Lista startowa - IV Bieg Zajączka Wielkanocnego 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Adam Śledź 1995 Babimost i-Sport /BKB Bakcyl bieg 10km A (karnet)
2 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A
3 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A
4 Rafał Moritz 1976 Barcin Ślimaki Barcin bieg 10km A
5 Monika Moritz 1981 Barcin MORANI Barcin bieg 5km A
6 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 5km A
7 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
8 Krzysztof Purczyński 1994 Bogucin bieg 10km A
9 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg 10km B
10 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km A
11 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
12 Stefania Sapa 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A
13 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz bieg 10km B
14 Oskar Sapa 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
15 Kacper Sapa 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
16 Krzysztof Wojciechowski 1985 Bydgoszcz bieg 5km B
17 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A
18 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km A (karnet)
19 Adrian Popiołek 1993 Chodzież PCH_RUN bieg 5km A
20 Patrycja Drzewiecka 1993 Chodzież bieg 5km A
21 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice Zapierdalam bo lubie bieg 10km A (karnet)
22 Kinga Muras 1979 Chomęcice bieg 5km A
23 Dawid Żurawka 1988 Cieszyn amator - niezrzeszony bieg 5km A
24 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 5km A (karnet)
25 Krzysztof Deko 1978 Czarny Las Dekodent bieg 10km B
26 Michal Szymanski 1996 Czempiń bieg 5km A
27 Ilona Kwarta 1972 Czerwonak SYSTHERM bieg 5km A
28 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
29 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
30 Radosław Kasprzyk 1996 Dąbrowa bieg 10km A
31 Katarzyna Łysiak 1985 Dąbrowka bieg 10km A
32 Bartosz Łysiak 1984 Dąbrowka bieg 10km A
33 Karolina Kędzia 1982 Dąbrówka bieg 5km A
34 Damian Spychała 1986 Dachowa bieg 10km A
35 Renata Kasica 1978 Daszewice rownowaznia.pl bieg 5km A
36 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A (karnet)
37 Patrycja Nowak 1998 Daszewice bieg 5km A
38 Eryk Budnik 1987 Dębogóra bieg 10km A (karnet)
39 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza bieg 10km A
40 Anna Ratajczak 1976 Dolsk Nessi Team bieg 5km A
41 MAREK KALETA 1960 DOMINOWO NW 5 km A
42 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 5km A
43 Olech Bestrzyński 1971 Gądki Człapak Robakowo bieg 10km A
44 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki Filon Team bieg 5km A
45 Mateusz Zając 1990 Garzyn ALBANNERS bieg 10km A
46 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
47 Magdalena Gołembka 1978 Gluchowo bieg 10km B
48 Justyna Szymańska 1982 Gniezno bieg 5km B
49 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno bieg 10km A
50 Wojtek Doberschutz 2000 Gniezno bieg 10km A (karnet)
51 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A (karnet)
52 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
53 Hanna Kotwica 1996 Godawy Pałuki Running Team bieg 10km A
54 Liliana Gorzelańczyk 1987 Golęczewo Tour de run bieg 10km A
55 Jakub Gorzelańczyk 1991 Golęczewo Tour de run bieg 10km A
56 Damian Borowski 1985 Góra Ciesiółka Auto Group bieg 10km A
57 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
58 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ Parkrun GOSTYŃ bieg 5km A
59 Adrian Wolny 1987 Gostyń ALBANNERS bieg 10km A
60 Remigiusz Dettlaff 1980 Gostyń Photo Design Remigiusz Dettlaff bieg 5km A
61 Sonia Napieraj 1992 GOSTYŃ ALBANNERS bieg 10km A
62 Andrzej Cieślik 1985 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
63 Martin Poznański 1993 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A
64 aleksansdra Matysiak 1995 grodzisk wlkp bieg 10km A
65 Jakub Kaczmarek 1991 Grodzisk Wlkp bieg 10km A
66 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 bieg 10km A
67 Ryszard grzelak 1977 gryfino KB HERMES GRYFINO bieg 10km A
68 Agnieszka Stańko 1985 Grzędzice Stargard. Ja się nie ścigam bieg 10km A
69 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
70 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 5km A
71 Robert Górny 1983 Imielno WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
72 Robert Górny 1983 Imielno Bridgestone bieg 5km A
73 Przemysław Rochowiak 1984 Inowrocław LOK Pogranicznik bieg 10km A
74 Sławomir Dopierała 1976 Iwno KARBUD - w drodze do celu bieg 10km A (karnet)
75 Magdalena Knie 1984 Jarocin NW 5 km A
76 Patryk Bzowy 1995 Jarocin KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
77 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 5km A (karnet)
78 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 5km A
79 Piotr Firlej 1989 Jerzykowo bieg 10km A
80 Agata Firlej 1991 Jerzykowo bieg 10km A
81 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
82 Ewa Gorska 1971 Kamionki bieg 5km A (karnet)
83 Agnieszka Krzyżaniak 1984 Kamionki Night Runners bieg 10km A (karnet)
84 Daria Barańska 1996 Kaźmierz bieg 10km A
85 Tomasz Banaszczyk 1985 Kaźmierz GROOBAS TEAM bieg 10km A
86 Magdalena Rosińska 1995 Kaźmierz bieg 10km A
87 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A (karnet)
88 Daniel Molicki 1975 Kębłowo bieg 10km A
89 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 10km A (karnet)
90 Jagoda Flisikowska 1993 Kicib Biegacze Juniora - Runners Team bieg 5km A
91 Magdalena Flisikowska-Wojciechowska 1974 KICIN Biegacze Juniora - Runners Team NW 5 km A
92 Małgorzata Chyrowska 1974 Kiekrz Kibolski KS bieg 10km A
93 Joanna Domań 1976 Kiekrz Dirty Sparrows bieg 10km A
94 Beata Chudziak 1985 Komorniki Mamy biegamy bieg 5km A (karnet)
95 Marcin Józefowski 1982 Komorniki Bieg dla Filipa bieg 10km A
96 Daria Lutomska 1987 Komorniki bieg 5km A
97 Ilona Chałubińska 1989 Komorniki bieg 5km A
98 Marcin Domaniecki 1985 Komorniki PEARL iZUMi Polska bieg 10km A (karnet)
99 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 5km A
100 Agata Tresenberg 1977 Konin bieg 10km A (karnet)