Łukowo Dirty Sparrows nie A
93 Maciej Jórdeczka 1975 Poznań nie A
94 Daniel Jóźwiak 1980 Poznań PACEMAKER 2:00 nie A
95 Hubert Kaczkowski 1987 Promnice nie B
96 Michał Kaczmarek 1984 Piła Onionrunners nie A
97 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie A
98 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN nie A
99 Krzysztof Kaliszan 1995 Zalasewo 12 Wielkopolska Brygada Obrony Terytorialnej nie A
100 Michał Karbowy 1975 Trzcianka ZASAPANI - HYDRO Trzcianka nie B