Lista startowa - IV Bieg Zajączka Wielkanocnego 2018

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Adam Frąckowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
2 Adam Śledź 1995 Babimost i-Sport /BKB Bakcyl bieg 10km A (karnet)
3 Agata Tresenberg 1977 Konin bieg 10km A (karnet)
4 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
5 Agnieszka Dziurla 1983 Poznan bieg 5km A
6 AGNIESZKA NIEWCZAS - STEFAŃSKA 1971 Murowana Goślina Ciastki.pz bieg 10km A
7 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
8 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
9 aleksansdra Matysiak 1995 grodzisk wlkp bieg 10km A
10 Alicja Rachuta 1990 Poznań Przedszkole Specjalne nr 164 w Poznaniu bieg 5km A (karnet)
11 Andrzej Faryś 1982 Poznań CSWL Poznań bieg 10km A
12 Andrzej Buszyński 1981 Poznań bieg 5km A
13 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
14 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
15 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
16 Anna Czarnkowska 1986 Mieczewo bieg 10km A
17 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 5km A (karnet)
18 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
19 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 5km A (karnet)
20 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
21 Anna Ratajczak 1976 Dolsk Nessi Team bieg 5km A
22 Anna Kien 1977 Poznań bieg 5km A
23 Anna Czubaszewska 1980 Poznan SDS Karolina Mośko bieg 10km A
24 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
25 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
26 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ Parkrun GOSTYŃ bieg 5km A
27 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
28 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km B
29 Bartosz Dubas 1987 Poznań bieg 5km A
30 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
31 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszka Miki bieg 5km A (karnet)
32 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz Kobiety Biegają/KLAS Szpot Swarzędz bieg 5km A
33 Beata Lisiecka 1986 Poznań kimball biega NW 5 km A (karnet)
34 Beata Chudziak 1985 Komorniki Mamy biegamy bieg 5km A (karnet)
35 Beata Kaczmarek 1971 Poznań STR POZNAŃ bieg 10km A
36 Bogdan Zapała 1970 Sulechow OKI Team bieg 10km A
37 Daniel Macyszyn 1976 Poznań Night Runners bieg 5km A
38 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
39 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A
40 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners bieg 5km A (karnet)
41 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
42 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
43 Dominika Kujath Poznań Altom Gniezno bieg 10km A
44 Dorota Lutomska 1982 Oborniki bieg 10km A
45 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 5km A (karnet)
46 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
47 Eliza Fornalik 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet)
48 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
49 Elżbieta Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
50 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
51 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
52 Ewa Gorska 1971 Kamionki bieg 5km A (karnet)
53 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
54 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
55 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
56 Ewelina Rossa 1986 Poznań bieg 10km A
57 Gian Andrea Baretton 1995 Poznan bieg 5km B
58 GRAŻYNA SIWIASZCZYK 1974 POZNAŃ bieg 5km A
59 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 5km A
60 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A
61 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
62 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
63 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan NW 5 km A (karnet)
64 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
65 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko bieg 10km A
66 Ilona Korda 1989 Sztum Poznań Race Team SRTG bieg 5km A (karnet)
67 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A
68 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
69 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
70 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A
71 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A
72 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły Sila Team bieg 5km A
73 Jakub Kubiak 1980 Poznań Wilda Biega / QbArts.pl bieg 5km A
74 Jakub Kuźma 1989 Zaniemyśl bieg 10km A
75 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 5km A (karnet)
76 Jarek Matusiak 1975 Poznań SOBIE BIEGAM bieg 10km A
77 Joanna Ostrowska 1989 Poznań bieg 5km A
78 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
79 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
80 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A (karnet)
81 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
82 Joanna Klak 1983 Śrem NW 5 km A
83 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
84 Justyna Jarmuda 1982 Poznań Jarmudki bieg 10km B
85 JUSTYNA JĘDRZEJCZAK 1978 POZNAŃ bieg 5km A
86 Justyna Frąckowiak 1983 Poznań bieg 10km B
87 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
88 Kacper Sapa 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
89 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 5km A (karnet)
90 Karola Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 5km A (karnet)
91 Karolina Kazało 1977 Leszno 4Runners bieg 5km A
92 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 10km A
93 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 5km A (karnet)
94 Katarzyna Albrecht 1982 Poznań Smashing Pąpkins bieg 10km A
95 Katarzyna Madalińska 1990 Rakoniewice bieg 10km A
96 Katarzyna Ratajczak 1981 Szamotuły bieg 5km A
97 Katarzyna Kordiuk 1990 Poznań bieg 5km A
98 Katarzyna Sobczyk 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet)
99 Katia Maćkowiak 1993 POZNAŃ bieg 5km A
100 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A (karnet)
101 Krystian Brychczyński 1980 Poznań WATAHA TEAM bieg 10km A
102 Krzysztof Wojciechowski 1985 Bydgoszcz bieg 5km B
103 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
104 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
105 Krzysztof Majewski 1980 Poznań bieg 5km A (karnet)
106 Krzysztof Purczyński 1994 Bogucin bieg 10km A
107 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A (karnet)
108 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
109 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
110 LIDKA LEŚNIAK 1979 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO bieg 5km A
111 Maciej Łucyk 1983 Poznań bieg 10km A (karnet)
112 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km A (karnet)
113 Maciej Knast 1971 Poznań WYBITE JEDYNKI bieg 5km A
114 Magdalena Polus 1981 Poznań ZMĘCZENIE NA STARCIE DOBIEGNIEW bieg 10km A
115 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
116 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo Running Vegan bieg 10km A (karnet)
117 Magdalena Jaworska 1975 POZNAŃ bieg 5km A
118 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY Runnig Team bieg 10km A (karnet)
119 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota bieg 10km A (karnet)
120 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
121 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
122 Marta Kasprowicz 1991 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
123 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski NW 5 km B
124 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
125 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice Zapierdalam bo lubie bieg 10km A (karnet)
126 Mateusz Walichnowski 1994 Orchowo bieg 5km A
127 Małgorzata Szuszczyńska 1975 Poznań bieg 5km A
128 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
129 Michał Szuszczyński 1976 Poznań bieg 10km A
130 Michał Nowak 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
131 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
132 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A (karnet)
133 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
134 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 5km A
135 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 5km A (karnet)
136 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km A
137 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team bieg 10km A (karnet)
138 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
139 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
140 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
141 Oskar Sapa 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
142 Patrycja Urbańska 1994 Mogilno bieg 5km A
143 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
144 Paweł Siwiaszczyk 2002 POZNAŃ bieg 5km A
145 Paweł Lembicz 1993 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
146 Paweł Zalita 1983 Swarzędz bieg 10km B
147 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
148 Piotr Tabaczka 1975 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A (karnet)
149 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
150 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
151 Piotr Rochowski 1962 Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza bieg 10km A
152 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
153 Przemysław Południak 1995 Poznań bieg 10km A (karnet)
154 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań Cel w zasięgu nóg. bieg 10km A
155 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km A (karnet)
156 Przemysław Krzanowski 1976 POznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
157 Radosław Kasprzyk 1996 Dąbrowa bieg 10km A
158 Rita Mucha 1980 Swarzedz bieg 10km A
159 Robert Górny 1983 Imielno WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
160 Robert Walczak 19801980 Zielona Góra Cytadela by Night TRI Team bieg 5km A
161 Robert Maćkowiak 1970 POZNAŃ bieg 5km A
162 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A
163 Roman Rożkowski 1958 ŚREM Dendrorunners Śrem bieg 5km B
164 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A
165 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
166 Stefania Sapa 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A
167 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
168 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły Sila Team bieg 5km A (karnet)
169 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A (karnet)
170 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 bieg 5km A (karnet)
171 Szymon Woźniak 1987 Śrem Best Team Śrem bieg 10km A
172 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
173 Tomasz Horla 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
174 TOMASZ LEŚNIAK 1978 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO bieg 5km A
175 Tomasz Łytka 1979 Poznań bieg 5km A
176 Tomasz Siwiaszczyk 1975 POZNAŃ bieg 5km A
177 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 5km A
178 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A (karnet)
179 Waldemar Sikorski 1974 Poznań OIRP Poznań bieg 10km A
180 Wioleta Zając 1986 Poznań NW 5 km A
181 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
182 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań Dziadek w biegu bieg 5km A
183 Zuzanna Kwiatkowska 1993 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
184 Łukasz Walczak 1983 Lusowo OSP Lusowo bieg 10km A
185 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
186 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznan bieg 5km A
187 Łukasz Bober 1981 Poznań PARKOWE BRACTWO bieg 5km A