Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Pakiet
1 Adam Popiak 2010 Poznań B
2 Tymoteusz Płażalski 2012 Skoki A
3 Klaudia Smela 2010 Luboń A (karnet)
4 Franciszek Dziubak 2016 Biedrusko A (karnet)
5 Mateusz wozniak 2011 Dymaczewo nowe A
6 Jakub Domań 2004 Kiekrz A (karnet)
7 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A (karnet)
8 Livia Krzak 2015 Chyby A (karnet)
9 Aleksander Modrzyński 2008 Leszno A
10 Stanisław Olejnicki 2014 poznań B
11 Julia Michalak 2009 OTUSZ B (karnet)
12 Jan Kula 2009 Koło A
13 Bartosz Raś 2009 Poznań B
14 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
15 Emil Waluszyński 2013 Dopiewo A
16 Konstanty Hull 2014 Poznań A
17 Paweł Chudy 2007 Gostyń A
18 Agata Gendera 2009 Borek wlkp B (karnet)
19 Wiktoria Kozlowska 2007 Poznań A
20 Antoni Olejnicki 2015 poznań B
21 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz A
22 Adam Agata 2013 Biedrusko B (karnet)
23 Dobrochna Szuszczyńska 2010 Poznań A
24 Liwia Kupczyńska 2013 Opalenica A (karnet)
25 Tymon Łyduch 2013 Grodzisk Wielkopolski A
26 Natalia Dydymska 2010 Puszczykowo B
27 Ida Krasowska 2010 Walcz B
28 MIA WIŚNIEWSKA 2011 Przeźmierowo A
29 Oliwia Coda 2012 Swarzędz A
30 Emil Mikołajczak 2009 Luboń B (karnet)
31 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA A (karnet)
32 Zuzanna Malinowska 2015 Poznań B
33 Joanna Gabryś 2013 Poznań A (karnet)
34 Kacper Naskręt 2010 Puszczykowo B
35 Bartek Dydymski 2008 Puszczykowo B
36 Adrian Kalinowski 2013 Poznań B
37 ANDREAS WOJTYNIAK 2010 POZNAŃ B
38 Borys Marzec 2011 Poznań A (karnet)
39 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA A (karnet)
40 Amelia Oporowska 2014 Środa Wlkp. B
41 Iga Straszewska 2007 Poznań A
42 FILIP HERRA 2009 POZNAŃ B
43 Marianna Sklepowicz 2014 Poznań B (karnet)
44 Ignacy Mucha 2013 poznań A
45 Oliwia Woźniak 2011 Kicin B (karnet)
46 Jan Strugarek 2013 Poznań A
47 Martyna Kaliszan 2007 Poznań A (karnet)
48 Mikołaj Wiciak 2009 Skórzewo A
49 Michał Fink 2011 Poznań A
50 XAVIER HERRA 2011 POZNAŃ B
51 Piotr Kapka 2005 Poznań A (karnet)
52 Mikołaj Adamczyk 2007 Swarzędz B
53 Julia Nowak 2012 Poznań B
54 Jakub Mizera 2004 Kostrzyn Wlkp. A
55 Tomasz Marcinkowski 2010 Poznań A
56 Kamila Bednarska 2015 Poznań A
57 Pola Wiciak 2013 Skórzewo A
58 Maja Zduniewicz 2013 Poznan A
59 Wiktoria Prałat 2016 Leszno B (karnet)
60 Pola Kramer 2012 Oborniki B
61 LENA SZESZUŁA 2015 POZNAŃ B
62 Piotrek Matuszak 2004 Borek wlkp. A (karnet)
63 Krzysztof Winter 2015 Wiry B
64 Kacper Łyduch 2012 Września B
65 Kacper Mitura 2012 komorniki A (karnet)
66 Amelia Marcinkowska 2009 Poznań A
67 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
68 Gabriela Lechowicz 2012 Szamocin A
69 Łucja Bartkowiak 2010 Poznań A
70 Mikołaj Gorzelanny 2013 Sulechów B (karnet)
71 Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy A
72 Victoria Andrzejewska 2012 Tomiczki A
73 Marika Koziel 2010 Poznan A
74 NIKODEM SZYMKOWIAK 2013 DOPIEWO B
75 Oskar Strzelewicz 2016 Poznań A
76 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
77 piotr mitura 2015 komorniki A (karnet)
78 Franciszek Bartkowiak 2012 Poznań A
79 Anna Kicińska 2011 Poznań A
80 Gabriela Zając 2014 Poznań A (karnet)
81 Antoni Talarek 2013 Oborniki A
82 Krysia Matusiak 2014 Garby A
83 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A
84 Gabriela Świątek 2010 Rogoźno A
85 Artur Schmidt-Kozłowski 2015 Dąbrowa Chełmińska A
86 Nadia Molak 2009 Poznań B
87 Oliwia Gadomska 2011 Czempiń A
88 Oliwia Smela 2012 Luboń A (karnet)
89 Natalia Kicińska 2013 Poznań A
90 Zuzanna Dziubak 2014 Biedrusko A (karnet)
91 Dominik Cybulski 2012 Poznań A
92 Aleksander Wachowiak 2013 Plewiska A
93 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
94 Hubert Świątek 2013 Rogoźno A
95 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek Drużyna Szpiku A
96 Karolina Klimorowska 2009 Poznań PnB B
97 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
98 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
99 Basia Lewandowska 2009 Góra Biegam Bo Nie Lubię B
100 Oliwia Piszczoła 2011 Poznań Dirty Sparrows A