Lista startowa - IV Bieg Zajączka Wielkanocnego 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakietsortuj malejąco
1 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku A
2 Laura Lick 2009 Poznań A
3 Adam Górczyński 2007 śrem MOS Śrem A
4 Agata Grycza 2013 Suchy Las Leśne Ludki A
5 MACIEJ SIWIASZCZYK 2009 POZNAŃ 1975 A
6 Klara Gąsiorowska 2012 m. Poznań PKKK A
7 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
8 Maciej Woźny 2008 Plewiska A
9 Kacper Górczyński 2010 śrem A
10 Martyna Rębas 2005 Komorniki 2005 A
11 PIOTR SIWIASZCZYK 2006 POZNAŃ 1975 A
12 Hubert Gąsiorowski 2009 m. Poznań PKKK A
13 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
14 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina A
15 Alicja Korek 2008 Poznań A
16 Kacperek Mitura 2012 Komorniki A
17 Marta Jędrzejczak 2006 POZNAŃ 1975 A
18 Igor Wasiński 2008 Stryków A
19 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ A
20 Filip Sztukowski 2011 Poznań Szkoła Podstawowa nr 51 A
21 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ Parkrun GOSTYŃ A
22 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
23 Ryszard Zabłocki 2007 Poznań LPFA Poznań A
24 Julia Borowiec 2009 Daszewice A
25 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań A
26 Zosia Szewczyk 2010 Poznań SP 34 Klasa Pływacka A
27 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
28 Małgorzata Rybacka 2008 Szczytniki RybaTeam A
29 Agata Kaźmierczak 2006 Poznań Sp 66 A
30 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań A
31 Michał Szewczyk 2013 Poznań Mali europejczycy A
32 NADIA LEŚNIAK 2007 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO A
33 Michał Nowak 2009 Poznań AZS Poznań A
34 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89 A
35 Wiktor Knop 2013 Poznań A
36 Dimitrij Fudala 2015 Rokietnica A
37 NIKOLA LEŚNIAK 2007 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO A
38 Jakub Lutomski 2009 Oborniki Szkoła Podstawowa nr.2 w Obornikach A
39 Paulina Kazało 2009 Leszno 4Runners A
40 Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
41 Marcela Strzelecka 2014 Bytkowo A
42 Martyna Bober 2007 Poznan PARKOWE BRACTWO A
43 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN A
44 Lena MAJORKOWSKA 2013 Bydgoszcz A
45 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem A
46 Martyna Strzelecka 2015 Bytkowo A
47 Karolina Klimorowska 2009 Poznań PnB A
48 Aleksandra Jasinska 2004 Poznań FORMATIQ RUN A
49 Tosia Chuda 2013 Poznań A
50 Olga Bernat 2009 Suchy Las PSS Poznań A
51 Maria Gajb 2008 Poznań Obiady po zawodach A
52 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Sp7 A
53 Dorian Janek 2013 Poznań A
54 Aleks Lick 2007 Poznań A
55 Oskar Bernat 2004 Suchy Las KS UAM TRIATHLON POZNAŃ A
56 Hanna Grycza 2011 Suchy Las Leśne Ludki A
57 Maja Polus 2008 Paczkowo ZMĘCZENIE NA STARCIE DOBIEGNIEW A
58 Aleksandra Szymczak 2011 Poznań Wielkopolska Akademia Piłkarska A
59 Emilia Lubońska 2009 Poznań A (karnet)
60 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody A (karnet)
61 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A (karnet)
62 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A (karnet)
63 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
64 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo A (karnet)
65 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają A (karnet)
66 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
67 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu A (karnet)
68 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A (karnet)
69 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A (karnet)
70 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn A (karnet)
71 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku A (karnet)
72 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci A (karnet)
73 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica A (karnet)
74 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
75 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka A (karnet)
76 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze A (karnet)
77 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
78 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
79 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
80 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy A (karnet)
81 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
82 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz A (karnet)
83 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko A (karnet)
84 Alex Pietrzak 2007 Poznań A (karnet)
85 Paweł Luboński 2006 Poznań A (karnet)
86 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35 A (karnet)
87 Klaudia Smela 2010 Luboń B
88 Dagmara Zalita 2010 Swarzędz B
89 Patryk Winkel 2008 Poznań B
90 Oliwia Smela 2012 Luboń B
91 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki B
92 Ania Przybylska 2007 Poznań B
93 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
94 Adrian Ratajczak 2008 Dolsk Nessi Team B
95 Jan Rok 2012 Poznań UKS Talent Poznań B
96 Kacper Pach 2007 Poznań B
97 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań Jarmudki B
98 Jan Czubaszewski 2010 Poznan SP64/SDS B
99 Krzysztof Winter 2015 Wiry B
100 Piotr Czubaszewski 2014 Poznan SDS Kids B
101 Gabriela Hoffman 2013 poznań B
102 Gabriela Zając 2014 Poznań B
103 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem B
104 Marianna Zalita 2011 Swarzędz B