Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Pakiet Nazwa pary
1 Bartosz Kaźmierczak Puszczykowo 1972 B
2 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
3 Adam Kobiałka 1978 Poznań NR bieg 10km A
4 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
5 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
6 Marta Gloger 1977 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A
7 Dagmara Dudkowiak 1977 Konin bieg 10km A
8 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec bieg 10km A
9 Artur Wrzeszcz 1970 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
10 Renata Kaźmierczak 1972 Puszczykowo 1972 bieg 10km B Renia i Bartek
11 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
12 IREK REWERS 1975 CHODZIEŻ PCH_RUN bieg 10km A
13 Joanna Archaniołowicz 1970 Poznań Drużyna Szpiku/MUAY Running Team bieg 10km A (karnet)
14 Mariusz Zalewski 1969 Strzelce Krajeńskie bieg 10km A
15 Sylwia Tomporowska 1987 Luboń bieg 10km A (karnet)
16 Leszek Skórnicki 1971 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
17 Dagmara Laszczkowska 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
18 Marta Kamińska 1989 Poznań bieg 10km B
19 Łukasz Stachowski 1981 Rokietnica bieg 10km A
20 Hanna Katrych 1993 Poznan bieg 10km A
21 Leszek Langowicz 1988 Opalenica bieg 10km A (karnet)
22 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz bieg 10km A
23 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
24 Paweł Lembicz 1993 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
25 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń bieg 10km A
26 Michał Skakun 1998 Międzychód PMI RUNNERS bieg 10km A
27 Witek Przybylski 1978 Zalasewo bieg 10km A
28 Arleta Bącik 1976 Brodnica Iłówiec Team bieg 10km A
29 Paweł Szymański 1980 Leszno bieg 10km A
30 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań bieg 10km A
31 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
32 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 10km A
33 Łukasz Schoener 1980 Poznań Pogromcy Singletreków bieg 10km A
34 Ewa Korek 1983 Złotniki On The Move bieg 10km A
35 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń bieg 10km A Ola&Mandos
36 Maja Bereszyńska 1989 Poznań bieg 10km A
37 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
38 Elżbieta Południak 1964 Poznań SUNDOM NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF POŁUDNIAK bieg 10km A (karnet)
39 Krzysztof Rudziński 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
40 Kinga Szukała 1993 Poznań TRANCE ONLY bieg 10km A
41 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne Pancia bieg 10km A
42 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
43 Sebastian Świętocki 1994 Poznań bieg 10km A Kakała I Quet
44 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
45 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
46 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
47 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 10km A
48 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
49 Anna Krzyżańska 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
50 Roma Kowalska 1983 Bytkowo bieg 10km A
51 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
52 Maja Krause 1980 Złotniki On The Move bieg 10km A
53 Anna Bednarska 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
54 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL bieg 10km A Ola&Mandos
55 Tomasz Horla 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
56 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
57 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy bieg 10km A
58 Przemysław Południak 1995 Poznań bieg 10km A (karnet)
59 SŁAWOMIR SAWALA 1972 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Sławek i Aneta
60 Iwona Pomykalska 1977 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
61 Marcin Oleś 1982 Swarzędz 1982 bieg 10km A
62 Marcin Józefowski 1982 Komorniki Bieg dla Filipa bieg 10km A
63 Sandra Budziszewska 1989 Wschowa bieg 10km A
64 Irmina Szymańska 1975 Wronki bieg 10km A
65 Mateusz Kwintkiewicz 1991 Chomęcice Zapierdalam bo lubie bieg 10km A (karnet)
66 Natalia Kledzik 1988 Chodzież PCH_RUN bieg 10km A
67 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
68 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
69 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
70 Aneta Frąckowiak 1982 Poznań Mamy-Biegamy bieg 10km A
71 Anna Dąbkiewicz 1986 Poznań KRAV MAGA Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
72 Ryszard Krzyżański 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Ania i Ryniu
73 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
74 Alicja Kukla-Kowalska 1978 Lusówko kobietybiagaja.pl bieg 10km B
75 Aleksandra Galla 1995 Poznań bieg 10km A
76 Anna Boruta 1982 Murowana Goślina bieg 10km A Kapturek i Wilk
77 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY bieg 10km A
78 Wojciech Komorowski 1988 Poznań FALUBAZforthewin bieg 10km A
79 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 10km A
80 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca bark bieg 10km B
81 Krzysztof BARAN 1989 Koźmin Wlkp. Koźmin Biega bieg 10km A
82 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A (karnet)
83 Ania Kwiatkowska 1989 Stare Miasto bieg 10km A
84 Marek Zięciak 1956 Kommorniki bieg 10km A
85 ANETA SAWALA 1976 POZNAŃ TRANCE ONLY bieg 10km A Aneta i Sławek
86 Mariusz Łoboda 1953 Poznań bieg 10km A
87 Katarzyna Nowak 1978 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
88 PIOTR GADOMSKI 1970 CZERWONAK bieg 10km A
89 Małgorzata Morawiec 1976 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
90 Anita Marek 1977 Jabłonna bieg 10km B
91 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km B
92 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
93 Hanna Nowaczyk 1991 Poznań bieg 10km A
94 Marcin Kuczyński 1983 Poznań brak klubu bieg 10km A
95 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km B
96 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 10km A
97 Łukasz Tarczyński 1982 Bydgoszcz TeAm KucYKi bieg 10km A
98 Tomasz Ogrodnik 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
99 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A (karnet)
100 Mateusz Fleter 1988 Mieszków Decora Running Team bieg 10km A
101 Angelika Topka 1990 Koszalin bieg 10km A
102 Marcin Michalak 1986 Poznań bieg 10km A
103 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
104 Sylwia Kałuska 1990 Warszawa bieg 10km A Sylwia i Patryk
105 Iwona Kania 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
106 Krzysztof Koniec 1970 Wiecbork tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
107 Joanna Dąbrowska 1983 Poznań bieg 10km A
108 Andrzej Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony bieg 10km A
109 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
110 Agnieszka Kijak 1987 Robakowo Parkrun Poznań bieg 10km A
111 Łukasz Bojek 1990 Leszno bieg 10km A Darianna & Bojas
112 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn bieg 10km A
113 Adrian Nowak 1977 Golina KB WARTKO bieg 10km A Nowaki
114 Katarzyna Lala 1979 Mosina bieg 10km B
115 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
116 Marek Biesiada 1985 Poznań KS Poznań Hussars bieg 10km A
117 Przemek Kaźmierczak 1991 Rożnowo Rożnovia Rożnowo bieg 10km A Asia&Przemo
118 Tomasz Adamczak 1984 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
119 Agnieszka Borda 1982 Poznań bieg 10km B
120 Hubert Wolny 1986 Buk bieg 10km A
121 Marcin Woźniak 1980 Poznań Parkrun Poznań bieg 10km A
122 Bartosz Zieleźnik 1985 Poznań bieg 10km A Lakuny
123 Julita Paruch 1988 Wrocław bieg 10km A
124 Marta Kołt 1980 Poznań SDS Karolina Mośko bieg 10km B
125 Patryk Graczyk 1990 Mogilno bieg 10km A Sylwia i Patryk
126 ADRIAN SZYDŁOWSKI 1987 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
127 Marek Pfajfer 1984 Legbąd Spójnia Białe Błota bieg 10km A (karnet)
128 Magdalena Marszałek 1979 Poznań Koniuchy OCR bieg 10km A
129 Marek Geisler 1959 Poznań Airport Poznań Team bieg 10km A
130 Agata Tresenberg 1977 Konin bieg 10km A (karnet)
131 Kinga Komorowska 1987 Manieczki bieg 10km A
132 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Nice Lady Fitness bieg 10km A (karnet)
133 Dorota Zowczak 1983 Poznan Rawa Team bieg 10km B
134 Maciej Krzewina 1980 Kicin Fundacja Szlachetny Bohater bieg 10km A Iwona i Maciej
135 Maciej Łucyk 1983 Poznań bieg 10km A (karnet)
136 Daria Eliasz 1991 Rawicz bieg 10km A Darianna & Bojas
137 Patryk Bzowy 1995 Jarocin KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
138 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
139 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10km A Wasyle
140 Sara Stach 1992 Kościan Kościan Team bieg 10km A
141 Zuzanna Kwiatkowska 1993 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
142 Joanna Adamczak 1980 Pawłowice bieg 10km A AsiaTomekBiegają
143 Paweł Kazimierczak 1976 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A
144 Bogdan Zapała 1970 Sulechow bieg 10km B bodek
145 Natalia Macioszek 1984 Poznań bieg 10km A Lakuny
146 Urszula Rau 1986 Wolsztyn bieg 10km A Terliki
147 Agnieszka Kwiatkowska 1980 Koło bieg 10km B Agusia i Krzysiu
148 Paulina Szydłowska 1988 Poznań pierwszykilometr.blogspot.com bieg 10km A Waleczne Paciaciaki
149 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
150 Bartosz Stanek 1988 Śmigiel Śmigiel bieg 10km A
151 Paulina Radys 1990 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
152 Marcin Grzywacz 1981 Bydgoszcz bieg 10km B
153 Roman Sobański 1980 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
154 Agata Koschel 1987 Poznań Agata i Piotr bieg 10km A Agata i Piotr
155 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
156 Grzegorz Nowicki 1971 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
157 Karol Szkurat 1985 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
158 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km B
159 Bartosz Szolek 1988 Śrem bieg 10km A
160 Danuta Kaczmarek 1960 Złotniki bieg 10km A
161 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy MUAY Runnig Team bieg 10km A (karnet)
162 Anna Mośkiewicz 1990 Poznań Drużyna Szpiku/Biegaj Pod Okiem Trenera bieg 10km A dzikie mośki
163 Julita Kazimierczak 1983 Poznań PO ZDROWIE Z JULITĄ bieg 10km A PO ZDROWIE Z JULITĄ
164 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ bieg 10km A
165 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
166 Szymon Woźniak 1987 Śrem bieg 10km B
167 Piotr Terlikowski 1985 Wolsztyn bieg 10km A Terliki
168 Krzysztof Mielcarek 1983 Kościelec bieg 10km B Agusia i Krzysiu
169 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team bieg 10km A (karnet)
170 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
171 Jakub Bagiński 1985 Krosno Ks Bol bieg 10km A
172 Ewelina Postaremczak 1982 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
173 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
174 Karolina Matelska 1980 Plewiska bieg 10km A
175 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań bieg 10km A
176 Wojciech Kienitz 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
177 Paulina Sobańska 1982 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A Paulina i Roman
178 Krystyna Kaźmierczak 1989 Rokietnica bieg 10km A
179 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
180 Aldona Nowicka 1972 Poznań AGiP bieg 10km B Aldona i Grzegorz
181 Michał Woźniak 1995 Wilkowyja bieg 10km B
182 MARIUSZ KNIE 1979 ŻERKÓW KB Maratończyk Jarocin bieg 10km A
183 Edyta Bartkowiak 1970 Mosina bieg 10km B
184 Magda Walenczak 1984 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
185 Zbigniew Reśliński 1991 Poznań bieg 10km A dzikie mośki
186 Mirosław Morawiec 1972 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
187 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 10km A
188 Jan Kot vel Kotyński 1996 Luboń bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
189 Ilona Kauf 1987 Poznań bieg 10km A
190 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A Biegacze Celebryci
191 Barbara Czarnecka 1976 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
192 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A
193 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
194 Wojciech Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy bieg 10km A
195 Maciej Migdalczyk 1982 Chodzież LODOŻERCY CHODZIEŻ bieg 10km A (karnet)
196 Ewa Liberacka-Kopytek 1980 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
197 Maciej Chojnacki 1986 chodzież bieg 10km A
198 Adam Frąckowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają bieg 10km A (karnet)
199 Kamil Kunsztowicz 1998 Międzychód bieg 10km A
200 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
201 Łukasz Polak 1981 Oborniki Śląskie Oborygeni bieg 10km A
202 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
203 Joanna Bąkowska 1971 Świdwin Przedszkole nr 2 POD TOPOLĄ w Świdwinie bieg 10km B JoDa Świdwin
204 Luiza Włodarczak 1976 BRODNICA Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
205 Mikołaj Bekasiak 1990 Szamotuły Także tego... bieg 10km A
206 Karolina Mądrzak 1979 Poznań Powiat Poznański bieg 10km A
207 Jolanta Gajda 1969 Poznań bieg 10km B
208 Tomasz Koebsch 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A Magda & Tomek
209 Piotr Tabaczka 1975 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega bieg 10km A (karnet)
210 Michał Szuszczyński 1976 Poznań bieg 10km A Misiui Kulfon
211 Karolina Grzywacz 1984 Bydgoszcz bieg 10km B
212 Mateusz Kosiński 1990 Szczecin # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
213 Rita Mucha 1980 Swarzedz bieg 10km A
214 Zofia Zawieja 1996 Poznań bieg 10km A Zosia Samosia ale Jan Niezbędny
215 Marta Stachowska 1988 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łukasz
216 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci || gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Biegacze Celebryci
217 Danuta Strychalska- Rysz 1989 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A
218 Bartosz Czarnecki 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
219 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
220 Janusz Olejnik 1965 Trzebiatów bieg 10km A
221 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
222 Grzegorz Kopytek 1976 Murowana Goślina bieg 10km A Kopytka
223 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
224 Michał Pigła 1981 Kaźmierz Pikuś :) bieg 10km A (karnet)
225 Krzysztof Kołaczkowski 1993 Poznań Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
226 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
227 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A Iwona i Grzesiek
228 Marta Sitko 1983 Pyzdry Pyzdrzanie w biegu bieg 10km A
229 Edyta Wrzeszcz 1976 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
230 DAREK BĄKOWSKI 1968 Świdwin KORYUKAN ŚWIDWIN bieg 10km B JoDa Świdwin
231 Paweł Kotecki 1984 Poznan Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
232 Mikołaj Kaczmarek 1995 Poznań bieg 10km B
233 Witold Nowak 1963 Poznań bieg 10km A
234 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
235 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
236 Krzysztof Spychała 1954 POZNAN bieg 10km A
237 Hubert Jezierski 1999 Wągrowiec Hufiec ZHP Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
238 Rafał Kolas 1971 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A
239 Małgorzata Spychała Szuszczyńska 1975 Poznań bieg 10km A
240 Boguslawa Barwikowska 1974 Solec Kujawski bieg 10km B
241 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
242 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
243 ŁUkasz Stachowski 1985 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łkasz
244 Adam Śledź 1995 Babimost i-Sport /BKB Bakcyl bieg 10km A (karnet)
245 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
246 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko bieg 10km A
247 PIOTR KALUZYNSKI 1964 WRONKI Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km A
248 Magdalena Manicka 1965 Zielątkowo Running Vegan bieg 10km A (karnet)
249 Kacper SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
250 Monika Makowska 1980 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
251 Justyna Szyszka 1998 Kotlin bieg 5km A Justyna i Bartek
252 Zuzanna Narożna 1993 Kaźmierz bieg 5km A Zuza i Mateusz
253 Michał Nowak 1988 Poznań bieg 5km A (karnet) Ania i Michał
254 Natalia Orlińska 1985 Murowana Goślina bieg 5km A
255 Barbara Skrzypczak 1974 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
256 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
257 Sławek Janik 1980 Poznań Unilever Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
258 Karolina Kroczek 1980 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
259 Anna Urbanska 1984 Jarocin bieg 5km A
260 Dominika Foltyn 1987 Poznań bieg 5km A
261 Monika Majcherek 1979 GRANOWO GRANOWO bieg 5km A
262 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno bieg 5km B
263 Ewa Król 1988 Poznań bieg 5km A
264 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km B
265 Joanna Przybysz 1994 Poznań bieg 5km A OnionTeam
266 Jan Hordych 1997 Szamocin PCH_RUN bieg 5km A
267 Monika Jaroszewska 1994 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
268 Kinga Gawel 1974 Wronki bieg 5km B
269 Marcelina May 1986 Poznań bieg 5km A
270 Patrycja Preuss 1991 Poznań bieg 5km A Princessa&Princepolo
271 Anna Grajcar 1984 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
272 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km B
273 ANITA DEPTULSKA 1984 POZNAN bieg 5km A
274 MAGDALENA TAJCHER-OSICKA 1978 POZNAŃ OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
275 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 5km A
276 Mateusz Grajek 1990 Ostrów Wielkopolski KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
277 Bartosz Stryczyński 1987 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
278 Tomasz Dwornik 1975 Poznań bieg 5km A Agnieszka i Tomek
279 ELŻBIETA PIECHOTA 1969 Wałcz Biegam dla siebie bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
280 Emilia Woźniak 1994 Wolsztyn bieg 5km A Emi&Piotr
281 Sylwia Grabska 1991 Bydgoszcz bieg 5km B
282 Rafał Tomowiak 1984 Leszno #SZYMANOWSKITeam bieg 5km A
283 Marcin Kłosiński 1983 Pamiątkowo bieg 5km A Milena i Marcin
284 Agnieszka Zygmunt 1982 Wielichowo bieg 5km A
285 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
286 Oskar SAPA 1995 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie bieg 5km A
287 Grzegorz Makowski 1977 Międzyrzecz bieg 5km B Monika i Grzegorz
288 Bartosz Rzanny 1998 Cielcza bieg 5km A Justyna i Bartek
289 Mateusz Ratajczak 1993 Śrem bieg 5km A Zuza i Mateusz
290 Anita Skoczylas 1973 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
291 Gian Andrea Baretton 1995 Poznań bieg 5km B
292 HANNA SKOTARCZYK 1977 CZARNKÓW bieg 5km A
293 Barbara Wołoszka 1983 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
294 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
295 Anna Janik 1978 Poznań bieg 5km A Ania i Sławek
296 Marta Korzeniowska 1986 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg 5km A Marta i Darek
297 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
298 Dariusz Praiss 1968 Poznań bieg 5km B
299 Izabela Jankowska 1977 Stęszew bieg 5km B
300 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Parkrun Poznań bieg 5km A (karnet)
301 Mariusz Broniszewski 1981 Poznań Grzybony bieg 5km A
302 Łukasz Kubel 1985 Granowo bieg 5km A
303 Piotr Jaroszewski 1993 Zgłowiączka bieg 5km A Monia i Piter
304 Mariusz DUDZIŃSKI 1980 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
305 Jarosława Trocka 1989 Poznań bieg 5km A
306 Joanna Szczerbal 1990 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
307 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 5km B
308 Ludmiła Batura 1983 Wilkowo bieg 5km A
309 SEBASTIAN OSICKI 1976 Poznań OSICKI TEAM PARKRUN POZNAŃ bieg 5km A Maga i Seba
310 Dawid Weigelt 1997 Stęszew bieg 5km B
311 Beata Sajewska 1976 Wągrowiec bieg 5km A
312 Arleta Lorenc 1992 Ostrów Wlkp. KB Czarne Wilki bieg 5km A KB Czarne Wilki
313 Kamila Kaczmarek 1983 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
314 Krzysztof Sojkin 1955 Poznań bieg 5km A
315 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 5km A (karnet) Ania i Michał
316 MARIUSZ PIECHOTA 1968 Wałcz Wałcz bieg 5km A NA ZAWSZE MARIUSZ I ELA
317 Radosław Zieliński 1986 Bydgoszcz bieg 5km B
318 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica bieg 5km A
319 Monika Antkowiak 1987 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
320 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 5km A
321 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
322 Dobrochna Otlewska 1982 Suchy Las bieg 5km B Dobrochna i Bartek
323 Maciej Łukowiak 1965 Rawicz bieg 5km A
324 Artur Chmielewski 1969 Paczkowo bieg 5km A
325 Katarzyna Szulc 1967 Wagrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
326 Monika Pawłowska 1980 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
327 Wojciech Dudziński 1982 Międzyrzecz bieg 5km A Basia&Wojtek
328 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
329 Rafał Maślankiewicz 1957 Poznań bieg 5km A
330 Grzegorz Maciejewski 1961 Poznań bieg 5km A
331 Szymon Kaniewski 1987 Jędrzejewo gm.Lubasz bieg 5km B
332 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km A
333 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
334 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 5km A
335 Dariusz Kapica 1984 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
336 Łukasz Gołąb 19901990 Poznań Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
337 Olga Dysput 1989 Poznań 1989 bieg 5km A Ola i Krzysiek
338 Daniel Macyszyn 1976 Poznań Night Runners Poznań bieg 5km A
339 Katarzyna Duda 1979 MIĘDZYRZECZ brak bieg 5km B Mariusz i Kasia
340 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km A
341 Maria Matuszek 1956 Kiekrz KTR bieg 5km A
342 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 5km B
343 Kamil Grzymkowski 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
344 Monika Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
345 Justyna Szymańska 1982 Gniezno bieg 5km B
346 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN bieg 5km A
347 Karolina Zięciak 1986 Komorniki bieg 5km A
348 Marcin Kaczmarek 1984 Poznań Kamila i Marcin bieg 5km B Kamila i Marcin
349 Dariusz Świercz 1966 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
350 Marzena Bardzik 1977 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
351 Ewa Gorska 1971 Kamionki bieg 5km A (karnet)
352 ANNA MAJORKOWSKA 1974 Bydgoszcz bieg 5km A
353 Maciej Kasperczak 1976 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
354 Martyna Pawłowska 1988 Poznań bieg 5km B
355 Michał Antkowiak 1986 Rakownia bieg 5km A Mr&Mrs
356 Anna Gruszka 1974 Plewiska bieg 5km A
357 Oleksandr Sydorenko 1980 Poznan bieg 5km B
358 Weronika Rybok 1995 Czerwionka-Leszczyny bieg 5km A ABW
359 ARLETA GAJ 1969 PUSZCZYKOWO bieg 5km A
360 Anna Musialska 1980 Poznań Piątkowo na Biegowo - Poznań bieg 5km A
361 Rafał Pawłowski 1981 Pleszew bieg 5km B MONIKA i Rafał
362 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
363 Iwona Dresler 1973 Głuchowo bieg 5km A
364 Emilia Kasperczak 1979 Murowana Goślina HERNIK TEAM bieg 5km A Hernik Team Murowana
365 Emilia Kaczmarek 1991 Gniezno bieg 5km A Drużyna Pierścienia
366 Małgorzata Mediger 1967 Poznań niezależna bieg 5km A
367 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
368 Dominik Lorenc 1989 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
369 Ewa Janaszak 1960 Miękowo Mamy-Biegamy bieg 5km A (karnet)
370 Izabela Grzempka 1972 Kostrzyn Unilever Poznań bieg 5km A
371 Krzysztof Zwoliński 1987 Poznań 1987 bieg 5km A Ola i Krzysiek
372 Marlena Drajerczak 1978 Poznań bieg 5km A
373 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 5km A (karnet)
374 MICHAŁ SCHLEGEL 1991 POZNAŃ NowaPasja.pl bieg 5km A
375 Michał Sus 1977 Zawiercie bieg 5km A Mika&Gogo
376 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km B Bakosie
377 Marika Kaczmarek 1997 Poznań bieg 5km A
378 Grzegorz Kozłowski 1983 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
379 Rafał Bardzik 1973 Murowana Goślina bieg 5km A Szybkie Leopardy :P
380 Dorota Zowczak 1983 Poznan bieg 5km A (karnet)
381 Adrian Szulc 1987 Rokietnica bieg 5km A
382 Karolina Skubel 1984 Plewiska Thermo King Poznań bieg 5km A
383 Anna Tryk 1975 Swarzędz bieg 5km A
384 Kamil Prejs 1975 Przeźmierowo bieg 5km A
385 Sylwia Edyta Augustyniak 1986 Poznań Grupa 5 bieg 5km A (karnet)
386 Magdalena Świerczyńska 1977 Poznań bieg 5km A
387 Monika Marczyńska 1980 Zaparcin Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
388 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
389 Wiola Hulewicz 1975 Września HERNIK TEAM bieg 5km A
390 Agnieszka Stefańska 1983 Poznań bieg 5km B Agnieszka i Tomek
391 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 5km A Bogna i Rafał
392 Przemysław Krzanowski 1976 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km A
393 Sylwia Paterka 1984 Kotlin Bubu&Bubu bieg 5km A Bubu&Bubu
394 Paweł Ratajczak 1990 Poznań bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
395 Andrzej Bibik 1988 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
396 Bogumiła Broda 1984 Poznań bieg 5km A Drużyna Pierścienia
397 Daria Lorenc 1994 Oborniki Oborniki bieg 5km B Lolki
398 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo bieg 5km A (karnet) Szybka i Wściekły
399 Józef Bednarski 1946 Poznań Night Runners bieg 5km A
400 Ewa Czajkowska 1975 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One bieg 5km A
401 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
402 Ewa Kłaczyńska 1971 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Ewa i Wojtek
403 Anna Barczak 1988 Mogilno Husaria Race Team bieg 5km A Ania&Wojtek
404 Karola Kujawa-Śliwińska 1981 Stęszew bieg 5km A (karnet)
405 Marcin Nowak 1986 Poznań bieg 5km A Sylwia i Marcin
406 Magdalena Binkowska 1984 Poznań bieg 5km A
407 Monika Gzella 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Kocia Para
408 Bogumił Wejman 1978 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km A Bogus i Anetka
409 Robert Przybylski 1978 Poznań bieg 5km B
410 Bartosz Zyzik 1979 Komorniki bieg 5km A
411 WOJCIECH LATKOWSKI 1976 POZNAŃ bieg 5km A
412 Monika Kozłowska 1982 Września bieg 5km B Monika i Grzegorz Września
413 Artur CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
414 Grzegorz Łochyński 1972 Poznań brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
415 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A Bakosie
416 Joanna Goździewska 1984 Poznań bieg 5km A
417 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 5km A
418 Marlena Kurzyńska 1990 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
419 Kasia Polaczyk 1983 Stęszew bieg 5km A (karnet)
420 KINGA GOŁASKA 1984 POZNAŃ bieg 5km A
421 Sylwia Nowak 1985 Poznań bieg 5km B Sylwia i Marcin
422 Adam Kantek 1994 Września bieg 5km A ABW
423 Ilona Korda 1989 Sztum Poznań Race Team SRTG bieg 5km A (karnet)
424 Aleksandra Knop 1993 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
425 Roman Rożkowski 1958 Śrem Runner's Power Śrem bieg 5km A
426 Katarzyna Trawińska 1987 Poznań bieg 5km A
427 Rafał Andrzejak 1970 Suchy Las Brama W Biegu bieg 5km A Bogna i Rafał
428 Dariusz Łagowski 1974 Poznań Night Runners bieg 5km A (karnet)
429 Agnieszka Dziurla 1983 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
430 Andżelika Kędzierska 1994 Śrem bieg 5km A HARDY NIEDŹWIEDŹ I PONĘTNA ŁASICA
431 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań bieg 5km A
432 Karolina Bartczak 1991 Uzarzewo bieg 5km B Piękna i Bestia
433 Dariusz Świercz 1969 Wałcz Wałecka Ściema bieg 5km A Darek i Beata
434 Ilona Łytka 1982 Poznan bieg 5km A
435 Daria Woźniak 1995 Kaźmierz Kobiety Biegają bieg 5km A
436 Wojciech Kłaczyński 1966 Inowrocław BBL Inowrocław bieg 5km B Wojtek i Ewa
437 Wojciech Sroczyński 1984 Mogilno bieg 5km A Ania&Wojtek
438 Małgorzata Kromska 1970 Rokietnica bieg 5km B BO&GO
439 Angelika Ziółkowska 2000 Pobiedziska bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
440 Natalia Janik 1992 Poznań Pro366 bieg 5km A Catastrophe
441 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg 5km A Pan & Uległa
442 Piotr Sturzbecher 1982 Poznań Agata i Piotr bieg 5km A Agata i Piotr
443 TOMASZ SOBOLEWSKI 1973 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
444 Katarzyna Szulc 1981 Poznań bieg 5km A
445 Przemysław Krzanowski 1976 POznań Drużyna Szpiku bieg 5km A (karnet)
446 Natalia Jastrzębska 1989 Pobiedziska brak klubu bieg 5km A Natalia i Grzegorz
447 Robert Galicki 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
448 Agata Wilczyńska 1968 Wałcz bieg 5km A
449 Magdalena Walenciak 1981 Oborniki bieg 5km B
450 Rafał Gucwa 1988 Poznań bieg 5km A MRrrr :)
451 Krzysztof Dałkowski 1978 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
452 Dominik Janowiak 1980 Oborniki bieg 5km B pepitki
453 Joanna Witkowska 1989 Miękowo ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 5km A Asia i Tomek
454 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
455 Magdalena Maj 1984 Rokietnica Wuef Club bieg 5km A
456 Ewa Szczęsna 1987 Poznań bieg 5km A
457 Danuta Hauser 1956 Poznan bieg 5km A
458 Robert Skokowski 1985 Sulechów Skoczki bieg 5km A Skoczki
459 Angelika Macioszek 1985 Rokietnica Niezrzeszony Rokietnica bieg 5km B
460 Łukasz Wiatrowski 1980 Poznań bieg 5km A DREAM TEAM
461 Robert Mamys 1975 Poznań bieg 5km A
462 Krzysztof Błesnowski 1984 Śmigiel bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
463 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznan bieg 5km A
464 Paulina Kaczmarek 1980 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
465 Tomasz Łytka 1979 Poznań bieg 5km A
466 Patrycja Targoszyńska 1977 Poznań bieg 5km A
467 Kamil Turowski 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
468 Tomasz Jankowski 1971 Konarzewo bieg 5km A
469 Tomasz Macioszek 1982 Rokietnica Rokietnica Niezrzeszony bieg 5km A
470 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
471 Monika Kędzierska 1997 Poznań Mój pierwszy raz bieg 5km A
472 Milena Kłosińska 1985 Kiączyn bieg 5km A (karnet) Milena i Marcin
473 Adam Adamczak 2000 Opalenica Opalenicki Klub Sportowy bieg 5km A Angelika i Adi Adiczak
474 Paweł Gorzelańczyk 1996 Poznań AstroRun bieg 5km A Catastrophe
475 Eryk Różański 1987 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A (karnet)
476 Hanna Sikora 1990 Nowy Tomyśl bieg 5km A
477 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg 5km A Pan & Uległa
478 IZABELA SOBOLEWSKA 1976 STĘSZEW bieg 5km B Izabela i Tomasz Biegają
479 Anna Błociszewska- Starczyńska 1978 Poznań 1978 bieg 5km A
480 Michał Mielcarek 1989 Luboń Luboński Klub Biegacza bieg 5km A
481 Hanczeska Kuczyńska 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A Scuderia HiR
482 Anna Witkowska 1985 Poznań bieg 5km A
483 Regina Mowczan 1983 Wałcz bieg 5km A
484 Rafał Biernat 1976 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
485 Monika Dałkowska 1979 Wolsztyn bieg 5km A Monika i Krzysztof
486 Agnieszka Janowiak 1979 Oborniki bieg 5km B pepitki
487 Tomasz Krzyśka 1989 Studzieniec bieg 5km A Asia i Tomek
488 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A
489 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
490 Justyna Kubaś 1990 Dopiewiec Drużyna Szpiku bieg 5km A Justyna&Łukasz
491 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A Krosinko Biega : -)
492 Marzena Kołodziej 1978 Murowana Goślina bieg 5km B
493 Łukasz Siemieniuch 1981 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
494 Renata Błesnowska 1985 Czacz bieg 5km A Krzys i Renatka Biegaja
495 Natalia Domańska 1993 Poznań bieg 5km A
496 Agnieszka Wita 1989 Poznań Uniwersytet Przyrodniczy bieg 5km B
497 Marcin Kaczmarek 1975 Murowana Goślina bieg 5km A Paulina i Marcin
498 Paulina Idziak 1979 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
499 Malina Targoszyńska 2000 Poznań bieg 5km A
500 Dominika Wiśniewska 1996 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A K&D BI(e)G LOVE
501 Izabelka Kasprzak 1974 Koziegłowy bieg 5km A Izabelka i Mefju
502 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A
503 Michał Kujawski 1990 Swarzędz bieg 5km A Michał i Renata
504 Aneta Błaszkowska 1992 Obrowo bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
505 Mateusz Siporzyński 1998 Rawicz bieg 5km A
506 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km B
507 Tomasz Framski 1977 Dębogóra bieg 5km A Monia i Tomek
508 Dominik Woźniak 1981 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km A Gosia i Dominik
509 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły Sila Team bieg 5km A (karnet)
510 Pola Gryszkiewicz 1982 Poznań bieg 5km A
511 aneta wejman 1979 stawiszyn Bodzio Pędziwiatr bieg 5km B anetka i bogus
512 Paulina Mendowska 1997 Poznań AWF Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
513 Otylia Mańka 1987 Swarzędz bieg 5km A
514 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)
515 Aldona Skibińska 1972 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
516 Sylwia Buszewska 1995 Mosina bieg 5km A Uciekając przed dzikami
517 JUSTYNA PIELICHOWSKA 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
518 Danusia Biernat 1978 Krosinko Krosinko Biega :) bieg 5km A Danusia i Rafał
519 HALLIK PIETROWSKA 1965 POZNAŃ bieg 5km A
520 Łukasz Nowak 1983 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
521 KRZYSZTOF SIERANT 1995 POZNAŃ Drużyna Szpiku bieg 5km A ROSE & KRIS
522 Natalia Zielecka 1993 Poznań bieg 5km A
523 Katarzyna Gawron 1989 Poznań bieg 5km A
524 Beata Chudziak 1985 Komorniki Mamy biegamy bieg 5km A (karnet)
525 Bartosz Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
526 Wioletta Iwaniak 1970 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
527 Piotr Kruszczyński 1967 Baranowo Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
528 Adam Hołoga 1977 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
529 Agata Ludwiczak 1990 Kostrzyn bieg 5km A
530 Bartosz Dubas 1987 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
531 Krzysztof Majewski 1980 Poznań bieg 5km A (karnet)
532 Katarzyna Lehmann Siemieniuch 1980 Poznań bieg 5km A Kasia i Łukasz
533 Piotr Majchrzak 1991 Obrowo KABM! bieg 5km A <3 Anetka i Piotruś <3
534 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM bieg 5km B
535 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
536 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A
537 Ilona Koszarek 1976 Miejska Górka bieg 5km B
538 Karolina Nowak 1975 Grodzisk Wlkp bieg 5km A
539 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
540 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg 5km A
541 Bartłomiej Kolber 1981 Poznań Klub Myszka Miki bieg 5km A (karnet)
542 Katarzyna Kowalewska 1991 Poznań bieg 5km A
543 Bartosz Bednarkiewicz 1976 Suchy Las bieg 5km A Dobrochna i Bartek
544 Waldemar Wolek 1973 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A (karnet) Beata&Waldek
545 Marzena Kulikowska 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
546 Monika Framska 1983 Dębogóra 1983 bieg 5km A Monia i Tomek
547 Kamila Sikorska-Podyma 1983 Poznań UAM Poznań bieg 5km A
548 Beata Kuryło 1972 Pyszczyn Night Runners Gniezno bieg 5km A Beata&Waldek
549 Tomasz Dreczka 1995 Brzeźno bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
550 Małgorzata Woźniak 1985 Pleszew Woźniak Tim bieg 5km B Gosia i Dominik
551 Damian Nowak 1994 Poznań bieg 5km A Paulina&Damian SuperTeam
552 Sławomir Skibiński 1969 Czarnków KB Gmina Czarnków bieg 5km A Biegające SKIBKI
553 Adam Badyna 1983 Buk Kenenisa Bekele Team bieg 5km A
554 Bartłomiej Pielichowski 1979 Gozdnica Biegając z Wilkami bieg 5km A Bartki
555 Agnieszka Wojtal 1980 Robakowo bieg 5km A Aga i Łukasz
556 Magdalena Lizik 1977 Poznań bieg 5km A
557 Paweł Gawron 1961 Posada bieg 5km A
558 Piotr Kudzior 1996 Poznań PRO 366 bieg 5km A OnionTeam
559 Natalia Banach Gawęda 1979 Tarnowo Podgórne bieg 5km A Kluski w ataku
560 Piotr Bielawny 1989 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg 5km A Emi&Piotr
561 Julia Rybakowska 1986 Poznań Teatr Nowy w Poznaniu bieg 5km A PiersiNaMecie
562 Agnieszka Hołoga 1979 Poznań sprawni inaczej bieg 5km B wredna i maruda
563 Lidia Bławat 1990 Kwilcz bieg 5km A
564 Anna Dubas 1986 Poznań bieg 5km A RUN & LOVE TOGETHER
565 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet) Krosinko Biega : -)
566 Łukasz Siporzyński 1977 Rawicz bieg 5km A
567 Adam Stippa 1981 Złotów bieg 5km A
568 Agnieszka Piotrowska 1985 Gruszczyn bieg 5km A
569 Grzegorz Terczewski 1974 Kościan Kościan Team bieg 5km A Gosia i Grześ
570 Przemysław Sobieniak 1977 Poznań bieg 5km A
571 Piotr Jodko 1979 Batorowo Jodko Brothers Running Team bieg 5km A
572 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki bieg 5km B wawrzynki
573 Jakub Musiał 1985 Jarocin Biegacze Jarocin bieg 5km A (karnet)
574 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp bieg 5km A
575 Adrian Popiołek 1984 Chodzież PCH RUN bieg 5km A
576 Zbigniew Kulikowski 1980 Żagań Żagańska Grupa Biegowa bieg 5km B Marzena i Zbyszek
577 Małgorzata Szulc 1989 Rokietnica bieg 5km A
578 Cezary Stanke 1983 Szamotuły Ich Troje bieg 5km A
579 Roman Skrzypczak 1971 Kościan Amatorszczyzna bieg 5km B Basia i RomanS
580 Tomasz Wysocki 1982 Poznań bieg 5km A Szybka i Wściekły
581 Alicja Rachuta 1990 Poznań Przedszkole Specjalne nr 164 w Poznaniu bieg 5km A (karnet)
582 Joanna Mazurczak 1989 Poznań bieg 5km A Zakochani Zabiegani Asia i Maciej ♡
583 Daniel Kroczek 1977 Rydzyna bieg 5km A Daniel i Karolina
584 Sebastian Koterbiak 1993 Witaszyce bieg 5km A Uciekając przed dzikami
585 ARKADIUSZ CHUDY 1980 GOSTYŃ bieg 5km A
586 janusz janowski 1983 wierzonka biegam sam bieg 5km A
587 Izabella Ławińska 1998 Lubasz bieg 5km A Ziemniaczek i Wieloryb
588 Anna Kapica 1986 Plewiska Biegacze YouFit bieg 5km B Misiaczek ❤️ Tygrysek
589 Joanna Witkowska 1987 Poznań bieg 5km A
590 Kamil Kąkolewski 1987 Międzychód bieg 5km A
591 Dariusz Iwaniak 1975 Ujście Ujście bieg 5km A Wiola i Darek
592 Agata Siwek 1988 Murowana Goślina bieg 5km B
593 Rafał Mandziak 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 5km A
594 Łukasz Chwalisz 1990 Bolewice Night Runners bieg 5km A Princessa&Princepolo
595 Andrzej Grajcar 1958 Śrem LOFT TEAM EXTREME bieg 5km A
596 Agnieszka Dolata 1977 Poznań bieg 5km A
597 Michał Kasprowicz 1963 Poznań bieg 5km A
598 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 5km A
599 Sylwia Rózga 1992 Poznań bieg 5km A
600 Paulina Stryczyńska 1988 Komorniki bieg 5km B Paulina i Bartek
601 Piotr Gołaski 1982 Poznań bieg 5km A
602 Renata Stadie 1990 Swarzędz bieg 5km A Renata i Michał
603 Krystyna Kozak 1967 Leszno bieg 5km B
604 Krzysztof Stawniak 1987 Września bieg 5km A
605 Danuta Nowakowska 1957 Poznań NW 5 km A
606 Anna Kaźmierczak 1983 Poznań NW 5 km A
607 Agnieszka Kędzierska 1976 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
608 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A
609 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A Izka & Roman
610 Ewa Perlik 1956 Zielonka TadMax NW 5 km A
611 Natalia Jasińska 1971 Poznań FORMATIQ RUN NW 5 km A
612 Paweł Garniewicz 1961 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA NW 5 km A
613 Marek Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
614 Maria Walenciak 1957 Kowanówko NW 5 km A
615 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Rosko Wieleń NW 5 km A Izka & Roman
616 Małgorzata Polarok 1980 Poznan NW 5 km A
617 Irena Filipczyk 1963 Poznań NW 5 km A
618 Karolina Macińska 1985 Poznań Dzidzia Team NW 5 km A
619 Justyna Buczkowska 1978 Swarzędz NW 5 km A
620 Halina Zawadzka 1951 Poznań NW 5 km A
621 Monika Pieczyńska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
622 Ewa Stafiniak 1982 Poznań NW 5 km A
623 Ewa Kaźmierska 1962 Oborniki NW 5 km A
624 Katarzyna Ganda 1975 Poznań NW 5 km B
625 Henryk Lubawy 1959 Poznań NW 5 km A
626 Wanda Walachowska 1957 Poznań NW 5 km A
627 Krzysztof Ciesielski 1955 Gniezno FAST WALKER NW 5 km A
628 Monika Michałowska 1981 Luboń NW 5 km A
629 Konstancja Lissewska 1986 Poznań NW 5 km A Lisie Piórka
630 Eliza Frąckowiak 1967 Poznań NW 5 km B
631 Piotr Zielonka 1959 Poznań Podziemna pomarańcza NW 5 km A
632 Maria Kasperska 1984 Poznań NW 5 km A
633 Barbara Rozynek 1949 Poznań NW 5 km A
634 Justyna Szlandrowicz 1970 Poznań NW 5 km B
635 Jolanta Paluch 1964 Oborniki NW 5 km A
636 Maria Kaczmarek 1959 Jarocin NW 5 km A
637 Grzegorz Pióro 1983 Bytom NW 5 km A Lisie Piórka
638 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
639 Barbara Przybylska 1960 Poznań NW 5 km B
640 Robert Mytko 1963 Poznań NW 5 km A
641 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km B
642 Karol Prętnicki 1956 Poznań Drugie Serce NW 5 km A
643 Janina Miazga 1980 Zaparcin NW 5 km A
644 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
645 Robert Czajkowski 1974 Wągrowiec Runcoholics NW 5 km A
646 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
647 Izabela Ławniczak 1944 Poznań NW 5 km A
648 Anna Mytko 1967 Poznań NW 5 km A
649 Marzena Grzegorczyk 1973 Ostrów Wielkopolski NW 5 km B
650 Marcin Maciński 1984 Tarnowo Podgórne NW 5 km A
651 Anita Orzechowska 1985 Poznań mycha NW 5 km A
652 Sławomir Kulczyński 1970 Poznań pancerny żółwik NW 5 km A
653 Katarzyna Sobczyk 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet) 4nalik Team
654 Kinga Ganda 1976 Poznań NW 5 km B
655 Mariusz Piesik 1959 Kliny NW 5 km A
656 Alina Bagińśki 1957 Poznań Ks Bola 06 Poznań NW 5 km A
657 Joanna Konara 1981 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
658 Małgorzata Loretańska 1956 Poznań NW 5 km A
659 Justyna Machowska 1972 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
660 Hieronim Skrzypczak 1952 Poznan NW 5 km A (karnet)
661 Magdalena Knie 1984 Jarocin NW 5 km A
662 Marcin Orzechowski 1978 Poznań SETI- wynajem maszyn czyszczących NW 5 km A
663 Eliza Fornalik 1980 Poznań 4nalik Team NW 5 km A (karnet) 4nalik Team
664 maria maloszczyk 1957 poznan NW 5 km A
665 Beata Lisiecka 1986 Poznań kimball biega NW 5 km A (karnet)
666 Kamila Kolberg 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5 km A
667 Wiesław Perlik 1954 Zielonka TadMax NW 5 km A
668 Dominika Hofman 1970 Poznań NW 5 km A
669 Stefania SAPA 1968 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
670 ŁUKASZ BŁASZCZYK 1975 POZNAŃ KIJANKI POZNAŃ NW 5 km A
671 Marta Rypińska 1984 Poznań NW 5 km B
672 Krzysztof Kałuża 1967 Szamotuły NW 5 km B
673 Katarzyna Wawrzyniak 1972 Poznań 1972 NW 5 km A Kasia i Mirek
674 Natalia Stachowiak 1991 Kościan Kościan Team NW 5 km B BaJo
675 Dariusz SAPA 1967 Bydgoszcz Bydgoskie Żółwie NW 5 km A Stenia i Darek chodzą.
676 Andrzej Machowski 1970 Łubowo NW 5 km A Justyna&Andrzej
677 Joanna Zalewska 1971 Strzelce Kraj NW 5 km A
678 Hanna Pancek 1957 Bydgoszcz TadMax NW 5 km A
679 Wojciech Buczkowski 2006 Swarzędz NW 5 km B
680 Mirosław Wawrzyniak 1969 Poznań 1969 NW 5 km A Kasia i Mirek