Lista startowa - III ZIMOWY CROSS – POBIEDZISKA 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Maciej Bąk 1985 Gostyń ST RUNNERS
2 Magdalena Bąkowska 1982 Poznań Mamy-Biegamy / Lewa Wolna
3 Beata Baraniak 1973 Daszewice
4 Joanna Basińska 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno
5 Agnieszka Basińska 1974 Paczkowo Pro366
6 Marcin Basiński 1974 Paczkowo Pro366
7 Małgorzata Bałęczna-Nowacka 1969 Swarzędz Pobiedziska Runnig Team / Klub Ludzi Aktywnych Sportowo
8 Krzysztof Beling 1990 Gniezno GoBeling
9 Katarzyna Beling 1987 Gniezno GoBeling
10 Zbigniew Beling 1962 Gniezno GoBeling
11 Magdalena Binkowska 1984 Poznań Mamy-Biegamy
12 Paulina Brzeska 1974 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
13 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol
14 Łukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip-Topol
15 Marta Chojnacka 1983 LUBiN Night Runners
16 Wiesław Chojnik 1973 Poznań
17 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz Kobiety Biegają/KLAS Szpot Swarzędz
18 KRZYSZTOF CIERNIAK 1968 Zalasewo Pro366
19 Marta Czapik 1994 Zaniemyśl Siła i Czosnek
20 Magdalena Czarnecka 1983 Pobiedziska Maxcess Team Europe / Pobiedziska Running Team
21 Aleksandra Dojs 1980 Poznań Night Runners
22 Marlena Drajerczak 1978 Poznań
23 JAKUB DREAS 1985 Rybitwy Wędzikowski Team / Dzikie Bobry
24 ADRIAN DREWS 1992 POPOWO KOŚCIELNE Biegający Wagrowiec
25 Julia Drwęska-Michalska 1988 Koziegłowy Biegacze Juniora - Runners Team
26 Krzysztof Dziarski 1993 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
27 Basia Filipiak 1980 Swarzędz KLAS Szpot Swarzędz
28 wiola Florkiewicz 1981 Gniezno CHŁODEX
29 krzysztof florkiewicz 1981 gniezno CHŁODEX
30 Artur Gawrych 1982 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
31 Dawid Gocałek 1987 Pobiedziska
32 Piotr Godek 1964 Biskupice KB MANIAC Poznań
33 Piotr Grzechowiak 1981 Gniezno
34 Piotr Grześ 1988 Kostrzyn GekonMtb
35 Mariusz Grześkowiak 1977 Kobylnica KB GSK fIT pioRUNy
36 Paweł Gumienny 1992 Poznań KP PSP Środa Wlkp./ Talex Borzytuchom
37 Natalia Gurdek 1983 Pysząca Mamy-Biegamy
38 Dariusz Głowski 1983 Poznań Night Runners/ 31 BLT Poznan-Krzesiny
39 Agnieszka Hajduk-Nowicka 1983 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
40 Szymon Hartwich 1986 Kłecko Wks Owieczki
41 Marta Iwanowska 1989 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
42 Łukasz Iwanowski 1986 Pobiedziska
43 Marlena Jakubiak 1978 Pobiedziska Pobiedziska Runnig Team
44 Dariusz Janas 1975 Czerwonak Biegacze Juniora - Runners Team
45 Dobrochna Janas 1976 Poznan Night Runners Poznań
46 Andrzej Janowski 1982 Plewiska ST RUNNERS
47 marcin jerzyk 1976 poznań
48 Ewa Juraszek 1985 Murowana Gośłina Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina
49 Kuba Juraszek 1985 Murowana Gośłina Sympatyczny Salon Optyczny Murowana Goślina
50 Tomasz Kaczmarek 1984 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze
51 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
52 Marek Kajetańczyk 1974 Śrem Biegam Bo Nie Lubię ...
53 Eliza Kamyszek 1980 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
54 Krzysztof Kaźmierczak 1975 Swarzędz KLAS Szpot Swarzędz
55 Karolina Kaźmierczak 1981 Pobiedziska
56 Piotr Kaźmierczak 1978 Poznań
57 Remigiusz Kędzierawski 1972 Pobiedziska
58 Tomasz Kędziora 1978 Promno Pobiedziska Running Team
59 Magdalena Kierzek 1993 Poznań
60 Łukasz Klimacki 1983 Pobiedziska
61 Dominika Konowałów 1978 Jerzykowo Pobiedziska Runnig Team
62 Jacek Kopa 1976 Luboń -------
63 Grzegorz Koperski 1975 Jerzykowo
64 Grzegorz Kornaszewski 1981 Środa wlkp
65 Waldemar Korytowski 1985 Pobiedziska Biegam Bo Nie Lubię ...
66 Tomasz Kosicki 1971 Jankowo KB MANIAC Poznań
67 Małgorzata Kosmaczewska 1968 Pobiedziska
68 Łukasz Kosmaczewski 1991 Pobiedziska Pobiedziska Running Team
69 Marcin Kozłowski 1976 Poznań COPYMASTER.PL
70 Szymon Kozłowski 1988 Kłecko
71 Piotr Krawiec 1971 Biskupice
72 Sławka Krenz 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań
73 Inga Kruger 1986 Biskupice Borowo-Młyn Team
74 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej
75 Monika Kubiak 1988 Gostyń Parkrun GOSTYŃ
76 Bartosz Kuik 1984 Śrem Best Team Śrem
77 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy-Biegamy
78 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań
79 Szymon Kwiatkowski 1993 Poznań zmierz-nie-szacuj.pl Badania wydolnościowe
80 Roman Kłosowski 1983 Białężyce Night Runners Września/ZDT Sławomir Begier
81 Jurek Langer 1959 Jerzykowo
82 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska
83 Krzysztof Lipiński 1962 Koziegłowy KB MANIAC Poznań
84 Łukasz Lipka 1981 Pobiedziska Kibole w biegu
85 Artur Listopad 1980 Września KB Złote Kłosy Kołaczkowo
86 Mikołaj Lubiński 1983 Czapury Biegam Bo Nie Lubię ...
87 Pawel Maciaszek 1982 Jerzykowo
88 Katarzyna Maciejewska 1975 Imielno Pobiedziska Running Team
89 Maciej Maciejewski 1978 Imielno Pobiedziska Running Team
90 Damian Maćkowiak 1981 Pobiedziska
91 Paweł Madaj 1977 Poznań Biegam Bo Nie Lubię ...
92 Beata Majchrzak 1975 Poznań Mamy-Biegamy
93 MACIEJ MAJEWSKI 1966 POZNAŃ ŁAZARZ POZNAŃ
94 Alina Majsnerska 1973 Czerwonak Biegacze Juniora Runners Team
95 Przemysław Malicki 1975 Biskupice
96 Artur Maliński 1992 Poznań Pro366
97 Dariusz Manthei 1985 Jerzykowo Uks zalew
98 Michał Marciniak 1983 Śrem Śremski Klub Morsów Mrozik
99 Aneta Marciniak - Henc 1974 Poznań Night Runners
100 Marcin Matuszczak 1979 Pobiedziska Pobiedziska Running Team