VI Drezdenecka Dycha - 10 km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Tomasz Badora 1982 Drezdenko Victaulic Team
2 Ewelina Bagińska 1989 Górzyca Wataha- łączy nas bieganie
3 Przemysław Bałamut 1984 Krzyż Wielkopolski 1984
4 Andrzej Berliński 1987 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
5 ŁUKASZ BORDUNA 1978 DREZDENKO FSD RUN DREZDENKO
6 Jan Cejba 1976 Gorzów Wlkp Unbreakable / vetoquinol.pl
7 Marzena Chodzińska 1982 Skwierzyna FSD RUN DREZDENKO
8 Damian Czernicki 1998 Bobrówko AWF Gorzów
9 Antoni Dakowski 1969 Kaźmierz 1969
10 Dariusz Dobrowolski 1971 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
11 Paweł Fojecki 1969 Bielsko
12 Piotr Gos 1976 Poznań Naramowice Biegają
13 Marcin Graba 1990 Drezdenko Victaulic Team
14 Leszek Grochal 1972 Ujście
15 Grzegorz Grodziński 1991 Dopiewo Wybiegać Marzenia team
16 Michał Jabłoński 1989 Drezdenko Victaulic Team
17 Krystian Jach 1984 Wronki Wroniecki Klub Biegacza
18 Jolanta Jarnut 1964 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
19 Marcin Jałowski 1983 Gorzów Wielkopolski bbl gorzów wielkopolski
20 BARBARA JELENIEWSKA 1981 GORZÓW WLKP.
21 Marcin Kaczmarek 1976 Barlinek
22 Aldona Kaczmarek 1976 Barlinek
23 Karolina Kaczmarek 1985 Drezdenko
24 Robert Koperski 1990 Gorzów Wielkopolski
25 Sławek Kozłowski 1976 Komorniki K-9
26 Rafał Kukotko 1974 Tarnowo Podgórne Lubuszanin Drezdenko
27 Rafał Mądrawski 1976 Drezdenko Victaulic Team
28 Krzysztof Majorek 1981 Międzychód biegacze na haju
29 Magdalena Michalak 1984 Dobiegniew Zmęczeni na Starcie Dobiegniew
30 Filip Michałowski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
31 Robert Mucha 1969 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
32 Dariusz Nowak 1973 Międzychód Biegacze PMI
33 Sebastian Oszmałek 1990 Sieraków Wlkp. Stado Ogierów Sieraków
34 Sławomir Polaków 1973 Nakło nad Notecią Z górki i pod górkę
35 Jakub Przybysz 1992 Plewiska
36 Lidia Ronert 1974 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
37 SANDIS ROZITS 1986 KRZYŻ WIELKOPOLSKI K.B. Aktywni Krzyż Wlkp.
38 Krzysztof Sawarzyński 1980 Pęckowo Biegacze Józefa Noji
39 Mateusz Sikora 1987 Krzyż Wielkopolski 1987
40 Emilia Stachowiak 1976 Drezdenko Zagórzaki
41 Grzegorz Stępień 1988 Gorzów Wielkopolski Fiziomej Team
42 Krzysztof Szwak 1987 Krzyż Wielkopolski Aktywni Krzyż Wielkopolski
43 Dariusz Walerych 1988 Drezdenko Victaulic Team
44 Daniel Wasielewski 1989 Strzelce Krajeńskie KB Pento
45 Włodzimierz Wielgosz 1963 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
46 Agnieszka Witczak Flajszer 1986 Międzychód
47 Rafał Witkowski 1977 Drezdenko
48 Przemysław Wójtowicz 1981 Wałcz
49 Grzegorz Zakrzewski 1994 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO