Lista startowa - XX Cztery Mile Jarka

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Adrian Dariusz Badziński Buk
2 Małgorzata Bandkowska Szczecin
3 Sylwester Bandkowski Szczecin
4 Robert Bartczak Lutynia
5 Robert Bieć Dziwnów STOP NOP
6 Magda Bolewska-Vargas Neuilly-sur-Marne
7 Łukasz Borowik Oleśnica Cała Oleśnica Biega
8 Mateusz Borowy Kamień Pomorski klub biegacza Kamień Pomorski
9 Arkadiusz Borysiuk Kamień Pomorski Kb Kamień Pomorski
10 Waldemar Brząkała Kamień Pomorski Kb Kamień Pomorski
11 Tomasz Brzykcy Bydgoszcz BIEGAM JAK DZIKI
12 Agnieszka Bławuciak Kościan CF KOŚCIAN
13 Rafał Cipiński GORZÓW WIELKOPOLSKI
14 Karol Czenczek Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
15 Łukasz Czyrny Karnice
16 Karolina Dąbrowska Szczecin
17 Dominik Dolatowski Kamień Pomorski Kb Kamień Pomorski
18 Malwina Dymek GORZÓW WIELKOPOLSKI KS Team Baryła Gorzów
19 Adam Dymitroca Wleń ZSE-T Rakowice Wielkie
20 Paulina Farbicka-Żywica Bydgoszcz Brzoza Biega
21 miroslaw Firlik miedzywodzie
22 Maciej Gaik Bujaków Biegnij Bracie ZTZ
23 Ewa Garbaciak Bydgoszcz Biegam jak dzika
24 Przemysław Gawrysiak Włodarka
25 Agnieszka Harajda-Tarnecka Rosanów SNG wild ducks
26 Teresa Hetner Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól
27 Robert Hetner Nowa Sól KB Wikon Nowa Sól
28 Paweł Iwan Szczecin
29 Grzegorz Jamroziak Kamień Pomorski Kb Kamień Pomorski
30 Marcin Janawa Dziwnów LUKS Bałtyk Dziwnów
31 Andrzej Jankowiak Dziwnów
32 Tomasz Jankowiak Dziwnów
33 Dariusz Jankowski Opole
34 Bartosz Jarocki Szczecin OKW BURSZTYN
35 Krzysztof Jednak Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
36 Radosław Jezierski Sosnówka SMS Sosnówka
37 Agnieszka Kalinowska Lubin
38 Joanna Kamińska Słubice
39 Aleksandra Kiźmieczow Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
40 Adam Klepacki Szczecin
41 Bartosz Kolański Poznań run for jfk
42 Robert Kopcewicz Goleniów Rozbiegany Goleniów
43 Henryk Kopcewicz Goleniów Crown Goleniów
44 FRANCISZEK KORNAŚ Bardo Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
45 Marcin Kornaś Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
46 Agata Kosztowny Szczecin SKSG Korona
47 Dorota Kowalska Kamień Pomorski
48 Zdzisław Kowalski Kamień Pomorski Kb Kamień Pomorski
49 Małgorzata Koza Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
50 Łukasz Kreft Reda Team Kreft
51 Beata Królak Police SP 8 Police
52 Witold Krumplewski Gorzów Wielkopolski
53 Monika Krygier-Rosiak Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
54 Zbigniew Kurek Dziwnów
55 Rafał Kuriata Zielona Góra
56 Waldemar Lewandowski Gorzów Wlkp.
57 Robert Ling Goleniów
58 Grzegorz Liwoch Osielsko Biegaj z Dębami
59 Jerzy LOBA Dziwnów
60 Kamil Maćkowiak Halmstad
61 Tomasz Magalski Kamień Pomorski Kb Kamień Pomorski
62 Jacek Majchrzak Kościan Kościan Team
63 Tomasz Marczewski Gorzów Wlkp. gorzów
64 Michał Marzec Trzcianka
65 Paweł Mazurski Gryfice
66 Kamil Misikonis gryfice Masters Gryfice
67 Rafał Misjan GORZÓW WIELKOPOLSKI KS Team Baryła Gorzów
68 Przemek Mormul Wysoka Panalpina
69 Marek Mularczyk Police
70 Daniel Muraszow Wrzosowo klub biegacza Kamień Pomorski
71 Bartek Musiał Wysoka Kamieńska UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska
72 Ela Musiał Wysoka Kamieńska
73 Adam Naumuk Międzywodzie
74 Marcin Nowak Nowa Dąbrowa
75 Aleksander Nowakowski Dziwnów LUKS Bałtyk Dziwnów
76 Izabela Okonek Gorzów Wlkp.
77 Kazimierz Okonek Gorzów Wlkp.
78 Krzysztof Oleszek Stargard Stargard. Ja się nie ścigam
79 Joanna Paczyńska Goleniów
80 Wioletta Palacz Bydgoszcz
81 Igor Pecz Żelistrzewo Korona Biega
82 Piotr Pecz Żelistrzewo Korona Biega
83 ANDRZEJ PELASIK DZIWNÓWEK LUKS DZIWNOW
84 Marcin Piętka Glinka
85 Piotr Protasiewicz Konin KTK ImageCylingTeam
86 Janek Rabenda Brzeg Morsy Brzeg
87 Wojciech Radzki Goleniów
88 Czesław ROMAS Gorzów Wlkp.
89 Marcin Rosiak Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
90 Dawid Różański Dziwnów
91 Grzegorz Różycki Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
92 Mariusz Rybski Szczecin
93 Przemysław Sarbiewski Szczecin POGOTOWIE RATUNKOWE DZIWNÓW
94 Sławomir Seniowski Dziwnów dziwnów
95 Anna Sidorkiewicz Międzywodzie klub biegacza Kamień Pomorski
96 Kacper Siewiert Jaworzno
97 Marcin Siewiert Jaworzno
98 Tomasz Sip Gorzów Wlkp Portret Biegacza
99 Kamil Smolarek Pogrzymie
100 Monika Sobol Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
101 Michał Starzyński Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
102 Witold Stolarczyk Ząbkowice Śląskie Ząbkowicki Klub Karate Kyokushin
103 pawel strzelczyk walbrzych kb faurecia stoorwalbrzych
104 Alicja Terlikowska Zieleniewo 1985
105 Grzegorz Terlikowski Zieleniewo
106 Łukasz Uldynowicz Gryfice MLUKS Mokasyn Płoty
107 Javier Vargas Barato Neuilly-sur-Marne
108 Sylwia Wąsiołek Nowa Ruda
109 Krzysztof Wiaderek Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
110 Jarosław Wierszycki Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie
111 MAREK WOJCIESKI MODRZYCA Nowosolska Grupa Biegowa
112 Jan Wolf Kamień Pomorski Kb Kamień Pomorski
113 Marcin Zych Dziwnów LUKS Bałtyk Dziwnów
114 Adam Żywica Bydgoszcz Brzoza Biega
115 Maciej Łucyk Poznań ASICS FrontRunner Poland / Maratończyk Poznań