Lista startowa - IV Bieg Zajączka Wielkanocnego 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pakiet
1 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
2 Daria Sydorenko 2010 Poznan A
3 Oliwia Coda 2012 Swarzędz A
4 Wiktoria Kowalska 2012 Poznań B
5 Kinga Wojtaszyk 2011 Poznań B
6 Zuzia Krawczyk 2009 Miękowo A
7 Jan Halasz 2010 Poznań B
8 Aniela Mańka 2014 Swarzędz A
9 Max Klemm 2006 GOWARZEWO A
10 Kamil Marciniak 2006 Koziegłowy A
11 Wiktor Knop 2013 Poznań A
12 Kornelia Losiak 2011 Poznań A
13 Liwia Kupczyńska 2013 Opalenica A
14 Zuzanna Przybyła 2012 Poznań A
15 Kamil Gałczyński 2009 Poznań B
16 ANNA DŁUGIEWICZ 2006 POZNAŃ A
17 Bartosz Machowicz 2015 LUBOŃ A
18 Lena MAJORKOWSKA 2013 Bydgoszcz A
19 stanisław olejnicki 2014 poznań A (karnet)
20 Jakub Konieczny 2014 Koziegłowy A
21 Maja Pędzińska 2006 Biedrusko B
22 Nikola Deka 2009 Poznań A
23 Maja Molenda 2009 Poznan A
24 Franek Kwiatek 2012 Poznań A
25 Ula Serba 2006 Poznań A
26 Artur Schmidt-Kozłowski 2015 Dąbrowa Chełmińska A
27 Marcin Bochenek 2012 Poznań A
28 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina A
29 Krzysztof Smolich 2009 Śrem B
30 Oskar Nowak 2014 Poznań B
31 Agata Wojtaszyk 2007 Poznań B
32 Piotr Ratajczak 2014 Poznań A
33 Adam Szymankiewicz 2012 Luboń A
34 Marta Grajnert 2008 Leszno A
35 Filip Osiecki 2012 Komorniki A
36 Alex Klemm 2009 GOWARZEWO A
37 Jakub Kubiak 2013 Poznań A
38 Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
39 Tymon Łyduch 2013 Grodzisk Wielkopolski B
40 Martyna Przybylska 2012 Poznan A
41 Paweł Ratajszczak-Tymczyk 2009 Swarzedz A
42 Maciej Pietrzak 2009 Poznań A
43 Jakub Krzyżaniak 2008 Biskupice A
44 Bruno Brukwicki 2010 Poznań A
45 Nadia Warszewska 2013 Poznań A
46 Tosia Chuda 2013 Poznań A
47 Jan Panas 2012 Poznan A
48 WERONIKA ŚWIDERSKA 2008 ZAKRZEW A
49 Aleksander Molenda 2016 Poznan A
50 Zofia Pawlicka 2005 Poznań A
51 Filip Śmigielski 2009 Swarzędz A
52 Michał Smolich 2004 Śrem B
53 Małgorzata Muras 2010 Chomęcice A
54 Dorota Szwed-Kopyto 2009 Swarzędz B
55 Alina Borowiak 2015 Poznań B
56 Liliana Szymankiewicz 2015 Luboń A
57 Katarzyna Grajnert 2013 Leszno A
58 POLA Skrzydlewska 2012 Poznań A
59 Konrad Wawrzyniak 2010 Leszno A
60 Oskar Kaczmarek 2009 Poznań A
61 Franciszek Nowak 2012 Poznań A
62 Nina Kociucka 2007 Tomaszów Mazowiecki B
63 Stefan Biegalski 2010 Poznań A
64 Ryszard Pflaum 2012 Poznań A
65 Matylda Tomaszewska 2012 Poznań A
66 Kacper Górczyński 2010 śrem A
67 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań A
68 Aleksandra Sobczak 2015 Poznań A
69 LENA ŚWIDERSKA 2014 ZAKRZEW A
70 Oliwier Prałat 2012 Poznań A
71 Alan Nowak 2011 Poznań A
72 Kacper Bochenek 2009 Poznań A
73 Igor Wasiński 2008 Stryków A
74 Hubert Walczak 2011 Poznań A
75 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko A
76 Krzysztof Muras 2008 Chomęcice A
77 Oliwier Halasz 2013 Poznań B
78 Gabrysia Cyferkowska 2014 Koziegłowy A
79 Kacper Pach 2007 Poznań B
80 Kacperek Mitura 2012 Komorniki A
81 Nadia Molak 2009 Poznań B
82 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo A
83 Julia Brzóstowicz 2008 Goślinowo A
84 Adam Biegalski 2014 Poznań A
85 Emilia Hołyńska 2008 zbąszynek A
86 Wiktoria Pfeiffer 2013 Czmoń A
87 Mateusz Tomaszewski 2009 Poznań A
88 Alicja Korek 2008 Poznań A
89 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn A (karnet)
90 Wiktoria Blachowiak 2010 Swarzedz A
91 IGA RATAJCZAK 2010 Poznań A
92 Antonina Rosenhof 2010 Rokietnica B
93 Jan Serba 2007 Poznań A
94 Jakub Woźniak 2008 Poznań A
95 Krzysztof Winter 2015 Wiry B
96 Marianna Zalita 2011 Swarzędz B
97 Zosia Czajkowska 2009 Poznań B
98 Hanna Kotlińska 2013 Poznań A
99 Liliana Witkowska 2011 Poznań A
100 Zosia Boehm 2006 Golęczewo A
101 Dorian Marczewski 2007 Wrocław A
102 Nadia Sieńczak 2010 Czapury A
103 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
104 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo A
105 Jan Brzóstowicz 2013 Goślinowo A
106 Konstanty Ogierman 2014 Kornik B
107 Julia GOŁASKA 2011 POZNAŃ B
108 Anastazja Nowak 2012 Poznań B
109 Wiktoria Słupska 2003 Poznań B
110 Mikołaj Czechowski 2010 Poznań B
111 Magda Goszczyk 2009 Poznań A
112 Hanna Pęksa 2008 Poznań A
113 Nikodem Czajka 2015 Kostrzyn A
114 Wiktor Hojny 2011 Poznań A
115 Ksawery Lesiński 2012 Poznań B
116 Stanisław Rogacki 2013 Poznań A
117 Filip Szymaniak 2012 Poznań B
118 Kacper Stefaniak 2003 Poznań A
119 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły A
120 Hanna Serba 2009 Poznań A
121 Mateusz Woźniak 2011 Poznań A
122 Dimitrij Fudala 2015 Rokietnica A
123 Dagmara Zalita 2010 Swarzędz B
124 Dorian Kacała 2012 Poznań A
125 Stanisław Michalak 2013 Siekierki Wielkie A
126 Amelka Czajkowska 2011 Poznań B
127 Zofia Kotlińska 2008 Poznań A
128 Olivia Boehm 2008 Golęczewo A
129 Weronika Socha 2006 Poznań B
130 Dobrochna Sieńczak 2012 Czapury A
131 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz A (karnet)
132 Tymoteusz Zaparty 2009 Jerzykowo A
133 Mikołaj Guzik 2007 Nowy Tomyśl A
134 Zuzanna GOŁASKA 2014 POZNAŃ B
135 Oliwia Nowak 2015 Poznań B
136 Jan Styza 2008 Poznań B
137 Ksawery Szenknecht 2010 Poznań A
138 Szymon Hojny 2006 Poznań A
139 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki B
140 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A (karnet)
141 Joanna Gabryś 2013 Poznań A
142 Julia Wiechcińska 2012 Plewiska A
143 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły A
144 Patrycja Teuschner 2013 Poznan A
145 Kazimierz Kraus 2011 Poznań A
146 Daria Liksa 2012 Poznań A
147 Tymoteusz Malinger 2008 Swarzędz A
148 Marcela Strzelecka 2014 Bytkowo A
149 Julia Borowiec 2009 Daszewice A
150 Ignacy Mucha 2013 Poznan B
151 Jan Strugarek 2013 Poznań B
152 Marcel Wower 2009 Poznań A
153 Borys Marzec 2011 Poznań B
154 Zofia Pełnikowska 2009 Poznań A
155 Sebastian Dudziński 2007 Międzyrzecz A
156 Maksymilian Kahla 2012 Poznan A
157 Klaudia Smela 2010 Luboń B
158 Paweł Luboński 2006 Poznań A (karnet)
159 Błażej Zaparty 2012 Jerzykowo A
160 Jan Guzik 2012 Nowy Tomyśl A
161 Aleksander Andrzej Wachowiak 2013 Plewiska A
162 Jagna Bednarkiewicz 2012 suchy las A
163 Bartek Przybylski 2005 Poznań A
164 Mateusz Migas 2012 Kiekrz A
165 Amelia Marcinkowska 2009 Poznań A
166 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
167 Aleks Lick 2007 Poznań A
168 Kuba Małecki 2012 Poznań A
169 Lilia Popiołek 2010 Chodzież A
170 Franek Nowicki 2012 Luboń A
171 Oskar Wanielista 2009 Zarszyn B
172 Basia Lewandowska 2009 Konin B
173 Aleksander Krej 2013 Poznań A
174 Nikodem Zieliński 2012 Poznan A
175 Lena Chałubińska 2013 Komorniki A
176 Anna Marcinek 2015 Poznań A
177 Pola Wolniak 2009 Poznań A
178 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ A
179 Martyna Strzelecka 2015 Bytkowo A
180 Zuzanna Rychlik 2009 poznań A
181 Bartosz Michałowski 2009 Poznań A
182 Kacper Pach 2007 Poznań B
183 Maksymilian Kaczmarek 2008 Poznań A
184 Zuzanna Józefiak 2015 Gołuski A
185 Kacper Borucki 2008 Poznań B
186 Zuzanna Tomczak 2012 Gowarzewo B
187 Maciej Kahla 2013 Poznan A
188 Patryk Winkel 2008 Poznań B
189 Emilia Lubońska 2009 Poznań A (karnet)
190 Magdalena Bystrzycka 2012 Szamotuły A
191 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan A
192 Gabrysia Baumgart 2008 Poznań B
193 Magdalena Haufa 2009 Poznań A
194 Matylda Bednarkiewicz 2014 suchy las A
195 Oliwia Błaszczyk 2007 Zalasewo A
196 Aleksander Pawłowski 2013 Pleszew A
197 Tomek Marcinkowski 2010 Poznań A
198 Laura Lick 2009 Poznań A
199 Jan Łepski 2010 Poznań B
200 Lena Siwińska 2013 Lusówko A
201 Alicja Gruszka 2009 Plewiska A
202 Tymon Sobisiak 2009 Miękowo A
203 Bogna Lewandowska 2013 Konin B
204 Kornelia Konys 2004 Poznań A
205 Oliwia Lutomska 2009 Komorniki A
206 Daniel Marcinek 2011 Poznań A
207 Lucjusz Malinger 2010 Swarzędz A
208 Gabriela Hoffman 2013 poznań B
209 Jakub Pasiok 2009 Poznań A
210 Aleksandra Kaczmarek 2010 Poznań A
211 Julia Polarok 2009 Poznan A
212 Tomasz Józefiak 2014 Gołuski A
213 Elena Osiecka 2011 Poznań A
214 Pola Tomczak 2015 Gowarzewo B
215 Aleksander Ćwik 2011 Poznań B
216 BARTOSZ SZCZUREK 2010 POZNAŃ A
217 Oliwia Smela 2012 Luboń B
218 Alex Pietrzak 2007 Poznań A (karnet)
219 DANIEL SAWTYRUK 2011 POZNAŃ B
220 Ksawery Pudliszewski 2006 Kościan A
221 Michał Kaczmarek 2013 Poznań B
222 Julia Michalak 2009 BUK A
223 Filip Dutkiewicz 2011 Toruń A
224 Eryk Kaczmarek 2006 Poznań A
225 Dominika Michalak 2004 Piła A
226 Marcel Majewski 2011 Poznań A
227 Antoni Żuchlewski 2012 Poznań A
228 Ania Przybylska 2007 Poznań B
229 Maciej Woźny 2008 Plewiska A
230 Dorian Janek 2013 Poznań A
231 Jagoda Łepska 2014 Poznań B
232 Wiktor Sobisiak 2012 Miękowo A
233 Jakub Stachowski 2012 Poznań A
234 Igor Przytarski 2012 Gdańsk A
235 Karolina Grządzielewska 2015 Stęszew A
236 Oliwia Osiecka 2005 KOMORNIKI A
237 Lilia Malinger 2012 Swarzędz A
238 Jan Dorożała 2013 Golęczewo A (karnet)
239 Stanisław Pasiok 2011 Poznań A
240 Patryk Polarok 2012 Poznan A
241 Wojciech Borucki 2010 Poznań B
242 Lena Marchlewska 2015 Strzyżewo A
243 Kuba Matusiak 2011 Krosno A
244 Katarzyna Szczurek 2014 poznań A
245 Gabriela Zając 2014 Poznań B
246 Szymon Hermański 2008 Poznań A
247 Zuzanna Sokołowska 2007 Poznań A
248 Zosia Cybal 2012 Jerzykowo A
249 Adam Michalak 2014 Piła A
250 Julia Adamczyk 2006 Nakło nad Notecią A
251 EMILIA HOŁYŃSKA 2008 ZBĄSZYNEK A
252 Wojciech Mejer 2009 Poznań A
253 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
254 Anna Sydorenko 2012 Poznan A
255 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz A
256 Oliwia Kegel 2011 Poznań A
257 Magdalena Buczkowska 2014 Swarzędz B
258 Maja Wanielista 2010 Zarszyn B
259 Oskar Kluczewski 2011 Poznan A
260 Borys Przytarski 2014 Gdańsk A
261 Dominika Mańka 2012 Swarzędz A
262 Amelia Urbanek 2013 Poznań A
263 Emilia Kwaśny 2010 poznań A
264 Nikodem Pawlik 2009 Poznan A
265 Pola Losiak 2008 Poznań A
266 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań A
267 Bartosz Miller 2013 Poznań A
268 Iga Polarok 2014 Poznan A
269 Mikołaj Przybyła 2009 Poznań A
270 Pola Gałczyńska 2013 Poznań B
271 Sebastian Marchlewski 2011 Strzyżewo A
272 Szymon Matusiak 2013 Krosno A
273 Szymon Kopaszewski 2008 Poznań A
274 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
275 Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy A
276 Patrycja Pędzińska 2012 Biedrusko B
277 ALICJA RUGOWSKA 2014 POZNAŃ A
278 Michał Sierzchuła 2012 Poznań A
279 Mateusz Wysoczański 2012 Poznań A
280 Amelia Adamczyk 2009 Nakło nad Notecią A
281 Jasiu Sobczak 2015 Poznan A
282 Mateusz Mejer 2012 POZNAŃ A
283 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A (karnet)
284 Jakub Garczyk 2012 Komorniki KGB Grzmot Komorniki B
285 Nina Różańska 2012 Paczkowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A
286 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A (karnet)
287 Lea Różańska 2009 Paczkowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A
288 Szymon Górka 2010 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań A
289 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku A (karnet)
290 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku A
291 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners A
292 Zuzanna Dopierała 2006 poznan brak klubu B
293 Mateusz Pająk 2014 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
294 Agata Pająk 2011 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
295 Wojciech Szymandera 2010 Mosina UKS Fighters Mosina A
296 Adrian Ratajczak 2008 Dolsk Nessi Team B
297 Karolina Klimorowska 2009 Poznań PnB A
298 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
299 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
300 Bartek Grabiak 2012 Poznań gRUNwald Team Poznań A
301 Zuzanna Domań 2010 Kiekrz Dirty Sparrows A
302 Jakub Domań 2004 Kiekrz Dirty Sparrows A
303 Oliwia Piszczoła 2011 Poznań Dirty Sparrows B
304 Filip Piszczoła 2006 Poznań Dirty Sparrows B
305 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ Parkrun GOSTYŃ A
306 Franciszek Dorożała 2009 Golęczewo Klub Sobieski A (karnet)
307 Aleks Krawiec 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
308 Oskar Krawiec 2012 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
309 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
310 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
311 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają A (karnet)
312 Filip Osmański 2010 Poznań Jeżyce Biegają A
313 Klara Gąsiorowska 2012 m. Poznań PKKK A
314 Hubert Gąsiorowski 2009 m. Poznań PKKK A
315 Olga Rożek 2005 Śrem MOS Śrem A
316 Adam Górczyński 2007 śrem MOS Śrem A
317 Sylwia Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem A
318 Wiktoria Bartkowiak 2005 Dolsk MOS Śrem A
319 Otylia Jurga 2005 Nochowo MOS Śrem A (karnet)
320 Natalia Krzyżaniak 2005 Poznań Kobiety Biegają A
321 Karol KLIMASEK 2015 Poznań Maratończyk Poznań A
322 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo A (karnet)
323 Amelia Jakuszewska 2012 Poznań kobietybiegaja.pl A (karnet)
324 Jan Koczewski 2010 Poznań Maltańska Grupa Biegowa B
325 Jakub Banasiak 2008 Poznań Maltańska Grupa Biegowa B
326 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las A (karnet)
327 Jakub Szymański 2013 Poznań Huragan Szklarka Poznań A
328 Zuzanna Michalak 2007 Siekierki Wielkie Unia Swarzędz A
329 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku A
330 Felix Kuik 2008 Poznan UKS Olimpijczyk A (karnet)
331 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze A (karnet)
332 Karolina Michalska 2013 Kościan Kościan Team A
333 Teodor Trzaskowski 2006 Poznań Buciki GUCIO Team A
334 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Buciki GUCIO Team A
335 Adam Olszanowski 2012 Poznań Przedszkole nr 47 A
336 Maja Jodko 2010 Batorowo Jodko Brothers Running Team A (karnet)
337 Borys Jodko 2013 Batorowo Jodko Brothers Running Team A
338 Zuzanna Skorupska 2006 Skórzewo SP Da Vinci A
339 Zuzanna Szymańska 2007 Poznań Łejery A
340 Krzyś Kiwertz 2010 Poznań Run Vegan TEAM B
341 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań A
342 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13 Poznań A
343 Martyna Rębas 2005 Komorniki 2005 A
344 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89 A
345 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka A (karnet)
346 Hanna Grycza 2011 Suchy Las Leśne Ludki A
347 Agata Grycza 2013 Suchy Las Leśne Ludki A
348 Izabela Witucka 2012 Poznan Geparda Poznań A
349 Antonina Lorenz 2010 Kiekrz Kibolski KS A
350 Małgorzata Rybacka 2008 Szczytniki Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
351 Jan Stolarz 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
352 Zosia Szewczyk 2010 Poznań SP 34 Klasa Pływacka A
353 Gabriela Matuszczak 2003 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo B
354 Ryszard Zabłocki 2007 Poznań LPFA Poznań A
355 Sebastian Sokołowski 2004 Poznań K.S Energetyk Poznań A
356 Igor Andrzejewski 2007 Poznań UKS A
357 Agata Kaźmierczak 2006 Poznań Sp 66 A
358 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica A (karnet)
359 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań A (karnet)
360 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu A (karnet)
361 Dominik Machowicz 2012 LUBOŃ Przedszkole A
362 Oskar Bernat 2004 Suchy Las KS UAM TRIATHLON POZNAŃ A
363 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN A
364 Aleksandra Jasinska 2004 Poznań FORMATIQ RUN A
365 Bartek Nadobnik 2005 Kaźmierz ORLIK KAŹMIERZ A
366 Paweł Kazało 2005 Leszno 4Runners A
367 Paulina Kazało 2009 Leszno 4Runners A
368 Maja Polus 2008 Paczkowo ZMĘCZENIE NA STARCIE DOBIEGNIEW A
369 Szymon Relewicz 2009 Poznan Wolne Ślimaki A
370 Aleksandra Relewicz 2011 Poznań Wolne Ślimaki A
371 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A (karnet)
372 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań A
373 Helna Buczkowska 2011 Kościan TEAM KOŚCIAN A
374 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań A
375 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań A
376 Kinga Snela 2007 Oczkowice Snela Team A
377 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35 A (karnet)
378 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
379 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
380 Julia Bieleń 2013 Poznań MUAY RUNNING TEAM B
381 Łucja Bieleń 2016 Poznań MUAY RUNNING TEAM A
382 Victoria Lehmann 2011 POZNAN MUAY RUNNING TEAM B
383 Stanisław Jaźwiecki 2017 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM A
384 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17 A (karnet)
385 MACIEJ SIWIASZCZYK 2009 POZNAŃ 1975 A
386 PIOTR SIWIASZCZYK 2006 POZNAŃ 1975 A
387 Marta Jędrzejczak 2006 POZNAŃ 1975 A
388 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Sp7 A
389 Jacek Nowak 2007 Poznań Sp7 A
390 Filip Sztukowski 2011 Poznań Szkoła Podstawowa nr 51 A
391 ZUZANNA ZAREMBA 2007 Borek Wlkp UKS Jedynka Gostyń A
392 Laura Buszkowska 2009 Gaj Wielki Filon Team A
393 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
394 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
395 Wiktoria Bielerzewska 2007 Wielkawieś SP Stęszew A
396 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem B
397 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem A
398 WERONIKA BĄK 2006 Kościan UKS Czwórka Kościan A
399 Aleksandra Szymczak 2011 Poznań Wielkopolska Akademia Piłkarska A
400 Jan Rok 2012 Poznań UKS Talent Poznań B
401 Anna Grupa 2013 Mielno Przedszkole nr 26 A
402 Roksana Gąbka 2011 Międzychód 2XTEAM A
403 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań Jarmudki B
404 Olga Bernat 2009 Suchy Las PSS Poznań A
405 Oliwia Zandecka 2016 Poznań Przedszkole Wiolinek A
406 Wiktoria Zandecka 2012 Poznań Przedszkole Wiolinek A
407 Sebastian Zandecki 2013 Poznań Przedszkole Wiolinek A
408 Piotr Czubaszewski 2014 Poznan SDS Kids B
409 Martyna Bober 2007 Poznan PARKOWE BRACTWO A
410 NADIA LEŚNIAK 2007 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO A
411 NIKOLA LEŚNIAK 2007 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO A
412 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy A (karnet)
413 Jan Czubaszewski 2010 Poznan SP64/SDS B
414 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody A (karnet)
415 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci A (karnet)
416 Michał Szewczyk 2013 Poznań Mali europejczycy A
417 Maria Gajb 2008 Poznań Obiady po zawodach A
418 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko A (karnet)
419 Michał Nowak 2009 Poznań AZS Poznań A
420 Jakub Lutomski 2009 Oborniki Szkoła Podstawowa nr.2 w Obornikach A
421 Barbara Baranowska 2010 Poznań Społeczna Czwórka A
422 Adam Baranowski 2005 Poznań Społeczna Czwórka A
423 Alicja Szymandera 2013 Mosina UKS Fighters Mosina A
424 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 Poznań A (karnet)
425 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat A (karnet)
426 Gabriela Grządzielewska 2016 Poznań Securitas Polska Sp. z o.o. A
427 Rafał Wyka 2012 Poznań Przedszkole nr 77 Koraliki A
428 Gabriel Praiss 2009 Poznań 2009 B
429 Igor Dojs 2012 POZNAŃ 2012 A
430 Aleks Skowroński 2012 Poznań Przedszkole Mali Sportowcy Poznań A
431 Franciszek Mułkowski 2010 Opalenica SP Porzażyn A
432 Amelia Pawlak 2018 Środa Wielkopolska Szkoła Podstawowa Nr 3 Środa Wielkopolska B
433 Leonard Budnik 2012 Poznań Przedszkole Nr 110 WESOŁY DOMEK B
434 Aleksander Budnik 2013 Poznań Przedszkole Nr 110 WESOŁY DOMEK B
435 Stanisław Jakubowski 2009 Poznań Piłkarska Akademia Reissa A
436 Ignacy Ogierman 2009 Kornik Piłkarska Akademia Reissa B
437 Kamil Andrzejewski 2009 Poznań Sportowa Trzynastka A
438 Stanisław Walkowiak 2004 Poznań SP 61 Poznań A
439 Sergio Kowalczyk 2014 Poznań Przedszkole nr 35 im. Króla Maciusia I A
440 Diego Kowalczyk 2006 Poznań AP Reissa 2006 A
441 Zofia Jasinska 2011 Poznań Poznań Strzeszyn A
442 Jakub Jasinski 2008 Poznań Poznań Strzeszyn A
443 Jędrzej Rybarczyk 2016 Zalasewo Ryba & Chimuś A
444 Joachim Rybarczyk 2010 Zalasewo Ryba & Chimuś B
445 Tomasz Kabziński 2006 Warszawa KIWIPORTAL.PL A
446 Martyna Tyszkiewicz 2010 Poznań SP34 Klasa Pływacka B
447 Filip Kolański 2012 Poznań przedszkole wesoła gromada poznań A
448 Xavier Szwarnowski 2009 Warszawa 4Endorphins A
449 Zofia Winiarska 2009 Buk Szkoła Podstawowa Buk A
450 Jeremi Winiarski 2009 Buk Szkoła Podstawowa Buk A
451 Tymon Błotny 2014 Gowarzewo Bears A
452 Wojciech Grupa 2009 Mielno KP Koziegłowy A
453 Maria Deko 2007 Czarny Las Dekodent B
454 Wojciech Deko 2006 Czarny Las Dekodent B
455 Antoni Deko 2009 Czarny Las Dekodent B
456 Aleksandra Baranek 2004 Szczecinek Miejski Klub Pływacki Szczecinek B
457 Martyna Kaczmarek 2009 Poznan aktywni A
458 Julia Kaczmarek 2011 Poznan aktywni A
459 Emilia Drzewiecka 2007 Poznań Street Beat A
460 Alicja Woroch 2011 Poznań Mała Torpeda A
461 Marika Kaniewska 2010 Poznań KB Maniac A
462 Julia Zawal 2007 Poznań Oslo team A
463 ALAN SOLAREK 2013 POZNAN KACZORKI A
464 Tymon Gogolewski 2011 Dolsk Przedszkole Mali Przyrodnicy Śrem A
465 Mikołaj Gogolewski 2008 Dolsk Szkoła podstawowa nr 4 Śrem A
466 Hubert Prejs 2009 Przeźmierowo SP Przeźmierowo A
467 Julia Naskręt 2009 Kiełczewo Śrubki A
468 Zuzanna Naskręt 2007 Kiełćzewo Śrubki A
469 Kornelia Gorczyńska 2007 Kościan Śrubki A
470 Jagoda Strabel 2012 Śrem Przedszkole Przylądek Małych Odkrywców A
471 Franciszek Pawłowski 2007 Pleszew BblPleszew A
472 Janusz Nyczak 2012 Poznań Dagmara Nyczak-Luma A
473 Natalia Olszanowska 2011 Poznań SP 47 A
474 Maja Mydlarz 2014 środa Wlkp. KS Tiger Zaniemyśl A
475 Michał Mydlarz 2010 środa Wlkp. KS Tiger Zaniemyśl A
476 Piotr Chmiel 2010 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
477 Jakub Kośmider 2007 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
478 Jan Kośmider 2011 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
479 Magda Gruszczyńska 2008 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
480 Marta Gruszczyńska 2005 Zaniemyśl KS Tiger Zaniemyśl A
481 Jan Chmiel 2008 Zaniemyśl KS Tige A
482 Stanisław Kośmider 2009 Zaniemyśl KS Tig A
483 Mateusz Kopaszewski 2005 Poznań Akademia Cogito logopeda A
484 Natalia Mejer 2007 Poznań 2007 A