Lista startowa - IV Bieg Walentynkowy Poznań 2018

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Pakiet Nazwa pary
1 Bartosz Kaźmierczak Puszczykowo 1972 B
2 Gosia Cieslak 1984 Poznań bieg 10km A
3 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku bieg 10km A
4 Julia Kwiatkowska 1991 Wronki bieg 10km A Julia i Adi
5 Antoni Koch 1961 Śrem bieg 10km A
6 Daria Eliasz 1991 Rawicz bieg 10km A Darianna & Bojas
7 Adam Urbaniak 1989 Kalisz bieg 10km A
8 Maja Bereszyńska 1989 Poznań bieg 10km A
9 ŁUKASZ STANKIEWICZ 1982 LUBIN ZG RUN bieg 10km A
10 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci || gRUNwald Team Poznań bieg 10km A Biegacze Celebryci
11 Jarosław Dąbrowski 1981 Chobienice lub wybierz z listy bieg 10km A Zamiast romantycznej kolacji... :)
12 Rita Mucha 1980 Swarzedz bieg 10km A
13 Karolina Chmielewska 1975 Luboń bieg 10km A
14 Emil Skitek 1988 Poznań brak bieg 10km A
15 Krzysztof Rudziński 1988 Poznań bieg 10km A Dagmara i Krzysiu
16 Daniel Roszak 1978 Komorniki Radaway Run Crew bieg 10km A
17 Luiza Włodarczak 1976 BRODNICA Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
18 Natalia Kryszak 1980 Poznań bieg 10km A
19 Danuta Ujejska 1978 Święciechowa bieg 10km A Danusia i Robciu
20 Paweł Klessa 1989 Poznań fitness24seven bieg 10km A Klessolki
21 Izabela Murawiec 1979 Murowaniec Nadkanale bieg 10km A FRĄFLAKI
22 Joanna Głowacz 1977 Miejska Górka bieg 10km A
23 Andrzej Jessa 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji bieg 10km A
24 Agnieszka Cieślik 1978 Przezmierowo bieg 10km A
25 Katarzyna Lala 1979 Mosina bieg 10km B
26 Ilona Morawiec 1996 Kostrzyn Gdzie ta meta bieg 10km A Ilona i Krzysztof Gdzie ta Meta
27 Tomasz Tomelka 1986 Tarnowo Podgórne bieg 10km A Kasia i Tomek
28 Mateusz Kosiński 1990 Szczecin # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
29 Krzysztof Grzyb 1979 Poznań Klub Biegacza RTV Euro AGD/Smashing Pąpkins bieg 10km A
30 Aleksandra Kowalska 1987 Toruń bieg 10km A Ola&Mandos
31 Kinga Kozłowska 1993 Poznań bieg 10km A biegające kucyki
32 Marek Włoszyński 1972 Luboń Luboń bieg 10km A
33 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
34 Robert Jaśkiewicz 1974 Luboń bieg 10km A
35 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Night Runners bieg 10km A
36 Adrian Kwiatkowski 1986 Wronki bieg 10km A Julia i Adi
37 Edyta Wrzeszcz 1976 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
38 Dagmara Jaciuk 1980 Grodzisk Wielkopolski bieg 10km A
39 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team bieg 10km B Kościan women
40 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A
41 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 10km A
42 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Lechia Kostrzyn & Echo Ziemi Kostrzyńskiej bieg 10km A
43 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 10km A
44 PAWEŁ SNIEGOCKI 1978 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega/Pomorski Team Biegowy bieg 10km A
45 Łukasz Schoener 1980 Poznań Pogromcy Singletreków bieg 10km A
46 Grzegorz Jędrzejewski 1993 Tarnowo bieg 10km A
47 Paweł Kotecki 1984 Poznan Iłówiec Team bieg 10km A Kot i Mysz biegają
48 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
49 Joanna Bąkowska 1971 Świdwin Przedszkole nr 2 POD TOPOLĄ w Świdwinie bieg 10km B JoDa Świdwin
50 Robert Ujejski 1968 Święciechowa bieg 10km A Danusia i Robciu
51 Łukasz Drożdżyński 1984 Poznań Bieg dla Filipa bieg 10km A
52 Marta Kamińska 1989 Poznań bieg 10km B
53 Aleksandra Galla 1995 Poznań bieg 10km A
54 Mateusz Rodewald 1993 Wronki bieg 10km A
55 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski bieg 10km A
56 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers bieg 10km A
57 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko bieg 10km A
58 WOJCIECH ŚWIĘTEK 1963 POZNAŃ bieg 10km A Babeczka i Ciacho
59 Hanna Katrych 1993 Poznan bieg 10km A
60 Jakub MASTALSKI 1987 CHOCZNIA / WADOWICE 104 batalion logistyczny bieg 10km A
61 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 10km A Kasia i Tomek
62 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL bieg 10km A Ola&Mandos
63 Paulina Radys 1990 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
64 Arkadiusz Siwek 1995 Poznań bieg 10km A biegające kucyki
65 Marta Gloger 1977 POZNAŃ Strzeszyńska SZKOŁA GARNKA bieg 10km A
66 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno bieg 10km A
67 Marta Stachowska 1988 Kamionki KS AVIA bieg 10km A Marta i Łukasz
68 Hanna Kęsy-Kowalska 1967 Szczawno-Zdrój bieg 10km B SzczawnoRun team
69 Jolanta Gidaszewska 1977 Leszno Kolorowa Drużyna Nessi bieg 10km A
70 Artur Wrzeszcz 1970 Iłowa Biegając z Wilkami bieg 10km A Artki
71 PIOTR GRABIAK 1977 POZNAŃ bieg 10km A
72 Krzysztof BARAN 1989 Koźmin Wlkp. Koźmin Biega bieg 10km A
73 Ewelina Gołdysiak 1984 Poznań bieg 10km B
74 Maciej Dziwiński 1984 Dąbrówka RKD RUN bieg 10km B
75 Beata Piechota 1985 POZNAŃ bieg 10km A
76 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
77 Łukasz Stachowski 1981 Rokietnica bieg 10km A
78 Denis Pokotycki 1990 Kostrzyn nad Odrą Otomo STP / Programa.pl bieg 10km A
79 Arkadiusz Miłek 1974 Poznań bieg 10km A
80 Barbara Czarnecka 1976 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A BBrun
81 Dominik Komorowicz 1982 Pniewy bieg 10km A
82 Michal Witczak 1989 Tarnowo Podgrone bieg 10km A anm
83 Karolina Wrzalik 1995 Łobżenica bieg 10km A
84 DAREK BĄKOWSKI 1968 Świdwin KORYUKAN ŚWIDWIN bieg 10km B JoDa Świdwin
85 Marcin Józefowski 1982 Komorniki Bieg dla Filipa bieg 10km A
86 Paweł Maciejewski 1990 Poznań OLX Group bieg 10km A
87 Mariusz Łoboda 1953 Poznań bieg 10km A
88 Jacek Kamiński 1965 Poznań Luboński Klub Biegacza bieg 10km A
89 Angelika Topka 1990 Koszalin bieg 10km A
90 Krzysztof Murawiec 1977 Murowaniec Nadkanale bieg 10km A FRĄFLAKI
91 Patryk Domański 1996 Poznań bieg 10km A
92 Sławomir Wróblewski 1985 Czempiń bieg 10km A
93 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko bieg 10km A
94 Marcin Kuczyński 1983 Poznań brak klubu bieg 10km A
95 Witek Przybylski 1978 Zalasewo bieg 10km A
96 Tomasz Zdanowski 1972 Kobylniki enduhub.com bieg 10km A
97 Daniel Jackowski 1989 Międzyrzecz Maszyna team bieg 10km A Maszynki z drużynki
98 Irmina Szymańska 1975 Wronki bieg 10km A
99 maciej siejek 1984 Obrzycko bieg 10km A
100 IREK REWERS 1975 CHODZIEŻ PCH_RUN bieg 10km A