Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
101 Amelia Mytko 2010 Poznań Art-Rod A
102 Kacper Naskręt 2010 Puszczykowo B
103 Martyna Nowacka 2008 Poznań SP 18 Poznań B (karnet)
104 Julia Nowak 2012 Poznań B
105 Gabriela Nyczak 2011 Czempin Borowo A
106 Stanisław Olejnicki 2014 poznań B
107 Antoni Olejnicki 2015 poznań B
108 Amelia Oporowska 2014 Środa Wlkp. B
109 Zosia Peszel 2012 Słonin Szkoła podstawowa Czempiń A (karnet)
110 Wiktoria Pfeiffer 2013 Czmon Czmon A
111 Oliwia Piszczoła 2011 Poznań Dirty Sparrows A
112 Filip Piszczoła 2006 Poznań Dirty Sparrows A
113 Adam Popiak 2010 Poznań B
114 Wiktoria Prałat 2016 Leszno B (karnet)
115 Stanisław Przewoźny 2011 Kaźmierz Kaźmierz A
116 Tymoteusz Płażalski 2012 Skoki A
117 Bartosz Raś 2009 Poznań B
118 Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań-Dębiec A
119 Dominika Rutkowska 2010 Kaźmierz Kaźmierz A
120 Artur Schmidt-Kozłowski 2015 Dąbrowa Chełmińska A
121 Norbert Serafin 2007 Kostrzyn Akademia Urbasia A (karnet)
122 Piotr Siwiaszczyk 2006 Poznań Team serniczek :) A
123 Maciej Siwiaszczyk 2009 Poznań Team serniczek :) A
124 Marianna Sklepowicz 2014 Poznań B (karnet)
125 Klaudia Smela 2010 Luboń A (karnet)
126 Oliwia Smela 2012 Luboń A (karnet)
127 Jakub Sroka 2010 Plewiska Szkoła Podstawowa nr 65 w Poznań A
128 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole nr 175 A
129 Michał STEMPNIAK 2006 HEL REBELS LEGION TEAM A
130 Danuta STEMPNIAK 2010 HEL REBELS LEGION TEAM A
131 Iga Straszewska 2007 Poznań A
132 Milan Stroiński 2009 Poznań SP nr 89 w Poznaniu A (karnet)
133 Jan Strugarek 2013 Poznań A
134 Oskar Strzelewicz 2016 Poznań A
135 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A
136 Gabriela Świątek 2010 Rogoźno A
137 Hubert Świątek 2013 Rogoźno A
138 Lucas Świniarek 2013 Poznań Ptkw A
139 Alicja Szestakow 2007 Kotla SP Kotla B (karnet)
140 LENA SZESZUŁA 2015 POZNAŃ B
141 Filip Sztukowski 2011 Poznań Szkoła Podstawowa nr 51 A
142 Dobrochna Szuszczyńska 2010 Poznań A
143 Gabriela Szwargot 2011 Kaźmierz Kaźmierz A
144 Jakub Szymański 2013 Poznań Huragan Szklarka Poznań A
145 NIKODEM SZYMKOWIAK 2013 DOPIEWO B
146 Faustyna Szłapka 2007 Rąbiń Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem A
147 Tymoteusz Szłapka 2009 Rąbiń Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem A
148 Antoni Talarek 2013 Oborniki A
149 Ksawery tanaś 2011 Gołuchów Tanaś Tem B
150 Aleksander Wachowiak 2013 Plewiska A
151 Stanisław Walkowiak 2004 Poznań SP 61 Poznań A (karnet)
152 Emil Waluszyński 2013 Dopiewo A
153 Mikołaj Wiciak 2009 Skórzewo A
154 Pola Wiciak 2013 Skórzewo A
155 Patryk Winkel 2008 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
156 Krzysztof Winter 2015 Wiry B
157 MIA WIŚNIEWSKA 2011 Przeźmierowo A
158 Liliana Witkowska 2011 Poznań Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 Poznań A
159 Laura Wojciak 2011 Czempiń Borowo A
160 Gabriela Wojciak 2005 Czempin Borowo UKS A
161 Wiktoria Wojtczak 2013 Krzywiń Promień Krzywiń A
162 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Katolicka Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kostki w Poznaniu A
163 ANDREAS WOJTYNIAK 2010 POZNAŃ B
164 Mateusz wozniak 2011 Dymaczewo nowe A
165 Oliwia Woźniak 2011 Kicin B (karnet)
166 Gabriela Zając 2014 Poznań A (karnet)
167 Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp S.P. Borek Wlkp / UKS Jedynka Gostyń A (karnet)
168 Maja Zduniewicz 2013 Poznan A
169 Gabriela Ławniczak 2010 Poznań SP 89 POZNAŃ A
170 Tymon Łyduch 2013 Grodzisk Wielkopolski A
171 Kacper Łyduch 2012 Września B