Lista startowa - IV Bieg Zajączka Wielkanocnego 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Adam Górczyński 2007 śrem MOS Śrem A
2 Adrian Ratajczak 2008 Dolsk Nessi Team B
3 Agata Grycza 2013 Suchy Las Leśne Ludki A
4 Agata Kaźmierczak 2006 Poznań Sp 66 A
5 Aleks Lick 2007 Poznań A
6 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
7 Aleksandra Jasinska 2004 Poznań FORMATIQ RUN A
8 Aleksandra Szymczak 2011 Poznań Wielkopolska Akademia Piłkarska A
9 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka A (karnet)
10 Alex Pietrzak 2007 Poznań A (karnet)
11 Alicja Korek 2008 Poznań A
12 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ A
13 Ania Przybylska 2007 Poznań B
14 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
15 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89 A
16 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Sp7 A
17 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu A (karnet)
18 Dagmara Zalita 2010 Swarzędz B
19 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
20 Dimitrij Fudala 2015 Rokietnica A
21 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
22 Dorian Janek 2013 Poznań A
23 Emilia Lubońska 2009 Poznań A (karnet)
24 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
25 Filip Sztukowski 2011 Poznań Szkoła Podstawowa nr 51 A
26 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań Jarmudki B
27 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
28 Gabriela Hoffman 2013 poznań B
29 Gabriela Zając 2014 Poznań B
30 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
31 Hanna Grycza 2011 Suchy Las Leśne Ludki A
32 Hubert Gąsiorowski 2009 m. Poznań PKKK A
33 Igor Wasiński 2008 Stryków A
34 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
35 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem B
36 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina A
37 Jakub Lutomski 2009 Oborniki Szkoła Podstawowa nr.2 w Obornikach A
38 Jan Rok 2012 Poznań UKS Talent Poznań B
39 Jan Czubaszewski 2010 Poznan SP64/SDS B
40 Julia Borowiec 2009 Daszewice A
41 Kacper Górczyński 2010 śrem A
42 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A (karnet)
43 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A (karnet)
44 Kacper Pach 2007 Poznań B
45 Kacperek Mitura 2012 Komorniki A
46 Karolina Klimorowska 2009 Poznań PnB A
47 Klara Gąsiorowska 2012 m. Poznań PKKK A
48 Klaudia Smela 2010 Luboń B
49 Krzysztof Winter 2015 Wiry B
50 Laura Lick 2009 Poznań A
51 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci A (karnet)
52 Lena MAJORKOWSKA 2013 Bydgoszcz A
53 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko A (karnet)
54 MACIEJ SIWIASZCZYK 2009 POZNAŃ 1975 A
55 Maciej Woźny 2008 Plewiska A
56 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A (karnet)
57 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
58 Maja Polus 2008 Paczkowo ZMĘCZENIE NA STARCIE DOBIEGNIEW A
59 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań A
60 Marcela Strzelecka 2014 Bytkowo A
61 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN A
62 Maria Gajb 2008 Poznań Obiady po zawodach A
63 Marianna Zalita 2011 Swarzędz B
64 Marta Jędrzejczak 2006 POZNAŃ 1975 A
65 Martyna Rębas 2005 Komorniki 2005 A
66 Martyna Bober 2007 Poznan PARKOWE BRACTWO A
67 Martyna Strzelecka 2015 Bytkowo A
68 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze A (karnet)
69 Małgorzata Rybacka 2008 Szczytniki RybaTeam A
70 Michał Szewczyk 2013 Poznań Mali europejczycy A
71 Michał Nowak 2009 Poznań AZS Poznań A
72 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem A
73 NADIA LEŚNIAK 2007 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO A
74 NIKOLA LEŚNIAK 2007 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO A
75 Olga Bernat 2009 Suchy Las PSS Poznań A
76 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica A (karnet)
77 Oliwia Smela 2012 Luboń B
78 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku A (karnet)
79 Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
80 Oskar Bernat 2004 Suchy Las KS UAM TRIATHLON POZNAŃ A
81 Patryk Winkel 2008 Poznań B
82 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań A
83 Paulina Kazało 2009 Leszno 4Runners A
84 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ Parkrun GOSTYŃ A
85 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
86 Paweł Luboński 2006 Poznań A (karnet)
87 PIOTR SIWIASZCZYK 2006 POZNAŃ 1975 A
88 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
89 Piotr Czubaszewski 2014 Poznan SDS Kids B
90 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy A (karnet)
91 Ryszard Zabłocki 2007 Poznań LPFA Poznań A
92 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki B
93 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo A (karnet)
94 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody A (karnet)
95 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz A (karnet)
96 Tosia Chuda 2013 Poznań A
97 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają A (karnet)
98 Wiktor Knop 2013 Poznań A
99 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A (karnet)
100 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35 A (karnet)
101 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn A (karnet)
102 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku A
103 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
104 Zosia Szewczyk 2010 Poznań SP 34 Klasa Pływacka A