Lista startowa - IV Bieg Zajączka Wielkanocnego 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A
2 Tomasz Łytka 1979 Poznań bieg 5km A
3 Katarzyna Łysiak 1985 Dąbrowka bieg 10km A
4 Bartosz Łysiak 1984 Dąbrowka bieg 10km A
5 Michał Łukomski 1986 Kostrzyn Stowarzyszenie im. hr A. Bnińskiego bieg 10km A
6 Katarzyna Łukomska 1991 Kostrzyn Stowarzyszenie im. hr A. Bnińskiego bieg 10km A
7 Juliusz Łukaszewski 1964 Poznań Łuk Team bieg 5km A
8 Maciej Łucyk 1983 Poznań bieg 10km A (karnet)
9 Agata Łaźniak 1986 Poznań CardioRunners bieg 10km A (karnet)
10 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners bieg 5km A (karnet)
11 Ewa Łaganowska 1969 Swarzędz Ciastki pz. bieg 5km A
12 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 5km A (karnet)
13 Dawid Żurawka 1988 Cieszyn amator - niezrzeszony bieg 5km A
14 Damian Żuchowski 1979 Międzychód 1979 bieg 5km A
15 Andrzej Żuchlewski 1975 Poznań bieg 10km A
16 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
17 Wojciech Żołnierek 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A
18 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 5km A (karnet)
19 Agata Zommer 1990 Poznań bieg 5km A
20 DOMINIK ZIMMER 1988 ZALASEWO bieg 10km A
21 Zuzanna Zienkiewicz 1998 Opalenica bieg 10km A (karnet)
22 Filip Zienkiewicz 2003 Opalenica bieg 5km A (karnet)
23 Monika Ziemlińska 1972 Leszno bieg 10km A
24 Michał Ziembicki 1982 Poznań bieg 10km B
25 Piotr Zielonka 1959 Poznań Podziemna pomarańcza NW 5 km A
26 Łukasz Zboralski 1975 Poznań bieg 10km A
27 Monika Zawal 1971 Poznań Oslo team bieg 5km A
28 Bogdan Zapała 1970 Sulechow OKI Team bieg 10km A
29 Paweł Zalita 1983 Swarzędz bieg 10km B
30 Wioleta Zając 1986 Poznań NW 5 km A
31 Krzysztof Zając 1977 POZNAŃ BezUltraDzik/Wkurw_Team/DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
32 Mateusz Zając 1990 Garzyn ALBANNERS bieg 10km A
33 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A
34 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 5km A (karnet)
35 Magdalena Wrzesińska 1977 Poznań bieg 5km A
36 Artur Wrębiak 1972 Poznań Nowe Miasto Zieliniec bieg 5km A
37 Barbara Wołoszka 1983 Międzyrzecz bieg 5km A
38 Alan Woźny 1988 Luboń bieg 10km B
39 Robert Woźniak 1989 Śrem Ksa fitness zone bieg 10km A
40 Paweł Wower 1982 Poznań bieg 5km A
41 Paulina Wower 1981 Poznań bieg 5km A
42 Adrian Wolny 1987 Gostyń ALBANNERS bieg 10km A
43 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A (karnet)
44 Beata Wojtaszyk 1983 Poznań bieg 5km A
45 Paweł Wojewoda 1979 Wieleń KS Debiut Wieleń bieg 10km A
46 Krzysztof Wojciechowski 1985 Bydgoszcz bieg 5km B
47 Jacek Witucki 1971 Poznan AW NW 5 km A
48 Karolinka Witucka 1928 Poznan NW Kids 2008 NW 5 km A
49 Maciej Witkowski 1977 Poznań bieg 5km A
50 Anna Witkowska 1985 Poznań bieg 5km A
51 Ewelina Witkowska 2000 Poznań ZSB bieg 5km A
52 Piotr Witek 1983 Wrocław bieg 5km A
53 Agnieszka Wita 1989 Poznań bieg 5km A
54 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg 5km A
55 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
56 Łukasz Wilczyński 1980 Mosina LOFT TEAM EXTREME bieg 10km B
57 Justyna Wieczorek 1986 Plewiska bieg 5km A
58 Czesław Więckowicz 1956 Poznań bieg 5km A
59 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznan bieg 5km A
60 Piotr Werner 1974 Wierzyce bieg 5km A
61 Justyna Werner 1977 Wierzyce bieg 5km A
62 Justyna Weltrowska 1969 Poznań bieg 5km A
63 Dawid Weigelt 1997 Stęszew bieg 5km A
64 Joanna Wąż 1989 Poznań bieg 10km A
65 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 5km B
66 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 5km B
67 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A
68 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A
69 Marta Walkowiak 1998 Swarzędz bieg 5km A
70 Daria Walkowiak 1992 Poznań bieg 10km A
71 Mateusz Walichnowski 1994 Orchowo bieg 5km A
72 Maciej Walentowski 1982 Poznań bieg 5km A
73 Magda Walenczak 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A
74 Łukasz Walczak 1983 Lusowo OSP Lusowo bieg 10km A
75 Robert Walczak 1980 Zielona Góra Cytadela by Night TRI Team bieg 5km A
76 Bartosz Urbański 1994 Szczytniki Duchowne Fabryka Triathlonu bieg 10km A
77 Patrycja Urbańska 1994 Mogilno bieg 5km A
78 Daniel Urbanowicz 2000 Węgierki UKS Szybki Lopes Nekla bieg 5km A
79 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
80 Martyna Tłuchowska 1992 Poznań bieg 5km A
81 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
82 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
83 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
84 Tomasz Turkowski 1991 Konstancin Jeziorna bieg 5km A
85 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
86 Monika Turkowska 1989 Konstancin Jeziorna bieg 5km A
87 Konrad Trzaskowski 1974 Poznań Buciki GUCIO Team bieg 5km A
88 Magda Trzaskowska 1975 Poznań Buciki GUCIO Team NW 5 km A
89 Agata Tresenberg 1977 Konin bieg 10km A (karnet)
90 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
91 Ariel Tomporowski 1989 Luboń bieg 10km A
92 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A (karnet)
93 Tomasz Tomelka 1986 Tarnowo Podgórne bieg 5km A
94 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno bieg 10km A
95 ŁUKASZ TOCZYDŁOWSKI 2001 POZNAŃ bieg 5km B
96 KAROLINA TOCZYDŁOWSKA 1979 POZNAŃ bieg 5km A
97 Piotr Terlikowski 1985 Wolsztyn bieg 10km A (karnet)
98 Beata Telega 1970 Środa Wlkp. NW 5 km A
99 Piotr Tabaczka 1975 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A (karnet)
100 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A