Lista startowa - IV Bieg Zajączka Wielkanocnego 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pakiet
1 Laura Lick 2009 Poznań A
2 Stanisław Michalak 2013 Siekierki Wielkie A
3 Jan Panas 2012 Poznan A
4 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
5 POLA Skrzydlewska 2012 Poznań A
6 Nadia Sieńczak 2010 Czapury A
7 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
8 Michał Kaczmarek 2013 Poznań B
9 Borys Marzec 2011 Poznań B
10 Alex Pietrzak 2007 Poznań A (karnet)
11 Franciszek Nowak 2012 Poznań A
12 Eryk Kaczmarek 2006 Poznań A
13 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły A
14 Ryszard Pflaum 2012 Poznań A
15 Hanna Pęksa 2008 Poznań A
16 Nikodem Czajka 2015 Kostrzyn A
17 Wiktor Hojny 2011 Poznań A
18 Maja Pędzińska 2006 Biedrusko B
19 Pola Gałczyńska 2013 Poznań B
20 Paweł Luboński 2006 Poznań A (karnet)
21 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań A
22 Aleksandra Kaczmarek 2010 Poznań A
23 Magdalena Haufa 2009 Poznań A
24 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo A
25 Emilia Hołyńska 2008 zbąszynek A
26 Oliwier Prałat 2012 Poznań A
27 Hanna Serba 2009 Poznań A
28 Mateusz Woźniak 2011 Poznań A
29 Tymon Łyduch 2013 Grodzisk Wielkopolski B
30 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań B
31 Pola Tomczak 2015 Gowarzewo B
32 Maciej Woźny 2008 Plewiska A
33 Jakub Pasiok 2009 Poznań A
34 Aleksandra Sobczak 2015 Poznań A
35 Hanna Kotlińska 2013 Poznań A
36 Stefan Biegalski 2010 Poznań A
37 Gabrysia Cyferkowska 2014 Koziegłowy A
38 Dobrochna Sieńczak 2012 Czapury A
39 Wiktoria Słupska 2003 Poznań B
40 Kacper Górczyński 2010 śrem A
41 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo A
42 Zosia Cybal 2012 Jerzykowo A
43 Jakub Stachowski 2012 Poznań A
44 Ksawery Szenknecht 2010 Poznań A
45 Szymon Hojny 2006 Poznań A
46 Kacper Pach 2007 Poznań B
47 Filip Szymaniak 2012 Poznań B
48 Kamil Gałczyński 2009 Poznań B
49 Emilia Lubońska 2009 Poznań A (karnet)
50 Filip Dutkiewicz 2011 Toruń A
51 Piotr Ratajczak 2014 Poznań A
52 Bartek Przybylski 2005 Poznań A
53 Kazimierz Kraus 2011 Poznań A
54 Daria Liksa 2012 Poznań A
55 Tymoteusz Malinger 2008 Swarzędz A
56 Ksawery Lesiński 2012 Poznań B
57 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Swarzędz B
58 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina A
59 Stanisław Pasiok 2011 Poznań A
60 IGA RATAJCZAK 2010 Poznań A
61 Zofia Kotlińska 2008 Poznań A
62 Adam Biegalski 2014 Poznań A
63 Marta Grajnert 2008 Leszno A
64 Dorian Marczewski 2007 Wrocław A
65 Maksymilian Kahla 2012 Poznan A
66 Alicja Korek 2008 Poznań A
67 Kacperek Mitura 2012 Komorniki A
68 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo A
69 Wiktoria Blachowiak 2010 Swarzedz A
70 ALICJA RUGOWSKA 2014 POZNAŃ A
71 Oskar Kluczewski 2011 Poznan A
72 Magda Goszczyk 2009 Poznań A
73 Amelia Marcinkowska 2009 Poznań A
74 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań B
75 Mikołaj Czechowski 2010 Poznań B
76 Igor Wasiński 2008 Stryków A
77 Joanna Gabryś 2013 Poznań A
78 Bartosz Miller 2013 Poznań A
79 Zuzanna Sokołowska 2007 Poznań A
80 Mateusz Wysoczański 2012 Poznań A
81 Lena Chałubińska 2013 Komorniki A
82 Anna Marcinek 2015 Poznań A
83 Pola Wolniak 2009 Poznań A
84 Krzysztof Smolich 2009 Śrem B
85 Aleksander Ćwik 2011 Poznań B
86 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ A
87 Kuba Małecki 2012 Poznań A
88 Marcel Wower 2009 Poznań A
89 Katarzyna Grajnert 2013 Leszno A
90 Maciej Kahla 2013 Poznan A
91 Krzysztof Winter 2015 Wiry B
92 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
93 Tymoteusz Zaparty 2009 Jerzykowo A
94 Stanisław Rogacki 2013 Poznań A
95 Julia Polarok 2009 Poznan A
96 Nikola Deka 2009 Poznań A
97 Adam Szymankiewicz 2012 Luboń A
98 Oliwia Błaszczyk 2007 Zalasewo A
99 Aleksander Pawłowski 2013 Pleszew A
100 Tomek Marcinkowski 2010 Poznań A
101 Oskar Nowak 2014 Poznań B
102 Jan Styza 2008 Poznań B
103 Julia Borowiec 2009 Daszewice A
104 Lilia Popiołek 2010 Chodzież A
105 Liliana Witkowska 2011 Poznań A
106 Maja Molenda 2009 Poznan A
107 Patrycja Teuschner 2013 Poznan A
108 Oliwia Lutomska 2009 Komorniki A
109 Daniel Marcinek 2011 Poznań A
110 Lucjusz Malinger 2010 Swarzędz A
111 Michał Smolich 2004 Śrem B
112 Martyna Przybylska 2012 Poznan A
113 Zuzanna Józefiak 2015 Gołuski A
114 BARTOSZ SZCZUREK 2010 POZNAŃ A
115 Gabriela Hoffman 2013 poznań B
116 Zosia Czajkowska 2009 Poznań B
117 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
118 Błażej Zaparty 2012 Jerzykowo A
119 Patryk Polarok 2012 Poznan A
120 WERONIKA ŚWIDERSKA 2008 ZAKRZEW A
121 Liliana Szymankiewicz 2015 Luboń A
122 Mateusz Migas 2012 Kiekrz A
123 Marcel Majewski 2011 Poznań A
124 Antoni Żuchlewski 2012 Poznań A
125 Gabriela Zając 2014 Poznań B
126 Julia GOŁASKA 2011 POZNAŃ B
127 Zuzanna Rychlik 2009 poznań A
128 Lena Siwińska 2013 Lusówko A
129 Aleksander Molenda 2016 Poznan A
130 Nikodem Zieliński 2012 Poznan A
131 Oliwia Osiecka 2005 KOMORNIKI A
132 Lilia Malinger 2012 Swarzędz A
133 Ignacy Mucha 2013 Poznan B
134 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
135 Julia Brzóstowicz 2008 Goślinowo A
136 Tomasz Józefiak 2014 Gołuski A
137 Kuba Matusiak 2011 Krosno A
138 Katarzyna Szczurek 2014 poznań A
139 Amelka Czajkowska 2011 Poznań B
140 Basia Lewandowska 2009 Konin B
141 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A (karnet)
142 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan A
143 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz A
144 Iga Polarok 2014 Poznan A
145 LENA ŚWIDERSKA 2014 ZAKRZEW A
146 Zosia Boehm 2006 Golęczewo A
147 Julia Adamczyk 2006 Nakło nad Notecią A
148 EMILIA HOŁYŃSKA 2008 ZBĄSZYNEK A
149 Wojciech Mejer 2009 Poznań A
150 Marianna Zalita 2011 Swarzędz B
151 Zuzanna GOŁASKA 2014 POZNAŃ B
152 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn A (karnet)
153 Pola Losiak 2008 Poznań A
154 Kornelia Konys 2004 Poznań A
155 Amelia Urbanek 2013 Poznań A
156 Emilia Kwaśny 2010 poznań A
157 Nikodem Pawlik 2009 Poznan A
158 Kacper Pach 2007 Poznań B
159 Anastazja Nowak 2012 Poznań B
160 stanisław olejnicki 2014 poznań A (karnet)
161 Wiktor Knop 2013 Poznań A
162 Dimitrij Fudala 2015 Rokietnica A
163 Jan Brzóstowicz 2013 Goślinowo A
164 Mikołaj Przybyła 2009 Poznań A
165 Dominika Michalak 2004 Piła A
166 Sebastian Dudziński 2007 Międzyrzecz A
167 Szymon Matusiak 2013 Krosno A
168 Szymon Kopaszewski 2008 Poznań A
169 Klaudia Smela 2010 Luboń B
170 Jan Strugarek 2013 Poznań B
171 Bogna Lewandowska 2013 Konin B
172 Ksawery Pudliszewski 2006 Kościan A
173 Oliwia Coda 2012 Swarzędz A
174 Liwia Kupczyńska 2013 Opalenica A
175 Olivia Boehm 2008 Golęczewo A
176 Amelia Adamczyk 2009 Nakło nad Notecią A
177 Jasiu Sobczak 2015 Poznan A
178 Mateusz Mejer 2012 POZNAŃ A
179 Dagmara Zalita 2010 Swarzędz B
180 Kornelia Losiak 2011 Poznań A
181 Anna Sydorenko 2012 Poznan A
182 Mikołaj Guzik 2007 Nowy Tomyśl A
183 Karolina Grządzielewska 2015 Stęszew A
184 Max Klemm 2006 GOWARZEWO A
185 Kamil Marciniak 2006 Koziegłowy A
186 Oliwia Nowak 2015 Poznań B
187 Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
188 Marcela Strzelecka 2014 Bytkowo A
189 Dorian Kacała 2012 Poznań A
190 Oliwia Kegel 2011 Poznań A
191 Zuzanna Przybyła 2012 Poznań A
192 Adam Michalak 2014 Piła A
193 Lena Marchlewska 2015 Strzyżewo A
194 Bartosz Machowicz 2015 LUBOŃ A
195 Patryk Winkel 2008 Poznań B
196 Jan Halasz 2010 Poznań B
197 Paweł Ratajszczak-Tymczyk 2009 Swarzedz A
198 Kacper Stefaniak 2003 Poznań A
199 Zofia Pełnikowska 2009 Poznań A
200 Ula Serba 2006 Poznań A
201 Artur Schmidt-Kozłowski 2015 Dąbrowa Chełmińska A
202 Marcin Bochenek 2012 Poznań A
203 Nadia Molak 2009 Poznań B
204 Lena MAJORKOWSKA 2013 Bydgoszcz A
205 Daria Sydorenko 2010 Poznan A
206 Jan Guzik 2012 Nowy Tomyśl A
207 Aleksander Krej 2013 Poznań A
208 Dominika Mańka 2012 Swarzędz A
209 Alex Klemm 2009 GOWARZEWO A
210 Jakub Kubiak 2013 Poznań A
211 Nina Kociucka 2007 Tomaszów Mazowiecki B
212 Oskar Wanielista 2009 Zarszyn B
213 Martyna Strzelecka 2015 Bytkowo A
214 Bartosz Michałowski 2009 Poznań A
215 Małgorzata Muras 2010 Chomęcice A
216 Michał Sierzchuła 2012 Poznań A
217 Sebastian Marchlewski 2011 Strzyżewo A
218 Jakub Krzyżaniak 2008 Biskupice A
219 Bruno Brukwicki 2010 Poznań A
220 Nadia Warszewska 2013 Poznań A
221 Oliwia Smela 2012 Luboń B
222 Konstanty Ogierman 2014 Kornik B
223 Oliwier Halasz 2013 Poznań B
224 Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy A
225 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska A
226 Elena Osiecka 2011 Poznań A
227 Filip Śmigielski 2009 Swarzędz A
228 DANIEL SAWTYRUK 2011 POZNAŃ B
229 Antonina Rosenhof 2010 Rokietnica B
230 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
231 Tosia Chuda 2013 Poznań A
232 Hubert Walczak 2011 Poznań A
233 Julia Michalak 2009 BUK A
234 Franek Nowicki 2012 Luboń A
235 Aniela Mańka 2014 Swarzędz A
236 Konrad Wawrzyniak 2010 Leszno A
237 Oskar Kaczmarek 2009 Poznań A
238 Maja Wanielista 2010 Zarszyn B
239 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań A
240 Krzysztof Muras 2008 Chomęcice A
241 Jagna Bednarkiewicz 2012 suchy las A
242 ANNA DŁUGIEWICZ 2006 POZNAŃ A
243 Matylda Tomaszewska 2012 Poznań A
244 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki B
245 Gabrysia Baumgart 2008 Poznań B
246 Kacper Borucki 2008 Poznań B
247 Dorian Janek 2013 Poznań A
248 Jakub Konieczny 2014 Koziegłowy A
249 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko A
250 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo A
251 Maciej Pietrzak 2009 Poznań A
252 Franek Kwiatek 2012 Poznań A
253 Alan Nowak 2011 Poznań A
254 Kacper Bochenek 2009 Poznań A
255 Jan Łepski 2010 Poznań B
256 Magdalena Buczkowska 2014 Swarzędz B
257 Weronika Socha 2006 Poznań B
258 Aleks Lick 2007 Poznań A
259 Magdalena Bystrzycka 2012 Szamotuły A
260 Szymon Hermański 2008 Poznań A
261 Alicja Gruszka 2009 Plewiska A
262 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
263 Filip Osiecki 2012 Komorniki A
264 Alina Borowiak 2015 Poznań B
265 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz A (karnet)
266 Matylda Bednarkiewicz 2014 suchy las A
267 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły A
268 Wiktoria Pfeiffer 2013 Czmoń A
269 Mateusz Tomaszewski 2009 Poznań A
270 Ania Przybylska 2007 Poznań B
271 Patrycja Pędzińska 2012 Biedrusko B
272 Wojciech Borucki 2010 Poznań B
273 Maksymilian Kaczmarek 2008 Poznań A
274 Aleksander Andrzej Wachowiak 2013 Plewiska A
275 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo A
276 Zofia Pawlicka 2005 Poznań A
277 Jan Serba 2007 Poznań A
278 Jakub Woźniak 2008 Poznań A
279 Jagoda Łepska 2014 Poznań B
280 Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań B
281 Zuzanna Tomczak 2012 Gowarzewo B
282 Jan Dorożała 2013 Golęczewo A (karnet)
283 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A (karnet)
284 Jakub Garczyk 2012 Komorniki KGB Grzmot Komorniki B
285 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A (karnet)
286 Lea Różańska 2009 Paczkowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A
287 Nina Różańska 2012 Paczkowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A
288 Szymon Górka 2010 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań A
289 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku A (karnet)
290 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku A
291 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners A
292 Zuzanna Dopierała 2006 poznan brak klubu B
293 Mateusz Pająk 2014 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
294 Agata Pająk 2011 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
295 Wojciech Szymandera 2010 Mosina UKS Fighters Mosina A
296 Adrian Ratajczak 2008 Dolsk Nessi Team B
297 Karolina Klimorowska 2009 Poznań PnB A
298 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
299 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
300 Bartek Grabiak 2012 Poznań gRUNwald Team Poznań A
301 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz Dirty Sparrows A
302 Jakub Domań 2004 Kiekrz Dirty Sparrows A
303 Oliwia Piszczoła 2011 Poznań Dirty Sparrows B
304 Filip Piszczoła 2006 Poznań Dirty Sparrows B
305 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ Parkrun GOSTYŃ A
306 Franciszek Dorożała 2009 Golęczewo Klub Sobieski A (karnet)
307 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
308 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
309 Aleks Krawiec 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
310 Oskar Krawiec 2012 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
311 Filip Osmański 2010 Poznań Jeżyce Biegają A
312 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają A (karnet)
313 Klara Gąsiorowska 2012 m. Poznań PKKK A
314 Hubert Gąsiorowski 2009 m. Poznań PKKK A
315 Adam Górczyński 2007 śrem MOS Śrem A
316 Wiktoria Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem A
317 Otylia Jurga 2005 Nochowo MOS Śrem A (karnet)
318 Olga Rożek 2005 Śrem MOS Śrem A
319 Sylwia Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem A
320 Natalia Krzyżaniak 2005 Poznań Kobiety Biegają A
321 Karol KLIMASEK 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
322 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo A (karnet)
323 Amelia Jakuszewska 2012 Poznań kobietybiegaja.pl A (karnet)
324 Jan Koczewski 2010 Poznań Maltańska Grupa Biegowa B
325 Jakub Banasiak 2008 Poznań Maltańska Grupa Biegowa B
326 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las A (karnet)
327 Jakub Szymański 2013 Poznań Huragan Szklarka Poznań A
328 Zuzanna Michalak 2007 Siekierki Wielkie Unia Swarzędz A
329 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku A
330 Felix Kuik 2008 Poznan UKS Olimpijczyk A (karnet)
331 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze A (karnet)
332 Karolina Michalska 2013 Kościan Kościan Team A
333 Teodor Trzaskowski 2006 Poznań Buciki GUCIO Team A
334 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Buciki GUCIO Team A
335 Adam Olszanowski 2012 Poznań Przedszkole nr 47 A
336 Borys Jodko 2013 Batorowo Jodko Brothers Running Team A
337 Maja Jodko 2010 Batorowo Jodko Brothers Running Team A (karnet)
338 Zuzanna Skorupska 2006 Skórzewo SP Da Vinci A
339 Zuzanna Szymańska 2007 Poznań Łejery A
340 Krzyś Kiwertz 2010 Poznań Run Vegan TEAM B
341 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań A
342 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13 Poznań A
343 Martyna Rębas 2005 Komorniki 2005 A
344 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89 A
345 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka A (karnet)
346 Agata Grycza 2013 Suchy Las Leśne Ludki A
347 Hanna Grycza 2011 Suchy Las Leśne Ludki A
348 Izabela Witucka 2012 Poznan Geparda Poznań A
349 Antonina Lorenz 2010 Kiekrz Kibolski KS A
350 Małgorzata Rybacka 2008 Szczytniki Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
351 Jan Stolarz 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
352 Zosia Szewczyk 2010 Poznań SP 34 Klasa Pływacka A
353 Gabriela Matuszczak 2003 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo B
354 Ryszard Zabłocki 2007 Poznań LPFA Poznań A
355 Sebastian Sokołowski 2004 Poznań K.S Energetyk Poznań A
356 Igor Andrzejewski 2007 Poznań UKS A
357 Agata Kaźmierczak 2006 Poznań Sp 66 A
358 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica A (karnet)
359 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań A (karnet)
360 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu A (karnet)
361 Dominik Machowicz 2012 LUBOŃ Przedszkole A
362 Oskar Bernat 2004 Suchy Las KS UAM TRIATHLON POZNAŃ A
363 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN A
364 Aleksandra Jasinska 2004 Poznań FORMATIQ RUN A
365 Bartek Nadobnik 2005 Kaźmierz ORLIK KAŹMIERZ A
366 Paweł Kazało 2005 Leszno 4Runners A
367 Paulina Kazało 2009 Leszno 4Runners A
368 Maja Polus 2008 Paczkowo ZMĘCZENIE NA STARCIE DOBIEGNIEW A
369 Szymon Relewicz 2009 Poznan Wolne Ślimaki A
370 Aleksandra Relewicz 2011 Poznań Wolne Ślimaki A
371 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A (karnet)
372 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań A
373 Helna Buczkowska 2011 Kościan TEAM KOŚCIAN A
374 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań A
375 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań A
376 Kinga Snela 2007 Oczkowice Snela Team A
377 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35 A (karnet)
378 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
379 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
380 Stanisław Jaźwiecki 2017 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM A
381 Julia Bieleń 2013 Poznań MUAY RUNNING TEAM B
382 Victoria Lehmann 2011 POZNAN MUAY RUNNING TEAM B
383 Łucja Bieleń 2016 Poznań MUAY RUNNING TEAM A
384 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17 A (karnet)
385 MACIEJ SIWIASZCZYK 2009 POZNAŃ 1975 A
386 PIOTR SIWIASZCZYK 2006 POZNAŃ 1975 A
387 Marta Jędrzejczak 2006 POZNAŃ 1975 A
388 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Sp7 A
389 Jacek Nowak 2007 Poznań Sp7 A
390 Filip Sztukowski 2011 Poznań Szkoła Podstawowa nr 51 A
391 ZUZANNA ZAREMBA 2007 Borek Wlkp UKS Jedynka Gostyń A
392 Laura Buszkowska 2009 Gaj Wielki Filon Team A
393 Wiktoria Bielerzewska 2007 Wielkawieś SP Stęszew A
394 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
395 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
396 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem B
397 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem A
398 WERONIKA BĄK 2006 Kościan UKS Czwórka Kościan A
399 Aleksandra Szymczak 2011 Poznań Wielkopolska Akademia Piłkarska A
400 Jan Rok 2012 Poznań UKS Talent Poznań B
401 Anna Grupa 2013 Mielno Przedszkole nr 26 A
402 Roksana Gąbka 2011 Międzychód 2XTEAM A
403 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań Jarmudki B
404 Olga Bernat 2009 Suchy Las PSS Poznań A
405 Wiktoria Zandecka 2012 Poznań Przedszkole Wiolinek A
406 Sebastian Zandecki 2013 Poznań Przedszkole Wiolinek A
407 Oliwia Zandecka 2016 Poznań Przedszkole Wiolinek A
408 Piotr Czubaszewski 2014 Poznan SDS Kids B
409 NADIA LEŚNIAK 2007 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO A
410 NIKOLA LEŚNIAK 2007 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO A
411 Martyna Bober 2007 Poznan PARKOWE BRACTWO A
412 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy A (karnet)
413 Jan Czubaszewski 2010 Poznan SP64/SDS B
414 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody A (karnet)
415 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci A (karnet)
416 Michał Szewczyk 2013 Poznań Mali europejczycy A
417 Maria Gajb 2008 Poznań Obiady po zawodach A
418 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko A (karnet)
419 Michał Nowak 2009 Poznań AZS Poznań A
420 Jakub Lutomski 2009 Oborniki Szkoła Podstawowa nr.2 w Obornikach A
421 Barbara Baranowska 2010 Poznań Społeczna Czwórka A
422 Adam Baranowski 2005 Poznań Społeczna Czwórka A
423 Alicja Szymandera 2013 Mosina UKS Fighters Mosina A
424 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 Poznań A (karnet)
425 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat A (karnet)
426 Gabriela Grządzielewska 2016 Poznań Securitas Polska Sp. z o.o. A
427 Rafał Wyka 2012 Poznań Przedszkole nr 77 Koraliki A
428 Gabriel Praiss 2009 Poznań 2009 B
429 Igor Dojs 2012 POZNAŃ 2012 A
430 Aleks Skowroński 2012 Poznań Przedszkole Mali Sportowcy Poznań A
431 Franciszek Mułkowski 2010 Opalenica SP Porzażyn A
432 Amelia Pawlak 2018 Środa Wielkopolska Szkoła Podstawowa Nr 3 Środa Wielkopolska B
433 Leonard Budnik 2012 Poznań Przedszkole Nr 110 WESOŁY DOMEK B
434 Aleksander Budnik 2013 Poznań Przedszkole Nr 110 WESOŁY DOMEK B
435 Ignacy Ogierman 2009 Kornik Piłkarska Akademia Reissa B
436 Stanisław Jakubowski 2009 Poznań Piłkarska Akademia Reissa A
437 Kamil Andrzejewski 2009 Poznań Sportowa Trzynastka A
438 Stanisław Walkowiak 2004 Poznań SP 61 Poznań A
439 Sergio Kowalczyk 2014 Poznań Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I A
440 Diego Kowalczyk 2006 Poznań AP Reissa 2006 A
441 Zofia Jasinska 2011 Poznań Poznań Strzeszyn A
442 Jakub Jasinski 2008 Poznań Poznań Strzeszyn A
443 Joachim Rybarczyk 2010 Zalasewo Ryba & Chimuś B
444 Jędrzej Rybarczyk 2016 Zalasewo Ryba & Chimuś A
445 Tomasz Kabziński 2006 Warszawa KIWIPORTAL.PL A
446 Martyna Tyszkiewicz 2010 Poznań SP34 Klasa Pływacka B
447 Filip Kolański 2012 Poznań przedszkole wesoła gromada poznań A
448 Xavier Szwarnowski 2009 Warszawa 4Endorphins A
449 Zofia Winiarska 2009 Buk Szkoła Podstawowa Buk A
450 Jeremi Winiarski 2009 Buk Szkoła Podstawowa Buk A
451 Tymon Błotny 2014 Gowarzewo Bears A
452 Wojciech Grupa 2009 Mielno KP Koziegłowy A
453 Maria Deko 2007 Czarny Las Dekodent B
454 Wojciech Deko 2006 Czarny Las Dekodent B
455 Antoni Deko 2009 Czarny Las Dekodent B
456 Aleksandra Baranek 2004 Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek B
457 Martyna Kaczmarek 2009 Poznan aktywni A
458 Julia Kaczmarek 2011 Poznan aktywni A
459 Emilia Drzewiecka 2007 Poznań Street Beat A
460 Alicja Woroch 2011 Poznań Mała Torpeda A
461 Marika Kaniewska 2010 Poznań KB Maniac A
462 Julia Zawal 2007 Poznań Oslo team A
463 ALAN SOLAREK 2013 POZNAN KACZORKI A
464 Tymon Gogolewski 2011 Dolsk Przedszkole Mali Przyrodnicy Śrem A
465 Mikołaj Gogolewski 2008 Dolsk Szkoła podstawowa nr 4 Śrem A
466 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo SP Przeźmierowo A
467 Julia Naskręt 2009 Kiełczewo Śrubki A
468 Zuzanna Naskręt 2007 Kiełćzewo Śrubki A
469 Kornelia Gorczyńska 2007 Kościan Śrubki A
470 Jagoda Strabel 2012 Śrem Przedszkole Przylądek Małych Odkrywców A
471 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew BblPleszew A
472 Janusz Nyczak 2012 Poznań Dagmara Nyczak-Luma A
473 Natalia Olszanowska 2011 Poznań SP 47 A
474 Jakub Kośmider 2007 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
475 Jan Kośmider 2011 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
476 Magda Gruszczyńska 2008 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
477 Marta Gruszczyńska 2005 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
478 Maja Mydlarz 2014 środa Wlkp. KS Tiger Zaniemyśl A
479 Michał Mydlarz 2010 środa Wlkp. KS Tiger Zaniemyśl A
480 Piotr Chmiel 2010 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
481 Jan Chmiel 2008 Zaniemyśl KS Tige A
482 Stanisław Kośmider 2009 Zaniemyśl KS Tig A
483 Mateusz Kopaszewski 2005 Poznań Akademia Cogito logopeda A
484 Natalia Mejer 2007 Poznań 2007 A