Lista startowa - IV Bieg Zajączka Wielkanocnego 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Tymon Łyduch 2013 Grodzisk Wielkopolski B
2 Jan Łepski 2010 Poznań B
3 Jagoda Łepska 2014 Poznań B
4 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners A
5 Antoni Żuchlewski 2012 Poznań A
6 Nikodem Zieliński 2012 Poznan A
7 Julia Zawal 2007 Poznań Oslo team A
8 ZUZANNA ZAREMBA 2007 Borek Wlkp UKS Jedynka Gostyń A
9 Tymoteusz Zaparty 2009 Jerzykowo A
10 Błażej Zaparty 2012 Jerzykowo A
11 Sebastian Zandecki 2013 Poznań Przedszkole Wiolinek A
12 Wiktoria Zandecka 2012 Poznań Przedszkole Wiolinek A
13 Oliwia Zandecka 2016 Poznań Przedszkole Wiolinek A
14 Marianna Zalita 2011 Swarzędz B
15 Dagmara Zalita 2010 Swarzędz B
16 Gabriela Zając 2014 Poznań B
17 Ryszard Zabłocki 2007 Poznań LPFA Poznań A
18 Mateusz Wysoczański 2012 Poznań A
19 Rafał Wyka 2012 Poznań Przedszkole nr 77 Koraliki A
20 Maciej Woźny 2008 Plewiska A
21 Mateusz Woźniak 2011 Poznań A
22 Jakub Woźniak 2008 Poznań A
23 Marcel Wower 2009 Poznań A
24 Alicja Woroch 2011 Poznań Mała Torpeda A
25 Pola Wolniak 2009 Poznań A
26 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
27 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań B
28 Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań B
29 Izabela Witucka 2012 Poznan Geparda Poznań A
30 Liliana Witkowska 2011 Poznań A
31 Krzysztof Winter 2015 Wiry B
32 Patryk Winkel 2008 Poznań B
33 Jeremi Winiarski 2009 Buk Szkoła Podstawowa Buk A
34 Zofia Winiarska 2009 Buk Szkoła Podstawowa Buk A
35 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska A
36 Konrad Wawrzyniak 2010 Leszno A
37 Igor Wasiński 2008 Stryków A
38 Nadia Warszewska 2013 Poznań A
39 Oskar Wanielista 2009 Zarszyn B
40 Maja Wanielista 2010 Zarszyn B
41 Stanisław Walkowiak 2004 Poznań SP 61 Poznań A
42 Hubert Walczak 2011 Poznań A
43 Aleksander Andrzej Wachowiak 2013 Plewiska A
44 Amelia Urbanek 2013 Poznań A
45 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze A (karnet)
46 Martyna Tyszkiewicz 2010 Poznań SP34 Klasa Pływacka B
47 Teodor Trzaskowski 2006 Poznań Buciki GUCIO Team A
48 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Buciki GUCIO Team A
49 Pola Tomczak 2015 Gowarzewo B
50 Zuzanna Tomczak 2012 Gowarzewo B
51 Mateusz Tomaszewski 2009 Poznań A
52 Matylda Tomaszewska 2012 Poznań A
53 Patrycja Teuschner 2013 Poznan A
54 Wiktoria Słupska 2003 Poznań B
55 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły A
56 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły A
57 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
58 Aleksandra Szymczak 2011 Poznań Wielkopolska Akademia Piłkarska A
59 Jakub Szymański 2013 Poznań Huragan Szklarka Poznań A
60 Zuzanna Szymańska 2007 Poznań Łejery A
61 Adam Szymankiewicz 2012 Luboń A
62 Liliana Szymankiewicz 2015 Luboń A
63 Filip Szymaniak 2012 Poznań B
64 Alicja Szymandera 2013 Mosina UKS Fighters Mosina A
65 Wojciech Szymandera 2010 Mosina UKS Fighters Mosina A
66 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Swarzędz B
67 Xavier Szwarnowski 2009 Warszawa 4Endorphins A
68 Filip Sztukowski 2011 Poznań Szkoła Podstawowa nr 51 A
69 Zosia Szewczyk 2010 Poznań SP 34 Klasa Pływacka A
70 Michał Szewczyk 2013 Poznań Mali europejczycy A
71 Ksawery Szenknecht 2010 Poznań A
72 BARTOSZ SZCZUREK 2010 POZNAŃ A
73 Katarzyna Szczurek 2014 poznań A
74 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las A (karnet)
75 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki B
76 Anna Sydorenko 2012 Poznan A
77 Daria Sydorenko 2010 Poznan A
78 WERONIKA ŚWIDERSKA 2008 ZAKRZEW A
79 LENA ŚWIDERSKA 2014 ZAKRZEW A
80 Jan Styza 2008 Poznań B
81 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A (karnet)
82 Marcela Strzelecka 2014 Bytkowo A
83 Martyna Strzelecka 2015 Bytkowo A
84 Jan Strugarek 2013 Poznań B
85 Jagoda Strabel 2012 Śrem Przedszkole Przylądek Małych Odkrywców A
86 Jan Stolarz 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
87 Kacper Stefaniak 2003 Poznań A
88 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań A (karnet)
89 Jakub Stachowski 2012 Poznań A
90 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 Poznań A (karnet)
91 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat A (karnet)
92 ALAN SOLAREK 2013 POZNAN KACZORKI A
93 Sebastian Sokołowski 2004 Poznań K.S Energetyk Poznań A
94 Zuzanna Sokołowska 2007 Poznań A
95 Weronika Socha 2006 Poznań B
96 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo A
97 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo A
98 Aleksandra Sobczak 2015 Poznań A
99 Jasiu Sobczak 2015 Poznan A
100 Kinga Snela 2007 Oczkowice Snela Team A
101 Krzysztof Smolich 2009 Śrem B
102 Michał Smolich 2004 Śrem B
103 Filip Śmigielski 2009 Swarzędz A
104 Klaudia Smela 2010 Luboń B
105 Oliwia Smela 2012 Luboń B
106 POLA Skrzydlewska 2012 Poznań A
107 Aleks Skowroński 2012 Poznań Przedszkole Mali Sportowcy Poznań A
108 Zuzanna Skorupska 2006 Skórzewo SP Da Vinci A
109 Lena Siwińska 2013 Lusówko A
110 MACIEJ SIWIASZCZYK 2009 POZNAŃ 1975 A
111 PIOTR SIWIASZCZYK 2006 POZNAŃ 1975 A
112 Michał Sierzchuła 2012 Poznań A
113 Nadia Sieńczak 2010 Czapury A
114 Dobrochna Sieńczak 2012 Czapury A
115 Hanna Serba 2009 Poznań A
116 Ula Serba 2006 Poznań A
117 Jan Serba 2007 Poznań A
118 Artur Schmidt-Kozłowski 2015 Dąbrowa Chełmińska A
119 DANIEL SAWTYRUK 2011 POZNAŃ B
120 Zuzanna Rychlik 2009 poznań A
121 Joachim Rybarczyk 2010 Zalasewo Ryba & Chimuś B
122 Jędrzej Rybarczyk 2016 Zalasewo Ryba & Chimuś A
123 Małgorzata Rybacka 2008 Szczytniki Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
124 ALICJA RUGOWSKA 2014 POZNAŃ A
125 Olga Rożek 2005 Śrem MOS Śrem A
126 Lea Różańska 2009 Paczkowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A
127 Nina Różańska 2012 Paczkowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A
128 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17 A (karnet)
129 Antonina Rosenhof 2010 Rokietnica B
130 Jan Rok 2012 Poznań UKS Talent Poznań B
131 Stanisław Rogacki 2013 Poznań A
132 Szymon Relewicz 2009 Poznan Wolne Ślimaki A
133 Aleksandra Relewicz 2011 Poznań Wolne Ślimaki A
134 Martyna Rębas 2005 Komorniki 2005 A
135 Paweł Ratajszczak-Tymczyk 2009 Swarzedz A
136 Adrian Ratajczak 2008 Dolsk Nessi Team B
137 Piotr Ratajczak 2014 Poznań A
138 IGA RATAJCZAK 2010 Poznań A
139 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan A
140 Ksawery Pudliszewski 2006 Kościan A
141 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
142 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
143 Mikołaj Przybyła 2009 Poznań A
144 Zuzanna Przybyła 2012 Poznań A
145 Bartek Przybylski 2005 Poznań A
146 Martyna Przybylska 2012 Poznan A
147 Ania Przybylska 2007 Poznań B
148 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A (karnet)
149 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo SP Przeźmierowo A
150 Oliwier Prałat 2012 Poznań A
151 Gabriel Praiss 2009 Poznań 2009 B
152 Lilia Popiołek 2010 Chodzież A
153 Maja Polus 2008 Paczkowo ZMĘCZENIE NA STARCIE DOBIEGNIEW A
154 Julia Polarok 2009 Poznan A
155 Patryk Polarok 2012 Poznan A
156 Iga Polarok 2014 Poznan A
157 Oliwia Piszczoła 2011 Poznań Dirty Sparrows B
158 Filip Piszczoła 2006 Poznań Dirty Sparrows B
159 Alex Pietrzak 2007 Poznań A (karnet)
160 Maciej Pietrzak 2009 Poznań A
161 Ryszard Pflaum 2012 Poznań A
162 Wiktoria Pfeiffer 2013 Czmoń A
163 Zofia Pełnikowska 2009 Poznań A
164 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań A
165 Hanna Pęksa 2008 Poznań A
166 Maja Pędzińska 2006 Biedrusko B
167 Patrycja Pędzińska 2012 Biedrusko B
168 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew BblPleszew A
169 Aleksander Pawłowski 2013 Pleszew A
170 Nikodem Pawlik 2009 Poznan A
171 Zofia Pawlicka 2005 Poznań A
172 Amelia Pawlak 2018 Środa Wielkopolska Szkoła Podstawowa Nr 3 Środa Wielkopolska B
173 Jakub Pasiok 2009 Poznań A
174 Stanisław Pasiok 2011 Poznań A
175 Jan Panas 2012 Poznan A
176 Mateusz Pająk 2014 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
177 Agata Pająk 2011 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
178 Kacper Pach 2007 Poznań B
179 Kacper Pach 2007 Poznań B
180 Filip Osmański 2010 Poznań Jeżyce Biegają A
181 Filip Osiecki 2012 Komorniki A
182 Oliwia Osiecka 2005 KOMORNIKI A
183 Elena Osiecka 2011 Poznań A
184 Adam Olszanowski 2012 Poznań Przedszkole nr 47 A
185 Natalia Olszanowska 2011 Poznań SP 47 A
186 stanisław olejnicki 2014 poznań A (karnet)
187 Ignacy Ogierman 2009 Kornik Piłkarska Akademia Reissa B
188 Konstanty Ogierman 2014 Kornik B
189 Janusz Nyczak 2012 Poznań Dagmara Nyczak-Luma A
190 Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
191 Franek Nowicki 2012 Luboń A
192 Franciszek Nowak 2012 Poznań A
193 Oskar Nowak 2014 Poznań B
194 Michał Nowak 2009 Poznań AZS Poznań A
195 Anastazja Nowak 2012 Poznań B
196 Oliwia Nowak 2015 Poznań B
197 Alan Nowak 2011 Poznań A
198 Jacek Nowak 2007 Poznań Sp7 A
199 Julia Naskręt 2009 Kiełczewo Śrubki A
200 Zuzanna Naskręt 2007 Kiełćzewo Śrubki A
201 Bartek Nadobnik 2005 Kaźmierz ORLIK KAŹMIERZ A
202 Maja Mydlarz 2014 środa Wlkp. KS Tiger Zaniemyśl A
203 Michał Mydlarz 2010 środa Wlkp. KS Tiger Zaniemyśl A
204 Franciszek Mułkowski 2010 Opalenica SP Porzażyn A
205 Małgorzata Muras 2010 Chomęcice A
206 Krzysztof Muras 2008 Chomęcice A
207 Ignacy Mucha 2013 Poznan B
208 Maja Molenda 2009 Poznan A
209 Aleksander Molenda 2016 Poznan A
210 Nadia Molak 2009 Poznań B
211 Kacperek Mitura 2012 Komorniki A
212 Bartosz Miller 2013 Poznań A
213 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko A
214 Mateusz Migas 2012 Kiekrz A
215 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko A (karnet)
216 Bartosz Michałowski 2009 Poznań A
217 Karolina Michalska 2013 Kościan Kościan Team A
218 Stanisław Michalak 2013 Siekierki Wielkie A
219 Dominika Michalak 2004 Piła A
220 Adam Michalak 2014 Piła A
221 Julia Michalak 2009 BUK A
222 Zuzanna Michalak 2007 Siekierki Wielkie Unia Swarzędz A
223 Natalia Mejer 2007 Poznań 2007 A
224 Wojciech Mejer 2009 Poznań A
225 Mateusz Mejer 2012 POZNAŃ A
226 Kuba Małecki 2012 Poznań A
227 Gabriela Matuszczak 2003 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo B
228 Kuba Matusiak 2011 Krosno A
229 Szymon Matusiak 2013 Krosno A
230 Borys Marzec 2011 Poznań B
231 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A (karnet)
232 Dorian Marczewski 2007 Wrocław A
233 Tomek Marcinkowski 2010 Poznań A
234 Amelia Marcinkowska 2009 Poznań A
235 Kamil Marciniak 2006 Koziegłowy A
236 Anna Marcinek 2015 Poznań A
237 Daniel Marcinek 2011 Poznań A
238 Sebastian Marchlewski 2011 Strzyżewo A
239 Lena Marchlewska 2015 Strzyżewo A
240 Dominika Mańka 2012 Swarzędz A
241 Aniela Mańka 2014 Swarzędz A
242 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A (karnet)
243 Tymoteusz Malinger 2008 Swarzędz A
244 Lucjusz Malinger 2010 Swarzędz A
245 Lilia Malinger 2012 Swarzędz A
246 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody A (karnet)
247 Lena MAJORKOWSKA 2013 Bydgoszcz A
248 Marcel Majewski 2011 Poznań A
249 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo A
250 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo A
251 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
252 Dominik Machowicz 2012 LUBOŃ Przedszkole A
253 Bartosz Machowicz 2015 LUBOŃ A
254 Jakub Lutomski 2009 Oborniki Szkoła Podstawowa nr.2 w Obornikach A
255 Oliwia Lutomska 2009 Komorniki A
256 Paweł Luboński 2006 Poznań A (karnet)
257 Emilia Lubońska 2009 Poznań A (karnet)
258 Pola Losiak 2008 Poznań A
259 Kornelia Losiak 2011 Poznań A
260 Antonina Lorenz 2010 Kiekrz Kibolski KS A
261 Daria Liksa 2012 Poznań A
262 Laura Lick 2009 Poznań A
263 Aleks Lick 2007 Poznań A
264 Basia Lewandowska 2009 Konin B
265 Bogna Lewandowska 2013 Konin B
266 NADIA LEŚNIAK 2007 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO A
267 NIKOLA LEŚNIAK 2007 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO A
268 Ksawery Lesiński 2012 Poznań B
269 Victoria Lehmann 2011 POZNAN MUAY RUNNING TEAM B
270 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn A (karnet)
271 Franek Kwiatek 2012 Poznań A
272 Emilia Kwaśny 2010 poznań A
273 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ A
274 Liwia Kupczyńska 2013 Opalenica A
275 Felix Kuik 2008 Poznan UKS Olimpijczyk A (karnet)
276 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo A (karnet)
277 Jakub Kubiak 2013 Poznań A
278 Natalia Krzyżaniak 2005 Poznań Kobiety Biegają A
279 Jakub Krzyżaniak 2008 Biskupice A
280 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
281 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
282 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
283 Aleksander Krej 2013 Poznań A
284 Aleks Krawiec 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
285 Oskar Krawiec 2012 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
286 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo A
287 Kazimierz Kraus 2011 Poznań A
288 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica A (karnet)
289 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań B
290 Sergio Kowalczyk 2014 Poznań Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I A
291 Diego Kowalczyk 2006 Poznań AP Reissa 2006 A
292 Hanna Kotlińska 2013 Poznań A
293 Zofia Kotlińska 2008 Poznań A
294 Stanisław Kośmider 2009 Zaniemyśl KS Tig A
295 Jakub Kośmider 2007 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
296 Jan Kośmider 2011 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
297 Alicja Korek 2008 Poznań A
298 Mateusz Kopaszewski 2005 Poznań Akademia Cogito logopeda A
299 Szymon Kopaszewski 2008 Poznań A
300 Kornelia Konys 2004 Poznań A
301 Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy A
302 Jakub Konieczny 2014 Koziegłowy A
303 Filip Kolański 2012 Poznań przedszkole wesoła gromada poznań A
304 Jan Koczewski 2010 Poznań Maltańska Grupa Biegowa B
305 Nina Kociucka 2007 Tomaszów Mazowiecki B
306 Wiktor Knop 2013 Poznań A
307 Oskar Kluczewski 2011 Poznan A
308 Karolina Klimorowska 2009 Poznań PnB A
309 Karol KLIMASEK 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
310 Max Klemm 2006 GOWARZEWO A
311 Alex Klemm 2009 GOWARZEWO A
312 Krzyś Kiwertz 2010 Poznań Run Vegan TEAM B
313 Oliwia Kegel 2011 Poznań A
314 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina A
315 Agata Kaźmierczak 2006 Poznań Sp 66 A
316 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89 A
317 Paweł Kazało 2005 Leszno 4Runners A
318 Paulina Kazało 2009 Leszno 4Runners A
319 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy A (karnet)
320 Marika Kaniewska 2010 Poznań KB Maniac A
321 Maksymilian Kahla 2012 Poznan A
322 Maciej Kahla 2013 Poznan A
323 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku A
324 Michał Kaczmarek 2013 Poznań B
325 Eryk Kaczmarek 2006 Poznań A
326 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań A
327 Aleksandra Kaczmarek 2010 Poznań A
328 Martyna Kaczmarek 2009 Poznan aktywni A
329 Julia Kaczmarek 2011 Poznan aktywni A
330 Oskar Kaczmarek 2009 Poznań A
331 Maksymilian Kaczmarek 2008 Poznań A
332 Dorian Kacała 2012 Poznań A
333 Tomasz Kabziński 2006 Warszawa KIWIPORTAL.PL A
334 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35 A (karnet)
335 Otylia Jurga 2005 Nochowo MOS Śrem A (karnet)
336 Zuzanna Józefiak 2015 Gołuski A
337 Tomasz Józefiak 2014 Gołuski A
338 Borys Jodko 2013 Batorowo Jodko Brothers Running Team A
339 Maja Jodko 2010 Batorowo Jodko Brothers Running Team A (karnet)
340 Marta Jędrzejczak 2006 POZNAŃ 1975 A
341 Stanisław Jaźwiecki 2017 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM A
342 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN A
343 Jakub Jasinski 2008 Poznań Poznań Strzeszyn A
344 Aleksandra Jasinska 2004 Poznań FORMATIQ RUN A
345 Zofia Jasinska 2011 Poznań Poznań Strzeszyn A
346 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań Jarmudki B
347 Dorian Janek 2013 Poznań A
348 Amelia Jakuszewska 2012 Poznań kobietybiegaja.pl A (karnet)
349 Stanisław Jakubowski 2009 Poznań Piłkarska Akademia Reissa A
350 Emilia Hołyńska 2008 zbąszynek A
351 EMILIA HOŁYŃSKA 2008 ZBĄSZYNEK A
352 Wiktor Hojny 2011 Poznań A
353 Szymon Hojny 2006 Poznań A
354 Gabriela Hoffman 2013 poznań B
355 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem A
356 Szymon Hermański 2008 Poznań A
357 Magdalena Haufa 2009 Poznań A
358 Jan Halasz 2010 Poznań B
359 Oliwier Halasz 2013 Poznań B
360 Mikołaj Guzik 2007 Nowy Tomyśl A
361 Jan Guzik 2012 Nowy Tomyśl A
362 Karolina Grządzielewska 2015 Stęszew A
363 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań A
364 Gabriela Grządzielewska 2016 Poznań Securitas Polska Sp. z o.o. A
365 Agata Grycza 2013 Suchy Las Leśne Ludki A
366 Hanna Grycza 2011 Suchy Las Leśne Ludki A
367 Alicja Gruszka 2009 Plewiska A
368 Magda Gruszczyńska 2008 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
369 Marta Gruszczyńska 2005 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
370 Wojciech Grupa 2009 Mielno KP Koziegłowy A
371 Anna Grupa 2013 Mielno Przedszkole nr 26 A
372 Marta Grajnert 2008 Leszno A
373 Katarzyna Grajnert 2013 Leszno A
374 Bartek Grabiak 2012 Poznań gRUNwald Team Poznań A
375 Julia GOŁASKA 2011 POZNAŃ B
376 Zuzanna GOŁASKA 2014 POZNAŃ B
377 Magda Goszczyk 2009 Poznań A
378 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku A
379 Szymon Górka 2010 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań A
380 Adam Górczyński 2007 śrem MOS Śrem A
381 Kacper Górczyński 2010 śrem A
382 Kornelia Gorczyńska 2007 Kościan Śrubki A
383 Tymon Gogolewski 2011 Dolsk Przedszkole Mali Przyrodnicy Śrem A
384 Mikołaj Gogolewski 2008 Dolsk Szkoła podstawowa nr 4 Śrem A
385 Kamil Gałczyński 2009 Poznań B
386 Pola Gałczyńska 2013 Poznań B
387 Hubert Gąsiorowski 2009 m. Poznań PKKK A
388 Klara Gąsiorowska 2012 m. Poznań PKKK A
389 Jakub Garczyk 2012 Komorniki KGB Grzmot Komorniki B
390 Maria Gajb 2008 Poznań Obiady po zawodach A
391 Joanna Gabryś 2013 Poznań A
392 Roksana Gąbka 2011 Międzychód 2XTEAM A
393 Dimitrij Fudala 2015 Rokietnica A
394 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają A (karnet)
395 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci A (karnet)
396 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka A (karnet)
397 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
398 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań A
399 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań A
400 ANNA DŁUGIEWICZ 2006 POZNAŃ A
401 Filip Dutkiewicz 2011 Toruń A
402 Sebastian Dudziński 2007 Międzyrzecz A
403 Emilia Drzewiecka 2007 Poznań Street Beat A
404 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań A
405 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13 Poznań A
406 Franciszek Dorożała 2009 Golęczewo Klub Sobieski A (karnet)
407 Jan Dorożała 2013 Golęczewo A (karnet)
408 Zuzanna Dopierała 2006 poznan brak klubu B
409 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz Dirty Sparrows A
410 Jakub Domań 2004 Kiekrz Dirty Sparrows A
411 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
412 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
413 Igor Dojs 2012 POZNAŃ 2012 A
414 Maria Deko 2007 Czarny Las Dekodent B
415 Wojciech Deko 2006 Czarny Las Dekodent B
416 Antoni Deko 2009 Czarny Las Dekodent B
417 Nikola Deka 2009 Poznań A
418 Jan Czubaszewski 2010 Poznan SP64/SDS B
419 Piotr Czubaszewski 2014 Poznan SDS Kids B
420 Mikołaj Czechowski 2010 Poznań B
421 Zosia Czajkowska 2009 Poznań B
422 Amelka Czajkowska 2011 Poznań B
423 Nikodem Czajka 2015 Kostrzyn A
424 Gabrysia Cyferkowska 2014 Koziegłowy A
425 Zosia Cybal 2012 Jerzykowo A
426 Aleksander Ćwik 2011 Poznań B
427 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz A
428 Oliwia Coda 2012 Swarzędz A
429 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ Parkrun GOSTYŃ A
430 Tosia Chuda 2013 Poznań A
431 Piotr Chmiel 2010 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
432 Jan Chmiel 2008 Zaniemyśl KS Tige A
433 Lena Chałubińska 2013 Komorniki A
434 Tymon Błotny 2014 Gowarzewo Bears A
435 Oliwia Błaszczyk 2007 Zalasewo A
436 Magdalena Bystrzycka 2012 Szamotuły A
437 Laura Buszkowska 2009 Gaj Wielki Filon Team A
438 Leonard Budnik 2012 Poznań Przedszkole Nr 110 WESOŁY DOMEK B
439 Aleksander Budnik 2013 Poznań Przedszkole Nr 110 WESOŁY DOMEK B
440 Helna Buczkowska 2011 Kościan TEAM KOŚCIAN A
441 Magdalena Buczkowska 2014 Swarzędz B
442 Julia Brzóstowicz 2008 Goślinowo A
443 Jan Brzóstowicz 2013 Goślinowo A
444 Bruno Brukwicki 2010 Poznań A
445 Kacper Borucki 2008 Poznań B
446 Wojciech Borucki 2010 Poznań B
447 Julia Borowiec 2009 Daszewice A
448 Alina Borowiak 2015 Poznań B
449 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem B
450 Zosia Boehm 2006 Golęczewo A
451 Olivia Boehm 2008 Golęczewo A
452 Marcin Bochenek 2012 Poznań A
453 Kacper Bochenek 2009 Poznań A
454 Martyna Bober 2007 Poznan PARKOWE BRACTWO A
455 Wiktoria Blachowiak 2010 Swarzedz A
456 Wiktoria Bielerzewska 2007 Wielkawieś SP Stęszew A
457 Julia Bieleń 2013 Poznań MUAY RUNNING TEAM B
458 Łucja Bieleń 2016 Poznań MUAY RUNNING TEAM A
459 Stefan Biegalski 2010 Poznań A
460 Adam Biegalski 2014 Poznań A
461 Olga Bernat 2009 Suchy Las PSS Poznań A
462 Oskar Bernat 2004 Suchy Las KS UAM TRIATHLON POZNAŃ A
463 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
464 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
465 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
466 Jagna Bednarkiewicz 2012 suchy las A
467 Matylda Bednarkiewicz 2014 suchy las A
468 Gabrysia Baumgart 2008 Poznań B
469 Wiktoria Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem A
470 Sylwia Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem A
471 Adam Baranowski 2005 Poznań Społeczna Czwórka A
472 Barbara Baranowska 2010 Poznań Społeczna Czwórka A
473 Aleksandra Baranek 2004 Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek B
474 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz A (karnet)
475 Jakub Banasiak 2008 Poznań Maltańska Grupa Biegowa B
476 WERONIKA BĄK 2006 Kościan UKS Czwórka Kościan A
477 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu A (karnet)
478 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku A (karnet)
479 Igor Andrzejewski 2007 Poznań UKS A
480 Kamil Andrzejewski 2009 Poznań Sportowa Trzynastka A
481 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
482 Julia Adamczyk 2006 Nakło nad Notecią A
483 Amelia Adamczyk 2009 Nakło nad Notecią A
484 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Sp7 A