Lista startowa - VI Bieg Zajączka Wielkanocnego 2020 - wirtualne biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Victoria Andrzejewska 2014 Tomiczki kijanki team A
2 Michał Anioł 2014 Poznań A (karnet)
3 Nadia Bąk 2012 Wierzenica Szkoła Łejery A (karnet)
4 Oliwia Błaszczyk 2007 Zalasewo SP nr 2 Zalasewo A
5 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn A
6 Julia Cholewińska 2009 Poznań B
7 Tymon Cholewiński 2011 Poznań LFA B
8 Szymon Cholewiński 2011 Poznań LFA B
9 Natalia Dydymska 2010 Puszczykowo MKS Juvenia Puszczykowo A (karnet)
10 Antonina Dziadowiec 2010 Poznań Ryjowki A (karnet)
11 Aleksander Dziadowiec 2012 Poznań Ryjowki A (karnet)
12 Jakub Garczyk 2012 Komorniki SP im. Św. Stanisława Kostki A (karnet)
13 Jan Grypczyński 2010 Swarzędz Kuna Kowanówko B
14 Kornel Jarosz 2015 Poznań A
15 Weronika Kaczmarek 2017 Kościan A
16 Jakub Kania 2008 Lusówko A (karnet)
17 Hubert Kawecki 2014 Luboń B (karnet)
18 Szymon Konieczny 2015 Kościan A
19 Kornel Kołodziejczyk 2011 Kościsn A
20 Julia Kołodziejczyk 2015 Kościan A
21 Hanna Liersch 2015 Poznań Przedszkole Bartek A
22 Zuzanna Maciejewska 2014 Poznań A
23 Maciej Maciejewski 2009 Poznań A
24 Maja Majewska 2017 Poznań A
25 Filip Marszał 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań A (karnet)
26 Krysia Matusiak 2014 Garby A
27 Amelia Mendel 2015 Poznań A (karnet)
28 JULIA MICHALAK 2009 OTUSZ B (karnet)
29 Kacper Naskręt 2010 Puszczykowo Kp Las Puszczykowo A
30 Wojciech Nowakowski 2008 Poznań Red Box B
31 ANNA PAWŁOWSKA 2006 WIRY Wiry A
32 ADAM PAWŁOWSKI 2009 WIRY Wiry A
33 Dawid Pretorius 2011 Rzeszów A
34 Rafał Pretorius 2013 Rzeszów A
35 Stasiu Przewoźny 2011 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ A
36 Dominika Rutkowska 2011 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ A
37 Filip Sawada 2010 Oborniki A
38 Franek Sawada 2010 Oborniki A
39 Maciej Sawada 2007 Oborniki A
40 Borys Schefke 2011 Kowanówko B
41 Aleksandra Sobczak 2015 Poznań Przedszkole Nr 193 A (karnet)
42 Julia Sobczak 2017 Poznań Żłobek Mały Wielki Człowiek A (karnet)
43 Anna Sroka 2012 Plewiska SP65 w Poznaniu A (karnet)
44 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 w Poznaniu A (karnet)
45 Hubert Świątek 2013 Rogoźno A
46 Gabriela Świątek 2010 Rogoźno A
47 Gabrysia Szwargot 2011 Kaźmierz SPORTOWY KAŹMIERZ A
48 Nikodem Szymkowiak 2013 Dopiewo B (karnet)
49 Adam Szymkowiak 2017 Daszewice A (karnet)
50 Antoni Talarek 2013 Oborniki A
51 Ewa Łuczak 2014 Przeźmierowo FUN-TO-MY B
52 Aleksandra Łuczak 2012 Przeźmierowo FUN-TO-MY B