Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023
Lp | Imię | Nazwisko | Ur. | Miasto | Klub sportowy | Dystans | Pakiet | Rywalizacja | Nazwa pary | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
301 | KRZYSZTOF | KROMA | 1980 | OPALENICA | Opalenicki Klub Biegacza | bieg 5km | Karnet A | indywidualna | ||
302 | Dominika | Nyga | 1989 | Swarzędz | bieg 10km | A | indywidualna | |||
303 | Ewa | Wojtkowiak | 1991 | Wąsosz | NW 5 km | A | indywidualna | |||
304 | HELENA | FIC | 1976 | POZNAŃ | bieg 5km | A | indywidualna | |||
305 | Piotr | Rewers | 1993 | Poznań | RACIĄŻEK MISTRZEM | bieg 10km | A | indywidualna | ||
306 | Barbara | Zacharska | 1964 | Trzcianka | Fabryka Nordica Trzcianka | NW 5 km | A | indywidualna | ||
307 | Nikodem | Sosiński | 2006 | Gniezno | Dynamic Strong Gniezno | bieg 5km | A | indywidualna | ||
308 | Maciej | Kupś | 1992 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
309 | Roman | Rożkowski | 1958 | Śrem | Dendrorunners | bieg 5km | A | indywidualna | ||
310 | Milena | Perz | 1985 | Trzcielin | bieg 10km | A | indywidualna | |||
311 | Roman | Płotkowski | 1974 | Warszawa | DOPPIO | NW 5 km | A | indywidualna | ||
312 | Hubert | Ludwiczak | 1992 | Poznań | bieg 5km | Karnet A | indywidualna | |||
313 | Łukasz | Żyłka | 1992 | Wiry | bieg 10km | A | indywidualna | |||
314 | Aleksander | Malinowski | 1979 | Poznań | Maratończyk Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | ||
315 | Piotr | Jasiński | 1971 | Poznań | FORMATIQ RUN | bieg 5km | A | indywidualna | ||
316 | Adriana | Nowicka | 1992 | Jarocin | bieg 5km | B | indywidualna | |||
317 | Paulina | Marchlewicz | 1975 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
318 | Monika | Hauser-Giers | 1980 | Nowy Lubosz | bieg 10km | A | indywidualna | |||
319 | Przemysław | Grzywaczyk | 1992 | Suchy Las | Maratończyk Poznań | bieg 5km | Karnet B | indywidualna | ||
320 | Aleksandra | Serafin | 1994 | Szamotuły | bieg 5km | A | indywidualna | |||
321 | Agnieszka | Małecka | 1983 | Gądki | bieg 10km | A | ||||
322 | Aneta | Bugajska | 1972 | Poznań | Dynamic | NW 5 km | A | |||
323 | Agnieszka | Staśkowiak | 1973 | Rokietnica | bieg 5km | A | ||||
324 | Robert | Kuna | 1972 | Zaniemyśl | bieg 5km | A | ||||
325 | Hanna | Kosmowska | 1967 | Oborniki | NW 5 km | A | ||||
326 | Aldona | Małachowska | 1963 | Oborniki | NW 5 km | A | ||||
327 | Aneta | Andrzejczak | 1983 | Poznan | bieg 10km | A | ||||
328 | Monika | Mantaj | 1979 | Oborniki | Czarownice | NW 5 km | A | |||
329 | Tomasz | Kaźmierczak | 1975 | Lusowo | Lusowo | bieg 10km | A | |||
330 | Krzysztof | Jena | 1956 | pniewy | TEAM POSTĘP PNIEWY | bieg 5km | A | |||
331 | Magdalena | Łuczak | 1971 | Oborniki | NW 5 km | A | ||||
332 | OSKA | KASPROWIAK | 2004 | Rydzyna | bieg 5km | A | ||||
333 | Marek | Jędraszczak | 196019601960 | Poznań | bieg 10km | A | ||||
334 | Magdalena | Kosmowska | 1991 | Oborniki | NW 5 km | A | ||||
335 | Jolanta | Małecka | 1983 | Miękowo | NW 5 km | B | ||||
336 | A | |||||||||
337 | Maciej | Łukowiak | 1965 | Rawicz | bieg 5km | A | ||||
338 | Justyna | Ostropolska | 1971 | Dąbrówka | bieg 10km | A | ||||
339 | Lukasz | Statucki | 1981 | Poznań | bieg 5km | A | ||||
340 | Anna | Szymaś | 1984 | Oborniki | bieg 5km | A | ||||
341 | Maciej | Nowak | 1974 | Poznań | Speed Feet 16 | bieg 5km | A | |||
342 | Karolina | Morka | 1979 | Oborniki | KęsyTeam | bieg 5km | A | |||
343 | Mariusz | Józefiak | 1987 | Poznań | bieg 10km | B | ||||
344 | Mirosław | Szulc | 195119511951 | Luboń | Luboński Klub Biegacza | bieg 10km | A | |||
345 | Marek | Geisler | 1959 | Poznań | Ogniochron | bieg 10km | A | |||
346 | Aleksandra | Grabowska-Szych | 1955 | Poznań | NW 5 km | B | ||||
347 | Agnieszka | Brzóska | 1974 | Wronki | 64-510 | bieg 5km | A | |||
348 | Julita | Tecław-Pychyńska | 1989 | Oborniki | KĘSY TEAM | bieg 10km | Karnet A | |||
349 | Przemysław | Jędrych | 1977 | Poznań | bieg 5km | A | ||||
350 | Arkadiusz | Kownacki | 1967 | Witkowo | Wy-Biegani Szczecin | bieg 5km | A | |||
351 | Tomasz | Żminkowski | 1983 | Zalasewo | bieg 10km | A | ||||
352 | Kuba | Mikołajczak | 1978 | Poznań | Zeelandia Team | bieg 5km | A | |||
353 | Klara | Rujner | 1969 | Bydgoszcz | bieg 5km | B | ||||
354 | Danka | Kuna | 1972 | Zaniemyśl | bieg 5km | A | ||||
355 | Sylwia | Stefańska | 1982 | Poznań | NW 5 km | A |