Lista startowa - IV Bieg Zajączka Wielkanocnego 2018 - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Pakiet
1 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Sp7 A
2 Piotr Aleksandrowicz 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
3 Igor Andrzejewski 2007 Poznań UKS A
4 Kamil Andrzejewski 2009 Poznań Sportowa Trzynastka A
5 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku A (karnet)
6 Oliwia Archaniołowicz 2011 Poznań Drużyna Szpiku A (karnet)
7 Bibianna Augustyniak 2010 Poznań Szkoła Podstawowa Cogito w Poznaniu A (karnet)
8 WERONIKA BĄK 2006 Kościan UKS Czwórka Kościan A
9 Jakub Banasiak 2008 Poznań Maltańska Grupa Biegowa B
10 Szymon Banaszczyk 2011 Kaźmierz A (karnet)
11 Barbara Baranowska 2010 Poznań Społeczna Czwórka A
12 Adam Baranowski 2005 Poznań Społeczna Czwórka A
13 Gabrysia Baumgart 2008 Poznań B
14 Emilia Bednarska 2010 Poznań A
15 Aleksandra Bendowska 2006 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
16 Dariusz Bendowski 2009 Stęszew SP Stęszew A (karnet)
17 Olga Bernat 2009 Suchy Las PSS Poznań A
18 Oskar Bernat 2004 Suchy Las KS UAM TRIATHLON POZNAŃ A
19 Wiktoria Blachowiak 2010 Swarzedz A
20 Martyna Bober 2007 Poznan PARKOWE BRACTWO A
21 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem B
22 Julia Borowiec 2009 Daszewice A
23 Julia Brzóstowicz 2008 Goślinowo A
24 Jan Brzóstowicz 2013 Goślinowo A
25 Helna Buczkowska 2011 Kościan TEAM KOŚCIAN A
26 Leonard Budnik 2012 Poznań Przedszkole Nr 110 WESOŁY DOMEK B
27 Aleksander Budnik 2013 Poznań Przedszkole Nr 110 WESOŁY DOMEK B
28 Magdalena Bystrzycka 2012 Szamotuły A
29 Tosia Chuda 2013 Poznań A
30 PAWEŁ Chudy 2007 GOSTYŃ Parkrun GOSTYŃ A
31 Zuzanna Coda 2010 Swarzędz A
32 Oliwia Coda 2012 Swarzędz A
33 Zosia Czajkowska 2009 Poznań B
34 Amelka Czajkowska 2011 Poznań B
35 Jan Czubaszewski 2010 Poznan SP64/SDS B
36 Piotr Czubaszewski 2014 Poznan SDS Kids B
37 Igor Dojs 2012 POZNAŃ 2012 A
38 Zosia Dolata 2011 Poznań Byle do lata A (karnet)
39 Maja Dolata 2012 Poznań Byle do lata A (karnet)
40 Franciszek Dorożała 2009 Golęczewo Klub Sobieski A (karnet)
41 Jan Dorożała 2013 Golęczewo A (karnet)
42 Mikołaj Draszkiewicz 2010 Poznań Szkoła Podstawowa nr 7 Poznań A
43 Jasiu Draszkiewicz 2013 Poznań Przedszkole nr 13 Poznań A
44 Maksymilian Faryś 2010 Poznań CSWL Poznań A
45 Patryk Faryś 2005 Poznań CSWL Poznań A
46 Adam Florkowski 2008 Wolsztyn A (karnet)
47 Laura Fornalik 2014 Poznań 4nalik Team - Z mchu i paproci A (karnet)
48 Alex Fornalik 2009 Poznań 4nalik Team - Dębinka A (karnet)
49 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają A (karnet)
50 Dimitrij Fudala 2015 Rokietnica A
51 Roksana Gąbka 2011 Międzychód 2XTEAM A
52 Joanna Gabryś 2013 Poznań A
53 Maria Gajb 2008 Poznań Obiady po zawodach A
54 Klara Gąsiorowska 2012 m. Poznań PKKK A
55 Hubert Gąsiorowski 2009 m. Poznań PKKK A
56 Adam Górczyński 2007 śrem MOS Śrem A
57 Kacper Górczyński 2010 śrem A
58 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek przedszkole A kuku A
59 Agata Grycza 2013 Suchy Las Leśne Ludki A
60 Hanna Grycza 2011 Suchy Las Leśne Ludki A
61 Emilia Grządzielewska 2013 Poznań A
62 Gabriela Grządzielewska 2016 Poznań Securitas Polska Sp. z o.o. A
63 Mikołaj Guzik 2007 Nowy Tomyśl A
64 Jan Guzik 2012 Nowy Tomyśl A
65 Mikołaj Hetmanowski 2010 Dalewo Szkoła Podstawowa w Nochowie / MOS Śrem A
66 Gabriela Hoffman 2013 poznań B
67 Amelia Jakuszewska 2012 Poznań kobietybiegaja.pl A (karnet)
68 Dorian Janek 2013 Poznań A
69 Franciszek Jarmuda 2009 Poznań Jarmudki B
70 Aleksandra Jasinska 2004 Poznań FORMATIQ RUN A
71 Marek Jasiński 2007 Poznań FORMATIQ RUN A
72 Stanisław Jaźwiecki 2017 Zalasewo MUAY RUNNING TEAM A
73 Marta Jędrzejczak 2006 POZNAŃ 1975 A
74 Maja Jodko 2010 Batorowo Jodko Brothers Running Team A (karnet)
75 Otylia Jurga 2005 Nochowo MOS Śrem A (karnet)
76 Wiktoria Kabat 2006 Poznań sp 35 A (karnet)
77 Dorian Kacała 2012 Poznań A
78 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań A
79 Aleksandra Kaczmarek 2010 Poznań A
80 Michał Kaczmarek 2013 Poznań B
81 Maksymilian Kaczmarek 2008 Poznań A
82 Piotrek Kapka 2005 Poznań Brzozowy Klub Huraganowy A (karnet)
83 Paweł Kazało 2005 Leszno 4Runners A
84 Paulina Kazało 2009 Leszno 4Runners A
85 Agata Kaźmierczak 2006 Poznań Sp 66 A
86 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89 A
87 Jakub Kędzierski 2008 Murowana Goślina A
88 Krzyś Kiwertz 2010 Poznań Run Vegan TEAM B
89 Karolina Klimorowska 2009 Poznań PnB A
90 Wiktor Knop 2013 Poznań A
91 Nina Kociucka 2007 Tomaszów Mazowiecki B
92 Jan Koczewski 2010 Poznań Maltańska Grupa Biegowa B
93 Mateusz Konieczny 2010 Koziegłowy A
94 Jakub Konieczny 2014 Koziegłowy A
95 Alicja Korek 2008 Poznań A
96 Olgierd Krahel 2007 Bytkowo UKS Błyskawica A (karnet)
97 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
98 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA SP Opalenica A (karnet)
99 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica A (karnet)
100 Stanisław Kubisiak 2013 Baranowo Przedszkole Mali Odkrywcy Baranowo A (karnet)
101 Felix Kuik 2008 Poznan UKS Olimpijczyk A (karnet)
102 AMELIA KURDYK 2012 POZNAŃ A
103 Wojciech Kłosiński 2012 Kiączyn A (karnet)
104 Ksawery Lesiński 2012 Poznań B
105 NADIA LEŚNIAK 2007 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO A
106 NIKOLA LEŚNIAK 2007 POZNAŃ PARKOWE BRACTWO A
107 Laura Lick 2009 Poznań A
108 Aleks Lick 2007 Poznań A
109 Pola Losiak 2008 Poznań A
110 Kornelia Losiak 2011 Poznań A
111 Emilia Lubońska 2009 Poznań A (karnet)
112 Paweł Luboński 2006 Poznań A (karnet)
113 Jakub Lutomski 2009 Oborniki Szkoła Podstawowa nr.2 w Obornikach A
114 Igor Maćkowiak 2011 Poznań B
115 Marcel Maćkowski 2009 Kąkolewo A
116 Mieszko Maćkowski 2010 Kąkolewo A
117 Lena MAJORKOWSKA 2013 Bydgoszcz A
118 Szymon Malęgowski 2011 Poznań Jeżyce Biegają/Nissan Polody A (karnet)
119 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań A (karnet)
120 Kacper Marczyński 2009 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew A (karnet)
121 Kuba Małecki 2012 Poznań A
122 Stanisław Michalak 2013 Siekierki Wielkie A
123 Julia Michalak 2009 BUK A
124 Zuzanna Michalak 2007 Siekierki Wielkie Unia Swarzędz A
125 Bartosz Michałowski 2009 Poznań A
126 Lena Mierzwa 2011 Poznań Przedszkole nr 98 Słoneczko A (karnet)
127 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko A
128 Bartosz Miller 2013 Poznań A
129 Kacperek Mitura 2012 Komorniki A
130 Nadia Molak 2009 Poznań B
131 Ignacy Mucha 2013 Poznan B
132 Franciszek Mułkowski 2010 Opalenica SP Porzażyn A
133 Franciszek Nowak 2012 Poznań A
134 Michał Nowak 2009 Poznań AZS Poznań A
135 Oliwier Nowicki 2013 Poznań A
136 Ignacy Ogierman 2009 Kornik Piłkarska Akademia Reissa B
137 Konstanty Ogierman 2014 Kornik B
138 stanisław olejnicki 2014 poznań A (karnet)
139 Kacper Pach 2007 Poznań B
140 Kacper Pach 2007 Poznań B
141 Mateusz Pająk 2014 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
142 Agata Pająk 2011 Skórzewo Mamy-Biegamy A (karnet)
143 Jakub Pasiok 2009 Poznań A
144 Stanisław Pasiok 2011 Poznań A
145 Amelia Pawlak 2018 Środa Wielkopolska Szkoła Podstawowa Nr 3 Środa Wielkopolska B
146 Alex Pietrzak 2007 Poznań A (karnet)
147 Maja Polus 2008 Paczkowo ZMĘCZENIE NA STARCIE DOBIEGNIEW A
148 Lilia Popiołek 2010 Chodzież A
149 Magdalena Przyborska 2010 Poznań gRUNwal team Poznań A (karnet)
150 Martyna Przybylska 2012 Poznan A
151 Ania Przybylska 2007 Poznań B
152 Ignacy Pudliszewski 2007 Kościan A
153 Ksawery Pudliszewski 2006 Kościan A
154 Adrian Ratajczak 2008 Dolsk Nessi Team B
155 Martyna Rębas 2005 Komorniki 2005 A
156 Stanisław Rogacki 2013 Poznań A
157 Jan Rok 2012 Poznań UKS Talent Poznań B
158 Antoni Roth 2007 poznan Night Runners / SP17 A (karnet)
159 Małgorzata Rybacka 2008 Szczytniki RybaTeam A
160 Zuzanna Rychlik 2009 poznań A
161 DANIEL SAWTYRUK 2011 POZNAŃ B
162 MACIEJ SIWIASZCZYK 2009 POZNAŃ 1975 A
163 PIOTR SIWIASZCZYK 2006 POZNAŃ 1975 A
164 Lena Siwińska 2013 Lusówko A
165 Zuzanna Skorupska 2006 Skórzewo SP Da Vinci A
166 Aleks Skowroński 2012 Poznań Przedszkole Mali Sportowcy Poznań A
167 Klaudia Smela 2010 Luboń B
168 Oliwia Smela 2012 Luboń B
169 Krzysztof Smolich 2009 Śrem B
170 Michał Smolich 2004 Śrem B
171 Jakub Sroka 2010 Plewiska SP65 Poznań A (karnet)
172 Anna Sroka 2012 Plewiska Przedszkole Podniebny Świat A (karnet)
173 Kacper Stanek 2008 Luboń K.S. Warta Poznań A (karnet)
174 Jan Stolarz 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia A
175 Jan Strugarek 2013 Poznań B
176 Marcela Strzelecka 2014 Bytkowo A
177 Martyna Strzelecka 2015 Bytkowo A
178 Kacper Strzelewicz 2009 Poznań A (karnet)
179 Anna Sydorenko 2012 Poznan A
180 Daria Sydorenko 2010 Poznan A
181 Sandra Syguła 2009 Tomaszów Mazowiecki B
182 Agata Szczodrzyńska 2005 Poznań UKS Dąb Suchy Las A (karnet)
183 Zosia Szewczyk 2010 Poznań SP 34 Klasa Pływacka A
184 Michał Szewczyk 2013 Poznań Mali europejczycy A
185 Filip Sztukowski 2011 Poznań Szkoła Podstawowa nr 51 A
186 Alicja Szymandera 2013 Mosina UKS Fighters Mosina A
187 Wojciech Szymandera 2010 Mosina UKS Fighters Mosina A
188 Aleksandra Szymczak 2011 Poznań Wielkopolska Akademia Piłkarska A
189 Dominik Szymyślik 2008 Poznań A
190 Teodor Trzaskowski 2006 Poznań Buciki GUCIO Team A
191 Fryderyk Trzaskowski 2015 Poznań Buciki GUCIO Team A
192 Mateusz Uciński 2007 Oborniki ZSP Objezierze A (karnet)
193 Hubert Walczak 2011 Poznań A
194 Igor Wasiński 2008 Stryków A
195 Patryk Winkel 2008 Poznań B
196 Krzysztof Winter 2015 Wiry B
197 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą A
198 Maciej Woźny 2008 Plewiska A
199 Rafał Wyka 2012 Poznań Przedszkole nr 77 Koraliki A
200 Ryszard Zabłocki 2007 Poznań LPFA Poznań A
201 Gabriela Zając 2014 Poznań B
202 Marianna Zalita 2011 Swarzędz B
203 Dagmara Zalita 2010 Swarzędz B
204 Wiktoria Zandecka 2012 Poznań Przedszkole Wiolinek A
205 Oliwia Zandecka 2016 Poznań Przedszkole Wiolinek A
206 Sebastian Zandecki 2013 Poznań Przedszkole Wiolinek A
207 Tymoteusz Zaparty 2009 Jerzykowo A
208 Błażej Zaparty 2012 Jerzykowo A
209 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners A
210 Jagoda Łepska 2014 Poznań B
211 Jan Łepski 2010 Poznań B
212 Tymon Łyduch 2013 Grodzisk Wielkopolski B