Lista startowa - IV Bieg Zajączka Wielkanocnego 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Pakiet
1 Justyna Szymańska 1982 Gniezno bieg 5km B
2 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
3 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 5km B
4 Marcin Kędzierski 1995 Poznań OLX GROUP TEAM bieg 5km A
5 aleksansdra Matysiak 1995 grodzisk wlkp bieg 10km A
6 Paulina Kaczmarek 1980 Murowana Goślina Mg bieg 5km A
7 Wioleta Zając 1986 Poznań NW 5 km A
8 Lidia Jasinska 1970 Poznań Poznań Strzeszyn bieg 5km A
9 Radosław Banach 2002 Wągrowiec Mamy - Biegamy bieg 5km A
10 Angelika Płachcińska 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
11 Maurycy Miękisiak 1994 Poznań OLX Group bieg 5km A
12 Natalia Leśna 1986 Murowana Goślina Paciaciaki Team bieg 5km A
13 Adrian Marchlewski 1988 Strzyżewo bieg 10km A
14 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
15 Maciej Jaskuła 1986 Śrem bieg 10km A
16 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
17 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km A
18 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
19 Agnieszka Marciniak 1985 Skórzewo Biegamy dla Medali bieg 5km A
20 MARCIN CHMIELEWSKI 1978 POZNAŃ Protym Reacing Team NW 5 km A
21 Piotr Firlej 1989 Jerzykowo bieg 10km A
22 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km B
23 Piotr Rokicki 1971 Poznań 5xm4 bieg 10km A
24 Magdalena Gołembka 1978 Gluchowo bieg 10km B
25 Michal Szymanski 1996 Czempiń bieg 5km A
26 Jakub Kuźma 1989 Zaniemyśl bieg 10km A
27 Maciej Głyda 1962 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km A
28 Agata Abram 1991 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg 5km A
29 Magdalena Knie 1984 Jarocin NW 5 km A
30 Anna Kapelska 1984 Mosina Chemadex bieg 10km A
31 Julia Kwiatkowska 1991 Wronki Cross Wronki bieg 10km A
32 Karolina Bączyk 1985 Poznan bieg 5km A
33 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ Parkrun GOSTYŃ bieg 5km A
34 Barbara Jankowska 1975 Poznań bieg 10km A
35 Andrzej Żuchlewski 1975 Poznań bieg 10km A
36 Katarzyna Soszka 1987 Murowana Goślina bieg 10km A
37 Krzysztof Zając 1977 POZNAŃ BezUltraDzik/Wkurw_Team/DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
38 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 5km A
39 Anna Gazińska 1989 Poznań bieg 5km B
40 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz NW 5 km A
41 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz Kobiety Biegają/KLAS Szpot Swarzędz bieg 5km A
42 Renata Koch 1964 Śrem bieg 5km A
43 Rafał Moritz 1976 Barcin Ślimaki Barcin bieg 10km A
44 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 5km B
45 Bartosz Orszulak 1989 Poznań NoLimits bieg 5km A
46 Natalia Kryszak 1980 Poznań bieg 10km A
47 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
48 Błażej Niewiada 1991 Szamotuły Zawodowi Amatorzy bieg 5km A
49 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
50 Jacek Piasecki 1984 Luboń bieg 10km B
51 Ryszard Dotka 2000 Luboń bieg 10km A
52 Sławka Krenz 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań bieg 5km A
53 Adam Pielatowski 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 10km A
54 MARIUSZ JUŚKOWIAK 1966 SWARZĘDZ bieg 10km A
55 Paweł Lembicz 1993 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
56 Krzysztof Stawniak 1987 Września bieg 10km A
57 Paweł Siwiaszczyk 2002 POZNAŃ bieg 5km A
58 Julia Szwed-Kopyto 2002 Swarzędz bieg 5km A
59 Beata Brukwicka 1986 Poznań Poznań-Jeżyce bieg 5km A
60 Piotr Werner 1974 Wierzyce bieg 5km A
61 Luiza Dziuba 1987 Krotoszyn KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA bieg 5km A
62 BRONISŁAW PATECKI 1956 POZNAŃ KB Kompania Piwowarska bieg 5km A
63 Dominik Rosada 1973 Poznań bieg 10km A
64 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A
65 Damian Sierocki 1982 Szydłowo TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
66 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
67 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
68 Magdalena Flisikowska-Wojciechowska 1974 KICIN Biegacze Juniora - Runners Team NW 5 km A
69 Katarzyna Gumienna 1988 Poznań CoreClinic bieg 5km A
70 Tomasz Kozak 1979 Ostrów Wielkopolski bieg 10km A
71 Przemysław Rochowiak 1984 Inowrocław LOK Pogranicznik bieg 10km A
72 Dawid Dopierała 1985 Masłowo bieg 10km A
73 Stefania Sapa 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A
74 Maciej Nowicki 1989 Poznań bieg 10km A
75 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
76 Sylwia Nowak 1985 Poznań bieg 5km B
77 Jagoda Flisikowska 1993 Kicib Biegacze Juniora - Runners Team bieg 5km A
78 Agnieszka Najderek 1987 Rokietnica bieg 5km A
79 Piotr Kuchta 1982 Rabowice bieg 10km A
80 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
81 Anna Świt 1987 Suchy Las bieg 10km A
82 Katarzyna Kordiuk 1990 Poznań bieg 5km A
83 Tomasz Ratajczak 1980 Poznań bieg 10km A
84 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 5km A
85 Piotr Witek 1983 Wrocław bieg 5km A
86 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz bieg 10km B
87 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 5km A
88 Krzysztof Chodziak 1988 Oborniki Zhp oborniki bieg 10km A
89 Szymon Brzozowski 1981 Włocławek WIKA Polska bieg 5km A
90 Karolina Markiewicz 1988 Murowana Goślina . bieg 5km A
91 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A
92 Cyryl Federowicz 1981 Poznań bieg 10km A
93 Robert Górny 1983 Imielno WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
94 Andrzej Cieślik 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
95 Anna Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań bieg 5km A
96 Agata Zommer 1990 Poznań bieg 5km A
97 Magdalena Jakubowska 1973 Poznań 2009 bieg 5km A
98 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
99 Mirosława Smoczyk 1975 Warszawa 4Endorphins bieg 5km A
100 Wojciech Janura 1994 Leszno OSP Leszno Gronowo bieg 5km A