Lista startowa - VIII Bieg Walentynkowy Poznań 2023
Lp | Imię | Nazwisko | Ur. | Miasto | Klub sportowy | Dystans | Pakiet | Rywalizacja | Nazwa pary | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | Żaneta | Koch | 1985 | Psarskie | bieg 10km | B | w parze | Żaneta i Przemek | ||
102 | Anna | Gucka | 1982 | Chyby | Maratończyk Poznań | bieg 5km | A | w parze | Guciaki Run | |
103 | Miłosz | Janicki | 2001 | Wronki | bieg 10km | A | w parze | Karolcia i Miłoszek | ||
104 | Dominik | Majewski | 2000 | Rogoźno | bieg 5km | A | w parze | Szyszki | ||
105 | Paweł | Czub | 1996 | Poznań | bieg 5km | B | w parze | NieBoRaczki | ||
106 | Bogumiła | Andrzejak | 1969 | Suchy Las | Ruukki | bieg 5km | A | w parze | B&R | |
107 | Patrycja | Rachuta | 1975 | Poznań | bieg 5km | A | w parze | Geodeci | ||
108 | Monika | Nowak | 1980 | Poznań | bieg 5km | A | w parze | Tubisiowy Team | ||
109 | Łukasz | Dobrowolski | 1991 | Poznań | bieg 5km | A | w parze | Misie Pysie Runners | ||
110 | Sebastian | Sternal | 1976 | Grodzisk Wielkopolski | bieg 5km | A | w parze | Sebastian i Ania biegają | ||
111 | Piotr | Hernik | 1987 | Poznań | bieg 10km | A | w parze | HERNIK PiK | ||
112 | Przemek | Koch | 1986 | Psarskie | bieg 10km | B | w parze | Żaneta i Przemek | ||
113 | Krzysztof | Grabowski | 1989 | Poznań | Maratończyk Poznań | bieg 5km | A | w parze | Sylwia i Krzysztof | |
114 | Olga | Ohrym | 1995 | Poznań | #biegiemwlas | bieg 10km | A | w parze | Foczki biegają | |
115 | Łukasz | Fabiański | 1995 | Poznań | bieg 5km | A | w parze | Leśne Skrzaty | ||
116 | Karol | Dąbrowski | 1983 | Dąbrowa | bieg 5km | A | w parze | Katrina i Dabek | ||
117 | ROBERT | DWÓŻNIK | 1968 | Wronki | dam radę | bieg 5km | A | w parze | EWCIA | |
118 | Adriana | Czub | 1998 | Poznań | bieg 5km | B | w parze | NieBoRaczki | ||
119 | Adrian | Szydłowski | 1987 | Poznań | bieg 5km | A | w parze | Waleczne Paciaciaki | ||
120 | Igor | Gortat | 1984 | Poznań | bieg 10km | A | w parze | Tereska i Trener | ||
121 | Rafał | Andrzejak | 1970 | Suchy Las | Bywaj W Bramie | bieg 5km | A | w parze | B&R | |
122 | Grzegorz | Jurecki | 1974 | Poznań | bieg 5km | A | w parze | |||
123 | Majka | Kornowicz | 1994 | Poznań | Mistrzowski Trening | bieg 10km | A | w parze | Jarek i Majka | |
124 | Andrzej | Rachuta | 1968 | Poznań | bieg 5km | A | w parze | Geodeci | ||
125 | Katarzyna | Adamczewska | 1985 | Opalenica | bieg 5km | A | w parze | Kejti i Karuś | ||
126 | Mariusz | Kaczmarek | 1959 | Sulechów | bieg 10km | A | indywidualna | |||
127 | Paulina | Sech | 198619861986 | Klenica | bieg 5km | A | indywidualna | |||
128 | Emilia | Sarnowska | 2002 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
129 | Barbara | Walas-Gwizdała | 1953 | Poznań | nie dotyczy | bieg 5km | A | indywidualna | ||
130 | Paulina | Okonek | 1990 | Suchy Las | uroczyPrezent Team | NW 5 km | B | indywidualna | ||
131 | Marcin | Lehwark | 1978 | Koziegłowy | Drużyna Szpiku | bieg 10km | A | indywidualna | ||
132 | Bartosz | Sobkowiak | 1988 | Oborniki | Banita team | bieg 10km | A | indywidualna | ||
133 | Małgorzata | Bednarek | 1985 | Poznań | bieg 5km | A | indywidualna | |||
134 | Weronika | Mazurek | 2000 | Poznań | bieg 5km | A | indywidualna | |||
135 | Agnieszka | Paprota | 1973 | Kiszewo | Namaste | NW 5 km | A | indywidualna | ||
136 | Michał | Egler | 1965 | Poznań | Maratończyk Poznań | bieg 5km | Karnet A | indywidualna | ||
137 | Dorota | Lutomska | 1982 | Oborniki | Ofix.pl Bike Team | bieg 10km | A | indywidualna | ||
138 | Roksana | Kubiak | 1989 | Golina | Night Runners | bieg 5km | A | indywidualna | ||
139 | Robert | Torz | 1976 | Laskownica Wielka | TEAM RUN GOŁAŃCZ | bieg 5km | A | indywidualna | ||
140 | Jolanta | Piotrowska | 1982 | Nekla | bieg 5km | A | indywidualna | |||
141 | Monika | Komischke | 1984 | Poznań | NW 5 km | A | indywidualna | |||
142 | Michał | Pyrszel | 1990 | Poznań | AR Adidas Runners Poznań | bieg 10km | Karnet A | indywidualna | ||
143 | Anna | Rynarzewska | 1985 | Poznań | bieg 5km | A | indywidualna | |||
144 | Ireneusz | Bernacki | 1974 | Swarzędz | 8* | bieg 5km | A | indywidualna | ||
145 | Blanka | Górna | 1983 | Poznań | bieg 5km | A | indywidualna | |||
146 | Magdalena | Małecka | 1973 | POZNAŃ | NW 5 km | B | indywidualna | |||
147 | Mariusz | Rudzewicz | 1984 | Świnoujście | bieg 5km | A | indywidualna | |||
148 | Ewa | Zych | 1979 | Poznań | bieg 5km | A | indywidualna | |||
149 | Alina | Winkel | 1984 | Gądki | bieg 10km | A | indywidualna | |||
150 | Łukasz | Semik | 1991 | Poznań | HERNIK TEAM | bieg 10km | Karnet A | indywidualna | ||
151 | Justyna | Szlandrowicz | 1970 | Poznań | NW 5 km | A | indywidualna | |||
152 | Agata | Dawidowska | 1980 | Poznań | NW 5 km | B | indywidualna | |||
153 | Anna | Haczyk | 1977 | Walerianowo | NW 5 km | A | indywidualna | |||
154 | Michał Hubert | Bilski | 1998 | Poznań | M&M | bieg 5km | A | indywidualna | ||
155 | Katarzyna | Elias | 1965 | Poznań | bieg 10km | Karnet A | indywidualna | |||
156 | Łukasz | Olszak | 1982 | Śrem | bieg 5km | A | indywidualna | |||
157 | Weronika | Zaworska | 1988 | Poznań | bieg 5km | A | indywidualna | |||
158 | Eryk | Lechna | 1998 | Komorniki | bieg 5km | B | indywidualna | |||
159 | Iwona | Ahmich | 1987 | Poznań | bieg 5km | A | indywidualna | |||
160 | Agata | Madej | 1987 | Poznań | Quest Road | bieg 5km | A | indywidualna | ||
161 | Patryk | Jaśkowski | 1984 | Kościan | Kije Samobije | NW 5 km | A | indywidualna | ||
162 | adrian | libera | 1983 | poznan | bieg 10km | A | indywidualna | |||
163 | Michał | Kasprowicz | 1963 | Poznań | Biegacze Celebryci | bieg 5km | A | indywidualna | ||
164 | Sara | Zagusta | 1997 | Skórzewo | bieg 5km | A | indywidualna | |||
165 | Pawel | Bieszke | 1963 | Wojcieszyce | NW 5 km | Karnet A | indywidualna | |||
166 | Monika | Pieczyńska | 1978 | Koziegłowy | NW 5 km | A | indywidualna | |||
167 | Agata | Surdyk | 1966 | Golęczewo | NW 5 km | A | indywidualna | |||
168 | Marta | Gloger | 1977 | Poznań | Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA | bieg 10km | A | indywidualna | ||
169 | Anna | Kolasińska | 1983 | Poznań | bieg 5km | A | indywidualna | |||
170 | Ariel | Imiołek | 1981 | Poznań | Maratończyk Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | ||
171 | Pola | Kowalewska | 2007 | Poznań | OŚ AZS Poznań | bieg 10km | Karnet A | indywidualna | ||
172 | Marek | Geisler | 195919591959 | Poznań | Ogniochron | bieg 10km | A | indywidualna | ||
173 | Zofia | Siedlewska-Jaśkowiak | 1988 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
174 | Karolina | Młodożyńska | 1973 | Oborniki | Czarownice | NW 5 km | A | indywidualna | ||
175 | Edyta | Trawińska | 1982 | Wiry | bieg 5km | A | indywidualna | |||
176 | Marta | Dańczak | 1982 | Poznań | Adam Borkowski Team | bieg 5km | A | indywidualna | ||
177 | Jarek | Jackowiak | 1961 | Poznań | gRUNwald Team Poznań | bieg 5km | A | indywidualna | ||
178 | Hubert | Malicki | 1976 | Poznań | NORDIC SPORT 2021 | NW 5 km | A | indywidualna | ||
179 | Dominika | Nyga | 1989 | Swarzędz | bieg 5km | A | indywidualna | |||
180 | Paweł | Kazimierczak | 1976 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
181 | Klaudia | Borowik | 1996 | poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
182 | Beata | Romanowska | 1971 | Poznań | Zeelandia Team | NW 5 km | A | indywidualna | ||
183 | Mateusz | Nowak | 1996 | Poznań | bieg 5km | B | indywidualna | |||
184 | Wojciech | Łaszcz | 1963 | Piła | Fabryka Norwika Trzcianka | NW 5 km | A | indywidualna | ||
185 | Artem | Demchuk | 1983 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
186 | Tadeusz | Berger | 1953 | Poznań | bieg po zdrowie | NW 5 km | A | indywidualna | ||
187 | Piotr | Przewoźny | 1983 | Buk | bieg 10km | Karnet A | indywidualna | |||
188 | Ewelina | Waliszewska | 1977 | Ostrów Wlkp. | Ewelina Waliszewska | bieg 5km | A | indywidualna | ||
189 | Renata | Balcerzak | 1966 | Kiekrz | NW 5 km | A | indywidualna | |||
190 | Michał | Orlicki | 1981 | Poznań | RAMIRENT | bieg 10km | A | indywidualna | ||
191 | Agnieszka | Kubacka | 1994 | Radzyny | bieg 5km | A | indywidualna | |||
192 | Agnieszka | Grzechowiak | 1979 | Oborniki | APK | NW 5 km | A | indywidualna | ||
193 | Karolina | Fojut-Janicka | 1986 | Poznań | bieg 5km | A | indywidualna | |||
194 | Magdalena | Kwiatkowska | 1981 | Mogilno | bieg 5km | B | indywidualna | |||
195 | Natalia | Grams | 1988 | Buk | bieg 5km | A | indywidualna | |||
196 | Bartek | Lewandowski | 1973 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
197 | Konrad | Kaszubiak | 1983 | Poznań | bieg 10km | A | indywidualna | |||
198 | Sławomir | Wasiak | 1990 | Poznań | bieg 10km | Karnet A | indywidualna | |||
199 | Michał | Ogonowski | 1980 | Wrocław | MRC | bieg 10km | A | indywidualna | ||
200 | Aniela | Kurzel | 1968 | Poznań | bieg 5km | A | indywidualna |