Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego 2019 - biegi dla dzieci

Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Pakiet
Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo B (karnet)
Martyna Trawczyńska 2008 Baranowo A
Victoria Konieczna 2007 Białośliwie A
Konstancja Konieczny 2009 Białośliwie A
Cezary Konieczny 2012 Białośliwie A
Jeremiasz Konieczny 2007 Białośliwie A
Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko Przedszkole Biedrusko A
Adam Agata 2013 Biedrusko B (karnet)
Dawid Jujeczka 2008 Biedrusko B
Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko A (karnet)
Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko A (karnet)
Kacper Doberstein 2008 Bogdanowo SP15 A
Franciszek Kozłowski 2006 Bolechówko A
Ignacy Kozłowski 2013 Bolechówko A
Agata Gendera 2009 Borek wlkp B (karnet)
Zuzanna Zaremba 2007 Borek Wlkp S.P. Borek Wlkp / UKS Jedynka Gostyń A (karnet)
Piotrek Matuszak 2004 Borek wlkp. A (karnet)
Filip Ratajczak 2011 BRAY B
Oskar Ratajczak 2015 BRAY B
Nikola Walczak 2011 Błaszki A
Dorian Kacała 2012 Błażejewo A
Adam Mantaj 2004 Chodzież MDP OSP Milcz A
Stasiu Jeziorski 2015 Chyby A
Livia Krzak 2015 Chyby A (karnet)
Mikołaj Szmaja 2013 Chyby Gigant A
Jan Szmaja 2011 Chyby Gigant A
Bogusław Jeziorski 2018 Chyby A
Maksymilian Korcz 2016 Czapury B
Aleksandra Jackowska 2013 Czapury A
Laura Wojciak 2011 Czempiń Borowo A
Gabriela Wojciak 2005 Czempin Borowo UKS A
Aleksandra Kułek 2008 Czempiń ChampionMan Team A
Oliwia Gadomska 2011 Czempiń A
Gabriela Nyczak 2011 Czempin Borowo A
Adam Chorążyczewski 2009 Czerniejewo B
Stanisław Chorążyczewski 2011 Czerniejewo B
Zofia Chorążyczewska 2015 Czerniejewo B
Oliwia Kosmowska 2012 Czerwonak A
NIKODEM KOSMOWSKI 2010 Czerwonak A
Wiktoria Pfeiffer 2013 Czmon Czmon A
Jan Halasz 2010 Dąbrowa A
Oliwier Halasz 2013 Dąbrowa A
Artur Schmidt-Kozłowski 2015 Dąbrowa Chełmińska A
Blanka Rozumek 2011 Dąbrówka A
Borys Rozumek 2015 Dąbrówka A
Kacper Górczyński 2010 Dalewo 2007 B (karnet)
Adam Górczyński 2007 Dalewo MOS Śrem A (karnet)
Julia Borowiec 2009 Daszewice SP Daszewice B
Adam Szymkowiak 2017 Daszewice B
Julia Jankowiak 2008 Dolsk B
Sylwia Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem A
Wiktoria Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem A (karnet)
Adrian Ratajczak 2008 Dolsk B
Katarzyna Przybysz 2004 Dopiewo Brave Beavers A
Emil Waluszyński 2013 Dopiewo A
Emilka Wawrzyniak 2016 Dopiewo B
NIKODEM SZYMKOWIAK 2013 DOPIEWO B
Mateusz wozniak 2011 Dymaczewo nowe A
Krysia Matusiak 2014 Garby A
Dorian Baumann 2014 Garby BAUMANNKI B (karnet)
Hania Juszkiewicz 2013 Garzyn Akademia sportu młode A
Oliwia Juszkiewicz 2007 Garzyn UKS Jedynka Gostyń A
Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
Zuzanna Górska 2013 Gniezno B
Kuba Zamiara 2015 Gniezno A
Mateusz Bubacz 2005 Gniezno B
Adam Lesiński 2014 Gniezno B
Jan Dorożała 2013 Golęczewo B
Franciszek Dorożała 2009 Golęczewo Klub Sobieski B
Sophie Boehm 2006 Golęczewo B
Oliwia Boehm 2008 Golęczewo B
Antonina Boehm 2017 Golęczewo B
Basia Lewandowska 2009 Góra Biegam Bo Nie Lubię B
Gabriel Lewandowski 2009 Gorzów Wlkp. SP Mistrzostwa Sportowego nr 3 B
Ines Lewandowska 2015 Gorzów Wlkp. Przedszkole Miejskie nr 10 B
Bartosz Lis 2010 Gościejewo B
Paweł Chudy 2007 Gostyń A
Ksawery tanaś 2011 Gołuchów Tanaś Tem B
Tymon Łyduch 2013 Grodzisk Wielkopolski A
anita kaźmierczak 2012 głuponie B
Michał STEMPNIAK 2006 HEL REBELS LEGION TEAM A
Danuta STEMPNIAK 2010 HEL REBELS LEGION TEAM A
Malwina Abramowicz 2006 Kalisz REKSIO TEAM B
Stanislaw Kazimirow 2011 Kalisz A
Gabriela Szwargot 2011 Kaźmierz Kaźmierz A
Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz A
Dominika Rutkowska 2010 Kaźmierz Kaźmierz A
Stanisław Przewoźny 2011 Kaźmierz Kaźmierz A
Nikodem Pawlik 2009 Kicin Biegacze Juniora Runners Team A
Oliwia Woźniak 2011 Kicin B (karnet)
Milena Dudzik 2011 Kicin B
Olaf Piechowiak 2012 Kicin B
Amelia Wawrzynkiewicz 2011 Kicin B
Zuzanna Domań 2010 Kiekrz A
Mateusz Migas 2012 Kiekrz A
Szymon Przynoga 2009 Kiekrz B
Marta Przynoga 2007 Kiekrz B
Jakub Domań 2004 Kiekrz A (karnet)
Jakub Reszke 2006 Kobylnica Szkoła podstawowa biskupice A
Urszula Gładysiak 2009 Komorniki A
Piotr Gładysiak 2011 Komorniki A
Kacper Mitura 2012 komorniki A (karnet)
piotr mitura 2015 komorniki A (karnet)
Jakub Garczyk 2012 Komorniki Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A (karnet)
Gabriela Gładysiak 2006 Komorniki A
Stasiu Michalski 2013 Kościan B
Zuzanna Naskręt 2007 Kościan A
Julia Naskręt 2009 Kościan A
Zosia Homska 2014 Kościan przedszkole samorządowe nr 2 Kościan A
WERONIKA BĄK 2006 Kościan UKS Czwórka Kościan A
Karolina Michalska 2013 Kościan Kościan Team A
Norbert Serafin 2007 Kostrzyn Akademia Urbasia A (karnet)
Julia Królewicz 2006 Kostrzyn A
Jakub Mizera 2004 Kostrzyn Wlkp. A
Alicja Szestakow 2007 Kotla SP Kotla B (karnet)
Alicja Kozłowska 2014 Koziegłowy Odkrywcy B
Michalina Kołacka 2009 Koziegłowy Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
Aleksander Kołacki 2014 Koziegłowy A
Kornelia Marciniak 2011 Koziegłowy A
Jan Kujawa 2010 Koziegłowy Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia B
Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy A
Samanta Ostoj 2011 Koźmin Wielkopolski SP3 - Koźmin Wlkp. / MKL Jarocin A
Jan Kula 2009 Koło A
Filip Gadomski 2010 Krosno SP Krosno A
Jaś Spychaj 2015 Krzemieniewo A
Wiktoria Wojtczak 2013 Krzywiń Promień Krzywiń A
Jakub Drab 2012 Krzyż Wlkp. FSD RUN DREZDENKO A (karnet)
Jagoda Musielak 2005 Książ Wielkopolski MOS Śrem A (karnet)
Franciszek Musielak 2009 Książ Wielkopolski MOS Śrem A
Norbert Musielak 2005 Książ Wielkopolski MOS Śrem A
Aleksander Modrzyński 2008 Leszno A
Zuzanna Seweryn 2014 Leszno A
Weronika Seweryn 2010 Leszno A
Wiktoria Prałat 2016 Leszno B (karnet)
Antek Pieszak 2014 Luboń B
Klaudia Smela 2010 Luboń A (karnet)
Aurelia Kwiecińska 2008 Luboń KidsRunners B
Oliwier Kwieciński 2013 Luboń KidsRunners B
Emil Mikołajczak 2009 Luboń B (karnet)
Bartosz Machowicz 2015 Luboń PRZEDSZKOLE DĘBOWE LUDKI W POZNANIU A
Dominik Machowicz 2012 Luboń PRZEDSZKOLE DĘBOWE LUDKI W POZNANIU A
Nastja Kaseja-Zimlińska 2011 Luboń A
Marcel Kóska 2013 Luboń A
Gabriel Pieszak 2011 Luboń B
Oliwia Smela 2012 Luboń A (karnet)
Marta Kurzawska 2012 Luboń B
Jędrzej Michalski 2013 Lulinek B
Piotr Michalski 2013 Lulinek B
Alex Jędrzejczak 2008 Międzychód B
Roksana Gąbka 2011 MIĘDZYCHÓD 2X Team A
Maja Kram 2009 Międzychód Akademia Piłkarska Warta Girls Międzychód B
Patryk Krawczyk 2004 Mieszków A
Jakub Leśniowski 2007 Mosina B
Lena Ratajczak 2016 Mosina Night Runners A
Bruno Roszak 2013 Mosina UKS ORLIK MOSINA A
Alicja Szymandera 2013 Mosina UKS Fighters Mosina A
Wojciech Szymandera 2010 Mosina UKS Fighters Mosina A
Filip Sebzda 2011 Murowana Goślina B
Florian Iskrzak 2009 Murowana Goślina Kibolski KS A
Filip Sebzda 2011 Murowana Goślina B
Stefan Dutkowski 2011 Nekla A
Ksawery Kołodziejczak 2008 Nekla Night Runners Nekla A
Tymoteusz Kołodziejczak 2010 Nekla Night Runners Nekla A
Inga Bojewska 2009 Nochowo SP Nochowo/MOS Śrem A
Olga Rożek 2005 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem A
Otylia Jurga 2005 Nochowo MOS Śrem A
Milena Bilińska 2009 Oborniki A
Maksymilian BILIŃSKI 2013 Oborniki A
Pola Kramer 2012 Oborniki B
Patryk Kieljan 2007 Oborniki FKS Sparta Oborniki A
Antoni Talarek 2013 Oborniki A
Kinga Snela 2007 Oczkowice MUKS SZOK BOJANOWO A
Liwia Kupczyńska 2013 Opalenica A (karnet)
Igor Targosz 2008 Opalenica A
ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA A (karnet)
Antek Jakubowski 2008 Opalenica A
GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA A (karnet)
Weronika Kurek 2012 Opalenica A
Julia Michalak 2009 OTUSZ B (karnet)
Julia Gerwazik 2007 Paczkowo SP46 B
Lilianna Mejer 2013 Paczkowo Przedszkole Zielony Zakątek B
Mia Pilaczynska 2015 Pawlowice Dirty Sparrows A
Aleksandra Wolarczak 2012 Pecna A
Michał Fabisiak 2011 Pecna A
Zuzanna Bartkowiak 2006 Piaskowo B
Natalia Bartkowiak 2011 Piaskowo/Ostroróg B
Maciej Maciejewski 2009 Piznań A
Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew A
Aleksander Pawłowski 2013 Pleszew A
Kacper Szuda 2010 Plewiska Sp2 Plewiska A
Bartosz Dzierzkiewicz 2009 Plewiska A
Oliwka Zabłocka 2013 Plewiska A
Franciszek Zablocki 2015 Plewiska A
Jakub Sroka 2010 Plewiska Szkoła Podstawowa nr 65 w Poznań A
Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole nr 175 A
Aleksander Wachowiak 2013 Plewiska A
Fabian Wiechciński 2017 Plewiska A
Julia Wiechcińska 2012 Plewiska A
Klara Gąsiorowska 2012 Poznań A
Hubert Gąsiorowski 2009 Poznań A
Weronika Frąckowiak 2011 Poznań SP89 A (karnet)
Maciej Gwarek 2009 Poznań A
Zuzanna Maciejewska 2014 Poznań A
Stanisław Olejnicki 2014 poznań B
Marcin Bochenek 2012 Poznań A
Filip Sztukowski 2011 Poznań Szkoła Podstawowa nr 51 A
Wiktoria Jackowiak 2010 Poznań A
Sebastian Rowley 2011 Poznań A
Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 A
Kamil Kaczmarek 2007 Poznań UKS CityZen A
Bartosz Raś 2009 Poznań B
Bartosz Jastrzębski 2011 Poznań Szkoła podstawowa nr 25 A
Franciszek Jarmuda 2009 Poznań Jarmudki A
Pola Barabasz 2006 Poznań B
Mikołaj Przybyła 2009 Poznań A
Antosia Rabsch 2009 Poznan WKSB A
Grzegorz Trąbalski 2016 Poznań A
Konstanty Hull 2014 Poznań A
Wiktoria Gwarek 2012 Poznań A
Filip MAŁECKI 2007 POZNAŃ SP 61 A (karnet)
Liliana Witkowska 2011 Poznań Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 Poznań A
Janek Styza 2008 Poznań szkoła podstawowa 67 B
Szymon Dziamski 2011 Poznań Wilda Biega A
Emilia Grządzielewska 2013 Poznań BE TRI A
ALEKSANDRA GAPIK 2014 Poznań B
Antoni Olejnicki 2015 poznań B
Stanisław Paetz 2010 Poznań A
Nikodem Urbaniak 2007 Poznań B
Filip Piotrowski 2007 Poznań A
Zuzanna Rychlik 2009 Poznań Szkoła Podstawowa nr 47 w Poznaniu A
Emilia Humbla 2015 Poznań A
Zuzanna Przybyła 2012 Poznań A
Natalia Kaczmarek 2011 Poznań B
Leon Raczyk 2012 Poznań A
Kamil Gałczyński 2009 Poznań A
Szymon Górka 2010 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań A
Hubert Jeczewski 2011 Poznan Zespól Szkol nr 5 w Poznaniu A
Adam Olszanowski 2012 Poznań Przedszkole 47 B
Michał Anioł 2014 Poznań Anioł Team A
Stanislaw Rogacki 2013 Poznań A
Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
Wiktoria Kozlowska 2007 Poznań A
Zofia Konieczna 2006 Poznań A
Matylda Jodko 2009 Poznań Jodko Brothers Running Team A
Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
Oliwia Urbaniak 2009 Poznań B
Iga Polarok 2014 Poznan A
Tomasz Kosmowski 2013 Poznan A
Kyrylo Kotok 2015 Poznan A
Dobrochna Szuszczyńska 2010 Poznań A
Kazimierz Humbla 2014 Poznań A
Zuzanna Malinowska 2015 Poznań B
Alicja Kaczmarek 2013 Poznań B
Lena Czaprańska 2013 Poznań Przedszkole nr.96 A (karnet)
Dominik Biernacik 2016 Poznań A
Hanna Ziarkiewicz 2006 Poznan AZS Poznań A
Oliwia Piszczoła 2011 Poznań Dirty Sparrows A
Aleksander Krej 2013 Poznań B
Martyna Liszkowska 2013 Poznań A
Martyna Nowacka 2008 Poznań SP 18 Poznań B (karnet)
Filip Sobkowiak 2014 Poznań A
Gabriela Grządzielewska 2016 Poznań BE TRI A
ALEKSANDER KONIECZNY 2007 Poznań B
Natalia Olszanowska 2011 Poznań SP 74 B
Adrian Kalinowski 2013 Poznań B
Liliana Seyssens 2013 Poznan A
Daniel Omyła 2014 Poznań A
Lucas Świniarek 2013 Poznań Ptkw A
WOJCIECH Konieczna 2009 Poznań A
Iga Straszewska 2007 Poznań A
Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
ANDREAS WOJTYNIAK 2010 POZNAŃ B
Paweł Niedziela 2014 Poznań A
Julia Polarok 2009 Poznan A
Maja Jastrzębska 2006 Poznań Szkoła podstawowa nr 25 A
Szymon Tarajkowicz 2013 Poznań A
Gabrysia Cyferkowska 2014 Poznań B
Aleks Skowroński 2012 Poznań A (karnet)
Jakub Czaprański 2013 Poznań Przedszkole nr.96 A (karnet)
Hanna Łasocha 2011 Poznań A
Gabriela Ławniczak 2010 Poznań SP 89 POZNAŃ A
Rafał Wyka 2012 Poznań Przedszkole nr 77 Koraliki A
Joanna Gabryś 2013 Poznań A (karnet)
Martyna Nowak 2004 Poznań A
Filip Piszczoła 2006 Poznań Dirty Sparrows A
Kacper Liszkowski 2007 Poznań A
Olga Nowik 2006 Poznań A
Natalia Gniatczyk 2013 Poznań Akademia Urbasia A (karnet)
Kinga Sosińska 2008 Poznań A
Zofia Jasińska 2011 Poznań A
Danylo Kotok 2014 Poznan A
Natalia Krzyżaniak 2005 Poznań A
Staś Hoffman 2016 Poznań Pluszowy miś A
Kornel Jarosz 2015 Poznań A
Zuzanna Lewicka 2012 Poznań Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
Antonina PIECHOTA 2013 Poznań A
Emilia Socha 2014 Poznań B
Maja Michalska 2011 Poznań A
FILIP HERRA 2009 POZNAŃ B
Pola Kowalewska 2007 Poznań AZS Poznań A
Borys Marzec 2011 Poznań A (karnet)
Patrycja Łączka 2011 Poznan A
Igor Tarajkowicz 2011 Poznań A
Jan Strugarek 2013 Poznań A
Kamil Skowroński 2016 Poznań A
Adam Łasocha 2014 Poznań A
Maciej Szymoniak 2008 Poznań A
Igor Dojs 2013 POZNAŃ 1982 A
Jakub Nowak 2006 Poznań A
Sebastian Zandecki 2013 Poznań A
Juliusz Pyszczorski 2008 Poznań A
Kuba Giera 2015 Poznań Żłobek PTYŚ B
Justyna Kozłowska 2005 Poznań A
Zofia Jelonek 2011 Poznań Rehafiz A
Milan Stroiński 2009 Poznań SP nr 89 w Poznaniu A (karnet)
Olga Wesołowska 2008 Poznań A
Nel Ptak 2009 Poznań Kociaki A
Michał Fink 2011 Poznań A
Miłosz Zając 2016 Poznań Żłobek Mały Vinci I A
Oskar Hybiak 2006 Poznań A
Gabrysia Hoffman 2013 Poznań Ptkw A (karnet)
Aleksandra Relewicz 2011 Poznan Wolne Ślimaki A
Franek Kwiatek 2012 Poznań A
XAVIER HERRA 2011 POZNAŃ B
Alicja Korek 2008 Poznań brak B
Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A
Marianna Sklepowicz 2014 Poznań B (karnet)
Zuzanna Filut 2006 Poznań HETMAN SOBIESKI Poznań A
Mateusz Łączka 2008 Poznan A
Julia Nowak 2012 Poznań B
Ignacy Mucha 2013 poznań A
Julia Pawlicka 2014 Poznań B
Marysia Wierzbińska 2011 Poznań A
Hubert Piotrowski 2004 Poznań A
Oliwia Chadyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 62 A
Kamila Bednarska 2015 Poznań A
Marta Imbierska 2010 Poznań A
Martyna Kaliszan 2007 Poznań A (karnet)
Jan Pyszczorski 2010 Poznań A
Antosia Drewniak 2008 Poznań A
Gabrysia Zawadzka 2013 Poznań A
Karolina Klimorowska 2009 Poznań PnB B
Maja Zduniewicz 2013 Poznan A
LENA SZESZUŁA 2015 POZNAŃ B
Stanisław Walkowiak 2004 Poznań SP 61 Poznań A (karnet)
Sonia Wesołowska 2012 Poznań A
Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Katolicka Szkoła Podstawowa im. Stanisława Kostki w Poznaniu A
Igor Andrzejewski 2007 Poznań A
Jadzia Kwiatek 2016 Poznań A
Paulina Kaszuba 2011 Poznań SP 93 A
Piotr Kapka 2005 Poznań A (karnet)
Tosia Chuda 2013 Poznań Przedszkole 113 A
Natan Kozłowski 2018 Poznań A
Sergio Kowalczyk 2014 Poznań Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I A
Amelia Mendel 2015 Poznań A
Zosia Wierzbińska 2009 Poznań A
Julia Muras 2010 Poznań SP14 Poznań A
Emilia Bednarska 2010 Poznań A
Gabriela Kozieł 2012 Poznań A
Kornelia Spychaj 2011 Poznań A
Mikołaj Czechowski 2010 Poznań SP nr 18 B (karnet)
Adrianna Czapczyk 2014 Poznań B
Wiktoria Zandecka 2012 Poznań A
Kornelia Losiak 2011 Poznań B
Tomasz Marcinkowski 2010 Poznań A
Jakub Kowalewski 2011 Poznań AZS Poznań A
Łucja Bartkowiak 2010 Poznań A
Aleksander Ślusarczyk 2015 Poznań Ślusarczyk Team B
Szymon Przybylak 2011 Poznań sp 67 Poznań A
Kamila Ćwik 2014 Poznań B
Jan Rok 2012 Poznań LPFA Poznań-Dębiec A
Kamil Andrzejewski 2009 Poznań A
Szymon Relewicz 2009 Poznań Wolne Ślimaki A
Marika Koziel 2010 Poznan A
Anna Cesar 2015 Poznań A
Piotr Ratajczak 2014 Poznań B
Marek Kąsowski 2012 Poznań A
Bianka Adamczewska 2008 Poznań UKS Dąb Suchy Las A
Bartosz Michałowski 2009 Poznań A
Borys Leśniak 2009 Poznań Dirty Sparrows B (karnet)
Katarzyna Sosińska 2011 Poznań A
Aleks Krawiec 2011 Poznań A
Stanisław Szymczak 2010 Poznań SP89 Poznań A
Mikołaj Wieczorek 2012 Poznań A
Antoni Muras 2013 Poznań Przedszkole 150 A
Tymoteusz Szulist 2016 Poznań A
Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Szkoła podstawowa 71 A
Amelia Tomczak 2010 Poznań B
Amelia Mytko 2010 Poznań Art-Rod A
Hanna Borodo 2014 Poznań A
Hubert Walczak 2011 Poznań A
Amelia Marcinkowska 2009 Poznań A
Franciszek Bartkowiak 2012 Poznań A
Michalina Ślusarczyk 2014 Poznań Ślusarczyk Team B
Zuzanna Jelonek 2008 Poznań Rehafiz A
Edward Roguski 2016 Poznań A
Denys Kotok 2013 Poznan A
Ryszard Zabłocki 2007 Poznań A
Tomasz Cesar 2012 Poznań A
Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
Agata Wojtaszyk 2007 Poznań A
Gabriela Zając 2014 Poznań A (karnet)
Aleksandra Kubiak 2011 Poznań A
Kinga Wolna 2011 Poznań A
Przemek Ast 2011 Poznań A
Milena Bady 2013 Poznań B
Pola Losiak 2008 Poznań B
Pola Gałczyńska 2013 Poznań A
Oskar Strzelewicz 2016 Poznań A
Oskar Krawiec 2012 Poznań A
Emilia Dziamska 2013 Poznań A
Bartosz Miller 2013 Poznań A
Wanda Kuszak 2010 POZNAN A
Jakub Szymański 2013 Poznań Huragan Szklarka Poznań A
Nadia Molak 2009 Poznań B
Ryszard Pflaum 2012 Poznan B
Jakub Kaczmarek 2015 Poznań B
Gosia Wojtkowiak 2015 Poznań Szybkie Ślimaki A
Eryk Grzęda 2011 Poznań SP 89 POZNAŃ A
Marika Adamska 2006 Poznań A
Patryk Winkel 2008 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A (karnet)
Marek Królikowski 2009 POZNAŃ A
Dominik Cybulski 2012 Poznań A
Maria Skorubska 2015 Poznań A
Anna Kicińska 2011 Poznań A
Alicja Zabłocka 2015 Poznań A
Jakub Poppe 2011 Poznań Syn Pędzącego Jelenia B
Marysia Wojciechowicz 2011 Poznań Koty A
Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań A
Maksymilian Kubiak 2014 Poznań A
Maciej Gwarek 2009 Poznań A
Julia Imbierska 2013 Poznań A
Aleksandra Leśniak 2006 Poznań Dirty Sparrows B
Antoni Małecki 2005 Poznan SP 61 A (karnet)
Nadzeya Kaliaha 2008 Poznań B
Maciej Siwiaszczyk 2009 Poznań Team serniczek :) A
Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A
Ignaś Tomaszewski 2014 Poznań B
Wojciech Szymczak 2008 Poznań SP89 Poznań A
Adam Popiak 2010 Poznań B
Kacper Bochenek 2009 Poznań A
Jan Imbierski 2013 Poznań A
Zuzanna Grzęda 2008 Poznań SP 89 POZNAŃ A
Juliusz Paikert 2013 Poznań TS Olimp Szkółka Piłkarska A
Karolina Kosmowska 2011 Poznan A
Michał Kaczmarek 2013 POZNAŃ SP 55 A
Oliwia Gwarek 2011 Poznań A
Natalia Kicińska 2013 Poznań A
Laura Kudlińska Finger 2014 Poznań Night Runners Kids A
Barbara Baranowska 2010 Poznań Akademia Urbasia A (karnet)
Ksawery Kozber 2011 Poznań B
Jakub Trąbalski 2012 Poznań A
Jakub MAŁECKI 2007 POZNAŃ SP 61 A (karnet)
Piotr Siwiaszczyk 2006 Poznań Team serniczek :) A
Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13 A
Filip Malinowski 2007 Poznań SP 20 Poznań A
Łucja Kaczmarek 2015 Poznań, pow. Poznań A
Leon Jeckel 2011 Poznań, pow. Poznań A
MIA WIŚNIEWSKA 2011 Przeźmierowo A (karnet)
Natalia Dydymska 2010 Puszczykowo B
Bartek Dydymski 2008 Puszczykowo B
Kacper Naskręt 2010 Puszczykowo B
Faustyna Szłapka 2007 Rąbiń Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem A
Tymoteusz Szłapka 2009 Rąbiń Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem A
Nicholas Stavrou 2011 Rabka-Zdrój B
Timothy Stavrou 2013 Rabka-Zdrój B
Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku A
Gabriela Świątek 2010 Rogoźno A
Hubert Świątek 2013 Rogoźno A
Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
Lena Czekatowska 2011 Rokietnica B
Laura Bryk 2009 Rokietnica B
Kacper Kaźmierczak 2011 Rokietnica A
Natasza Bryk 2014 Rokietnica B
Dawid Pruchniewski 2012 Rokietnica A
Szymon Stachowiak 2008 Rokietnica Rokietnica Biega A
Ewa Stachowiak 2005 Rokietnica Rokietnica Biega A
Oliwia Pawlik 2004 Siedlec B
Jan Kochański 2013 Siekierki Wielkie A
Franciszek Mułkowski 2010 Sielinko SP Porażyn A (karnet)
Tymoteusz Płażalski 2012 Skoki A
Nina Lewandowska 2015 Skórzewo A
aleksander owczarek 2019 skórzewo B
Marysia Zbytniewska 2015 Skórzewo B
Mikołaj Wiciak 2009 Skórzewo A
Pola Wiciak 2013 Skórzewo A
Tomasz Maluśki 2005 Śmieszkowo A
Antoni Bartoszewski 2008 Spytkówki A
Stanisław Bartoszewski 2009 Spytkówki A
Jan Bartoszewski 2015 Spytkówki A
Matylda Karlak 2012 Śrem A
Amelia Pawlak 2007 Środa Wielkopolska Polonia Środa/SP3 A
Amelia Oporowska 2014 Środa Wlkp. B
Maksymilian Ochtyra 2005 Stęszew B
Matylda Weychan 2004 Stęszew A
Wiktor Woźniak 2008 Stęszew Ks Lipno Stęszew A
Sandra Nowak 2014 Stęszew B
Igor Molicki 2006 Stęszew B
Weronika Wieczorek 2006 Stęszew B
Wiktoria Augustyniak 2015 Stęszew B
Maja Korycińska 2006 Stęszew B
Patryk Rabiega 2012 Stęszew B
Martyna Boinska 2006 Stęszew B
Zosia Gryczyńska 2006 Stęszew A
Dawid Dymek 2006 Stęszew B
Natalia Woźniak 2006 Stęszew B
Vanessa Danielewicz 2009 Stęszew B
Łukasz Krzyżagórski 2005 Stęszew B
Oliwier Szafrański 2006 Stęszew B
Marcelek Danielewicz 2013 Stęszew A
Karol Kaczmarek 2005 Stęszew B
Szymon Nowak 2014 Stęszew B
Oliwia Skiba 2009 Stęszew A
Maciej Potrawiak 2005 Stęszew B
Marcelinka Weychan 2012 Stęszew A
Alex Danielewicz 2007 Stęszew Ks Lipno Stęszew A
Matylda Bednarkiewicz 2014 Suchy Las A
Marina Górska 2010 Suchy Las MY SWEET EVENT A
Grzegorz Łuczak 2014 Suchy Las B
Franciszek Łuczak 2014 Suchy Las B
Filip Górski 2004 Suchy Las MY SWEET EVENT A
Olga Bernat 2009 Suchy Las PSS Poznań A
Oskar Bernat 2004 Suchy Las UAM Triathlon Poznań B
Mikołaj Gorzelanny 2013 Sulechów B (karnet)
Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A (karnet)
Maja Lemańska 2015 Swadzim A
Zuzanna Coda 2010 Swarzędz A
Leonard Sobczak 2014 Swarzedz B
Oliwia Coda 2012 Swarzędz A
Zosia Sobczak 2009 Swarzedz B
Mikołaj Adamczyk 2007 Swarzędz B
Alicja Wiza 2008 Swarzędz SKF KS Poznań A
Kornelia Nowak 2008 Swarzędz A
Dorota Szwed-Kopyto 2009 Swarzędz A (karnet)
Franciszek Węcławiak 2009 Swarzędz B
Igor Karpowicz 2009 Święciechowa A
Izabela Karpowicz 2006 Święciechowa A
Norbert Klak 2007 Święciechowa Polonia 1912 Leszno A
Gabriela Lechowicz 2012 Szamocin A
Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły A
Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły A
Leszek Gzyl 2007 Szamotuły A
Zbigniew Gzyl 2005 Szamotuły A
Jakub Gzyl 2004 Szamotuły A
Maja Nowak 2008 Szczytniki SP 14 A
Hanna Nowak 2011 Szczytniki Sp14 A
Jasiu Jarek 2016 Szreniawa A
Jeremi Marciniak 2007 Szreniawa A
Zosia Peszel 2012 Słonin Szkoła podstawowa Czempiń A (karnet)
Mārtiņš Āboliņš 2014 Talsi Maratona klubs A
Markuss Āboliņš 2011 Talsi Maratona klubs A
Victoria Andrzejewska 2012 Tomiczki A
Mateusz Słomiński 2009 Uścięcice kijanki team A
Krystyna Słomińska 2008 Uścięcice kijanki team A
Laura Gucińska 2012 Wągrowiec Rocet Team B
Konrad Guciński 2011 Wągrowiec Rocket Team B
Zosia Rejmoniak 2012 Wągrowiec B
Agata Gajewska 2008 Wągrowiec B
Ida Krasowska 2010 Walcz B
Ida Krasowska 2010 Wałcz B (karnet)
Gabriel Kozłowski 2013 Więckowice B
Nadia Bąk 2012 Wierzenica Przedszkole nr 75 Przyjaciele Włóczykija A
Eliza Komorowska 2014 Wiry Mały Vinci B
Jakub Kowalski 2014 Wiry A
Krzysztof Winter 2015 Wiry B
Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
Oliwier Burek 2012 Września Night Runners Września B
Jakub Burek 2008 Września Night Runners Września B
Kacper Łyduch 2012 Września B
Antonina Dworski 2008 Żagan Spejs Club Żagań B
Jakub Kaczmarek 2004 Zalasewo AZS AWF Poznań Triathlon A (karnet)
Lena Pruszkowska 2011 Zalasewo Zalasewo A
Maciej Zandecki 2012 Zalasewo B
Przemysław Kaczmarek 2009 Zalasewo AZS AWF Poznań Triathlon A (karnet)
Alex Maluśkiewicz 2015 Zalasewo Mario team A
Oliwia Błaszczyk 2007 Zalasewo SP nr 2 Zalasewo A
Michał Respondek 2013 Zielona Góra A
Aleksandra Respondek 2016 Zielona Góra A
Aleksander Piechura 2012 Łask A
Mikołaj Piechura 2007 Łask A
Mateusz Kabat 2009 Łódź Inowrocław Biega A
Wiktoria Kabat 2008 Łódź A