Lista startowa - IV Bieg Zajączka Wielkanocnego 2018

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Jakub Kubiak 1980 Poznań Wilda Biega / QbArts.pl bieg 5km A
2 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ Parkrun GOSTYŃ bieg 5km A
3 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 5km A (karnet)
4 Szymon Woźniak 1987 Śrem Best Team Śrem bieg 10km A
5 Kacper Sapa 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
6 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły Sila Team bieg 5km A (karnet)
7 Krystian Brychczyński 1980 Poznań WATAHA TEAM bieg 10km A
8 Justyna Frąckowiak 1983 Poznań bieg 10km B
9 aleksansdra Matysiak 1995 grodzisk wlkp bieg 10km A
10 Michał Nowak 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
11 JUSTYNA JĘDRZEJCZAK 1978 POZNAŃ bieg 5km A
12 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
13 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
14 Dominika Kujath Poznań Altom Gniezno bieg 10km A
15 Andrzej Faryś 1982 Poznań CSWL Poznań bieg 10km A
16 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 5km A
17 Krzysztof Majewski 1980 Poznań bieg 5km A (karnet)
18 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
19 Maciej Knast 1971 Poznań WYBITE JEDYNKI bieg 5km A
20 Anna Ratajczak 1976 Dolsk Nessi Team bieg 5km A
21 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 5km A (karnet)
22 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
23 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A
24 AGNIESZKA NIEWCZAS - STEFAŃSKA 1971 Murowana Goślina Ciastki.pz bieg 10km A
25 Ilona Korda 1989 Sztum Poznań Race Team SRTG bieg 5km A (karnet)
26 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski NW 5 km B
27 Anna Czarnkowska 1986 Mieczewo bieg 10km A
28 Bartosz Dubas 1987 Poznań bieg 5km A
29 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A (karnet)
30 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
31 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km A (karnet)
32 Joanna Klak 1983 Śrem NW 5 km A
33 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 bieg 5km A (karnet)
34 Katarzyna Ratajczak 1981 Szamotuły bieg 5km A
35 Paweł Siwiaszczyk 2002 POZNAŃ bieg 5km A
36 Wioleta Zając 1986 Poznań NW 5 km A
37 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A
38 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz Kobiety Biegają/KLAS Szpot Swarzędz bieg 5km A
39 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszka Miki bieg 5km A (karnet)
40 Rita Mucha 1980 Swarzedz bieg 10km A
41 Joanna Ostrowska 1989 Poznań bieg 5km A
42 Gian Andrea Baretton 1995 Poznan bieg 5km B
43 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
44 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
45 Karola Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 5km A (karnet)
46 Anna Kien 1977 Poznań bieg 5km A
47 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
48 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
49 Bogdan Zapała 1970 Sulechow OKI Team bieg 10km A
50 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km B
51 Andrzej Buszyński 1981 Poznań bieg 5km A
52 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań Dziadek w biegu bieg 5km A
53 Daniel Macyszyn 1976 Poznań Night Runners bieg 5km A
54 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 5km A
55 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
56 Robert Maćkowiak 1970 POZNAŃ bieg 5km A
57 Alicja Rachuta 1990 Poznań Przedszkole Specjalne nr 164 w Poznaniu bieg 5km A (karnet)
58 Stefania Sapa 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A
59 Robert Górny 1983 Imielno WYBITE JEDYNKI bieg 10km A
60 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 5km A (karnet)
61 Małgorzata Szuszczyńska 1975 Poznań bieg 5km A
62 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
63 Anna Czubaszewska 1980 Poznan SDS Karolina Mośko bieg 10km A
64 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
65 Waldemar Sikorski 1974 Poznań OIRP Poznań bieg 10km A
66 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
67 TOMASZ LEŚNIAK 1978 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO bieg 5km A
68 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
69 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
70 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań Cel w zasięgu nóg. bieg 10km A
71 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 10km A
72 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
73 Katarzyna Albrecht 1982 Poznań Smashing Pąpkins bieg 10km A
74 Karolina Kazało 1977 Leszno 4Runners bieg 5km A
75 Ewelina Rossa 1986 Poznań bieg 10km A
76 Dorota Lutomska 1982 Oborniki bieg 10km A
77 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 5km A (karnet)
78 Katia Maćkowiak 1993 POZNAŃ bieg 5km A
79 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
80 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A
81 Oskar Sapa 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
82 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
83 Beata Chudziak 1985 Komorniki Mamy biegamy bieg 5km A (karnet)
84 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
85 Michał Szuszczyński 1976 Poznań bieg 10km A
86 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 5km A (karnet)
87 Krzysztof Wojciechowski 1985 Bydgoszcz bieg 5km B
88 Krzysztof Purczyński 1994 Bogucin bieg 10km A
89 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
90 Przemysław Krzanowski 1976 POznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
91 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
92 Paweł Zalita 1983 Swarzędz bieg 10km B
93 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
94 Łukasz Bober 1981 Poznań PARKOWE BRACTWO bieg 5km A
95 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners bieg 5km A (karnet)
96 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
97 Katarzyna Kordiuk 1990 Poznań bieg 5km A
98 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 5km A
99 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A
100 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
101 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 5km A (karnet)
102 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
103 Tomasz Siwiaszczyk 1975 POZNAŃ bieg 5km A
104 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
105 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A
106 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
107 Agnieszka Dziurla 1983 Poznan bieg 5km A
108 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
109 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
110 Beata Kaczmarek 1971 Poznań STR POZNAŃ bieg 10km A
111 Katarzyna Madalińska 1990 Rakoniewice bieg 10km A
112 Jakub Kuźma 1989 Zaniemyśl bieg 10km A
113 Magdalena Polus 1981 Poznań ZMĘCZENIE NA STARCIE DOBIEGNIEW bieg 10km A
114 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan NW 5 km A (karnet)
115 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
116 Patrycja Urbańska 1994 Mogilno bieg 5km A
117 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
118 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
119 LIDKA LEŚNIAK 1979 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO bieg 5km A
120 Katarzyna Sobczyk 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet)
121 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A
122 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A
123 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 5km A (karnet)
124 Łukasz Walczak 1983 Lusowo OSP Lusowo bieg 10km A
125 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
126 Magdalena Jaworska 1975 POZNAŃ bieg 5km A
127 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
128 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
129 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznan bieg 5km A
130 Roman Rożkowski 1958 ŚREM Dendrorunners Śrem bieg 5km B
131 Paweł Lembicz 1993 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
132 Robert Walczak 19801980 Zielona Góra Cytadela by Night TRI Team bieg 5km A
133 Radosław Kasprzyk 1996 Dąbrowa bieg 10km A
134 GRAŻYNA SIWIASZCZYK 1974 POZNAŃ bieg 5km A
135 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
136 Beata Lisiecka 1986 Poznań kimball biega NW 5 km A (karnet)
137 Mateusz Walichnowski 1994 Orchowo bieg 5km A
138 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
139 Jarek Matusiak 1975 Poznań SOBIE BIEGAM bieg 10km A
140 Piotr Rochowski 1962 Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza bieg 10km A
141 Marta Kasprowicz 1991 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
142 Eliza Fornalik 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet)
143 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km A
144 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
145 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły Sila Team bieg 5km A
146 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
147 Ewa Gorska 1971 Kamionki bieg 5km A (karnet)
148 Tomasz Łytka 1979 Poznań bieg 5km A
149 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko bieg 10km A
150 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
151 Elżbieta Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
152 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
153 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo Running Vegan bieg 10km A (karnet)
154 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A (karnet)
155 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
156 Piotr Tabaczka 1975 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A (karnet)
157 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
158 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
159 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
160 Agata Tresenberg 1977 Konin bieg 10km A (karnet)
161 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
162 Adam Frąckowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
163 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
164 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
165 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
166 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY Runnig Team bieg 10km A (karnet)
167 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A (karnet)
168 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
169 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A (karnet)
170 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km A (karnet)
171 Justyna Jarmuda 1982 Poznań Jarmudki bieg 10km B
172 Maciej Łucyk 1983 Poznań bieg 10km A (karnet)
173 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota bieg 10km A (karnet)
174 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
175 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
176 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
177 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
178 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A (karnet)
179 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A (karnet)
180 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
181 Tomasz Horla 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
182 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice Zapierdalam bo lubie bieg 10km A (karnet)
183 Zuzanna Kwiatkowska 1993 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
184 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team bieg 10km A (karnet)
185 Adam Śledź 1995 Babimost i-Sport /BKB Bakcyl bieg 10km A (karnet)
186 Przemysław Południak 1995 Poznań bieg 10km A (karnet)
187 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec bieg 10km A (karnet)