Lista startowa - IV Bieg Zajączka Wielkanocnego 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Wiktoria Słupska 2003 Poznań B
2 Gabriela Matuszczak 2003 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo B
3 Kacper Stefaniak 2003 Poznań A
4 Aleksandra Baranek 2004 Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek B
5 Sebastian Sokołowski 2004 Poznań K.S Energetyk Poznań A
6 Dominika Michalak 2004 Piła A
7 Michał Smolich 2004 Śrem B
8 Aleksandra Jasinska 2004 Poznań FORMATIQ RUN A
9 Stanisław Walkowiak 2004 Poznań SP 61 Poznań A
10 Jakub Domań 2004 Kiekrz Dirty Sparrows A
11 Oskar Bernat 2004 Suchy Las KS UAM TRIATHLON POZNAŃ A
12 Kornelia Konys 2004 Poznań A
13 Otylia Jurga 2005 Nochowo MOS Śrem A (karnet)
14 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las A (karnet)
15 Martyna Rębas 2005 Komorniki 2005 A
16 Sylwia Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem A
17 Wiktoria Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem A
18 Paweł Kazało 2005 Leszno 4Runners A
19 Bartek Nadobnik 2005 Kaźmierz ORLIK KAŹMIERZ A
20 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy A (karnet)
21 Olga Rożek 2005 Śrem MOS Śrem A
22 Marta Gruszczyńska 2005 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
23 Bartek Przybylski 2005 Poznań A
24 Zofia Pawlicka 2005 Poznań A
25 Oliwia Osiecka 2005 KOMORNIKI A
26 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań A
27 Natalia Krzyżaniak 2005 Poznań Kobiety Biegają A
28 Mateusz Kopaszewski 2005 Poznań Akademia Cogito logopeda A
29 Adam Baranowski 2005 Poznań Społeczna Czwórka A
30 Tomasz Kabziński 2006 Warszawa KIWIPORTAL.PL A
31 Ula Serba 2006 Poznań A
32 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
33 Zuzanna Skorupska 2006 Skórzewo SP Da Vinci A
34 Eryk Kaczmarek 2006 Poznań A
35 Maja Pędzińska 2006 Biedrusko B
36 Max Klemm 2006 GOWARZEWO A
37 Paweł Luboński 2006 Poznań A (karnet)
38 Agata Kaźmierczak 2006 Poznań Sp 66 A
39 WERONIKA BĄK 2006 Kościan UKS Czwórka Kościan A
40 Marta Jędrzejczak 2006 POZNAŃ 1975 A
41 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35 A (karnet)
42 Teodor Trzaskowski 2006 Poznań Buciki GUCIO Team A
43 Diego Kowalczyk 2006 Poznań AP Reissa 2006 A
44 Wojciech Deko 2006 Czarny Las Dekodent B
45 Ksawery Pudliszewski 2006 Kościan A
46 Szymon Hojny 2006 Poznań A
47 Zosia Boehm 2006 Golęczewo A
48 ANNA DŁUGIEWICZ 2006 POZNAŃ A
49 Weronika Socha 2006 Poznań B
50 Kamil Marciniak 2006 Koziegłowy A
51 PIOTR SIWIASZCZYK 2006 POZNAŃ 1975 A
52 Zuzanna Dopierała 2006 poznan brak klubu B
53 Filip Piszczoła 2006 Poznań Dirty Sparrows B
54 Julia Adamczyk 2006 Nakło nad Notecią A
55 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN A
56 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17 A (karnet)
57 Aleks Lick 2007 Poznań A
58 Ania Przybylska 2007 Poznań B
59 Mikołaj Guzik 2007 Nowy Tomyśl A
60 Martyna Bober 2007 Poznan PARKOWE BRACTWO A
61 Zuzanna Sokołowska 2007 Poznań A
62 Dorian Marczewski 2007 Wrocław A
63 Sebastian Dudziński 2007 Międzyrzecz A
64 Zuzanna Szymańska 2007 Poznań Łejery A
65 Jacek Nowak 2007 Poznań Sp7 A
66 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań B
67 Jakub Kośmider 2007 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
68 Igor Andrzejewski 2007 Poznań UKS A
69 Nina Kociucka 2007 Tomaszów Mazowiecki B
70 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ Parkrun GOSTYŃ A
71 Natalia Mejer 2007 Poznań 2007 A
72 Ryszard Zabłocki 2007 Poznań LPFA Poznań A
73 Oliwia Błaszczyk 2007 Zalasewo A
74 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica A (karnet)
75 Adam Górczyński 2007 śrem MOS Śrem A
76 Kinga Snela 2007 Oczkowice Snela Team A
77 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze A (karnet)
78 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew BblPleszew A
79 Julia Zawal 2007 Poznań Oslo team A
80 Zuzanna Naskręt 2007 Kiełćzewo Śrubki A
81 Zuzanna Michalak 2007 Siekierki Wielkie Unia Swarzędz A
82 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
83 ZUZANNA ZAREMBA 2007 Borek Wlkp UKS Jedynka Gostyń A
84 Kornelia Gorczyńska 2007 Kościan Śrubki A
85 Kacper Pach 2007 Poznań B
86 Kacper Pach 2007 Poznań B
87 Emilia Drzewiecka 2007 Poznań Street Beat A
88 Maria Deko 2007 Czarny Las Dekodent B
89 Alex Pietrzak 2007 Poznań A (karnet)
90 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan A
91 Wiktoria Bielerzewska 2007 Wielkawieś SP Stęszew A
92 Jan Serba 2007 Poznań A
93 NADIA LEŚNIAK 2007 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO A
94 NIKOLA LEŚNIAK 2007 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO A
95 Jakub Jasinski 2008 Poznań Poznań Strzeszyn A
96 Adrian Ratajczak 2008 Dolsk Nessi Team B
97 Patryk Winkel 2008 Poznań B
98 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań A (karnet)
99 Małgorzata Rybacka 2008 Szczytniki Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
100 Olivia Boehm 2008 Golęczewo A
101 Zofia Kotlińska 2008 Poznań A
102 Maria Gajb 2008 Poznań Obiady po zawodach A
103 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
104 Jan Chmiel 2008 Zaniemyśl KS Tige A
105 WERONIKA ŚWIDERSKA 2008 ZAKRZEW A
106 Jan Styza 2008 Poznań B
107 Felix Kuik 2008 Poznan UKS Olimpijczyk A (karnet)
108 Gabrysia Baumgart 2008 Poznań B
109 Szymon Kopaszewski 2008 Poznań A
110 Igor Wasiński 2008 Stryków A
111 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Sp7 A
112 Pola Losiak 2008 Poznań A
113 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners A
114 Kacper Borucki 2008 Poznań B
115 Jakub Krzyżaniak 2008 Biskupice A
116 Krzysztof Muras 2008 Chomęcice A
117 Mikołaj Gogolewski 2008 Dolsk Szkoła podstawowa nr 4 Śrem A
118 Maksymilian Kaczmarek 2008 Poznań A
119 Marta Grajnert 2008 Leszno A
120 Magda Gruszczyńska 2008 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
121 Maja Polus 2008 Paczkowo ZMĘCZENIE NA STARCIE DOBIEGNIEW A
122 Maciej Woźny 2008 Plewiska A
123 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina A
124 Emilia Hołyńska 2008 zbąszynek A
125 EMILIA HOŁYŃSKA 2008 ZBĄSZYNEK A
126 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku A
127 Alicja Korek 2008 Poznań A
128 Szymon Hermański 2008 Poznań A
129 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
130 Jakub Banasiak 2008 Poznań Maltańska Grupa Biegowa B
131 Jakub Woźniak 2008 Poznań A
132 Julia Brzóstowicz 2008 Goślinowo A
133 Tymoteusz Malinger 2008 Swarzędz A
134 Hanna Pęksa 2008 Poznań A
135 Kamil Andrzejewski 2009 Poznań Sportowa Trzynastka A
136 Pola Wolniak 2009 Poznań A
137 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo A
138 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo SP Przeźmierowo A
139 Alex Klemm 2009 GOWARZEWO A
140 Julia Polarok 2009 Poznan A
141 Maja Molenda 2009 Poznan A
142 MACIEJ SIWIASZCZYK 2009 POZNAŃ 1975 A
143 Julia Michalak 2009 BUK A
144 Nikola Deka 2009 Poznań A
145 Michał Nowak 2009 Poznań AZS Poznań A
146 Oliwia Lutomska 2009 Komorniki A
147 Zofia Winiarska 2009 Buk Szkoła Podstawowa Buk A
148 Jeremi Winiarski 2009 Buk Szkoła Podstawowa Buk A
149 Paulina Kazało 2009 Leszno 4Runners A
150 Gabriel Praiss 2009 Poznań 2009 B
151 Maciej Pietrzak 2009 Poznań A
152 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89 A
153 Franciszek Dorożała 2009 Golęczewo Klub Sobieski A (karnet)
154 Emilia Lubońska 2009 Poznań A (karnet)
155 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Swarzędz B
156 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
157 Lea Różańska 2009 Paczkowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A
158 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
159 Nikodem Pawlik 2009 Poznan A
160 Mateusz Tomaszewski 2009 Poznań A
161 Martyna Kaczmarek 2009 Poznan aktywni A
162 Kamil Gałczyński 2009 Poznań B
163 Julia Naskręt 2009 Kiełczewo Śrubki A
164 Szymon Relewicz 2009 Poznan Wolne Ślimaki A
165 Marcel Wower 2009 Poznań A
166 Amelia Adamczyk 2009 Nakło nad Notecią A
167 Basia Lewandowska 2009 Konin B
168 Filip Śmigielski 2009 Swarzędz A
169 Oskar Wanielista 2009 Zarszyn B
170 Karolina Klimorowska 2009 Poznań PnB A
171 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo A
172 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo A
173 Jakub Lutomski 2009 Oborniki Szkoła Podstawowa nr.2 w Obornikach A
174 Krzysztof Smolich 2009 Śrem B
175 Jakub Pasiok 2009 Poznań A
176 Magdalena Haufa 2009 Poznań A
177 Wojciech Mejer 2009 Poznań A
178 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem B
179 Antoni Deko 2009 Czarny Las Dekodent B
180 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka A (karnet)
181 Oskar Kaczmarek 2009 Poznań A
182 Olga Bernat 2009 Suchy Las PSS Poznań A
183 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A (karnet)
184 Zosia Czajkowska 2009 Poznań B
185 Nadia Molak 2009 Poznań B
186 Laura Buszkowska 2009 Gaj Wielki Filon Team A
187 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki B
188 Magda Goszczyk 2009 Poznań A
189 Mikołaj Przybyła 2009 Poznań A
190 Amelia Marcinkowska 2009 Poznań A
191 Julia Borowiec 2009 Daszewice A
192 Paweł Ratajszczak-Tymczyk 2009 Swarzedz A
193 Xavier Szwarnowski 2009 Warszawa 4Endorphins A
194 Stanisław Jakubowski 2009 Poznań Piłkarska Akademia Reissa A
195 Ignacy Ogierman 2009 Kornik Piłkarska Akademia Reissa B
196 Stanisław Kośmider 2009 Zaniemyśl KS Tig A
197 Kacper Bochenek 2009 Poznań A
198 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A (karnet)
199 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań Jarmudki B
200 Alicja Gruszka 2009 Plewiska A
201 Wojciech Grupa 2009 Mielno KP Koziegłowy A
202 Hanna Serba 2009 Poznań A
203 Zofia Pełnikowska 2009 Poznań A
204 Bartosz Michałowski 2009 Poznań A
205 Zuzanna Rychlik 2009 poznań A
206 Laura Lick 2009 Poznań A
207 Hubert Gąsiorowski 2009 m. Poznań PKKK A
208 Tymoteusz Zaparty 2009 Jerzykowo A
209 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A (karnet)
210 Lilia Popiołek 2010 Chodzież A
211 Dagmara Zalita 2010 Swarzędz B
212 Jan Koczewski 2010 Poznań Maltańska Grupa Biegowa B
213 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań A
214 Maja Jodko 2010 Batorowo Jodko Brothers Running Team A (karnet)
215 Joachim Rybarczyk 2010 Zalasewo Ryba & Chimuś B
216 Martyna Tyszkiewicz 2010 Poznań SP34 Klasa Pływacka B
217 Jan Czubaszewski 2010 Poznan SP64/SDS B
218 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz Dirty Sparrows A
219 Bruno Brukwicki 2010 Poznań A
220 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
221 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem A
222 Jan Łepski 2010 Poznań B
223 Marika Kaniewska 2010 Poznań KB Maniac A
224 Barbara Baranowska 2010 Poznań Społeczna Czwórka A
225 Daria Sydorenko 2010 Poznan A
226 Jan Halasz 2010 Poznań B
227 Stefan Biegalski 2010 Poznań A
228 Wiktoria Blachowiak 2010 Swarzedz A
229 Konrad Wawrzyniak 2010 Leszno A
230 IGA RATAJCZAK 2010 Poznań A
231 Wojciech Szymandera 2010 Mosina UKS Fighters Mosina A
232 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A (karnet)
233 Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy A
234 Jan Stolarz 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
235 Lucjusz Malinger 2010 Swarzędz A
236 Antonina Rosenhof 2010 Rokietnica B
237 Kacper Górczyński 2010 śrem A
238 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz A
239 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 Poznań A (karnet)
240 Filip Osmański 2010 Poznań Jeżyce Biegają A
241 Michał Mydlarz 2010 środa Wlkp. KS Tiger Zaniemyśl A
242 Wojciech Borucki 2010 Poznań B
243 Małgorzata Muras 2010 Chomęcice A
244 Zosia Szewczyk 2010 Poznań SP 34 Klasa Pływacka A
245 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań A
246 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań A
247 Franciszek Mułkowski 2010 Opalenica SP Porzażyn A
248 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu A (karnet)
249 Krzyś Kiwertz 2010 Poznań Run Vegan TEAM B
250 Klaudia Smela 2010 Luboń B
251 Szymon Górka 2010 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań A
252 Maja Wanielista 2010 Zarszyn B
253 Nadia Sieńczak 2010 Czapury A
254 Aleksandra Kaczmarek 2010 Poznań A
255 BARTOSZ SZCZUREK 2010 POZNAŃ A
256 Mikołaj Czechowski 2010 Poznań B
257 Emilia Kwaśny 2010 poznań A
258 Tomek Marcinkowski 2010 Poznań A
259 Antonina Lorenz 2010 Kiekrz Kibolski KS A
260 Ksawery Szenknecht 2010 Poznań A
261 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo A
262 Piotr Chmiel 2010 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
263 Aleksandra Szymczak 2011 Poznań Wielkopolska Akademia Piłkarska A
264 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
265 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają A (karnet)
266 Natalia Olszanowska 2011 Poznań SP 47 A
267 Julia GOŁASKA 2011 POZNAŃ B
268 Aleks Krawiec 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
269 Hubert Walczak 2011 Poznań A
270 Kuba Matusiak 2011 Krosno A
271 Oliwia Kegel 2011 Poznań A
272 Borys Marzec 2011 Poznań B
273 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz A (karnet)
274 Hanna Grycza 2011 Suchy Las Leśne Ludki A
275 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
276 Roksana Gąbka 2011 Międzychód 2XTEAM A
277 Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań B
278 Marcel Majewski 2011 Poznań A
279 Helna Buczkowska 2011 Kościan TEAM KOŚCIAN A
280 Tymon Gogolewski 2011 Dolsk Przedszkole Mali Przyrodnicy Śrem A
281 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko A (karnet)
282 Liliana Witkowska 2011 Poznań A
283 Marianna Zalita 2011 Swarzędz B
284 Oskar Kluczewski 2011 Poznan A
285 Agata Pająk 2011 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
286 Daniel Marcinek 2011 Poznań A
287 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody A (karnet)
288 Alicja Woroch 2011 Poznań Mała Torpeda A
289 Aleksandra Relewicz 2011 Poznań Wolne Ślimaki A
290 Zofia Jasinska 2011 Poznań Poznań Strzeszyn A
291 Kornelia Losiak 2011 Poznań A
292 Sebastian Marchlewski 2011 Strzyżewo A
293 Victoria Lehmann 2011 POZNAN MUAY RUNNING TEAM B
294 Stanisław Pasiok 2011 Poznań A
295 Alan Nowak 2011 Poznań A
296 Wiktor Hojny 2011 Poznań A
297 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
298 Aleksander Ćwik 2011 Poznań B
299 Julia Kaczmarek 2011 Poznan aktywni A
300 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły A
301 Kazimierz Kraus 2011 Poznań A
302 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku A (karnet)
303 Elena Osiecka 2011 Poznań A
304 Mateusz Woźniak 2011 Poznań A
305 Amelka Czajkowska 2011 Poznań B
306 Filip Sztukowski 2011 Poznań Szkoła Podstawowa nr 51 A
307 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
308 Oliwia Piszczoła 2011 Poznań Dirty Sparrows B
309 Filip Dutkiewicz 2011 Toruń A
310 DANIEL SAWTYRUK 2011 POZNAŃ B
311 Jan Kośmider 2011 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
312 Igor Dojs 2012 POZNAŃ 2012 A
313 Antoni Żuchlewski 2012 Poznań A
314 Klara Gąsiorowska 2012 m. Poznań PKKK A
315 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
316 Maksymilian Kahla 2012 Poznan A
317 Oliwia Coda 2012 Swarzędz A
318 Franek Nowicki 2012 Luboń A
319 Wiktoria Zandecka 2012 Poznań Przedszkole Wiolinek A
320 Bartek Grabiak 2012 Poznań gRUNwald Team Poznań A
321 Jan Panas 2012 Poznan A
322 Amelia Jakuszewska 2012 Poznań kobietybiegaja.pl A (karnet)
323 Dominik Machowicz 2012 LUBOŃ Przedszkole A
324 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań A
325 Filip Kolański 2012 Poznań przedszkole wesoła gromada poznań A
326 Martyna Przybylska 2012 Poznan A
327 Leonard Budnik 2012 Poznań Przedszkole Nr 110 WESOŁY DOMEK B
328 Jagoda Strabel 2012 Śrem Przedszkole Przylądek Małych Odkrywców A
329 Dorian Kacała 2012 Poznań A
330 Jan Rok 2012 Poznań UKS Talent Poznań B
331 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
332 Jakub Garczyk 2012 Komorniki KGB Grzmot Komorniki B
333 Jakub Stachowski 2012 Poznań A
334 Kuba Małecki 2012 Poznań A
335 Mateusz Migas 2012 Kiekrz A
336 Oskar Krawiec 2012 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
337 Nikodem Zieliński 2012 Poznan A
338 Lilia Malinger 2012 Swarzędz A
339 Aleks Skowroński 2012 Poznań Przedszkole Mali Sportowcy Poznań A
340 Magdalena Bystrzycka 2012 Szamotuły A
341 Oliwier Prałat 2012 Poznań A
342 Marcin Bochenek 2012 Poznań A
343 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska A
344 Ksawery Lesiński 2012 Poznań B
345 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko A
346 Zuzanna Przybyła 2012 Poznań A
347 Michał Sierzchuła 2012 Poznań A
348 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn A (karnet)
349 Izabela Witucka 2012 Poznan Geparda Poznań A
350 Oliwia Smela 2012 Luboń B
351 POLA Skrzydlewska 2012 Poznań A
352 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo A
353 Nina Różańska 2012 Paczkowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A
354 Jan Guzik 2012 Nowy Tomyśl A
355 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat A (karnet)
356 Dominika Mańka 2012 Swarzędz A
357 Patryk Polarok 2012 Poznan A
358 Matylda Tomaszewska 2012 Poznań A
359 Anna Sydorenko 2012 Poznan A
360 Adam Olszanowski 2012 Poznań Przedszkole nr 47 A
361 Zosia Cybal 2012 Jerzykowo A
362 Patrycja Pędzińska 2012 Biedrusko B
363 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ A
364 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań B
365 Franek Kwiatek 2012 Poznań A
366 Ryszard Pflaum 2012 Poznań A
367 Błażej Zaparty 2012 Jerzykowo A
368 Jagna Bednarkiewicz 2012 suchy las A
369 Filip Szymaniak 2012 Poznań B
370 Anastazja Nowak 2012 Poznań B
371 Dobrochna Sieńczak 2012 Czapury A
372 Daria Liksa 2012 Poznań A
373 Mateusz Mejer 2012 POZNAŃ A
374 Adam Szymankiewicz 2012 Luboń A
375 Mateusz Wysoczański 2012 Poznań A
376 Rafał Wyka 2012 Poznań Przedszkole nr 77 Koraliki A
377 Janusz Nyczak 2012 Poznań Dagmara Nyczak-Luma A
378 Franciszek Nowak 2012 Poznań A
379 Zuzanna Tomczak 2012 Gowarzewo B
380 Filip Osiecki 2012 Komorniki A
381 Kacperek Mitura 2012 Komorniki A
382 ALAN SOLAREK 2013 POZNAN KACZORKI A
383 Michał Kaczmarek 2013 Poznań B
384 Stanisław Rogacki 2013 Poznań A
385 Karolina Michalska 2013 Kościan Kościan Team A
386 Borys Jodko 2013 Batorowo Jodko Brothers Running Team A
387 Michał Szewczyk 2013 Poznań Mali europejczycy A
388 Aleksander Andrzej Wachowiak 2013 Plewiska A
389 Jan Brzóstowicz 2013 Goślinowo A
390 Tymon Łyduch 2013 Grodzisk Wielkopolski B
391 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13 Poznań A
392 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo A (karnet)
393 Nadia Warszewska 2013 Poznań A
394 Dorian Janek 2013 Poznań A
395 Jan Dorożała 2013 Golęczewo A (karnet)
396 Liwia Kupczyńska 2013 Opalenica A
397 Wiktoria Pfeiffer 2013 Czmoń A
398 Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
399 Oliwier Halasz 2013 Poznań B
400 Julia Bieleń 2013 Poznań MUAY RUNNING TEAM B
401 Patrycja Teuschner 2013 Poznan A
402 Anna Grupa 2013 Mielno Przedszkole nr 26 A
403 Ignacy Mucha 2013 Poznan B
404 Agata Grycza 2013 Suchy Las Leśne Ludki A
405 Bartosz Miller 2013 Poznań A
406 Tosia Chuda 2013 Poznań A
407 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań A
408 Gabriela Hoffman 2013 poznań B
409 Hanna Kotlińska 2013 Poznań A
410 Joanna Gabryś 2013 Poznań A
411 Aleksander Pawłowski 2013 Pleszew A
412 Lena MAJORKOWSKA 2013 Bydgoszcz A
413 Aleksander Krej 2013 Poznań A
414 Katarzyna Grajnert 2013 Leszno A
415 Jakub Kubiak 2013 Poznań A
416 Szymon Matusiak 2013 Krosno A
417 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku A
418 Amelia Urbanek 2013 Poznań A
419 Lena Chałubińska 2013 Komorniki A
420 Pola Gałczyńska 2013 Poznań B
421 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły A
422 Lena Siwińska 2013 Lusówko A
423 Alicja Szymandera 2013 Mosina UKS Fighters Mosina A
424 Aleksander Budnik 2013 Poznań Przedszkole Nr 110 WESOŁY DOMEK B
425 Sebastian Zandecki 2013 Poznań Przedszkole Wiolinek A
426 Maciej Kahla 2013 Poznan A
427 Bogna Lewandowska 2013 Konin B
428 Jan Strugarek 2013 Poznań B
429 Stanisław Michalak 2013 Siekierki Wielkie A
430 Jakub Szymański 2013 Poznań Huragan Szklarka Poznań A
431 Wiktor Knop 2013 Poznań A
432 Tomasz Józefiak 2014 Gołuski A
433 Jakub Konieczny 2014 Koziegłowy A
434 ALICJA RUGOWSKA 2014 POZNAŃ A
435 Adam Biegalski 2014 Poznań A
436 Iga Polarok 2014 Poznan A
437 Gabriela Zając 2014 Poznań B
438 Adam Michalak 2014 Piła A
439 Tymon Błotny 2014 Gowarzewo Bears A
440 Maja Mydlarz 2014 środa Wlkp. KS Tiger Zaniemyśl A
441 Sergio Kowalczyk 2014 Poznań Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I A
442 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
443 Oskar Nowak 2014 Poznań B
444 Marcela Strzelecka 2014 Bytkowo A
445 Jagoda Łepska 2014 Poznań B
446 stanisław olejnicki 2014 poznań A (karnet)
447 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
448 Konstanty Ogierman 2014 Kornik B
449 Aniela Mańka 2014 Swarzędz A
450 Gabrysia Cyferkowska 2014 Koziegłowy A
451 Katarzyna Szczurek 2014 poznań A
452 Zuzanna GOŁASKA 2014 POZNAŃ B
453 Mateusz Pająk 2014 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
454 Magdalena Buczkowska 2014 Swarzędz B
455 Piotr Ratajczak 2014 Poznań A
456 Piotr Czubaszewski 2014 Poznan SDS Kids B
457 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci A (karnet)
458 Matylda Bednarkiewicz 2014 suchy las A
459 LENA ŚWIDERSKA 2014 ZAKRZEW A
460 Jasiu Sobczak 2015 Poznan A
461 Anna Marcinek 2015 Poznań A
462 Pola Tomczak 2015 Gowarzewo B
463 Zuzanna Józefiak 2015 Gołuski A
464 Liliana Szymankiewicz 2015 Luboń A
465 Krzysztof Winter 2015 Wiry B
466 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Buciki GUCIO Team A
467 Artur Schmidt-Kozłowski 2015 Dąbrowa Chełmińska A
468 Oliwia Nowak 2015 Poznań B
469 Lena Marchlewska 2015 Strzyżewo A
470 Alina Borowiak 2015 Poznań B
471 Aleksandra Sobczak 2015 Poznań A
472 Bartosz Machowicz 2015 LUBOŃ A
473 Martyna Strzelecka 2015 Bytkowo A
474 Karolina Grządzielewska 2015 Stęszew A
475 Karol KLIMASEK 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
476 Nikodem Czajka 2015 Kostrzyn A
477 Dimitrij Fudala 2015 Rokietnica A
478 Oliwia Zandecka 2016 Poznań Przedszkole Wiolinek A
479 Jędrzej Rybarczyk 2016 Zalasewo Ryba & Chimuś A
480 Gabriela Grządzielewska 2016 Poznań Securitas Polska Sp. z o.o. A
481 Łucja Bieleń 2016 Poznań MUAY RUNNING TEAM A
482 Aleksander Molenda 2016 Poznan A
483 Stanisław Jaźwiecki 2017 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM A
484 Amelia Pawlak 2018 Środa Wielkopolska Szkoła Podstawowa Nr 3 Środa Wielkopolska B