Lista startowa - GP trzemeszna 2017/18 - bieg czwarty

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Nr 04.11.2017 09.12.2017 13.01.2018 03.02.2018 Opłata
1 Sławomir Adamczyk 1968 Gniezno bieg 10 km nie nie nie tak
2 Andrzej Baczyński 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL bieg 10 km 29 tak tak tak tak
3 Maciej Baczyński 1979 Bydgoszcz RodzinaPL bieg 10 km 33 tak tak tak tak
4 ANETA BARTKOWSKA 1991 TRZEMESZNO BOLT Trzemeszno bieg 10 km 82 tak tak tak tak
5 Joanna Basińska 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno bieg 10 km 17 tak tak tak tak
6 Irena Bednarek 1968 TRZEMESZNO BOLT Trzemeszno bieg 10 km 47 tak tak tak tak
7 Patryk Bogucki 1991 Gniezno Drink Team/Zaparkowani bieg 10 km 14 tak tak tak tak
8 Filip Borowczak 1992 Września bieg 10 km 76 tak nie tak tak
9 Krystian Borucki 1984 Gniezno BORKO GNIEZNO bieg 10 km 99 nie nie nie tak
10 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno/ Drużyna Nessi bieg 10 km 124 nie nie nie tak
11 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno bieg 10 km 123 nie nie nie tak
12 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA NW 5,5 km 127 nie nie nie tak
13 Karol Bujak 1973 Janikowo bieg 10 km 106 nie nie nie tak
14 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz indywidualnie bieg 10 km 43 tak tak tak tak
15 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa MMC Dąbrowa Team bieg 10 km 52 tak tak tak tak
16 Jan Dębski 1952 Sucharzewo 6 Sołtys bieg 10 km 102 nie nie nie tak
17 andrzej dembina 1962 suchy las bieg 10 km 89 tak tak tak tak
18 Jarosław Dłutkowski 1973 Rogowo ZaDyszka bieg 10 km 37 tak tak tak tak
19 Tomasz Fajfer 1974 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 10 km 125 nie nie nie tak
20 Bartłomiej Frydrych 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL bieg 10 km 12 tak tak tak tak
21 Olga Grabowska 2002 Warszawa Kusy Warszawa bieg 10 km 100 nie nie tak tak
22 Michał Grabowski 1986 Swarzędz bieg 10 km nie nie nie tak
23 Tomasz Grajek 1975 Gniezno bieg 10 km 11 tak tak tak tak
24 Bartłomiej Grobelski 1988 Bielawy PDO biega bieg 10 km 104 nie nie nie tak
25 Lidia Gronowska 1972 Gniezno bieg 10 km 118 nie nie nie tak
26 Piotr Gruszecki 1986 Poznań bieg 10 km 98 nie nie nie tak
27 Marzanna Hałas 1970 Skulsk NW 5,5 km nie nie nie tak
28 Michał Hałas 1970 Skulsk NW 5,5 km nie nie nie tak
29 Adam Hutek 1976 Gąsawa bieg 10 km 74 tak tak tak tak
30 Dorota Iwinska 1961 Gniezno NW 5,5 km 91 tak tak tak tak
31 MARIANNA JÓŹWIAK 1973 WŁOCŁAWEK WTW WŁOCŁAWEK NW 5,5 km 122 nie nie nie tak
32 DOMINIK JÓŹWIAK 1994 WŁOCŁAWEK WTW WŁOCŁAWEK NW 5,5 km 121 nie nie nie tak
33 ŁUKASZ JÓŹWIAK 1968 WŁOCŁAWEK WTW WŁOCŁAWEK NW 5,5 km 117 nie nie nie tak
34 Piotr Karasiewicz 1960 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km nie nie nie tak
35 Przemysław Karasiewicz 1980 KISZKOWO bieg 10 km 120 nie nie nie tak
36 Mirosław Kaźmierski 1969 Kołodziejewo Janikowo na sportowo bieg 10 km 51 tak tak tak tak
37 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5,5 km 45 tak tak tak tak
38 Arkadiusz Kędzierski 1977 Trzemeszno bieg 10 km 49 tak tak tak tak
39 Marcin Kodranc 1985 Trzemeszno Kibole w biegu bieg 10 km 18 tak tak tak tak
40 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5,5 km 34 tak tak tak tak
41 Marek Kowalewski 1990 Rogowo bieg 10 km 75 tak tak tak tak
42 ADRIAN KOWALSKI 1990 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km 67 nie nie nie tak
43 Agnieszka Kozaczyńska 1978 Janikowo Janikowo na sportowo bieg 10 km 86 tak tak tak tak
44 Robert Kozaczyński 1973 Janikowo Janikowo na sportowo bieg 10 km 87 tak tak tak tak
45 Małgorzata Kozakowska 1971 rogowo KS SOKÓŁ GĄSAWA NW 5,5 km 30 tak tak tak tak
46 Piotr Krawczak 1986 Janowiec Wielkopolski PDO biega bieg 10 km 130 nie nie nie tak
47 Darek Król 1967 Świątniki Nessi Team bieg 10 km 108 nie nie nie tak
48 Ewa Krygier 1992 Drewno bieg 10 km 23 tak tak tak tak
49 Mirosława Krygier 1965 Drewno KS SOKÓŁ GĄSAWA bieg 10 km 46 tak tak tak tak
50 Katarzyna Krygier 1990 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA bieg 10 km nie nie nie tak
51 Andrzej Krzyścin 1967 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km 4 tak tak tak tak
52 Maria KURKOWSKA 1954 Gniezno NW 5,5 km 93 nie tak tak tak
53 Krzysztof Kwiatkowski 1980 Mogilno Mogilno Team bieg 10 km 126 nie nie nie tak
54 JAN LEWANDOWSKI 1975 MOGILNO bieg 10 km 38 tak tak tak tak
55 Arkadiusz Maciejewski 1986 Gasawa bieg 10 km 10 tak tak tak tak
56 Lidia Mądra 1991 Kamieniec bieg 10 km 103 nie nie nie tak
57 Wiesław Stefan Majewski 1973 Komorniki/Trzemeszno BOLT Trzemeszno bieg 10 km 16 tak tak tak tak
58 Dariusz Majorczyk 1977 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km 9 tak tak tak tak
59 Kacper Mazurek 1995 Mogilno Mogilno Team bieg 10 km 109 nie nie nie tak
60 Maciej Małkowicz 1988 Kołodziejewo OSP Kołodziejewo bieg 10 km 42 tak tak tak tak
61 Żaneta Michalska Przybylska 1975 Gniezno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10 km 20 tak tak tak tak
62 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS SOKÓŁ GĄSAWA bieg 10 km 62 nie nie nie tak
63 Maja Możdżeń 1983 Gniezno bieg 10 km 7 tak tak tak tak
64 Violetta Mróz 1976 Drewno KS SOKÓŁ GĄSAWA bieg 10 km 50 tak tak tak tak
65 Waldemar Niemeczek 1961 Janikowo bieg 10 km 88 tak tak nie tak
66 Ireneusz Nowak 1988 Goślinowo bieg 10 km 73 tak tak tak tak
67 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL bieg 10 km 2 tak tak tak tak
68 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Jani bieg 10 km 71 tak tak tak tak
69 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Janikowo na sportowo bieg 10 km 48 tak tak tak tak
70 Piotr Olczak 1993 Poznań bieg 10 km 22 tak tak tak tak
71 Przemysław Orchowski 1984 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km 72 nie nie nie tak
72 Marcin Orlikowski 1978 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km 77 nie nie nie tak
73 Danuta Orłowska 1962 Tczew Tczewskie Orły NW 5,5 km 95 nie nie nie tak
74 Mateusz Orłowski 1988 Tczew Tczewskie Orły NW 5,5 km 96 nie nie nie tak
75 Kazimierz Orłowski 1958 Tczew Tczewskie Orły NW 5,5 km 94 nie nie nie tak
76 Michał Piniarski 1981 Mogilno bieg 10 km 8 tak tak tak tak
77 Paweł Piniarski 1985 Mogilno bieg 10 km 21 tak tak tak tak
78 Dawid Plewczyński 1990 Gniezno bieg 10 km 3 tak tak tak tak
79 Izabela Podlaska 1973 Gniezno bieg 10 km 41 tak tak tak tak
80 Tomasz Polus 1975 Gniezno Zaparkowani bieg 10 km 78 tak tak tak tak
81 Sylwia Przybylska 1977 Gniezno bieg 10 km 39 tak tak tak tak
82 Przemysław Przybylski 1971 Gniezno Nessi Team bieg 10 km 27 tak tak tak tak
83 Angelika Płachcińska 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5,5 km 54 nie nie nie tak
84 Paweł Rezulak 1988 Orchowo Witkowo Biega bieg 10 km 80 nie nie nie tak
85 Monika Rojewska 1979 Osiniec Osiniec bieg 10 km 35 tak tak tak tak
86 Arkadiusz Rojewski 1977 Osiniec Osiniec bieg 10 km 32 tak tak tak tak
87 Magdalena Rosińska 1987 Trzemeszno BOLT Trzemeszno bieg 10 km 24 tak tak tak tak
88 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno bieg 10 km 6 tak tak tak tak
89 Dariusz Sapa 1967 Bydgoszcz Bydkoskie Żółwie NW 5,5 km 15 tak tak tak tak
90 Stefania Sapa 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5,5 km 26 tak tak tak tak
91 Monika Siwka 1988 Gniezno bieg 10 km 92 tak tak tak tak
92 Krzysztof Skrzypczak 1976 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km 28 tak tak tak tak
93 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno NW 5,5 km 25 tak tak tak tak
94 Tomasz Sosiński 1975 Gniezno SZWAGRY TEAM GNIEZNO bieg 10 km 114 nie nie nie tak
95 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5,5 km 55 nie nie nie tak
96 Piotr Stefański 1960 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km 105 nie nie nie tak
97 Krzysztof Stempniak 1971 Inowrocław bieg 10 km 84 nie nie nie tak
98 bohdan stepniak 1962 poznan NW 5,5 km 53 nie nie nie tak
99 Tomasz Szajda 1979 Gniezno Karkonosz Running Team bieg 10 km 113 nie nie nie tak
100 RAFAŁ SZCZEPANKIEWICZ 1983 TRZEMESZNO BOLT Trzemeszno bieg 10 km 70 nie nie nie tak
101 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5,5 km 107 nie nie nie tak
102 Mariusz Szuba 1974 Trzemeszno bieg 10 km 129 nie nie nie tak
103 Katarzyna Szybczyńska 1969 Gąsawa Klub Sportowy Sokół Gąsawa NW 5,5 km 5 tak tak tak tak
104 Justyna Szymańska 1982 Gniezno NW 5,5 km 1 tak tak tak tak
105 Tomasz Szymański 1973 Gniezno NW 5,5 km 31 tak tak tak tak
106 Monika Wagner 1983 Gniezno NW 5,5 km 40 tak tak tak tak
107 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno Maratończyk Poznań bieg 10 km 19 tak tak tak tak
108 Iwona Wiśniewska 1969 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5,5 km nie nie nie tak
109 Anna Wiśniewska 1982 Poznań Nessi Team bieg 10 km 112 nie nie nie tak
110 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NordicTeam Gniezno NW 5,5 km 97 nie nie nie tak
111 Leszek Wojtaszak 1961 Świątniki Wielkie Altom Gniezno bieg 10 km 59 tak tak nie tak
112 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team bieg 10 km 119 nie nie nie tak
113 Jędrzej Wolski 2002 Mogilno Orka Mogilno bieg 10 km 115 nie nie nie tak
114 Mieczysław Ziółkowski 1965 Janikowo ZGUBIŁEM SPONSORA bieg 10 km 36 tak tak tak tak
115 Włodzimierz Żuk 1963 Gołąbki bieg 10 km 116 nie nie nie tak
116 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa KS SOKÓL Gąsawa NW 5,5 km 101 nie nie nie tak
117 Wojciech Łącki 1956 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km 44 tak tak tak tak
118 Izabela Łyszczarz Zbytniewska 1986 Gniezno bieg 10 km 110 nie nie nie tak